Hunbrony Fórum: Duma és csevej helye - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (63 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • Utolsó »

Duma és csevej helye avagy amire még nem csináltak topicot

#1181 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.947

Elküldve: 30 március 2016 - 07:53

Üzenet megtekintéseIdézés: SziHU - Dátum: 29 március 2016 - 10:25

(Ráadásul az itteniek egy jó része szerint a 6./5./4. évadtól nem számít semmi sem "hivatalosnak", szóval elutasítják a látottakat. Akkor?)

>*felemeli a kezét* plász kend kihagyta a harmadik évadzárót és a zeqg filmeket I:

Akkor jöttünk rá, hogy ez itt nem egy közösség, hanem egy.. egy... húvazz, nem tudom.

>egyszemélyes játszótér egy mögnem nevezhető egyénnek, ki még mindig abba ringatja magát, hogy megmenti eme nagy múltú társadalmi képződményt a "próbálkozásaival", és ezen küldetéstudat lángoló szemellenzőjén keresztül nem látja, hogy ő adta meg a kegyelemdöfést a közösség martalékának ama korábban idézett "próbálkozásival" I: yays, I guess...

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 29 március 2016 - 11:20

csak nevetni tudok
ez egy kibaszott PÓNIS FÓRUM nem az országház
édes istenem

>drama... drama never changes...
kép
0

#1182 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 30 március 2016 - 11:23

Üzenet megtekintéseIdézés: ʘ‿ʘ - Dátum: 30 március 2016 - 07:53

>*felemeli a kezét* plász kend kihagyta a harmadik évadzárót és a zeqg filmeket I:

Bele sem mertem gondolni, hogy valaki "megtörténtnek veszi" azokat az egész estés reklámokat.

>egyszemélyes játszótér egy mögnem nevezhető egyénnek, ki még mindig abba ringatja magát, hogy megmenti eme nagy múltú társadalmi képződményt a "próbálkozásaival", és ezen küldetéstudat lángoló szemellenzőjén keresztül nem látja, hogy ő adta meg a kegyelemdöfést a közösség martalékának ama korábban idézett "próbálkozásival" I: yays, I guess...

Azért nem csak Gyurcsány Grén Gandzsa a hibás, erősen tegyük hozzá, hogy ő már a kegyelemdöfést hajtotta csak végre. Legalább volt egy látványosabb ending.
(Ami most megy, az a haladás a fény felé (szemben jön a vonat), ha nem lenne Amadeus, az új tehetség, aki valójában GG egyik tudathasadványa, akiről még ő sem tud (eddigi "logikájából" kiindulva lehet még pár ilyen", akkor tényleg le lenne kakkantva ez az egész.).)
Eléggé úgy néz ki, hogy ez a magyar ág eléggé lehalt. Tán a sorozat lett kevésbé depi, pedig sírva vigad a magyar? Vagy csak mert 7-től 15 éves fiúkák (tudom, hogy buzi/pedo kifejezés, node ezekre azt mondani hogy fiú, főleg, hogy férfi, hát, ő, annyit még nem ittam... összesen. Azt nem tudják felfogni, hogy RD a legnagyobb bunkó, tahó, tirpák seggfej az egész sorozatban, de ez a korosztály kedveli az Eric Cartmeneket, szóval ekkora egóval minden 20%-kal vagányabb, pedig elég erősen a szánkba rágják, hogy RD-nek egy kis hatalom hiányozna és bealázná a Discord-Nightmare Moon párost a hogyan csesszünk ki a többiekkel versenyben. Ha nem lenne Twi, már rég a Marsról vigyorogna vissza. Nincs ezeknek kifejlett ízlésük, gondolkodásmódjuk, és ami fontosabb, személyiük, amit elfogadnának bármely kocsmában. Szóval respect és tisztelet Zsoltinak a békának kivételnek, de nagy részük csak a saját maguknak generált "akkor is különc leszek, de az emó már nem divat, de mivel nem találtam semmi jót, lelki beteg lettem, nini, erre jobban esik a póninézés, ami után álomba sírhatom magam, hogy nekem nincsenek ilyen barátaim meg 30 centis szarvam, és még ultra különc is lehetek akár nemzetközileg, zsír" szindrómában szenvednek, amitől minden elrákosodott.

>drama... drama never changes...

Mint írtam is, sokak életcélja a dráma... a többieknek meg jó unaloműző. Minden szardobálás Ráma margarinnal... izé... Drámával kezdődik. Csak oda több hozzávaló is kell.

Most belegondolva... a drámázáson kívül... 2014 vége-2015eleje óta nem is maradt semmink. Ja, meg az RP-k. Csak sajnos friss husik híján folyton csak egymásnak drámázunk, kb ctrl+c, ctrl+v vel el tudunk intézni komplett vitákat, mert már mindenki profi a másik faszságaiból. Ez unalmas lett. Szóval várunk újakra, akik nagyrészt csak egy kommentet nyomatnak (hellószia, szociális érzékkel nem rendelkező pszichológusra szoruló egyén vagyok, de tudok rajzolni, na pá), majd dobbantottak. Tehát vártunk. Vártunk, hogy valaki ne csak drámázon, de istentelenül kretén is legyen, és azt jogos igazság érzettel a földbe tiporjuk... a jó kis zsíros, humuszos, 80% sertéstrágya földbe.
Na de már ezt sem csinálhatjuk, mert valaki felesküdött a Love, Tolerate & PC lovagrendnek. Így a többség meghajlik a kisebbség érdekei előtt.
Ja igen, a fórum aktív tagjainak 80%-ának a véleménye az... az nem releváns :).
És a legnagyobb baj, hogy az intézkedései ellenére sem tudott sokat csorbulni a faszacsávó titulusa. Pedig hát, Rúnakövit... száműzte moderátornak. MODERÁTORNAK! Ehj,,, pedig tudnék mondani egy kurva csúnyát! Ha tudnék.
Eddig ezt a rangott mindig csak a legalja kapta meg. YAOIT kellett hozzá nézni, 4CHAN-t meg R34-et, valamint olyan szavakat használni, ami minden normális embernek agysorvadást, száj és ánuszrózsasörényfájást okozott.

De a rákosodás... az ország szerte. Azt hinné, a facebookon pörög a cuccos, mint Lagzi Lajcsi vellanyórája, mikor a szolgáltató beállította a tárcsát valós értékre egy uráncentrifugával. Pedig lehalt itt minden. Nem csoda, hogy Senior Bitter Atomrocker Bá dobbantott. Mondjuk lehet, hogy ez azért van, mert egy random csöves által kínált ismeretlen eredetű és tartalmú kólásflakonból nem voltam hajlandó inni, gondolom akkor fogalmazódott meg benne, hogy "ha ez a srác ekkora poontzie, akkor a többi még nagyobb selejt lehet a fandomban, mélységes csalódás". Állítólag ha kimegyünk a Miskolci Egyetemnél található UV dombra, egy Twi plüsst a fejünkre teszünk, akkor hallani lehet a hangját visszhangozni, hogy "nem vagyok brony! nem vagyok brony!".

Meg a szabadkőművesek is belerondítottak mérgező csíkot húzó repülőgépekkel, aminek az üzemanyaga nem olvasztja meg a vasbetonból a vasat.
Ürgebőrbe varták, hogy Doomi fiú milyen híreket posztoljon ki ide, stb.
2

#1183 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream

Elküldve: 30 március 2016 - 11:32

Spoiler

kép
2

#1184 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 30 március 2016 - 11:34

Üzenet megtekintéseIdézés: ʘ‿ʘ - Dátum: 30 március 2016 - 11:32

kép
münden rendben van o3o

1

#1185 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream

Elküldve: 30 március 2016 - 11:54

Üzenet megtekintéseIdézés: SziHU - Dátum: 30 március 2016 - 11:34

Spoiler

kép
0

#1186 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 30 március 2016 - 11:58

Üzenet megtekintéseIdézés: ʘ‿ʘ - Dátum: 30 március 2016 - 11:54

Spoiler

Spoiler

1

#1187 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream

Elküldve: 30 március 2016 - 12:04

Üzenet megtekintéseIdézés: SziHU - Dátum: 30 március 2016 - 11:58

Spoiler

Spoiler

kép
0

#1188 Felhasználó nem aktív   Amorphis 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 115

Elküldve: 30 március 2016 - 02:11

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 29 március 2016 - 11:20

csak nevetni tudok
ez egy kibaszott PÓNIS FÓRUM nem az országház
édes istenem

Miért baj az ha valaki megpróbál bizonyos dolgokban tájékozódni?

Próbálkozik. LOL.

Naszóv, nekem egyszerűen időm nincs, őőő, akarom mondani: van időm, de más dolgokra fordítom.
AZ évadnyitóról nem igen lehet elmondani semmit. Mi történt abból olyan, amiről folyhatna elmélkedés? Semmi.
(Ráadásul az itteniek egy jó része szerint a 6./5./4. évadtól nem számít semmi sem "hivatalosnak", szóval elutasítják a látottakat. Akkor?)

Na szóval, meg amit Vesekavicsi Báti is mondott, voltak dolgok, ami plusz rossz szájízt adnak a környéknek, ami miatt már nem nagyon vesszük észre, ha itt aktivitás van.
Akkor jöttünk rá, hogy ez itt nem egy közösség, hanem egy.. egy... húvazz, nem tudom.
Persze előtte is ki volt halva minden, de akkor ink azért, mert az emberek nagyja kihullott (megunták/nincs idő/barátné( igen, még mindig ezen az indokon nevetek)/anyagi gondok/MAN felirat a fogak között), a többiekre meg akkor írunk skypeon, amikor akarunk (nem beszélve olyanokról, akik itt sohasem jártak, de skypecsoportokban azért léteztek).

Személy szerint az egész "hunbrony" dolgosban is csalódtam, de ez egy hosszabb iromány lenne.

Értem.
Lopott kocsival, jogsi nélkül, vasárnap délután, részegen zebrán rendőrt gázolni, majd továbbhajtani rosszat jelent...
0

#1189 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 30 március 2016 - 05:48

Üzenet megtekintéseIdézés: Amorphis - Dátum: 30 március 2016 - 02:11

Miért baj az ha valaki megpróbál bizonyos dolgokban tájékozódni?

nem baj csak nem értem, miért kell úgy csinálni, mintha ez valami élet-halál dolog lenne
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#1190 Felhasználó nem aktív   Amorphis 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 115

Elküldve: 30 március 2016 - 06:28

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 30 március 2016 - 05:48

nem baj csak nem értem, miért kell úgy csinálni, mintha ez valami élet-halál dolog lenne

Ha a válaszra gondolsz amit Rixton-nak küldtem azt inkább poénként szántam, nem gondoltam volna hogy valaki megakad rajt.

Üzenet megtekintéseIdézés: SziHU - Dátum: 30 március 2016 - 11:23

...ha nem lenne Amadeus, az új tehetség, aki valójában GG egyik tudathasadványa...

Oh well, ez van, feltűnési viszketekségben szenvedet :)
Lopott kocsival, jogsi nélkül, vasárnap délután, részegen zebrán rendőrt gázolni, majd továbbhajtani rosszat jelent...
0

#1191 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 737

Elküldve: 29 május 2016 - 04:16

howdy howdy? na ki látta az angry birds filmet?
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#1192 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 29 május 2016 - 07:26

Üzenet megtekintéseIdézés: trixie22 - Dátum: 29 május 2016 - 04:16

howdy howdy? na ki látta az angry birds filmet?

Köszönjük. Nyalókát adtál egy gyereknek (jött az e-mail, Duma csevej új komment), aki rájött, miután szájába vette, hogy fagyasztott fekáliából van, különben is fallosz alakú (elolvastam).
A filmet nem láttam, de a 444 agyon szidta, szóval csak jó lehet. Mondjuk én a Tetris-t várom, meg a Floppy Birdet, a hajlékony kiscsibét.
0

#1193 Felhasználó nem aktív   Rixton 

• Polygon betyár
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.148

Elküldve: 29 május 2016 - 07:35

Üzenet megtekintéseIdézés: SziHU - Dátum: 29 május 2016 - 07:26

Köszönjük. Nyalókát adtál egy gyereknek (jött az e-mail, Duma csevej új komment), aki rájött, miután szájába vette, hogy fagyasztott fekáliából van, különben is fallosz alakú (elolvastam).
A filmet nem láttam, de a 444 agyon szidta, szóval csak jó lehet. Mondjuk én a Tetris-t várom, meg a Floppy Birdet, a hajlékony kiscsibét.

Hirtelen felindulásból azt akartam írni, hogy engem még érdekelne a Pacman, de...de az már létezik.
kép

A lehetetlent is megmodellezem, a csodára még várni kell.
Viszont a sörben kevés a vitamin ezért sokat kell inni belőle.

Spoiler

0

#1194 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 29 május 2016 - 08:46

Üzenet megtekintéseIdézés: Rixton - Dátum: 29 május 2016 - 07:35

Hirtelen felindulásból azt akartam írni, hogy engem még érdekelne a Pacman, de...de az már létezik.

Igen, azt akartam én is, majd rájöttem szintén :D
0

#1195 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 737

Elküldve: 04 június 2016 - 09:21

444?? elég szar név... gondolom milyen lehet... pff... na jól van itt se tudja senki m a jó...
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#1196 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 05 június 2016 - 07:12

én láttam
movie of the year
de lehet hogy inkább decade
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#1197 Felhasználó nem aktív   Rixton 

• Polygon betyár
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.148

Elküldve: 11 június 2016 - 02:11

Senkinek nem jutott még eszébe, hogy most már mivel senki nincs itt, így bárki oda írhatna bármit ahova, amikor akar?
kép

A lehetetlent is megmodellezem, a csodára még várni kell.
Viszont a sörben kevés a vitamin ezért sokat kell inni belőle.

Spoiler

0

#1198 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 11 június 2016 - 05:14

just try it.
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#1199 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 12 június 2016 - 01:26

Üzenet megtekintéseIdézés: Rixton - Dátum: 11 június 2016 - 02:11

Senkinek nem jutott még eszébe, hogy most már mivel senki nincs itt, így bárki oda írhatna bármit ahova, amikor akar?

mert eddig nem?
kép
Azért még vannak itt, csak nem írnak sehová. Némán bámuljuk egymást...
kép
0

#1200 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 12 június 2016 - 12:29

Üzenet megtekintéseIdézés: Rixton - Dátum: 11 június 2016 - 02:11

mert amikor a szüleid nincsenek otthon, akkor te a szoba közepére is odaszarsz, meg a konyhaszekrénybe?
4

Téma megosztása:

• (63 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • Utolsó »

Gyors Válasz