Hunbrony Fórum: Ismerkedés és bemutatkozás - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (223 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Ismerkedés és bemutatkozás Új vagy a ménesben? Mutatkozz be itt!

#21 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 147

Elküldve: 06 január 2012 - 08:43

Welcome to the herdkép
*brohoof*
0

#22 Guest_FallingStar_*

• Csoport: Vendég

Elküldve: 06 január 2012 - 08:46

Üzenet megtekintéseIdézés: ibupony - Dátum: 04 január 2012 - 12:28

Mi az hogy kakaót? :|

Talán inkább csokistej-poharat?
0

#23 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.936

Elküldve: 06 január 2012 - 08:50

Üzenet megtekintéseIdézés: FallingStar - Dátum: 06 január 2012 - 08:46

Talán inkább csokistej-poharat?

személyszerint maradok a Núknál :P az jó mindenre ;)

szemproblémákra a hátfájásra kiváló!! :P
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#24 Felhasználó nem aktív   Jarkore 

• Friss tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 4

Elküldve: 06 január 2012 - 09:03

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 06 január 2012 - 08:37

Welcome to herd és érezd jól magad :D yay akkor már nemcsak magamról tudom hogy a Metált és a pónikat is szereti XD

Yay, *brohoof*
The Enrichment Center is required to remind You that the Weighted Companion Cube can not speak.In the event that the Weighted Companion Cube DOES speak, the Enrichment Center urges You to disregard it's advice.
0

#25 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 288

Elküldve: 06 január 2012 - 10:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Jarkore - Dátum: 06 január 2012 - 08:35

Üdv mindenkinek, én Jarkore vagyok, előző talin voltam(aki emlékszik, hogy volt egy pár kártyázó, fus-Ro-Dah-zó, azok között voltam).Jelenleg 19 vagyok(azt elfelejtettem mondani, hogy srác, de az végleges), sokat Skyrimezek és metálzenére rázom a fejemet.Az MLP-t nyár vége óta szeretem, amikor egy kedves hölgy bemutatta nekem és megtettszett(az MLP és a hölgy is :3).Mellékes dolgok: szeretem az aranyos dolgokat, a horrorfilmeket, nem vagyok nagy animerajongó, Justin Biebert kerülöm.A sorozatból kedvenc karakterem Rainbow Dash, mert olyan aranyos és szép.
Jelenleg intézményi kommunikációs szakon tanulok, hogy pontot szerezzek egyetemhez, ha lenne kérdés, szívesen fogadom.
Viselkedésem: szeretek viccelődni, sokszor vagyok random, csipkelődő, de senkinél nem lépem át a határt.Barátságos vagyok, meghallgatom mások problémáit, és persze:
love and tolerate.
(szeretni és tolerálni)
(nem buzin)

Isten hozott Equestriában. ;)
0

#26 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.313

Elküldve: 07 január 2012 - 07:43

Sziasztok!

Rettentően örülök hogy pár hete megtaláltam ezt a magyar brony közösséget, gyorsan be is raktalak titeket a kedvencekbe, de az ünnepek alatt nem volt sok időm számítógéppel foglalkozni. Egyébként 2011 eleje óta nézek MLP-t, valamikor akkortól, amikor a knowyourmeme-n még friss volt a bejegyzés (úgy rémlik éppen a rage guy-os meme-n röhögtem magam halálra, amikor valamelyik ajánlóban feltűntek a színes pónik, és muszáj volt kattintani). Kicsit öregnek érzem azért magam ehhez, 33 vagyok, de gyorsan találtam magamnak kifogást, megfertőztem a lányom is, aki teljesen felbőszült pegasisterként (ha mondhatjuk ezt olyasvalakire aki amúgy a cél korosztályban van) azóta minden megjelent részt negyvenszer látott, és mindig kérdezget hogy mikor jön már az új, nincs mit tenni le kell szedni ahogy megjelenik és megnézni :)
Igazából a S02-t annyira nem komálom mint az elsőt, de azért van benne pár eltalált epizód így is (pl a lesson zero vagy a best pet, az elsőből talán kettőt tudok mondani ami annyira nem jött be). Viszont amitől abszolút leraktam a hajam, azok a brony zenék a tyúbon, nem vagyok egy elektronikus zene rajongó (mondjuk vezetés közben jó hallgatni) de lassan ki se teszem a lakásból a lábam úgy hogy ne celestia rádiót hallgatnék menet közben.
Jaj sokat dumálok, inkább brohoof! /)(\ :)
kép
3

#27 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 07:47

A bronyság nem kortól függkép.
Legyetek üdvözölve a ménesben.Érezzétek jól magatokat.
1

#28 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 07 január 2012 - 07:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Nitebruiser - Dátum: 07 január 2012 - 07:43

Sziasztok!

Rettentően örülök hogy pár hete megtaláltam ezt a magyar brony közösséget, gyorsan be is raktalak titeket a kedvencekbe, de az ünnepek alatt nem volt sok időm számítógéppel foglalkozni. Egyébként 2011 eleje óta nézek MLP-t, valamikor akkortól, amikor a knowyourmeme-n még friss volt a bejegyzés (úgy rémlik éppen a rage guy-os meme-n röhögtem magam halálra, amikor valamelyik ajánlóban feltűntek a színes pónik, és muszáj volt kattintani). Kicsit öregnek érzem azért magam ehhez, 33 vagyok, de gyorsan találtam magamnak kifogást, megfertőztem a lányom is, aki teljesen felbőszült pegasisterként (ha mondhatjuk ezt olyasvalakire aki amúgy a cél korosztályban van) azóta minden megjelent részt negyvenszer látott, és mindig kérdezget hogy mikor jön már az új, nincs mit tenni le kell szedni ahogy megjelenik és megnézni :)
Igazából a S02-t annyira nem komálom mint az elsőt, de azért van benne pár eltalált epizód így is (pl a lesson zero vagy a best pet, az elsőből talán kettőt tudok mondani ami annyira nem jött be). Viszont amitől abszolút leraktam a hajam, azok a brony zenék a tyúbon, nem vagyok egy elektronikus zene rajongó (mondjuk vezetés közben jó hallgatni) de lassan ki se teszem a lakásból a lábam úgy hogy ne celestia rádiót hallgatnék menet közben.

Brohoof érezzétek jól magatokat ;)

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#29 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 117

Elküldve: 07 január 2012 - 08:06

Sziasztok!

And thats how Equestria was... jaj rossz szöveg, welcome to the herd! (\^.^ *borhoof*
1

#30 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 07 január 2012 - 08:11

Brohoof

:)
kép
0

#31 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 08:29

Sziasztok!

Üdv nektek.
Hidd el ez nem csak a kicsikre nézve ragadós. :)
Valamivel fiatalabb vagyok tőled, 24 éves, lassan 25, de az én korosztályom is vevő rá. Nagyon is! :D A mostan felrakott S2 Ep12 idáig a favorit. Saját nagyimra emlékeztet az öreg lány. Kicsit hebehurgyának tűnik, kifelé! De közben meg nagyon is tudja, hogy mizu van! ;) :P
Van ebben a sorozatban valami, ami korosztálytól függetlenül, nagyon is ragályos az emberekre. :D És pont ez a jó. :)
0

#32 Felhasználó nem aktív   EnormousMac 

• Anomén

Elküldve: 07 január 2012 - 08:40

Üzenet megtekintéseIdézés: ibupony - Dátum: 04 január 2012 - 12:28

Mi az hogy kakaót? :|

Magyar fordítás, lulz
kép
1

#33 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Hozzászólás: 2.313

Elküldve: 07 január 2012 - 10:36

Üzenet megtekintéseIdézés: Anli - Dátum: 07 január 2012 - 08:29

Van ebben a sorozatban valami, ami korosztálytól függetlenül, nagyon is ragályos az emberekre. :D

ok persze eszembe se jutott hogy pont a ménes nézne ki a korom miatt, de valamiért a környezetemben senki nem vevő az MLP-re. Pedig nem tartom titokban, ráadásul ahol melózok, kint van az asztalomon Rainbow Dash és Applejack, néha szétküldök az ismerősöknek vicces vagy jó póni related videókat, de semmi. El lehet képzelni, hogy örültem a hunbrony-nak, kb mintha kiderült volna hogy nem vagyok őrült :)
kép
0

#34 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 07 január 2012 - 11:04

Üzenet megtekintéseIdézés: Nitebruiser - Dátum: 07 január 2012 - 10:36

ok persze eszembe se jutott hogy pont a ménes nézne ki a korom miatt, de valamiért a környezetemben senki nem vevő az MLP-re. Pedig nem tartom titokban, ráadásul ahol melózok, kint van az asztalomon Rainbow Dash és Applejack, néha szétküldök az ismerősöknek vicces vagy jó póni related videókat, de semmi. El lehet képzelni, hogy örültem a hunbrony-nak, kb mintha kiderült volna hogy nem vagyok őrült :)

A nembronyk elvből nem nézik meg a sorozatot mert "ártana" a hírnevüknek, mivel azt mondják rá
hogy kislányoknak készült. Na és? A Mesék 99 százaléka meg mind gyerekeknek készültek, én meg nem
gyerek vagyok, akkor ne is nézzek mesét? Nevetséges hozzáállás.

Szerintem azok az őrültek, akik nem nézik.
Üdv a normálisak közt :)
kép
0

#35 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 07 január 2012 - 11:06

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 07 január 2012 - 11:04

A nembronyk elvből nem nézik meg a sorozatot mert "ártana" a hírnevüknek, mivel azt mondják rá
hogy kislányoknak készült. Na és? A Mesék 99 százaléka meg mind gyerekeknek készültek, én meg nem
gyerek vagyok, akkor ne is nézzek mesét? Nevetséges hozzáállás.

Szerintem azok az őrültek, akik nem nézik.
Üdv a normálisak közt :)

Így van Éljenek a Brony-k :D Mi vagyunk a Béke szigete ebben az elromlott világban !!

All HAi LUNA All HAI Celestia!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#36 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 11:24

Valahogy már kezdem érteni, miért bővül a csorda egyre több taggal! XD
0

#37 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 11:41

Idézet

Valahogy már kezdem érteni, miért bővül a csorda egyre több taggal! XD

Én ennek csak örülökkép.
0

#38 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• Law abiding citizen (especially §34)
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.185

Elküldve: 08 január 2012 - 12:22

Kicsit öregnek érzem azért magam ehhez, 33 vagyok, de gyorsan találtam magamnak kifogást, megfertőztem a lányom is, aki teljesen felbőszült pegasisterként (ha mondhatjuk ezt olyasvalakire aki amúgy a cél korosztályban van) azóta minden megjelent részt negyvenszer látott, és mindig kérdezget hogy mikor jön már az új, nincs mit tenni le kell szedni ahogy megjelenik és megnézni :)

Akkor már ketten vagyunk 30 felettiek

WttH

Üzenet megtekintéseIdézés: EnormousMac - Dátum: 07 január 2012 - 08:40

Magyar fordítás, lulz
kép

Ez a troloLÓ már hiányzott a gyűjteményemből.
Derpa Derpa Herp Derp
1

#39 Felhasználó nem aktív   Crosswind 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 28

Elküldve: 08 január 2012 - 12:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Moonshiner - Dátum: 08 január 2012 - 12:22

Ez a troloLÓ már hiányzott a gyűjteményemből.

ROFLOL :lol:
0

#40 Felhasználó nem aktív   Mazsiih 

• Hegyitroll/Webmester
  • Csoport: Hegyitroll
  • Hozzászólás: 42

Elküldve: 08 január 2012 - 12:51

Máhli Balázs vagyok . Fórum miatt engem tessék baxtatni, mert 0-24 kockulok és egyből tudom javítani a hibákat :D [de jó nekem...:(] Skype: sysroot2011
0

Téma megosztása:

• (223 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó