Hunbrony Fórum: Ismerkedés és bemutatkozás - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (223 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Ismerkedés és bemutatkozás Új vagy a ménesben? Mutatkozz be itt!

#1 Felhasználó nem aktív   EnormousMac 

• Anomén
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 147

Elküldve: 02 január 2012 - 10:51

Eredeti téma megtekinthető itt.
0

#2 Felhasználó nem aktív   F. Gábor 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 131

Elküldve: 03 január 2012 - 02:30

Ugyan a próbatémában már bemutatkoztam, de most, hogy hivatalos lett a fórum gondoltam újra megteszem. Gábor vagyok, 18 éves. A FiM-et nyár végén találtam meg. És még mindig szeretnék a közösség hasznos tagja lenni.
0

#3 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 117

Elküldve: 03 január 2012 - 04:01

Szintén a próbatémában már megvolt, úgy ahogy :D

Rendes nevem Dávid, nicknevem Daviez (ne keverd a valós Davies névvel :) ) 20 éves vagyok, Brosodból =D és sokat szeretek dumálni... warning wall of text incoming

Nos az én sztorim egyébként ironikus, ugyanis én személy szerint utáltam ezt a sorozatot, mikor meghallottam, hogy ismert lett nem hittem a fülemnek, egyszerűen nem értettem mi ebben a jó. Majd nyáron, egy kisebb megfázással és lázzal xD nem tudtam magammal mit kezdeni, keresgéltem youtubeon, jobban mondva találtam pár jelenetet a műsorból, és mit ne mondjak viccesek voltak =D, így kissé megtetszett, majd elkezdtem vele hülyíteni az embereket, Team Fortress 2-be idegesítettem a népet a különböző sprayekkel. Majd ezután ráeszméltem, hogy úgy utáltam ezt a műsort, majd úgy hülyéskedtem vele, hogy azt se tudtam pontosan mi is ez, majd fogtam magam kissé nehezen de rávettem magam arra, hogy letöltsem az első szezont, első két részben jöttem rá, hogy egészen jó, poénosak a karakterek, jók a hangok, eléggé aktuális a dolog, szal nem ilyen agyilag elmaradt műsor. Miután megnéztem jó pár részt, azaz a teljes első szezont, rájöttem, hogy igen is tanulságos a sorozat, és emiatt is mégjobban megtetszett nekem. És közbe rátaláltam több emberre azan a brony-kra, aki hasonlóan gondolkodnak mint én, persze itt is vannak különbségek, de egy nagyon jó "hatalmas társaság" ez és én ennek örülök, remélem sokáig fennmarad, vagy legalábbis azoknál akik most éppen is brony-k

És hát lényegében "this is how I joined the herd" :D azóta nagyon imádom,vettem már pólót, bögrét is akartam de a szállíttatás még drágább mint welovefine-nál xD, rávettem miatta magam, hogy újra rajzoljak, habár digitálisan főként csak vektor rajzok, de próbálkozok táblával PS ben meg SAI ban rajzolni kézzel, hát mit ne mondjak kell még a gyakorlás :D "sajnos" maximalista vagyok emiatt sose mondom a műveimre, hogy tökéletesek vagy jók lennének. Deviantartra is regeltem ígyhát, ( http://daviez20.deviantart.com/ ) tudom, tudom nem szeretik a linkeket, az ego teszi a dolgát =D

És, üdvözlök mindenki mást! ^.^/) *brohoof*
0

#4 Felhasználó nem aktív   Bright Glow 

• Cukijegy Lovag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 333

Elküldve: 03 január 2012 - 04:46

Szeretném itt is üdvözölni az új tagokat és kívánom nekik, hogy érezzék jól magukat.
képkép
1

#5 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 03 január 2012 - 05:48

Welcome to the herd.(újra)kép
0

#6 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 03 január 2012 - 06:11

Üzenet megtekintéseIdézés: Daviez - Dátum: 03 január 2012 - 04:01

Szintén a próbatémában már megvolt, úgy ahogy :D
Rendes nevem Dávid, nicknevem Daviez (ne keverd a valós Davies névvel :) ) 20 éves vagyok, Brosodból =D és sokat szeretek dumálni... warning wall of text incoming

Welcome to the Herd!
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
0

#7 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 03 január 2012 - 06:15

brohoof

:)
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 03 január 2012 - 06:16

Welcome everypony ;)
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#9 Felhasználó nem aktív   Apollo 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 52

Elküldve: 03 január 2012 - 08:26

Hali minden egyes bronynak, én Apollo vagyok, eleinte nem nagyon érdekelt ezt a sorozat, de miután találtam egy YouTubost aki feliratozza a videókat(hát igen nem tudok angolul...) becses nevén EnormousMacintosh ;) ! Végül ráerőltettem magamat és megnéztem egy részt és természetesen a sorozat rabja vagyok a mai napig is :D Szóval köszi a rengeteg munkádat mert egy magamfajta pónit is meggyőztél hogy nem minden rossz ami elsőre szokatlan :D
0

#10 Felhasználó nem aktív   ibupony 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 11

Elküldve: 03 január 2012 - 09:47

Sziasztok, szeretem a pelyhet!
0

#11 Felhasználó nem aktív   EnormousMac 

• Anomén

Elküldve: 03 január 2012 - 11:35

Üzenet megtekintéseIdézés: Apollo - Dátum: 03 január 2012 - 08:26

Szóval köszi a rengeteg munkádat mert egy magamfajta pónit is meggyőztél hogy nem minden rossz ami elsőre szokatlan :D

Részemről a szerencse, az ilyen visszajelzésekért éri meg csinálni :D

Üzenet megtekintéseIdézés: ibupony - Dátum: 03 január 2012 - 09:47

Sziasztok, szeretem a pelyhet!

Én a kakaót szeretem!
1

#12 Felhasználó nem aktív   ibupony 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 11

Elküldve: 04 január 2012 - 12:28

Mi az hogy kakaót? :|

1

#13 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 288

Elküldve: 04 január 2012 - 02:53

Sziasztok.
Anli vagyok, emberi nevemen Lilla, 24 éves és szeretem a vattacukrot! XD

Kissé komolyra fogva.:)
Én is Borsodi származású vagyok. A vatta cukrot tényleg szeretem már, ha a darazsak nem zabálják el előlem útközben és van időm nyugodtan, séta közben megenni. :D
A MLP-re neten találtam rá. Feltűnt a jellegzetes rajzolási módja és, hogy nem a régi kissé unott sorozatról van szó. Kíváncsi természet lévén, bele néztem a sorozatba aztán azon kaptam magam, hogy a Mac-ék által feliratozott részekből, az első évad elfogyott. :D
Beleszerettem a sorozatba, és rám is átragadt a póni járvány így lassan már a plafonra is pónikat fogok rajzolni. :D Deviantart-on lassan, de szépen gyűlnek az Én kicsi pónim-os alkotások, persze egy kis saját elgondolással is vegyítve. :) Piszok mód meg tudja fogni az emberek fantáziáját. :)
Az igazat megvallva, teljesen új vagyok itt. A site-ra kb. 2-3 hónapja találhattam rá. Gyönyörködtem az oldalban, a Fan art-okban, no meg a sorozatban Youtub-on. :D
Szeretem a jó hosszú, téma gazdag beszélgetéseket, amiben azt hiszem itt nem lesz hiányom. ;)
0

#14 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 04 január 2012 - 07:07

Üzenet megtekintéseIdézés: Anli - Dátum: 04 január 2012 - 02:53

Sziasztok.

Welcome to Herd ;)

Szerkesztve EnormousMac által: 04 január 2012 - 01:19
Szerkesztés oka: Idézett szöveg hosszának csökkentése

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#15 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 04 január 2012 - 09:15

Üzenet megtekintéseIdézés: Anli - Dátum: 04 január 2012 - 02:53

Sziasztok.

