Hunbrony Fórum: Fanfic és fordítás - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (87 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • Utolsó »

Fanfic és fordítás Rajongói történetek - fordítások és eredetiek.

#1661 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 04:31

Üzenet megtekintéseIdézés: annadess - Dátum: 27 augusztus 2015 - 04:21

https://www.facebook...943529802375777
Az ilyen történetet még wattpadon se találsz.

Könyörgök. Ne. Miért? Miért csinálod ezt? Elég volt MBT-n látnom. ANNADEEEEEEESS!
kép
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
5

#1662 Felhasználó nem aktív   annadess 

• a zanalfabéta
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 982

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 04:46

Üzenet megtekintéseIdézés: GRRRRRitli - Dátum: 27 augusztus 2015 - 04:31

Spoiler

Sorry, nem bírtam ki, jöhet a ban. :D
Spoiler
2

#1663 Felhasználó nem aktív   Void 

• Lord Void őkegyetlensége ( Árnymester)
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.225

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 05:11

ha valaki nem akar ezért belépni a MBT-be akkor itt van a történet:
Spoiler

Elolvastam. Visszajött a hitem abban hogy képes lehetek írásra. Ez a lány egy HŐS.
Pite!
2

#1664 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 05:12

*
Népszerű

Üzenet megtekintéseIdézés: Void - Dátum: 27 augusztus 2015 - 05:11

Elolvastam. Visszajött a hitem abban hogy képes lehetek írásra. Ez a lány egy HŐS.

Annadess, most már bizony tényleg létesíts szexuális kapcsolatot egyenesági felmenőddel, aki anyák napján a főszerep!
8

#1665 Felhasználó nem aktív   Greywing 

• Your argument has never been so invalid
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 346

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 05:44

Majd később mikór ponyvilbe érkeznek akór beál a cutimárk cusederekhőz ( biztos roszúl irom ) na de ez nem érdekes térjűnk a lényegre

akór beál a cutimárk cusederekhőz ( biztos roszúl irom ) na de ez nem érdekes

cutimárk cusederekhőz ( biztos roszúl irom ) na de

biztos roszúl irom

Először elmerengtem, vajon miért kínzom magam.
Aztán...
#Worth
#Kappa
kép
2

#1666 Felhasználó nem aktív   Brabs 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 25

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 05:49

Zsombor Bata
17 órája
Na kész poénból az EG-s verzióját is megcsináltam 😊. A sztórija pedig equestria jővőjét fogja befolyásolni . De ez csak később kezdjűk a legelején inkább. ( lehet h hülyén hangzik de) ő Futtersy ikertestvére , de kilet tagadva mivel a nagy apja egy szekta taglya amiben a fekete és a szűrke ponik egyenjogúsága élén vanak . És most azón gondólhatók h engetheték meg ezt a szőrnyűséget ? Na mert az anyuk belehalt a szülésbe az apjuk meg egy tábornok és a Sombra elemi háborúba eleset .( az ötlet h Futtershy testvére h mégis kelet valamien traúma h ien félénk szégyelős legyen .igy elvettem az anyát az apját meg a testvérét is muhaha gonosz vagyok ) Igy hát a név nékűli barátunk hajléktalan lett ( igen neve nincs 5 évalat csak azt nem tudam kitaLálni ) egy ideig Rainbow Deash - éknál volt cseléd ( az élőt osztálytársak voltak) persz ki alakult köztűk a gyerekszerelem. De elment egy éjel mivel tuda h nem fogmeni ez mert Deash úrilány őmeg egy cseléd . Igy ujból egyedűl maradt .leszált a főldre valahol eqestria valameik szomszédos ország ban . Szerintem a kietlen erdő ( nem tudom az angól nevét ) hatalmas és fólytatódik ott is szóval elég sok veszély leselketrá . De egy fekete poni jöt elé. Ő nagyon megiett. Az idegen megkérdezte a nevét ( ami még nincs x) és ere az idegen meg hőken. Kiderűlt h az idegen a vérszerinti nagybátya akit utcint ki ragadt a nagyapja (az idegen vérszerinti apja ) igy elvitte egy helyre ahól feketék és szűrkék tanyáznak akik ugy jártak mind ő . ( mivel az egész világon létezik ez a szekta ezért elég sokan vanak . Van itt minden póni öszvér szamár grif ló. Itt ki kébzik Mindenre pl: Harcolni túlélni kovácsolni kereskedni vadászni ( igen vadászni váság van ) és varni sebetelátni . Na korcsoportjában 2 ponit isgelismerhetűnk Octáviát és Dedrpyit ( valaha Derpy egy zeni volt de az az egylet adig kinoszta h meg hűlyűlt ) . Mos akor h kerűlhetek ponyvilbe hát minden hova kelenek megfigyelők . Hősűnk is oda kerűl majd de elsőnek ki kelett képezni legaláb alapszintre az unoka húgát mivel egy hajóútón a szűlei meghaltak és ő volt a lekőzelebb áló ( testvére igen itt mindeki egy nagy család . Majd később mikór ponyvilbe érkeznek akór beál a cutimárk cusederekhőz ( biztos roszúl irom ) na de ez nem érdekes térjűnk a lényegre ( de ezt téleg rőviden mert ezt még nem találtam ki pontosan ) Anyi biztos h az egyik fekete elemi klán tag lesz Celesztia jobb keze és igy könyen bogarat ültethet a fúlébe . Igy tehát bebeszélik neki h a fekák roszak és Luna még mindig gonosz is igy equestria tőkéletesen ősze omlót 3 pártra hulik ösze a Luna pártiak a Celesztia pártiak és a fekete hatyúka ( MERT EZ A NEVE A TUGYÁTOK MINEK) a harmónia elemei szét hulanak hajléktalan Rainbow Deash és Twilight Celesztina párt . AJ Luna .Futtershy és Rarity hozájúk. Pinky pedig bele örűlt h nincs boldogság továb ( pinky=Golam ) de ne agodhatok azért h meghal valaki benne ( ismerős csak Derpy ő is csak a végén ) de a három fakciónak őszekell fogni mivel ez az egész ki volt terverve nem tudom h emlékeztek e a G1 főgonoszára a nagy kék kecskére ( fúj a kis hülye a G1 el szórakozik ) őtervelte ki az egészet h elfoglaja equestriát . ( ne agodjatok nem őfogja megmenteni a világot ugy mint a oc- ém) hanem a hat ( ne kérdezrlétek h de Pinky kijózaNódik vala h ) na enyibe biztos vagyok m valahogy be akaRóm ileszteni a szivárvány sivet ( azal gyűzték le a G1-ben) ( szerintem + ez a gonosz kecske egyben Diszkord apja mert lácot a rőgtön a legeléjén h nem gonosz csak azt akarta h az apja bűszke legyen rá ) enyi . Kösz h elolvastad AMIKET KI HAGYTAM DE NEM ÉRDEKES ANYIRA MOST NEKŰNK : 1 OCTÁVIÁVAL TÁRSAK VOLTAK EGY IDEIG . 2 AZ EGYIK LÁBA MÜ REMÉLEM KIVEHETŐ A RAJZON EGY 3 SIVŰSÁRKÁNY ELENI CSATÁBA VEZTETE EL (SZEGÉNY egy kicsit szmotán 😊) 3 MIKOR MEGJELENT FUTTERSHY AJTAJÁBAN SZEGÉNY LÁNY ŐSZE ESET ( nem is csoda azal a kis szivivel a kis angyalka ) 4 A SZÓKÁSÓS OMG OMG OMG AZTÁN EGY NAGY POFON 😁(( NA ELÉG VOLT LEGYEN EGY KIS RÓMANTIKAIS) ÉS EGY NAGY CUPONOS KICSIVEL KÉSŐBB HA 5 HÁZIÁLLAT KÉNT EGY ORJÁS TŰSKÉSNYELVŰ UGRÓ GYILKOT TART( EZ ÁM ÁLLAT ŐCSÉM ) HA van őtletetek h mi legyen a neve nyugotan komiba😎 na akor ravizok fuck me

kép
2

#1667 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 248

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 06:45

Üzenet megtekintéseIdézés: endtale - Dátum: 27 augusztus 2015 - 05:49

kép

nekem valahogy első három sornál volt ez.
kép
2

#1668 Felhasználó nem aktív   Brabs 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 25

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 07:02

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 27 augusztus 2015 - 06:45

nekem valahogy első három sornál volt ez.

"...apja egy szekta taglya..." környékén plusz-mínusz 5 krakter.
1

#1669 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 07:58

NEM IS KERESTEM :C

kép
kép
4

#1670 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 08:46

Üzenet megtekintéseIdézés: endtale - Dátum: 27 augusztus 2015 - 07:02

"...apja egy szekta taglya..." környékén plusz-mínusz 5 krakter.

Nekem ez után következő két szó. A szemem még lendületből forgott, mert az agyam lefagyott.
2

#1671 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.936

Elküldve: 27 augusztus 2015 - 09:15

kép
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
2

#1672 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 28 augusztus 2015 - 11:40

ha valaki nem akar ezért belépni a MBT-be akkor itt van a történet:
Spoiler

kép
kép
2

#1673 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.313

Elküldve: 10 szeptember 2015 - 07:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Banan1 - Dátum: 09 szeptember 2015 - 04:40

Sziasztok!

Szia Banan!
de jó újra hallani felőled :)
mindenképpen jól tetted, hogy beraktad az írásod, rá fogom vetni magam az első ráérős órámban (ami nem tudom, mikor lesz). Viszont csak hogy tisztán tartsuk a fórumot, ezt a ficet át fogom pakolni a pónitlan írások topicjába (bizony, van ilyen is!), ott aztán meg lehet beszélni róla mindent.
kép
0

#1674 Felhasználó nem aktív   Greywing 

• Your argument has never been so invalid
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 346

Elküldve: 26 október 2015 - 11:06

Yo!

Picit pang a téma, úgy érzem, jó lenne egy kis Színt (és Fonákot *snort snort*) vinni beléje!

Mondhatni, már megint írtam valamit, szóval ha valakinek pont ahhoz van hangulata, fogyassza egésséggel!

Nite-nak előre is köszönöm a lektorálást, meg visszamenőleg is, meg az aktuálisan is :3

A reklám után folytatjuk!
kép
2

#1675 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 október 2015 - 08:31

Spoiler

Mivel mint kiderült, ami nekem igazán hiányzik, az a fantázia, ennek növelése érdekében kérnék ezúton ötleteket, illetve hogy igazából miről is olvasna szívesen a nép, talán így nem fetrengek majd szenvedve a saját hányásomban lesz valami ötletem, mihez kezdjek a szemeteimmel c:
kép
0

#1676 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 735

Elküldve: 31 október 2015 - 10:38

van néhány horor amit le lehetne fordítani pl a rocket to insanity vagy a sweet apple mascare
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#1677 Felhasználó nem aktív   What A Beautiful Duwang 

• chew
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.946

Elküldve: 31 október 2015 - 10:46

Üzenet megtekintéseIdézés: trixie22 - Dátum: 31 október 2015 - 10:38

van néhány horor amit le lehetne fordítani pl a rocket to insanity vagy a sweet apple mascare

kép
nope
kép
Killer Queen has no weakness...
Spoiler
3

#1678 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.458

Elküldve: 31 október 2015 - 06:39

Üzenet megtekintéseIdézés: Afelers - Dátum: 30 október 2015 - 08:31

Spoiler

Mivel mint kiderült, ami nekem igazán hiányzik, az a fantázia, ennek növelése érdekében kérnék ezúton ötleteket, illetve hogy igazából miről is olvasna szívesen a nép, talán így nem fetrengek majd szenvedve a saját hányásomban lesz valami ötletem, mihez kezdjek a szemeteimmel c:

fluttershy örökbefogad egy földlevegő rakétát
kép
1

#1679 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.313

Elküldve: 01 november 2015 - 12:48

Üzenet megtekintéseIdézés: Afelers - Dátum: 30 október 2015 - 08:31

szerintem a nép bármiről szívesen olvas, ami érdekes :)
és attól vajon miként fog nőni a fantáziád, hogy mi megmondjuk, miről írj?
és ha már meg kell mondanunk, miről írj, miért nem ír a scriptoriumba ÖN? (leszámítva azt a triviális választ hogy azér mer Flunky meghalt)

de tessék, itt egy regény ötlet, amit szívesen látnék:
Még épp időben derül ki, hogy Cloudsdale a hírekkel ellentétben nem teljesen stabil. Egészen háromezer évvel ezelőttig a pegazusoknak folyamatosan pótolni és irányítani kellett alatta a felhőket, ám akkor az egyszarvúkkal kötött szövetségnek köszönhetően elérhetővé vált számukra az a rúnamágia, amivel Cloudsdale alapköveit megerősíthetik.
A mágia áramlásában létező ciklusnak köszönhetően a rúnákat minden ezer évben frissíteni kell, mint ahogyan most is - csakhogy az eltelt idő alatt a pegazusok erről teljesen megfeledkeztek, és az egyszarvúak is nagyjából: a rúnamágiának ezt az ágát jelenleg épp egyedül egy olyan hallgató tanulmányozza, aki történetesen utálja a pegazusokat.
tessék: kaland, ármány, szerelem, dráma, jó szórakozást :)
kép
1

#1680 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 01 november 2015 - 06:40

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 01 november 2015 - 12:48

szerintem a nép bármiről szívesen olvas, ami érdekes :)
és attól vajon miként fog nőni a fantáziád, hogy mi megmondjuk, miről írj?
és ha már meg kell mondanunk, miről írj, miért nem ír a scriptoriumba ÖN? (leszámítva azt a triviális választ hogy azér mer Flunky meghalt)

de tessék, itt egy regény ötlet, amit szívesen látnék:
Még épp időben derül ki, hogy Cloudsdale a hírekkel ellentétben nem teljesen stabil. Egészen háromezer évvel ezelőttig a pegazusoknak folyamatosan pótolni és irányítani kellett alatta a felhőket, ám akkor az egyszarvúkkal kötött szövetségnek köszönhetően elérhetővé vált számukra az a rúnamágia, amivel Cloudsdale alapköveit megerősíthetik.
A mágia áramlásában létező ciklusnak köszönhetően a rúnákat minden ezer évben frissíteni kell, mint ahogyan most is - csakhogy az eltelt idő alatt a pegazusok erről teljesen megfeledkeztek, és az egyszarvúak is nagyjából: a rúnamágiának ezt az ágát jelenleg épp egyedül egy olyan hallgató tanulmányozza, aki történetesen utálja a pegazusokat.
tessék: kaland, ármány, szerelem, dráma, jó szórakozást :)

bevallom, nem konkrétan gondoltam, hogy mire, bár belegondolva magam sem tudom, hogy érthettem (már kezdek hozzászokni)

scriptoriumra nem volt időm, amikor aktuális volt a második (akkor még nem értesültem arról, hogy Flunky máig nem írta meg a kritikákat, tegnap kért volna meg, hogy csináljam már meg helyette, már nem tudom mit talált ki indoklásnak mert nem ért rá)
kép
0

Téma megosztása:

• (87 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • Utolsó »