Hunbrony Fórum: Mit látnál szívesen a következő évadban? - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Mit látnál szívesen a következő évadban? Álmodozzunk együtt

#21 Felhasználó nem aktív   pizzás csiga 

• PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.658

Elküldve: 02 március 2013 - 10:23

Én azt látnám, mint eddig. Twilight visszatér póni községbe, mert hát Luna és Celstia bőven elég.(valami uton modon) Csak lenne egy szárnya, amivel megvakarhatja a hátát, mert hát csak ö tudja, igazán hol viszket, habár ö tud varázsolni.

Ha olyan lenne, mint a StarTrek-ben, hogy a fanok forgatókönyveit csinálják meg hát érdekelne mi sülnek belőle. B)

Bár lehet ez fejben jobban hangzott. Néha az újjam vissza adja olyan nem jól nagyon. :P
kép
0

#22 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 737

Elküldve: 03 március 2013 - 05:37

-kevesebb spike
-legalább 6 cmc rész
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#23 Felhasználó nem aktív   Shadow Rush the pegasus 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 143

Elküldve: 03 március 2013 - 05:50

Üzenet megtekintéseIdézés: trixie22 - Dátum: 03 március 2013 - 05:37

-kevesebb spike
-legalább 6 cmc rész

Ha úgy érted, hogy kevesebb Spike rész, akkor azt jóváhagyom. :) 6 CMC rész? Max úgy hogy 1-1 minden CMC-nek és 3 ami úgy általánosságban a CMC-ről szól.
csak úgy írtam ide valamit.
0

#24 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 03 március 2013 - 10:05

Üzenet megtekintéseIdézés: trixie22 - Dátum: 03 március 2013 - 05:37

-kevesebb spike
-legalább 6 cmc rész

Agreed. A Spike-os epizódokkal már televan a lóherém. Nincs bajom Spike-kal, de amelyik részben ő a főszereplő, abban mindig sikerül egy retardált balféket csinálniuk belőle és szétrombolni a fejkánonom.

A CMC-t meg szeretem, és Scootaloonak legalább 2 részt kéne adni. Scootaloo for president!
Certified fan of the series since 2011.
0

#25 Felhasználó nem aktív   Shadow Rush the pegasus 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 04 március 2013 - 03:06

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 03 március 2013 - 10:05

Agreed. A Spike-os epizódokkal már televan a lóherém. Nincs bajom Spike-kal, de amelyik részben ő a főszereplő, abban mindig sikerül egy retardált balféket csinálniuk belőle és szétrombolni a fejkánonom.

A CMC-t meg szeretem, és Scootaloonak legalább 2 részt kéne adni. Scootaloo for president!

A JFS-ben még megvoltam Spike-val, de a SAYS... nah igen, ott úgy viselkedett mint valami idióta. Mintha nem is ugyan az a karakter lett volna. Scootaloo a kedvenc CMC-m, tehát a 2 Scootaloo rész én is támogatom. Viszont minimum egy részt minden CMC érdemelne.

Azért mondom ezt, mert a "sima" CMC részeknél sokszor átmennek hivemind-ba. Legtöbbször egyszerűen ugyanúgy viselkednek, tehát sokszor tök mind1 hogy ezt és ezt melyikük mondta, csinálta. Viszont saját epizódnál több személyiségük van.
0

#26 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• Law abiding citizen (especially §34)
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.185

Elküldve: 04 március 2013 - 11:23

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 03 március 2013 - 10:05

mindig sikerül egy retardált balféket csinálniuk belőle és szétrombolni a fejkánonom.

Implikálni, hogy nem alapból az. Csupán a számottevő unikorniskontroll zárja el előle az esetek nagy részében kibontakozás útját.
Derpa Derpa Herp Derp
0

#27 Felhasználó nem aktív   Tanchou 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 26

Elküldve: 04 március 2013 - 05:49

-Megtudni,hogy hogyan jött össze a banda még Twilight előtt.
-Kicsit több random Pinkie Pie dal.
-Több háttérben megjelenő Lyra
-Több Celestia
-Kevesebb Cadence
-MOAR MANE6 FILLY!!
-Történelmi rész
-Griffes rész,lehetőleg Gilda nélkül
-Istenúgyse ne kerüljön Discord a szemem elé,amióta kifordították a jellemét,ment is a gonosz szereplő lista végére <_<
-Valami rendes gonosz.
-Több Rarity-s rész,mert most hiányzott az évadból.
-Még egy Applejack dal :3

Kb. ennyi,amit szeretnék,de én annak is örülnék,ha nem menne le a G3-as szintre az egész évad.
And now for something completely different..
kép
0

#28 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 04 március 2013 - 07:04

Szerintem már fentebb ki lettek tárgyalva a legfontosabb dologok, mégis miket lehetne szívesen látni a következő évadban, de azért én is megismétlek pár dolgot:

- Miért kellet valójában áttéríteni Discordot?
- Egy, a hercegnőkről/alikornisokról szóló történetet szívesen látnék végre! (ha már Twilight is belépet közéjük)
- Kicsivel tágabb értelmezést az adott világnak! (kicsivel kalandosabb epizódok, mondjuk Saddle Arabia, Zekora földjére, Changelingek földje, [tengeri csikók királysága] stb.)
- Kicsivel komolyabb hangvételű Spike epizód (ahol nem MR. Bean-t látnám benne, hanem amiért Twilight megtartotta asszisztensének [vagy bármi más, csak ne kétbalkarmos legyen])
- Egy összeszedettebb CMC epizód, valahol a Reszkessetek Betörők, vagy a Denisz a Komisz szintjén... (azok értelmesebb gyerekfőszereplős történetek voltak, mint a legutóbbi pár CMC epizód)
- A várva várt Rarity-Octavia duettet, ha az nem volt kamu!
- Sombra király második fordulóját, ahol több hangsúlyt raknának a személyiségére, mintsem az, hogy egy "nem beszélek, csak morgok, mégis gonosz vagyok" pónit lássak... esetleg, ha nagyon nématag gonoszt akarnának, akkor meg egy olyan karaktert készítsenek! (aminek nincsen királyi/császári/hercegi/anyámkinja uralkodói titulusa, és latin helyett óegyiptomi, vagy babilon nyelvezetű neve legyen pl.)
- Egy-kettő háttérpóni egyrészes szerepeltetését! (ha nem károsítanák vele gyökerestül rajongói kánont)
- Ha ez a 4. évad lesz az utolsó évad, akkor egy remekbeszabott lezárást, ami továbbfolytatódna egy minimum 70 perces "egészestésbe"!
- Egy Starswirl történetét kovácsoló epizódot!

Körülbelül ezek jutottak az eszembe, és ténylegesen reménykedek, hogy nem fogják mégtotálisabban elrontani, mint a harmadik évadot...
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
0

#29 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 04 március 2013 - 07:53

Üzenet megtekintéseIdézés: Darth Gabe - Dátum: 04 március 2013 - 07:04

Kicsivel komolyabb hangvételű Spike epizód (ahol nem MR. Bean-t látnám benne...)

"Spike, how does your dragon fire work?"
"Magic! Snort, snort."

...We need MORE Spike Bean.
kép

It's official. Pony is the new manly.
0

#30 Felhasználó nem aktív   Shadow Rush the pegasus 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 04 március 2013 - 09:19

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 04 március 2013 - 07:53

"Spike, how does your dragon fire work?"
"Magic! Snort, snort."

...We need MORE Spike Bean.

Lehet, de ne a saját epizódjaiban. vagy ha igen, akkor úgy hogy ivcces legyen és azért ne tűnjön 100%-ig retardáltnak.

Üzenet megtekintéseIdézés: Darth Gabe - Dátum: 04 március 2013 - 07:04

Szerintem már fentebb ki lettek tárgyalva a legfontosabb dologok, mégis miket lehetne szívesen látni a következő évadban, de azért én is megismétlek pár dolgot:

- Miért kellet valójában áttéríteni Discordot?
- Kicsivel tágabb értelmezést az adott világnak! (kicsivel kalandosabb epizódok, mondjuk Saddle Arabia, Zekora földjére, Changelingek földje, [tengeri csikók királysága] stb.)

ez. Több kalandozós rész kellene. Szinte minden epizód Ponyville-ben játszódik. Legalább menjenek át más városba, (Vanhoover, Manehattan, Los Pegasus stb) de tényleg kéne 1-2 rész "idegen földön" Discordot meg azé kellett áttéríteni, mert a készítőknek nem jutott jobb ötlet eszükbe, de mégis szerepeltetni akarták
0

#31 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 04 március 2013 - 09:30

Üzenet megtekintéseIdézés: Tanchou - Dátum: 04 március 2013 - 05:49

-Több Rarity-s rész

ez
0

#32 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 07 március 2013 - 03:48

Üzenet megtekintéseIdézés: Shadow Rush the pegasus - Dátum: 04 március 2013 - 09:19

Több kalandozós rész kellene. Szinte minden epizód Ponyville-ben játszódik. Legalább menjenek át más városba, (Vanhoover, Manehattan, Los Pegasus stb) de tényleg kéne 1-2 rész "idegen földön"

A CMC-vel most már simán meg tudnák oldani, hogy egyszer véletlenül pont ők mennének Babs-hoz. Én inkább azt szeretném, ha tisztességesen keretbe foglalnák a világot. Eddig ez elmaradt és Ponyville térképét sem lehetne felrajzolni, mert néhány tereptárgy/helyszín részről részre váltogatja a helyét. Van pl. egy Hoofingtonunk, ami a hivatalos térképről is hiányzik, pedig elvileg talán Ponyville szomszédjában van.

A probléma itt az, hogy először találták ki a sorozatot és utána akartak világot teremteni, így a hivatalos anyagok sokszor teljes ellentmondásban vannak egymással. Remélem ezentúl, hogy már van hivatalos Equestria térkép, fordítva csinálják.
kép kép kép kép kép
0

#33 Felhasználó nem aktív   Andrea 

• Detektív póni
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 681

Elküldve: 17 március 2013 - 10:10

1. Derpy kapjon egy duplarészt, ahol saját muffinsütödét nyit, de nem megy neki jól, mert nem bír ellenállni a muffinoknak és mindig megeszi őket :D . És ezért inkább visszamegy postásnak.

2. Több Luna

3. 1 rész Almavirágnak, 1 rész Édibellának és 3 Rollerinának, mert őt hanyagolják a leginkább. Meg Bori is kaphatna még két részt. Aztán mind a négyen szerepelnének egy közös részben. Esetleg az a két CMC jelölt is szerepelhetne, akikről az Almacsalád összejöveteli epizódban szó esett.

4. Tüsi is kapjon szárnyakat. De úgy, hogy elkezd nőni magától és az epizód végére nagyon pici szárnyai lennének, kb. mint a pónik fülei. És a szárnya minden azt követi részben nőne, majd mondjuk az évad végére teljesen kifejlődne, vagyis a szárny mérete igazodna a jelenlegi testméretéhez, utána meg vele együtt nő.

5. Lantoska (Lyra) kapjon saját részt.

6. Kétlem, hogy Trixie fel fog tűnni Pónifalván, kivéve ha komoly oka lenne rá. Ugyanis a fogadása Hajnival úgy szólt, hogy aki veszít, az örökre elmegy Pónifalváról. Ez egész biztos vonatkozott a második párbajra is.

7. Szivárványvágtát hanyagolni kellene Pónifalván és inkább az akadémián szerepeltetni őt. Igaz, hogy az afféle egyhetes kiképző tábor volt, de akkor is Villámnyíl növendék. Nem hiszem hogy valaki ellógna onnan sorozatosan, ahová nagyon vágyik.

8. Némi Discord szerepeltetés. Ahogy lenni szokott más rajzfilmeknél is, újraszerepeltetik és utána se híre se hamva. Még csak nemis beszélnek róla.

9. Korábban már írták de tényleg jó lenne pár új helyszín, amiket említettek a korábbi részekben.

10. Némi időérzékeltetés jó lenne, mert szinte 5 részenként változnak az évszakok. Volt már két tél, három nyár, tavasz kb talán 4, ősz meg egyszer sem.
2

#34 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz

Elküldve: 17 március 2013 - 10:37

Üzenet megtekintéseIdézés: ..:: Rózsi ::.. - Dátum: 17 március 2013 - 10:10

ősz meg egyszer sem.

Fall Weather Friends?
kép kép kép kép kép
1

#35 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 17 március 2013 - 12:19

Üzenet megtekintéseIdézés: bitterman - Dátum: 07 március 2013 - 03:48

A probléma itt az, hogy először találták ki a sorozatot és utána akartak világot teremteni, így a hivatalos anyagok sokszor teljes ellentmondásban vannak egymással. Remélem ezentúl, hogy már van hivatalos Equestria térkép, fordítva csinálják.

A probléma az az, hogy egyszerre több író dolgozik a sorozaton akik nem egyeztetnek. Szerintem sokszor meg sem nézik, hogy a másik mit alkotott. Amúgy a világ előre elképzelt volt az első 3 részig amíg Lauren írta a történetet. Ő elképzelte, a többiek meg csak úgy firkantanak valamit hogy meglegyen a píz.
0

#36 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz

Elküldve: 17 március 2013 - 01:39

Tehát megint ott tartunk, hogy a világ elemeit egységes tervek nélkül dobálják össze.

Szerk.
Ezt a képes témába is bedobtam, de tegnapeste a devartot böngészve találtam valamit, amit szívesen megnéznék a 4. évadban:
Spoiler

kép kép kép kép kép
1

#37 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack

Elküldve: 20 március 2013 - 05:45

Üzenet megtekintéseIdézés: bitterman - Dátum: 17 március 2013 - 01:39

Tehát megint ott tartunk, hogy a világ elemeit egységes tervek nélkül dobálják össze.

Szerk.
Ezt a képes témába is bedobtam, de tegnapeste a devartot böngészve találtam valamit, amit szívesen megnéznék a 4. évadban:
Spoiler

Na egy ilyen nagytesós rész tényleg jó lenne. Írók, adjatok előnyt a a sorozatbeli gyengébbik nemnek! :D
0

#38 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz

Elküldve: 20 március 2013 - 05:54

Inkább mellőzöttek, mint gyengék :P
kép kép kép kép kép
0

#39 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 737

Elküldve: 28 március 2013 - 10:04

-több aplejack
- cmc-nek legyen már meg a szépségjegye!
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#40 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack

Elküldve: 28 március 2013 - 10:13

Üzenet megtekintéseIdézés: trixie22 - Dátum: 28 március 2013 - 10:04

-több aplejack
- cmc-nek legyen már meg a szépségjegye!

Applejacknek eddig is volt egy csomó epizódja, most inkább Rarityből kéne. Meg RD-nek egy olyan rész amiben nem mindig ugyanaz a tanulság, hogy 'Ne legyen beképzelt'. De AJ-ről és Big Macről/RD-ről jó lenne látni egy részt, amiben folyton fogadásokat tesznek.

A CMC úgysem kapja meg a szépség jegyét. Ha megkapnák, utána nem is lenne CMC. Ha pedig bekövetkezik a negyedik évadban, az series finale (egy része) lesz.

(A több AJ-t Oli fogja támogatni.)
0

Téma megosztása:

• (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.