Üdvözlünk a ménesben!
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
0

#16 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 04 január 2012 - 01:51

Idézet

Sziasztok.Anli vagyok, emberi nevemen Lilla, 24 éves és szeretem a vattacukrot! XD

Welcome to the herdkép.
0

#17 Felhasználó nem aktív   EnormousMac 

• Anomén

Elküldve: 04 január 2012 - 04:03

Ez úton is - méndenkit üdvözlök a ménesben!
0

#18 Felhasználó nem aktív   vadooc 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 63

Elküldve: 04 január 2012 - 08:24

Sziasztok!

Hamarosan 24 leszek és szeretem a cukker dolgokat. XD
Kiskorom óta szeretem az MLP-t, a FiM-et youtubon ismertem meg (magyar felirat miatt néztem meg). A figurákat gyűjtöm, bár inkább a G1 és G3-asokat. Kezdő customos vagyok (MLP, LPS, kidrobot).
0

#19 Felhasználó nem aktív   Jarkore 

• Friss tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 4

Elküldve: 06 január 2012 - 08:35

Üdv mindenkinek, én Jarkore vagyok, előző talin voltam(aki emlékszik, hogy volt egy pár kártyázó, fus-Ro-Dah-zó, azok között voltam).Jelenleg 19 vagyok(azt elfelejtettem mondani, hogy srác, de az végleges), sokat Skyrimezek és metálzenére rázom a fejemet.Az MLP-t nyár vége óta szeretem, amikor egy kedves hölgy bemutatta nekem és megtettszett(az MLP és a hölgy is :3).Mellékes dolgok: szeretem az aranyos dolgokat, a horrorfilmeket, nem vagyok nagy animerajongó, Justin Biebert kerülöm.A sorozatból kedvenc karakterem Rainbow Dash, mert olyan aranyos és szép.
Jelenleg intézményi kommunikációs szakon tanulok, hogy pontot szerezzek egyetemhez, ha lenne kérdés, szívesen fogadom.
Viselkedésem: szeretek viccelődni, sokszor vagyok random, csipkelődő, de senkinél nem lépem át a határt.Barátságos vagyok, meghallgatom mások problémáit, és persze:
love and tolerate.
(szeretni és tolerálni)
(nem buzin)
The Enrichment Center is required to remind You that the Weighted Companion Cube can not speak.In the event that the Weighted Companion Cube DOES speak, the Enrichment Center urges You to disregard it's advice.
0

#20 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 06 január 2012 - 08:37

Üzenet megtekintéseIdézés: Jarkore - Dátum: 06 január 2012 - 08:35

Üdv mindenkinek, én Jarkore vagyok, előző talin voltam(aki emlékszik, hogy volt egy pár kártyázó, fus-Ro-Dah-zó, azok között voltam).Jelenleg 19 vagyok(azt elfelejtettem mondani, hogy srác, de az végleges), sokat Skyrimezek és metálzenére rázom a fejemet.Az MLP-t nyár vége óta szeretem, amikor egy kedves hölgy bemutatta nekem és megtettszett(az MLP és a hölgy is :3).Mellékes dolgok: szeretem az aranyos dolgokat, a horrorfilmeket, nem vagyok nagy animerajongó, Justin Biebert kerülöm.A sorozatból kedvenc karakterem Rainbow Dash, mert olyan aranyos és szép.
Jelenleg intézményi kommunikációs szakon tanulok, hogy pontot szerezzek egyetemhez, ha lenne kérdés, szívesen fogadom.
Viselkedésem: szeretek viccelődni, sokszor vagyok random, csipkelődő, de senkinél nem lépem át a határt.Barátságos vagyok, meghallgatom mások problémáit, és persze:
love and tolerate.
(szeretni és tolerálni)
(nem buzin)

Welcome to herd és érezd jól magad :D yay akkor már nemcsak magamról tudom hogy a Metált és a pónikat is szereti XD

SPARTA!

Spoiler

kép
0

Téma megosztása:

• (223 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz