Hunbrony Fórum: Csoportkép v2.0 - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (29 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Csoportkép v2.0 Hunbrony Family

#41 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.782

Elküldve: 03 március 2013 - 11:08

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 03 március 2013 - 11:03

Ezt nem igazán értem

Úgy értem, hogy nevezetes ex-tagunk, Hullócsillag, rákerülhetne a csoportképre. De mivel ő már távozott innen, az OC-ja megjelenhetne egy fénykép formájában.
0

#42 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 03 március 2013 - 11:10

Üzenet megtekintéseIdézés: Kepernyos - Dátum: 03 március 2013 - 11:08

Úgy értem, hogy nevezetes ex-tagunk, Hullócsillag, rákerülhetne a csoportképre. De mivel ő már távozott innen, az OC-ja megjelenhetne egy fénykép formájában.

Az ötlet jó, de ha pisztolyt tartanak a fejemnek se találom meg a felhasználók között Oo, esetleg képet tudsz linkelni?
0

#43 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus

Elküldve: 03 március 2013 - 11:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 03 március 2013 - 11:10

Az ötlet jó, de ha pisztolyt tartanak a fejemnek se találom meg a felhasználók között Oo, esetleg képet tudsz linkelni?

Válogass.
0

#44 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 03 március 2013 - 11:24

Ohh, szép OC-je van. Esetleg még lehet róla tudni valamit? Vagy csak tűzzem ki valami látható helyre a képét? Vagy volt valakinek jó barátja, aki tarthatná a kezében?
0

#45 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus

Elküldve: 03 március 2013 - 11:27

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 03 március 2013 - 11:24

Ohh, szép OC-je van. Esetleg még lehet róla tudni valamit? Vagy csak tűzzem ki valami látható helyre a képét? Vagy volt valakinek jó barátja, aki tarthatná a kezében?

Nah, ez már nem az én szakterületem. Annyit tudok, hogy Rainbow Dash-el shippelte az OC-ját, meg hogy szerette Hullócsillagot szomorúan ábrázolni...
0

#46 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 03 március 2013 - 11:31

Ebben az esetben rajzolok egy emlék táblát rá, amire kiszúrom az egyik képét, és ha még van ilyen tag, akkor őket is. Habár remélem a későbbiekben nem kell kiraknom elballagott pónikat :(

És köszönöm az ötletet :D
0

#47 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 03 március 2013 - 11:39

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 03 március 2013 - 11:31

Ebben az esetben rajzolok egy emlék táblát rá, amire kiszúrom az egyik képét, és ha még van ilyen tag, akkor őket is. Habár remélem a későbbiekben nem kell kiraknom elballagott pónikat :(

És köszönöm az ötletet :D

Hidd el, szomorú, de egy talán egy négyszer/ötször ennyi fős csoportképet lehetne csinálni az elballagott tagokból.

És derengenek az emlékek. Akkor találtam a Hunbronyra mikor még fehér dizájn volt, és talán az első évadot feliratozgatták, de még nem volt kész teljesen. Jobb oldalt pedig volt egy chatango doboz. Valaki megtudná mondani, hogy ez mikor is volt már? >.<
Certified fan of the series since 2011.
0

#48 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 03 március 2013 - 11:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 03 március 2013 - 11:39

Hidd el, szomorú, de egy talán egy négyszer/ötször ennyi fős csoportképet lehetne csinálni az elballagott tagokból.

És mi veszi rá az embereket, hogy eltávozzanak a Hunbrony-ról? :o
Összevesznek valakivel? Vagy megun bronynak lenni?

Ti hogy érzitek a jövőt ezzel kapcsolatban? Úgy értem, ti bennetek az van, hogy akár 10 év múlva is mondanátok, hogy bronyk vagytok, vagy ez is csak mánia, mint régen a Pokemon vagy a Beyblade, vagy akármi, hogy egyszer kész vége és mindent elfelejtetek?
0

#49 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus

Elküldve: 04 március 2013 - 12:03

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 03 március 2013 - 11:45

Ti hogy érzitek a jövőt ezzel kapcsolatban? Úgy értem, ti bennetek az van, hogy akár 10 év múlva is mondanátok, hogy bronyk vagytok, vagy ez is csak mánia, mint régen a Pokemon vagy a Beyblade, vagy akármi, hogy egyszer kész vége és mindent elfelejtetek?

Amíg a sorozat kitart Lauren Faust elvei mellett, addig maradok.
Amíg a brónik képesek a mostanihoz fogható rajongói tartalmat teremteni, addig maradok.
0

#50 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 04 március 2013 - 12:16

Ahogy nyomonkövettem az eseményeket, érdekes módon szerintem sosem volt elég elismerés, és újoncok befogadása hangulata a közösségnek. Mármint rengeteg tag kárba vész, mert regisztrál, nem tud senkivel sem összehaverkodni, és ezért itthagyja az egészet.

De ez a típus inkább a régi közösségre volt jellemző PONTOSABBAN csak néhány régebbi emberre akik már nincsenek itt. Emlékszem, mikor megszerettem az MLP-t akkor találtam rá a Hunbrony-ra. És aznap írtam a chat-re, hogy új vagyok, és megszerettem a mesét. Jött is rá válasz, hogy ez most hol érdekelje őket, rengeteg pár napos tag van, akit sosem látnak később újra. Innentől kezdve nem írtam semmit (úgy gondoltam, hogy nyílván mindenki ilyen). És ezért döntöttem nehezen a fórumra regisztrációról.
*vége a lelkizésnek*
Viszont a jelenleg jelenlévők egy kedves közösséget alkotnak, szóval ne rágjatok be rám azért, amit mondtam. :)

Én állítom, hogy 10 év múkva is brony leszek. Vannak dolgok amelyeket nem lehet megunni. :

Üzenet megtekintéseIdézés: Kepernyos - Dátum: 04 március 2013 - 12:03

1) Amíg a sorozat kitart Lauren Faust elvei mellett, addig maradok.
2) Amíg a brónik képesek a mostanihoz fogható rajongói tartalmat teremteni, addig maradok.

1) Akkor máris indulhatsz sajna :(
2) Ja, de ezesetben szerencsére semmi okod lelépni :D
Certified fan of the series since 2011.
0

#51 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 04 március 2013 - 12:30

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 04 március 2013 - 12:16

Én állítom, hogy 10 év múkva is brony leszek. Vannak dolgok amelyeket nem lehet megunni. :

/)
Ez a beszéld :D én is így érzek jelenleg, és remélem még innen sokan hasonlóan vannak. Még ha egy idő után nem is a pónik miatt, de legalább a társaság megmaradhatna, persze ez a legnehezebb része idővel.

Örülök én is, hogy nem régen regisztráltam be csak. Ez az első fórum ahol tényleg jól érzem, és a vegyes társasággal sincs semmi gond, és csak remélni tudom, hogy ez így is marad.
0

#52 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 04 március 2013 - 12:37

Ezt azok tudnák megmondani, akik távoztak... csak hát ők távoztak.

Nem tudom. Most minden szép és jó, szánsájn meg rénbó, de egyszer minden kifárad. A fiatalabbak, talán néhány év múlva kinövik. Én is sok mindenről azt hittem, örökké fog tartani, aztán mégsem. Pedig sok dologgal legalább ilyen lelkes voltam. Az idősebbek (20+) talán inkább képesek lélekben is bronyk maradni, még ha passzívvá is válnak. Nekik (nekünk) már kész, kialakult és végleges a személyiségük. Hogy meddig fog tartani ez a póniőrület úgy általában, arról nem mondok semmit. Nem is tudok. Akármilyen erős és produktív most ez a banda, egy rajzfilmsorozat tartja életben, az hívja be az új tagokat a kikopó régiek helyett, szóval szerintem 10 év múlva már csak 30-50 éves fószerek lesznek, akik néha nosztalgiából előveszik újranézni a kedvenc részeiket.

Én így látom.
kép kép kép kép kép
0

#53 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 04 március 2013 - 12:45

Nah igen, egyértelmű, hogy csak ők tudják megmondani :D azt gondoltam, hogy esetleg van olyan, aki tartja egy eltávozottal a kapcsolatot, aki mondott valami indokot ><.

Na igen talán ez a reálisabb része, amit te mondasz. Talán nem is kellett volna ezt a témát feszegetnem, hiszen emiatt úgy akkor is kell aggódni, ha már érezzük a végét, addig csak jól kell érezni magunkat, és nem a szomorú jövőre gondolni. Buta Oli :(.
0

#54 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 04 március 2013 - 12:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 04 március 2013 - 12:45

Na igen talán ez a reálisabb része, amit te mondasz. Talán nem is kellett volna ezt a témát feszegetnem, hiszen emiatt úgy akkor is kell aggódni, ha már érezzük a végét, addig csak jól kell érezni magunkat, és nem a szomorú jövőre gondolni. Buta Oli :(.

