Hunbrony Fórum: Te melyik pónifaj lennél a sorozatból? - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Te melyik pónifaj lennél a sorozatból? Unikornis, pegazus, földi póni vagy alikornis?

Szavazás: Te melyik pónifaj lennél a sorozatból? (53 felhasználó adott le szavazatot)

Te melyik pónifaj lennél a sorozatból?

1. Unikornis (20 szavazat [37.74%])

Voksolás százalékaránya: 37.74%

2. Pegazus (17 szavazat [32.08%])

Voksolás százalékaránya: 32.08%

3. Földi Póni (8 szavazat [15.09%])

Voksolás százalékaránya: 15.09%

4. Alikornis (8 szavazat [15.09%])

Voksolás százalékaránya: 15.09%

Voks A vendégek nem szavazhatnak

#1 Felhasználó nem aktív   Flutter Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 280

Elküldve: 08 július 2013 - 11:20

Én pegazus lennék, mert a kedvcem szereplőm Fluttershy,aki pegazus. ^_^
Meghát tök jó lehet repülni . :)
Sly Greyness aka Midnight Hunter
Spoiler

Wolf Blaze
Spoiler
[
1

#2 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 3.470

Elküldve: 08 július 2013 - 11:54

Tudtam, hogy eljön ez a nap :(... itt nem tehetem meg, hogy a föld pónik mellett legyek, mert repülni AWESOME lehet. Habár inkább lennék alikornis, mert varázsolni is legalább olyan állat lehet. Szóval ha mind2 jelen van, akkor az már túl megy minden képzeletemen :o.
0

#3 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 09 július 2013 - 03:00

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 08 július 2013 - 11:54

Tudtam, hogy eljön ez a nap :(... itt nem tehetem meg, hogy a föld pónik mellett legyek, mert repülni AWESOME lehet. Habár inkább lennék alikornis, mert varázsolni is legalább olyan állat lehet. Szóval ha mind2 jelen van, akkor az már túl megy minden képzeletemen :o.

Ne felejtsük el, hogy a legtöbb unikornis csak a tárgyak mozgatására képes, esetleg néhány mellékes varázslatra. Alikornisnak lenni OP, ha nincs min uralkodnod (ezt a brony sense mondatja velem! Ne hallgass rám!) és mindenki tőled várná a csodát. Egy idő után idegesítő lenne, higgy nekem. Repülni? Awesome, de veszélyes is lehet. Nem lebecsülendők azok a földi jószágok :)
kép
0

#4 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.307

Elküldve: 09 július 2013 - 07:16

Jó, a pegazusok tudnak repülni, de egy nagyobb szél elfújja őket, aztán hónapokig feküdhetnek begipszelt szárnyakkal. Egyszarvúnak lenni menő, ha legalább olyan erős vagy, mint Twilight, pl varázsolhatsz bajszot mindenkinek :huh: , cserébe tőled várják hogy mentsd meg Equestriát. Az alikornisok, phöjj, karót nyelt népség.

A magam részéről egy erős, szorgalmas, megbízható földpóni akarok lenni, segítek AJnek felhúzni huszonötödjére is a pajtát, aztán hajnalig bulizunk benne Pinkievel, közben vedeljük a cidert. Ez az élet ;)
kép
2

#5 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 09 július 2013 - 07:31

Én magam unikornis lennék abban a világban. Igaz, hogy a legtöbb csak lebegtetni tudja a tárgyakat, meg a mellékes dolgokat. Ha én tényleg oda kerülnék (természetesen az OC-m formájában), akkor meg úgy is megoldanám a repülést.
kép
0

#6 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 09 július 2013 - 08:02

Azt hiszem senkinek nem okoz meglepetést a szavazatom. Szinte mindig, minden történetben többre becsültem az olyan karaktereket, akik nem születésük jogán rendelkeznek különleges képességekkel, hanem kemény munkával érik el, hogy hasznos tagjai legyenek egy csapatnak. Velük született vagy véletlenül szerzett szuper képességeik helyett a szorgalmukra és intelligenciájukra hagyatkoznak.

Nem különleges, ha valaki besétál a kereszttűzbe, ha tudja, hogy golyóálló, nem áldozat, ha valaki meghal, aki tudja, hogy feltámad, de egy átlag embernek/póninak/bárminek töke van, ha ugyanezt megteszi.

Spoiler

Ezért kedvelem sokkal inkább a föld pónikat, mint bármelyik másikat. Ezért tartozik ehhez a fajtához az OC-m is. Nem lett valami pony related hozzászólás, de az okok érthetők belőle.
kép kép kép kép kép
3

#7 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.390

Elküldve: 09 július 2013 - 09:40

Erre a kérdésre mindig is válaszolni akartam!:D Én szívem szerint pegazus lennék. Hiába mondjátok hogy veszélyes, de felhőkön járni szerintem jópofa dolog, és a fellegekben repülni az valami csodálatos érzés lehet. Meg így legalább RD is jobban megkedvelne. I want to be a pegasus!
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 09 július 2013 - 10:00

Nekem a repülés az ami mindig álmom volt, és nem a repülőn utazásra gondoltam, hanem a tényleges szabad szárnyalásra ahol csak akarsz. A varázslat csak azért foglalkoztat, mert itt nincs olyan, és hiába csak tárgyakat emelgetnek többnyire, már az is olyan erőt, amit egy ember soha nem tud megcsinálni, és ha tudná, hogy nem egy bűvész trükk, akkor lehet fel se tudná fogni.

Tehát kívül állóként, én aki az MLP-t nézni, a földi pónik jönnek be a legjobban, mert tisztelem őket minden téren. Viszont ha választanom lehetne, hogy mi leszek, az nem azért lenne, mert a többi élet egyszerűbb (habár ez sem feltétlen igaz, az időjárás szabályozás is kellően megerőltető szárnyakat tekintve, mint egy föld póninak a föld művelés, az unikornisok meg... vannak, wtf mire jók?).

Szóval engem csupán a repülés ténye az ami jelenleg vonz, nem feltétlen nekem póninak lennem, de mivel itt ez a kérdés, így póniként is a repülés lenne ami a legjobban érdekel. A föld pónik sem attól erősek meg föld pónik, hanem mert dolgoznak keményen, így egy pegazus is erős lehet a maga fajtájában, csak épp repülésben, de szerintem éppen olyan erős lehet testileg is, ha olyan munkát véget, mint egy földi póni. Csak őt nem arra képezik ki, így nehezen tudna beilleszkedni :D, de ezt láthattuk az AJ vs RD csatában is, hogy azért RD ereje sem elhanyagolható pegazusként, még ha AJ önmagában le is gyűri fizikailag.

És azért ezeket önmagában nem nevezném különleges erőnek, legalább is nem olyan szinten, mint egy vasember, vagy egy superman. Inkább csak más, másra képes, de semmivel nincs több haszna, mint egy földi póninak.

Legalább is én így látom.
0

#9 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.935

Elküldve: 09 július 2013 - 10:15

Unikornis. Semi kétséga választásom felől. :D Elég pár év gyakorlás, és repülni is lehet meg lehetek olyan erős is mint egy földipóni, és mégsem kell Celestiát játszanom X3

Meg a mágia amúgyis univerzális szinte mindent meg lehet oldani vele. csak idő és gyakorlás kérdése. na jó persze igaz hogy

"Hiába hozod létre a halálcsillag bolygórobantó lézersugarát ami mindenkivel képes végezni, ha nincs az a mágus a földön aki használni tudná." -. Gamestar: Elder Scroll 3 Morrowind.
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.238

Elküldve: 09 július 2013 - 10:16

Itt az idő a döntésre. Repülni jó dolog, varázsolni is. A leggyérebb földipóninak lenni. Alikornisnak lenni is menő lehet.

De én kristálypóni lennék.
Certified fan of the series since 2011.
0

#11 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 09 július 2013 - 10:33

Üzenet megtekintéseIdézés: Chokkan - Dátum: 09 július 2013 - 10:16

Itt az idő a döntésre. Repülni jó dolog, varázsolni is. A leggyérebb földipóninak lenni. Alikornisnak lenni is menő lehet.

De én kristálypóni lennék.

Ami egy föld póni akik csillognak? Sok volt a Twilight :(
0

#12 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus
  • Hozzászólás: 1.782

Elküldve: 09 július 2013 - 10:54

Egyszarvú lenne az logikus választás, 'cause magic is awesome.

De van egy súlyos érv a pegazusok mellett is, attól tartok...
0

#13 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 09 július 2013 - 11:02

Üzenet megtekintéseIdézés: Kepernyos - Dátum: 09 július 2013 - 10:54

Egyszarvú lenne az logikus választás, 'cause magic is awesome.

kép

Szerk: A varázs erő viszont korlátozott nemde?
0

#14 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus

Elküldve: 09 július 2013 - 11:10

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 09 július 2013 - 11:02

kép

Szerk: A varázs erő viszont korlátozott nemde?

Eh, ne tessék gondolni semmi rosszra, de példának okáért én nem szívesen ennék örökké koszos patával.

Sajnos még mindig nem tudjuk, mennyit kell tanulás és gyakorlat szükséges egy-egy varázslathoz, de Páratlan példájából kiindulva az átlagjózsi unkornis maximum párkilós tárgyakat tud levitálni. Akkor ja, legyen inkább pegazus.
0

#15 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.390

Elküldve: 09 július 2013 - 11:17

Üzenet megtekintéseIdézés: Kepernyos - Dátum: 09 július 2013 - 10:54

Oh, I didn't notice it.:D
kép
0

#16 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 09 július 2013 - 11:19

Üzenet megtekintéseIdézés: Kepernyos - Dátum: 09 július 2013 - 11:10

Eh, ne tessék gondolni semmi rosszra, de példának okáért én nem szívesen ennék örökké koszos patával.

Sajnos még mindig nem tudjuk, mennyit kell tanulás és gyakorlat szükséges egy-egy varázslathoz, de Páratlan példájából kiindulva az átlagjózsi unkornis maximum párkilós tárgyakat tud levitálni. Akkor ja, legyen inkább pegazus.

Nem is erre gondoltam, mert a Mane6-ból amúgy se lehet kiindulni, Mert Dash az átlagnál többet gyakorolja a repülést, AJ az átlagnál többet dolgozik, és Twilight az átlagnál sokkal többet tanul a varázslatokról. Ezért Mindhárman páratlanok ( :lol: ) a saját fajukban.

Viszont én a tényleges korlátokra gondoltam, hogy meddig tudnak varázsolni? Mert egy Twilight lehet egész nap eltud levitálni hétköznapi dolgokat, viszont a komolyabb varázslatok csak korlátozott ideig tudja használni pihenés nélkül, nem?
0

#17 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus

Elküldve: 09 július 2013 - 11:32

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 09 július 2013 - 11:19

Viszont én a tényleges korlátokra gondoltam, hogy meddig tudnak varázsolni? Mert egy Twilight lehet egész nap eltud levitálni hétköznapi dolgokat, viszont a komolyabb varázslatok csak korlátozott ideig tudja használni pihenés nélkül, nem?

Passz. (Ez többnyire az írókon múlik)
0

#18 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz

Elküldve: 09 július 2013 - 11:47

Azért az egyszarvú mágiának Trixi sokkal inkább lehet a mércéje, mert ő is átlag felettinek tűnik, mégsem mondható különösebben erősnek.

A pegazusok között a Hurrican Flittershy rész lehet a mérce, ahol az átlag pegazusok edzéssel értek el 10-13 szárnyerőt, ha jól rémlik RD külön edzés nélkül demózott 16-ot.

Föld póni fizikai képességeket viszont nem láttunk (leszámítva Big Mac és AJ erejét, kérdés, ők mennyire átlagosak), csak annyit, hogy Cheerilee tanár, a fail-success songban látható tanár föld póni, a Sweet Apple Acres-t föld pónik vezetik, Filthy Rich sikeres vállalkozást vezet és Silver Spoon családja is gazdagnak tűnik, Cherry Jubilee szintén saját (agrár)vállalkozást vezet, AJ manehatteni rokonai is gazdagok, Miss Harshwhinny is földpóni. A pénzhez/üzlethez érteni kell, tanár nem lehet bárki és egy nagy esemény megrendezési jogáról dönteni nagy felelősség, tehát úgy tűnik a fizikai képességeik helyett inkább a szellemire helyezi a hangsúlyt a sorozat.
kép kép kép kép kép
0

#19 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 09 július 2013 - 11:54

Azért RD alapjába véve mindig edz és hajt a repülés tökéletesítésére és gyorsaságára, de nekem a 10-13 szárnyerő is tökéletes. Trixi is Celestia iskolájába járt, szóval azért csak tud valamit, amit az átlagos pónik nem.
0

#20 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz

Elküldve: 09 július 2013 - 12:02

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 09 július 2013 - 11:54

Azért RD alapjába véve mindig edz és hajt a repülés tökéletesítésére és gyorsaságára, de nekem a 10-13 szárnyerő is tökéletes. Trixi is Celestia iskolájába járt, szóval azért csak tud valamit, amit az átlagos pónik nem.

Trixi varázsereje még az első évados Twilightot is alulmúlta és így volt még mindig átlag feletti, ezért emeltem ki hitelesebb példának egy átlag egyszarvú korlátait illetően. Az, hogy Celestia iskolájába járt, ezen nem változtat.

RD-t pedig nem csak mint folyamatosan edző pegazust mutatják be (mert azért elég sokat lustálkodik fákon és felhőkön), hanem inkább mint őstehetséget. A Sonic Rainboom (epizód) jó mérce lenne, ha látnánk a többi bemutatót, így viszont marad a Wonderbolt Academy, ahova nyilván szintén a legjobb szárnyalók neveznek és RD (és LD) képességei összehasonlíthatatlanul jobbnak tűntek.
kép kép kép kép kép
0

Téma megosztása:

• (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó