Hunbrony Fórum: Headcanonok - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (44 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 42
  • 43
  • 44

Headcanonok Ide jöhet minden fejkánon

#861 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 11 április 2017 - 01:55

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Scar the best - Dátum: 11 április 2017 - 12:39

rd nem segg az te vagy................ remélem ami neki kívánsz százszoros erővel visszapattan a pofádba

https://www.youtube....h?v=7N0Y_-AwSUo

Szerbusz Trüxie, ezer éve nem láttalak, csak nem beleléptem a lelki világodba?
Amúgy mindkettőnek nagyon örülök. Mármint az ezer évnek, meg a belelépésnek.
0

#862 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 733

Elküldve: 11 április 2017 - 04:18

ne4m vagy enber ha ilyennek örülsz!!!!!! de sajnállak mer az élettől a tízszresét kapod majd vissza!jah és bocsi nem léptél bele egy ilyen ki gyenge lény nem tud megbántani! bocsi! ;) ;) ;)
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#863 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 11 április 2017 - 06:15

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Scar the best - Dátum: 11 április 2017 - 04:18

ne4m vagy enber ha ilyennek örülsz!!!!!! de sajnállak mer az élettől a tízszresét kapod majd vissza!jah és bocsi nem léptél bele egy ilyen ki gyenge lény nem tud megbántani! bocsi! ;) ;) ;)

Elég volt, hogy anyámtól kaptam egy Magyar Helyesírási Kéziszótárat még kiskoromban, az élettől már legalább az nem kell, nem hogy 10db.
kép
Azért örülök, hogy bár nem léptem bele lelkedbe, azért eléggé felbassz és legalább írogatunk egymásnak.

RD meg bizony segg. Minimális életösztönnel és intelligenciával rendelkezik, bár ez nem biztos, hogy csak úgy nevelésből és érdeklődési körökből jött, a levegőben, mozgás közben szépen tud tanulni, hasonlót autista gyerekről olvastam még, akit az anyja sétálás közben tudott tanítani, mert ott megragadtak neki a dolgok.
Viszont a folyamatos "ki a király, ha én nem", saját barátainak véleményét is telibe lócitromoza, még ha papíron is látszik, milyen ótvaros nagy marhaságot eszelt ki, egy csikó is belátná. Úgy viselkedik, mint egy paraszt és nem, nem azért, mert John Deer márkájú szekérrel megy a bálba és bekapcsolva hagyja a trágyaszórót. Volt már olyan, hogy nem tett tönkre még valamilyen rendezvényt, vagy legalább néztek rá furán-bután?
0

#864 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 733

Elküldve: 24 szeptember 2017 - 04:22

kis semmi vagy és vacakul rajzolsz nem lennék büszke

Üzenet megtekintéseIdézés: SziHU® - Dátum: 11 április 2017 - 06:15

Elég volt, hogy anyámtól kaptam egy Magyar Helyesírási Kéziszótárat még kiskoromban, az élettől már legalább az nem kell, nem hogy 10db.
kép
Azért örülök, hogy bár nem léptem bele lelkedbe, azért eléggé felbassz és legalább írogatunk egymásnak.

RD meg bizony segg. Minimális életösztönnel és intelligenciával rendelkezik, bár ez nem biztos, hogy csak úgy nevelésből és érdeklődési körökből jött, a levegőben, mozgás közben szépen tud tanulni, hasonlót autista gyerekről olvastam még, akit az anyja sétálás közben tudott tanítani, mert ott megragadtak neki a dolgok.
Viszont a folyamatos "ki a király, ha én nem", saját barátainak véleményét is telibe lócitromoza, még ha papíron is látszik, milyen ótvaros nagy marhaságot eszelt ki, egy csikó is belátná. Úgy viselkedik, mint egy paraszt és nem, nem azért, mert John Deer márkájú szekérrel megy a bálba és bekapcsolva hagyja a trágyaszórót. Volt már olyan, hogy nem tett tönkre még valamilyen rendezvényt, vagy legalább néztek rá furán-bután?

én itt csak egy parasztot látok aki rózsaszín pattog idegesítő dalokat kornyikál a borzalmas hangján és partykon kívül szarik mindenre de még az eleme sem igaz tulajdonság sőt csöppet sem különleges inkább ő az autista seggfej mint dash! ja hogy fáj az igazság? hát sajnálom ez van! https://www.youtube....h?v=I_IIVcUXdro
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

Téma megosztása:

• (44 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 42
  • 43
  • 44

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó