Hunbrony Fórum: Mit látnál szívesen a következő évadban? - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Mit látnál szívesen a következő évadban? Álmodozzunk együtt

#1 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.238

Elküldve: 27 február 2013 - 10:17

Egy kis topik ahova méndenki leírhatja, hogy mit vár a negyedik ötödik évadtól. (Például kik kapjanak nagyobb szerepet, milyen esemény történjen, stb...)
Certified fan of the series since 2011.
0

#2 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 5.458

Elküldve: 27 február 2013 - 11:09

moar luna.

És igen, nem ártana ha kitérnének végre ismét a történelemre. I AM HUNGREI FOR KNOWLEDGE
kép
0

#3 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 27 február 2013 - 11:23

Támogatom az előttem szólót. Luna, és Történelem! No meg a kánon szélesítése. Ó és Starswirl!
1

#4 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.313

Elküldve: 28 február 2013 - 09:35

nekem az lenne a dream come true, ha lenne benne egy részeken átívelő történetszál. (moar plot, literally!)
kép
1

#5 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 28 február 2013 - 10:00

Mit szólnátok egy több részen átívelő sztorihoz a múltról, amiben szerepel Luna és Starswirl? :D

Amúgy legjobban a történelmet támogatom. Az tényleg jó lenne ha mutatnának még belőle.
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
1

#6 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 28 február 2013 - 10:06

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 28 február 2013 - 09:35

nekem az lenne a dream come true, ha lenne benne egy részeken átívelő történetszál. (moar plot, literally!)

Úgy érted folytatólagos lenne a történet? Nyilván akkor igényesebb, és jobban felépített lenne, és lehetne karakterfejlődés. Mellesleg ez a legszomorúbb az MLP kánonba... annyi lehetőség van benne amit nem használnak ki. A fanok persze kitöltik a réseket csak van aki így van aki úgy, és hát az csak headcanon. Tud valaki olyan headcanont amit a fandom egyöntetűen elfogad?
0

#7 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 28 február 2013 - 10:23

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 28 február 2013 - 10:06

Úgy érted folytatólagos lenne a történet?

igen, az lenne a legjobb, de akkor szerintem a kisebb gyerekek nem értenék, és nem lenne érdemes random részt megnézni a közepéről. viszont annyi beleférne, hogy ha legalább 1-2 cselekményszál nagyobb ívű lenne, még ha minden résznek a fő cselekménye le is zárul a részen belül.
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • Hozzászólás: 3.470

Elküldve: 28 február 2013 - 11:04

Egyetértek az előttem szólókkal, tényleg jó lenne visszatekintéseket mutatni, akár több részen át is. Szerintem ezzel, hogy Twilight Alikornis lett, lelehetne zárni, ezt a "mit tanultunk ma" témát, és elkezdeni valami összetettebb történetet indítani, vagy visszatekinteni, a sorrend már nekem mindegy :D, de a 3. évad bebizonyította, hogy 20 perc kevés egy részhez.
0

#9 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 28 február 2013 - 11:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 28 február 2013 - 10:23

igen, az lenne a legjobb, de akkor szerintem a kisebb gyerekek nem értenék, és nem lenne érdemes random részt megnézni a közepéről. viszont annyi beleférne, hogy ha legalább 1-2 cselekményszál nagyobb ívű lenne, még ha minden résznek a fő cselekménye le is zárul a részen belül.

Úgy mondod mintha ezzel még senkisem próbálkozott volna.
Lásd Avatar Aang legendája. Volt egy fő cselekményszál de minden résznek megvolt a maga kis története, és voltak részek ami a fő történetszálat vitte előre így volt előre haladás, és egyik résznél sem érezte azt az ember, hogy vontatott. + Egyaránt szerették azt is kicsik, és nagyok.
1

#10 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 28 február 2013 - 02:00

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 28 február 2013 - 11:14

Úgy mondod mintha ezzel még senkisem próbálkozott volna.

bahh sry ha úgy hangzott, csak megpróbáltam leírni mire gondolok, természetesen 43000 db ilyen módon felépített sorozatot láttam már én is (hogy ne menjünk nagyon messzire: nils holgersson v. 80 nap alatt a föld körül).
annyit akartam hozzáfűzni, hogy valamilyen okból minél kisebbeknek készül egy sorozat, annál kevésbé szeretik belerakni a hosszú, részeken át tartó sztorikat.
kép
0

#11 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack

Elküldve: 28 február 2013 - 02:04

Tehát ahogy ígértem, leírom. Kicsit sok, de ezek közül örülnék, ha legalább 1-2 valóra válna.
- Jó lenne, ha nem kerülne Szpárkül kisasszony teljesen a középpontba.
- Egy teljesen Zecorás rész.
- Egy tényleg Scootalooról szóló rész.
- More Luna!
- Történelmi visszatekintés.
- Tudassák, hogy a CE miért is empire, és nem city.
- Gilda, Trixie return.
- Egyetlen egy jó Spike középpontú rész, ami nem csinál belőle hülyét. (Több Spike epizódot meg már ne csináljanak a negyedik évadban.)
- Egy rész amiben egy varázslattól/varázsitaltól a CMC-ből felnőttek, a hatosfogatból pedig gyerekek lesznek.
- Rarity epizód.
- És ha már Discordot átállították a jó oldalra, akkor jó lenne ha többet látnánk Fluttershyjal.

U.i.: Holnap Derpy Hooves nap. Nehogy megfeletkezzetek róla!
0

#12 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• Law abiding citizen (especially §34)
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.185

Elküldve: 28 február 2013 - 02:14

Egyértelmű: még több alikornist!

Meg egy epizódot ahol Regina Mi Amore Chryssalid is lehetőséget kepna, hogy a harmónika útjára térjen természetesen csakis lehető legnyálasabb módon: könnyek közt bocsánatértesedezve kérne engedélyt a makkosban szaladgálni Molesztiától, Flutasájjal színes lepkéket kergetne, végül salátatortát csinálna a nyusziknak miközben egy dalt énekelne arról, hogy milyen jó jónak lenni és különben is milyen szépek a virágok.
Derpa Derpa Herp Derp
1

#13 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 28 február 2013 - 02:20

More...

KRAK-A-THOOM
kép

...CELESTIA!!!
kép

It's official. Pony is the new manly.
1

#14 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 28 február 2013 - 03:58

Celestiának mostmár ideje lenne előtűnni a háttérből, eddig csak keretet adott a részeknek, ráadásul három év alatt nem sikerült nyolc percnél tovább képernyőn tartózkodnia :P
Az évadzáróból kiderült, hogy Derpy végre felébredt téli álmából, ne csak intrónak kapjon egy rövid jelenetet, valami bővebbet, esetleg az ő és Rainbow kapcsolatát részletezzék.
Legalább egy életrevaló villain.
HISTORY!
Moar kecske!
kép
0

#15 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 28 február 2013 - 04:36

Amúgy nem azt kellene kérni a 4. évadba, amit szeretünk, hanem azt, amit nem. Mert amit idáig szerettünk, azt elrontják (pl Discord), amit viszont elrontottak, azt most megjavíthatnák (pl... Discord?). Hát nem? :P
kép

It's official. Pony is the new manly.
1

#16 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack

Elküldve: 28 február 2013 - 05:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 28 február 2013 - 04:36

Amúgy nem azt kellene kérni a 4. évadba, amit szeretünk, hanem azt, amit nem. Mert amit idáig szerettünk, azt elrontják (pl Discord), amit viszont elrontottak, azt most megjavíthatnák (pl... Discord?). Hát nem? :P

Agreed. :D
0

#17 Felhasználó nem aktív   What A Beautiful Duwang 

• chew
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.946

Elküldve: 28 február 2013 - 05:55

Sajnos, szerintem már nem lehet visszaforgatni azt amit Discord-dal tettek. :( Én leginkább a következő évadban azt várnám, hogy legalább egy elfogadható és normális magyarázatot tudnának hozni hogy miért is tették, amit tettek a Káosz szellemével, mert nekem a pálfordulása túl hirtelen és kidolgozatlan volt. Mind emellett jó lenne Equestria történelmével is foglalkoznának egy kicsikét behatóbban is.
kép
Killer Queen has no weakness...
Spoiler
1

#18 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 28 február 2013 - 05:57

Azoknak akik szerint P Twillight mér nem ugyan az...
http://cheezburger.com/7098555136

Mellesleg szerintem van lehetőség arra, hogy a 4. évadban több folytatólagos részt kapunk. Már 3. évadban is megmutatták, hogy tudnak ilyet ha akarnak. PL Luna Starswirl könyvével e2 legvégén egyértelmű utalás e13-ra. Ugyan ez lehet Sombra szarvával amiből regenerálódhat. (Mert mint láttuk csak az maradt belőle.)
0

#19 Felhasználó nem aktív   Shadow Rush the pegasus 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 143

Elküldve: 28 február 2013 - 07:42

Több Starswril
Több Derpy
Pinkie Pie újra a S1-S2-es stílusában
Rainbow Dash VS Lightning Dust&Gilda
Zecora rész
Több sárkány
2-2 epizód az összes m6 tagnak
1-1 epizód az összes CMC-nek
Több draconequus
Több történelmi flashback
unicorn Twilight
Több griff
Több character dev
1-2 epic kalandozós rész
Meg tudni hogy mi folyt itt Gyöngyösön ezer évvel ezelőtt

Üzenet megtekintéseIdézés: Verac - Dátum: 28 február 2013 - 05:55

Sajnos, szerintem már nem lehet visszaforgatni azt amit Discord-dal tettek. :( Én leginkább a következő évadban azt várnám, hogy legalább egy elfogadható és normális magyarázatot tudnának hozni hogy miért is tették, amit tettek a Káosz szellemével, mert nekem a pálfordulása túl hirtelen és kidolgozatlan volt. Mind emellett jó lenne Equestria történelmével is foglalkoznának egy kicsikét behatóbban is.

Discordnál lehet hogy elég lett volna ha elhitetik vele hogy akkor is érezheti jól magát a chaotic magic bullshitjeivel, hogy közbe nem nagyon cseszik ki senkivel.(én még mindig azt mondom, hogy negyed annyira nem volt gonosz mint mondjuk Chrystails vagy Sombrero) Addig oké volt hogy Fluttershy-al barátok lesznek, de ez az egész "jaj sosem volt barátom, de most végre van, és mostantól jóra használom az erőmet" egyszerűn nevetséges és logikátlan. Csinálhattak volna belőle egy chaotic neutral karaktert, akinek mondjuk van egy kis földje ott Ponyville környékén, ahol elvan magának, és így az elkövetkező epizódokban használhatnák a "hülyeségeit" ha nem tudtak elég viccet kitalálni az adott epizódban.
csak úgy írtam ide valamit.
0

#20 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 28 február 2013 - 10:07

1. Én renegát vagyok, ugyanis pont nem akarom, hogy a kánon behatóbban foglalkozzon vele, mi volt 1000 évvel korábban.

2. Az egész évadon háttérben átívelő történetszál, amely mellett az egyes részek önállóan is megállják a helyüket, remek ötlet. A 3. évadban tényleg próbálkoztak hasonlóval, de csak nagyon felületesen.

3. PTS háttérbe szorítását esetleg fokozatos leváltását. Nálam az alikornissá változással elvesztette a varázsát a karakter. MONNYON LE! :angry: ;)
Lehetne úgy a világépítéssel összevonni, hogy ő küldözgeti a M6 többi tagját küldetésekre Equestriában.

4. Egy-egy tényleg rájuk fókuszáló rész jó lenne minden CMC tagnak.

5. Tisztázhatnák már Torpedance helyzetét, hogy ne lógjon ki annyira mindenhonnan. Esküszöm, sokkal zavaróbb a(z alikornis) léte, mint kompletten a Kristály Királyságé.

6. Előrángathatnák már a tömlöcből Blueblood-ot. Ahhoz képest, hogy nem egy nevenincs senki, még a fontos események háttérpónijaként sem teszi tiszteletét.

7. Kaphatnának nagyobb szerepet a háttérpónik. Ez töltené meg igazán élettel a világot.

8. Ez technikai részlet. Csináljanak több háttérpónit. Kissé zavaró, amikor némelyik tömegjelenetnél egy képkockán hétszer látni ugyanazt.

Ebből kb az 1; 4; és talán a 2. pontra van esély.
kép kép kép kép kép
0

Téma megosztása:

• (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.