Ebbe most így szunya előtt tényleg fölösleges belegondolni.
Azt még megjegyzem, hogy épp ma néztem meg pár részt az első évadból. Így a harmadik után olyan volt, mint egy mellberúgás. Sajnos tényleg úgy tűnik, mintha kezdene kiveszni a lélek a sorozatból. :(
kép kép kép kép kép
0

#55 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 04 március 2013 - 01:12

Well, bár tizenhat-hét felé járok jómagam és még gyermeknek számítok tehát, mégis azt kell mondjam, hogy nem most fog véget érni nálam ez az őrület. A brónivá válás jelentős katarzis volt az életemben, hihetetlen mélységű szarból húzott ki. Ha nincsenek a pónik, akkor egyáltalán nem biztos, hogy most itt lennék... Vagy egyáltalán lennék valahol.

A közösségről ugyanez nem mondható el. Láttam már ilyet, tudjátok. Régebben egy tök jó gamerközösségbe jártam, ahol tök baráti volt a hangulat, esténként folytak a kellemes beszélgetések a fórumon, olyan hangulata volt, mint egy törzshelynek, egy kis barátságos eldugott zugszerű kocsmának, ahová egy nehéz nap után leroggyan az enber és beszélget a haverokkal kicsit.
Azután az oldal tervezői reformálták az egész dizájnt, mindent, az azelőtti közösség pedig úgy ahogy van szertefoszlott a fenébe. Néhányuk megvan fészbúkon, de mások örökre elvesztek, és jól tudjuk, a régi szép idők már soha többet nem térnek vissza ;_;
Bár igaz, én maradtam az oldalon. Az új generáció 90%-a undarázs kocka vérpistike féltroll-félork selejt volt, akikkel csak trollkodni lehetett és az irónikus humorizálást művelni mesterszinten (ezért vagyok és voltam itt is ennyire elcseszett eleinte :3) de azóta sikerült megtalálnom a master race tagokat köztük és velük ápolom a kapcsolatot.

Szummázva a dolgokat, akár egy hatalmas egetrengető reform, akár egyéb változás, vagy trauma következében, valami csak véget fog ennek vetni. De aki kitart, az előbb-utóbb úgyis újra barátokra talál... Igaz már soha semmi nem lesz akkor olyan, mint most.

De a fenébe a vészmadárkodással, inkább élvezzük azon kevés időnket ami van hátra egymás kiváló társaságát és szórakozzunk :3
kép
2

#56 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 04 március 2013 - 01:28

Igazad van. Legközelebb ha ilyet kérdezek, csak daráljatok be szivárványnak :D
kép
0

#57 Felhasználó nem aktív   Shadow Rush the pegasus 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 143

Elküldve: 04 március 2013 - 03:00

Sajnos nem egy dologgal voltam már úgy hogy mindig azt mondtam hogy "ezt sosem fogom megunni" de aztán pár év múlva már nem voltam a fan-ja. Gondolom, örökké az mlp-nek sem leszek rajongója, bár mindig kedvelni fogom. Remélem, hogy ha ennek muszáj eljönnie, akkor erre évek múlva, olyan formában kerül sor hogy már láttam minden pónikkal kapcsolatos dolgot, amit látni érdemes, és egyszerűen csak megunom, és már nem fogok vele annyit foglalkozni, és nem pedig úgy hogy a Hasbro lebutítja a sorozatot G3-as szintre és/vagy kinyírja a fandomot
csak úgy írtam ide valamit.
0

#58 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 04 március 2013 - 12:39

Ezen nem érdemes rágódni. Idéznék is egy szerintem mindenki által ismert Legendás filmtrilógiából:

-Mindennek aminek kezdete van... Véget is ér egyszer.

Ezen változtatni nem lehet. az egyetlen fontos dolog, ha a Vég utánis kitartasz és szereted azt ami már ilyen olyan formában de végetért ( Lásd Csillagkapu sorozat) A mai napig rajongója vagyok annakis pedigmár vagy 2-3 éve vége. Ami Az embert/Pónit Igazán megfogja az sosem fog eltűnni. ennyi ;) szóval sok sikert ^^
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#59 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• Law abiding citizen (especially §34)
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.185

Elküldve: 04 március 2013 - 01:02

Oli-kun, teljesen elérzékenyültem.
Ez csodálatos lett.
Nemzz velem tetszőleges számú utódot. (De előbb még színezd ki teljesen) Ha elkészül szerintem ki lehetne rakni bannernek.
Derpa Derpa Herp Derp
0

#60 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 04 március 2013 - 01:25

Üzenet megtekintéseIdézés: Moonshiner - Dátum: 04 március 2013 - 01:02

Oli-kun, teljesen elérzékenyültem.
Ez csodálatos lett.
Nemzz velem tetszőleges számú utódot. (De előbb még színezd ki teljesen) Ha elkészül szerintem ki lehetne rakni bannernek.

kép
Köszi :D haladok vele szépen lassan.
0

Téma megosztása:

• (29 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »