Hunbrony Fórum: Csoportterápia - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (123 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123

Csoportterápia Gondok és bajok egyengetése (szivárványágyúval)

#2421 Felhasználó nem aktív   Doom 

• Leader of the cabbages
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.223

Elküldve: 11 április 2017 - 11:47

Üzenet megtekintéseIdézés: Robbie Rotten - Dátum: 11 április 2017 - 11:41

dehogynem

a végtelen kekek földjére

De én egy epikus banháborút akarok a két fél között.

*banháborút akar*
kép
1

#2422 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 11 április 2017 - 11:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Doom - Dátum: 11 április 2017 - 11:37

Hátha egyszer a mostani Nite-Garus vs ti dolog nem vezet sehová...

Ez már többről szól. Garrussal... nyeh, mondhatni semmi bajunk már, a nagy fórum feltámasztásába belefáradt, hátra dőlt, hogy igaza van és el teng leng.
Meg aztán, fenéket sem érdekelné, ha Nite-ot baszogatja, rendezzék el két szerelmes vitájában, nem érdekel.

Viszont az, hogy április 1. jén poénból "beöltöztünk" Garrus papának, hogy ha már úgy sem üzemel a fórum, legalább statisztikába legyen egy vicces kilengés és ennek az eredménye ez lett. Mert érti. Ki az a marha, kretén állat, aki egyáltalán magának akarná Gen.G. bármilyen... jellemvonását. Nevét, a XCON vagy milyen gif ét (ami itt MLP-n belül kurva vagány) vagy profilképét (azt sem tudom, mi az). Főleg hosszútávon.
Egyértelmű volt, ez nem marad így, elég jönni, hogy jól van fiúk/lányok, vicces volt, de a kisfiú beszaladt íjedtébben az anyja szoknyája mögé, legyen elég a helovínből, tessék szépen levenni a maskarát, mert még valaki bepisil.

De nem, most már a régi cuccunk sem tudjuk visszavenni.

A szép az, hogy mi vagyunk, akik rajzolnak, animálnak, fordítanak vagy tudom is én (igaz, már ide nem is posztoljuk/om, mert minek? ott a póniákokban meg, saját csatornákon, mivel vendéked sem látogatják az oldalt, csak a te hírmorzsáidat jövünk nézegetni...), de ki lettünk nevezve only trollnak oszt cső.
Mert ez könnyű.
Most az a "440" ember, aki skandálta, hogy "Bajszos Szar", azok is csak trollok. (szerk: Nite definíciója szerint)
Ez a baj. Nem lehet itt értelmesen elérni semmit, mert 80 IQ fölött mindenki népellenség.
Persze, hogy már elpoénkodjuk ezt is. Annak legalább van vonzata.

Itt egy ideje bárminemű Garruszozás Nite-nak szól. El is ér oda. Hamarabb, mit BÁRMILYEN panaszunk.
És a nagy közösség védelem/építésben arról, hogy nem is lehet ide regsztrálni, valahogy elfelejtkezett. Ki van kapcsolva az e-mail megerősítés amúgy, ha már olyan megoldhatatlan dolog az az SMTP konfig?
3

#2423 Felhasználó nem aktív   Doom 

• Leader of the cabbages
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.223

Elküldve: 12 április 2017 - 12:14

Miért nem indítotok saját fórumot? Nem feltétlenül MLP-set. Ott még ők sem tudnának beleszólni az ilyen dolgokba, plusz az e-mailek is rendben lennének.

Őszintén megmondom, hogy a legjobb az lenne, ha Nite bezárná a fórumot. Szerintem már neki sincs kedve ehhez. A fórum egyáltalán nem olyan, mint amilyen régen volt, ezt a mostani helyzetet meg rossz nézni... (Blog ugyanez, bár az legalább nem kihalt). :mellow:
kép
0

#2424 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 12 április 2017 - 12:39

Üzenet megtekintéseIdézés: Doom - Dátum: 12 április 2017 - 12:14

Miért nem indítotok saját fórumot? Nem feltétlenül MLP-set. Ott még ők sem tudnának beleszólni az ilyen dolgokba, plusz az e-mailek is rendben lennének.

Őszintén megmondom, hogy a legjobb az lenne, ha Nite bezárná a fórumot. Szerintem már neki sincs kedve ehhez az egészhez (legalábbis ilyen hosszú idő és ennyi dolog miatt én már nem bírnám). A fórum egyáltalán nem olyan, mint amilyen régen volt, ezt a mostani helyzetet meg rossz nézni... (Blog ugyanez, bár az legalább nem kihalt). :mellow:

Igazat megvallva építünk egyet. Sok a baromság, ilyen vegyes tartalmú lenne. Most a technikai részletekben merültünk el, de az idő és kedv hiány... :D
Szevasz, nem igazán van már a fórumoknak ütőerejük. Lustaságból mindenki a facebookon lóg, pedig kalap szar.
Inkább tanulás az egész, amit melózunk, erőforrást nem kér, mert egy meglévő infrastruktúrán élősködik a maga pár megájával. De nem feltétlen ennek a kiváltása lenne, hiszen itt már nem csak fórumozunk, ide már kötnek emlékek (amit teljes mértékben lementettem mondjuk, biztos ami biztos alapon) meg a társaság. Ha esetleg ez a fórum megszűnne, archivált változatot tudnánk futtatni :D.

A blog sincs jobban eleresztve, mint ez, arányaiban. Az "ez jó volt", "várom már, mi lesz" nem számít aktivitásnak. Ugye, Nite?
Am már Nite bácsi, ő nem fog fórumokat bezárogatni, nem akkora fejes hozzá (tudtommal), nem ő üzemelteti ezt a... valamit. Az e-mail rendszert nem neki kellene helyrerakni, mert nem is fér hozzá. Persze lehet, hogy nem így van, de nekem kismadarak ezt csiripelték.
Azt mondjuk megtehetné, hogy dobbant a hídról, át sem kell adnia a kapitányi sapkát, itt már úgy sincs senki, aki megérdemelné vigyázó szemeit, max 1 hetes szardobálás után (ha lenne egyáltalán) beállna a régi kerékvágás. Most őszintén, kinek lenne kedve elrontani bármit is, ami már nem működik?
1

#2425 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.314

Elküldve: 12 április 2017 - 07:56

már említettem, hogy az smtp szervert nem tudom megcsinálni mert a szerverhez nincs jogom csak a fórum adminhoz.
ha a fórumon valami nem működik, ne mondd már, hogy nem lehet engem elérni vele, a nite forródrót (skype) bárkinek nyitva van.
azt meg végképp nem gondoltam volna, hogy csak nektek szabad játszani a nevekkel, másnak meg nem (vagyis bocsánat, gondoltam, a pontokkal ugyanez volt). kettős mérce ez, barátom, és nem a magyarázkodásra vagyok kíváncsi hanem legfeljebb az elnézést kérésre.
kép
0

#2426 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 12 április 2017 - 10:59

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 12 április 2017 - 07:56

már említettem, hogy az smtp szervert nem tudom megcsinálni mert a szerverhez nincs jogom csak a fórum adminhoz.
ha a fórumon valami nem működik, ne mondd már, hogy nem lehet engem elérni vele, a nite forródrót (skype) bárkinek nyitva van.
azt meg végképp nem gondoltam volna, hogy csak nektek szabad játszani a nevekkel, másnak meg nem (vagyis bocsánat, gondoltam, a pontokkal ugyanez volt). kettős mérce ez, barátom, és nem a magyarázkodásra vagyok kíváncsi hanem legfeljebb az elnézést kérésre.

A pontokkal való játszadozás a végére már tényleg erős volt, az igaz, bár hozzá kell tennem, mi is mintha kaptunk volna be "ezt azt". A különbség, hogy többen voltunk.
Mondjuk ha GG felveszi a lapot, oszt gyün be 1. jén SziHU ként, én aztán lefordultam volna a székről nevetve és nyomok egy respectet, hogy végre már a vicc meg lett értve. De ez ugye nem így lett.
Amúgy ez hiányzik innen... mármint bármi nemű közösségi megmozdulás, ami a blogról is kimaradt. Csak ülünk szép csendben és várjuk a digitális kaszást.
De legyél szíves a kettős mércével nem jönni ennyiszer, mert pofa kell. Tipikus fideSS reag, mikor kiállnak, hogy "XY lop, XY nemzetellenes", közben hát...
Maradjunk annyiban, hasonló posztokkal, mint amivel GG Gazdagított minket, én is beszopoállok hasonló mennyíségű minuszt a majomházban (volt rája precedens emlékeim szerint, bár én nem seggfájásért kaptam), oszt még sem lett volna az egész bezárva, le lettem volna tudva egy "Hülye vagy te, SziHU" val.

De akkor mond már meg őszintén, de most komolyan, Mr KettősMérce, mi lett volna a teendő? Jelentgetni neked, mikor random elkezdett minket szapulni, hogy a mi anyukánkat, csak húzuk a répánk a Random nyitott tabja előtt, bezzeg ő legalább tesz valamit? Minek? Láttad te jól. Azért nem ártana tisztába lenni azzal, hogy GG-t nem odarángattuk a fal elé, hogy most megdöglesz. Egy fityfenét! Bejött a laktanyába, odaállt a konyhaasztalra, letolta a gayáját, nyomott egy barnát állva, jobb seggére Éljen Trianon, bal seggére célkereszt felrajzolva, közben énekelte Biebertől a Baby-t.
Akkor sem gyüttél ám, mikor elült már az egész, majd random elküldött Kukutyinba édesanyámmal nemi aktust létesíteni, mert hát leminuszoltam. Pedig hát, akkor már fegyver szünet volt, én meg nem sértek meg egy olyat elsőnek. Túl gyáva vagyok hozzá. Szépen nézted a műsort, nyomtad a popcornt. Akkor cselekszel, amikor GG-nek már nagyon fáj a fejjel falnak menés.

Szóval szálljál már le a közösség mentős magas lóról, mert itt nem tettél még SEMMIT az uszításon kívül, érdemben. Persze az OFF kommentek nagy részét (a mieinket...) átraktad megfelelő helyre, s mint az nemzeti egység ne törjön meg, néha GG kezdő posztját is, ne essen csorba az olvasók szemében. Még mindig ott van GG csillagkapus jelenete fanfic ON ban, csak kiegészítésre került linkkel az írásába, amibe TALÁN már vannak pónik, mert hogy azok még csak később jönnek. Mennyi is volt akkor, 3 fejezet, 10 oldal, 5 év? :Đ

De már mindegy. Megszoktuk. Amúgy Trüxi, Rózsa miért nem kapott hasonló bánásmódott, mint a kedvenc? Pedig őket is rugdostuk, ahol értük, ez nem a facebook, itt minimális stílust azért megkövetelnénk, nem a rendesen megsózott magyar nyelvet, hogy a google ne tudja, mi folyik itt.
És hiába tagadod, de itt mi vagyunk az aktívak és legalább annyira idevalóak, mint más.
Viszont megint csak feleslegesen koptattam a klaviatúrát, hiszen ezeket te is tudod, csak szeretsz bölcs emberként sütkérezni, fix pontként, egy általad hurikán erejűvé feltornázott szarvihar szemében. Akkor lásunk valami értelmes megmozdulást is.

És igen, az SMTP-nél én is azt írtam, hogy nincs hozzáférésed. No de hogy senkit sem tudsz basztatni, csinálja meg? Akkor legalább egy közlemény, hogy figyeljetek, a hajó gazdátlanúl tengődik a nyílt vízen, kormány kerék sehol, csak a vitorlát tudjuk piszkálni, hogy mikor megyünk zátonyra, passz. A kérdésem arra irányult, hogy az e-mail -es megerősítés ki van-e kapcsolva, ha már úgy se megy ki?
Egyáltalán, van még értelme itt maradni, vagy 2 hét múlva még domain sem lesz?
4

#2427 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.947

Elküldve: 12 április 2017 - 12:20

*
Népszerű

az április elsejei tréfa csak pár óráig tartott volna, majd ment volna vissza minden... ideiglenes... két nap alatt el lett volna felejtve... anno ha megkopott emlékeim nem csalnak régen poénra volt még véve a közösségben a hasonló dolgok, nem egy hidegháborús köntösbe csomagolt állóháború, ahol azé az igazság kardja, aki kezében tartja a hely feletti hatalmat…

csak egy kérdés... nite-sama szerint mért van kihalva a hely? hát biztosan nem azért mert a többség akarata háttérbe van szorítva egy kissebség akaratának érdekében... egyetlen különbség, hogy a kisebbség rendelkezik hatalommal a hely felett... az sem zavarja a többséget, hogy lassan másfél éve az a bizonyos emlegetett kettősmérce van egy bizonyos személy bármilyen megmozdulása felé, mai csak szembecsukást von maga után, míg ha a többség bármilyen lépést tesz nyomban valamilyen szankció következik... nem is az zavarja a többséget, a kisebbség már elég régen bárminemű komminiokációra sem hajlandó folytatni... az sem zavarja a többséget, hogy a súlyok és egyensúlyok rendszere már régen romokban hever... és persze az biztosan nem zavarja a többséget, hogy egy kisebb csoport önkényes döntései határozzák meg az egész hely arculatát működését oh my… micsoda átfedések leledzenek az utóbbi évek magyar prolitikai diskurzusával... ayy lmao : ^)

követeled a tisszességes, fair feltételeket, miközben jó ideje nem létezik ilyen a megmaradt közösség többsége felé... a szabályok betartásást várod el a többségtől, míg a másik oldalon minden megengedett… kit érdekel, ha offol, ha személyeskedik, ha a neki nem tetsző posztokat random indokkal reportolja, ha hosszú hónapokig degradálóan adja bármilyen megjegyzését a közösség tudtára… vagyha nyíltan elküld bárkit az édesannyába... mindezek semmit sem jelentettek… kérdezem, nem érezhető az a bizonyos kettősség? mi is követelhetnék ezek miatt elnézés kérést...

szerettem ezt a helyet, sokáig bármi áron megvédtem volna… de nézzünk szembe a tényekkel.... mindannyian elbasztuk… közösen... mindenki túltolta... de... és ez egy marha nagy DE... volt egy katalizátor... no offence, de ahogy korábban már említettem te voltál az nite... adtad a bizonyos személy alá a lovat, mely nyomban hatott a másik oldalra is és ezzel beindult a spirál.... konkértan az első hetekben le lehetett volna tudva ez az egész ha nem lett volna ha pártatlan kellő lépések jöttek volna... it nem ban vagy hasonló drasztikus lépések... kommunikáció beindítása, mediáció mindkét oldalt egyenlően kezelve... talán megoldódott volna... de lehet, hogy nem... de az biztos, hogy nem tartanánk itt...
kép
6

#2428 Felhasználó nem aktív   Rixton 

• Polygon betyár
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.148

Elküldve: 12 április 2017 - 06:05

Hmm-hmm...nagy gondolatok zajlanak itt, kezd kiborulni a bili, vagyis már kiborult, csak ahova borult, már az a tárhely kezd betelni ("az elfojtott agresszió veszélyes"). Olvastam itt sok mindent, de valamin nagyon megakadt a szemem, egy bizonyos igényt egy elnézés kérésre. Most mondanám, hogy mutassa be, de nem releváns.
Konkrétan szerintem mindenki elnézi azt, hogy nem került sor eme szappanoperára és egyidejűleg a fórum színvonalának drasztikus rombolására, csak 2015 vége felé. Elnézzük a monitort is, elnézegetünk a sorok között, mégis hol lehetne a másik igazát cáfolni, szavait kiforgatni (ugye mily kellemes gesztus, love and tolerate). Sok mindent el-el nézünk, csak a szónak azt a bizonyos formáját nem vagyunk hajlandóak gyakorolni, melyet most teljes mértékben alaptalanul kérnek tőlünk (akár a "love and tolerate"-ra hivatkozva, melyet mi gyakoroltunk sokáig). A döglődésre már unalmas azt mondani, hogy szar a sorozat, vagy meguntuk a pónizást, "a gyerekek felnőttek"...stb., a kegyelemdöfést tényleg az a bizonyos valaki bizonyos seggfájása adta meg (ahogy előttem is írták), pontosabban, hogy a mindenki lett letolva, mert olyan nagy egyenlőség van erre. Az előtt még mentek a felszólalások, hogy "mentsük meg a fórumot", "van-e itt még valaki" és társai, most már ha azt mondjuk, hogy "A" fórum, egyből mindenki szeme előtt cukorfalat lebeg, a régi hiányzó események emlékei mellett.
Másrészről igen, volt egy erőltetett szaga a feltámasztásnak, de nekem senki ne mondja, hogy emiatt tartunk most ahol vagyunk. Az e-mail értesítések megszűnése, mely magában hordozza a regisztráció automata kizárását, pedig a penész a tortán. Szóval igen, a színvonal már a béka alá kezd süllyedni, viszont kíváncsi vagyok, hogy Garrus betartja-é azon ígéretét, hogy mikor egyedül marad a fórumon, majd ő elmondja magáról, annyira lojális volt ezen oldalhoz, hogy a végsőkig kitartott.
kép

A lehetetlent is megmodellezem, a csodára még várni kell.
Viszont a sörben kevés a vitamin ezért sokat kell inni belőle.

Spoiler

4

#2429 Felhasználó nem aktív   Greywing 

• Your argument has never been so invalid
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 346

Elküldve: 12 április 2017 - 07:40

kép
kép
4

#2430 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 13 április 2017 - 08:00

bocs ez nekem tl;dr volt, meg már 1000x megbeszéltük és én is csak ugyanazt tudom mondani. már megint túltoltátok béláim, egy kis poénkodás (pláne az afterben) elmegy de hogy megint nekem kell takarítani az on fórumot mert jól érzitek egymást az nem. soha semmi mást nem kértem tőletek csak hogy a legalapabb szabályokat tartsátok be, és az se megy. nekem mindegy, tőlem lehetek én a hibás, az én arcom elbírja, de a saját érdeketekben remélem, hogy a következő 20-40 évben még elgondolkodtok magatokon.

más: igen, regisztrálni nem lehet, a régi tulajok nem járnak erre, ha igény van rá, csinálhattok másik fórumot, mert ez döglődik, legalábbis technikai értelemben (bár fandom értelemben is, de ez szubjektív tud lenni)

ja még1: nekem sajnos nincs időm közleményeket irogatni és megoldásokat vadászni, több admin meg mégsajnosabb nincs. ha valaki akar még ilyenekkel foglalkozni, és nem vett részt az elmúlt 5 évben cyberbullyingban, az jelentkezzen adminnak.
kép
0

#2431 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 13 április 2017 - 12:18

geez főni azt hittem nincs erre időd, mégis szakítottál rám <3

nekem az az egyetlen bajom hogy a fórum halott. pardone, ezt én igazából leszarom csak az böki az orrom hogy te egy halott fórumon próbálod játszani az rendfenntartást. evvel meg az a baj hogy semmi értelme. nem jön már ide senki értelmes, így nincs igazán senki akinek őrizhetnéd a szemétdombot. amit csinálsz semmivel sem kevésbé önkényesebb, mint amit mi levágtunk de te valahogy mégis próbálod adni az erkölcsi magasülőt, pedig csak nagyobb faszt adott kezedbe az úr mint nekünk pleb felhasználóknak

ha tényleg annyira elfoglalt vagy, akkor télleg húzz el és ne játszad a személyi testőrt gg bának (tudtommal van gyereked akit babusgathatsz szóval még az apai öszönöket sem kell rajta kiélned) vagy ha ennyire bántja a szemed hogy beszennyezzük eme szent földet akkor szólj a fejeseknek, h húzzák ki a dugót. pls
kép
3

#2432 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 13 április 2017 - 12:54

Kedves Robbie!
Köszönöm szépen az életvezetési tanácsokat, bár nem szorulok rájuk, de az igyekezetet díjazom.
Sajnos mint észrevetted, a fórum kb. 8 fős admin és moderátor személyzetéből már csak én vagyok az egyetlen, aki kevés szabadidejében vigyáz a fórum rendjére. Remélem megnyugtat a tény, hogy amíg én itt vagyok, az internet és a fórum írott és íratlan szabályai továbbra is be lesznek tartva ezen a fórumon.
kép
0

#2433 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 13 április 2017 - 02:02

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 13 április 2017 - 08:00

bocs ez nekem tl;dr volt

Felettébb felnőtt, komoly, magát és közösségért vállalt feladatát komolyan vevő magatartás, nem pedig egy Shidoba oltott Torrit, amit úgy megvet.

Az idézeteket a továbbiakban ilyen színnel fogom jelölni, mert panaszkodik beküldésnél.

meg már 1000x megbeszéltük

Nem az a megbeszélés, hogy "nekem van igazam béláim, ha nem tetszik, mehettek a messzibe, a messzi tályogba"

én is csak ugyanazt tudom mondani

Hogy a fórum erősödik. Igen, itt is beakadt a lemez, nem nyílt ki a csipa. Láttuk parlamenti közvetítésekben is. Tovább...

már megint túltoltátok béláim, egy kis poénkodás (pláne az afterben) elmegy de hogy megint nekem kell takarítani az on fórumot mert jól érzitek egymást

Te viszont nem toltad túl, á nem. Komolyan kérdem már, az igazi offok mikor lesznek pucolva? Jaaa, hogy azzal nem kell foglalkozni. Igaz, be is jelenthettük volna, de hát nektek nincs erre időtök. Amúgy sem kell már itt takarítani, max neked van OCD-d. Kurvára nem éreztük jól egymást, csak basztál tenni a dolgodat, az van és mivel mi vagyunk a közösség (már bocs, de rajtad, garruson és trüxin kívül most tán mindenkit támadsz, tán Doomot nem, akár hogy is számolgatom, mi vagyunk itt többen).

de a saját érdeketekben remélem, hogy a következő 20-40 évben még elgondolkodtok magatokon.

Már most elgondolkodtam magamon, hogy minek pofázok egy magát egekig magasztaló valakinek. Örülök, hogy ennyire bejött az élet neked, viszont tévedésben élsz, a fórumon NEM vagy főnök, TE vagy a MELÓS. Ezen az sem segít, ha a te kezedben van a kis piros gomb BAN felirattal. Akkor kéne gondolkodnom, ha annak szolnék be, aki adja nekem a zsetont a szarnak valóra. Akkor meggondolnám, meddig érthet a gerincem.

más: igen, regisztrálni nem lehet, a régi tulajok nem járnak erre, ha igény van rá, csinálhattok másik fórumot, mert ez döglődik, legalábbis technikai értelemben (bár fandom értelemben is, de ez szubjektív tud lenni)

Zsír. Még mindig nem tudom, mibe tellene a MEGERŐSÍTÉST kikapcsolni, hiszen nem kell ide valós e-mail, ha úgy sem jut ki, de én vagyok az a szarjankó, aki életében nem látott még CMS vagy fórum rendszert, számat is fogjam be, mert nem vagyok hivatásos programozó, szóval én kérek elnézést a marhaságaimért.

ja még1: nekem sajnos nincs időm közleményeket irogatni és megoldásokat vadászni, több admin meg mégsajnosabb nincs. ha valaki akar még ilyenekkel foglalkozni, és nem vett részt az elmúlt 5 évben cyberbullyingban, az jelentkezzen adminnak.

Akkor viszont te sem felelsz meg a követelményeknek.

Idézet

A cyberbullying, vagy más elnevezéssel cyber megfélemlítés egy új típusa az elsősorban tinédzser korúak közt tapasztalható iskolai kiközösítésnek, ami durvább csúfolódásokból, kárörvendésből és fenyegetésekből álló, az áldozathoz elektronikus úton eljutó üzenetek sorozatát jelenti, melyet egyetlen, vagy több felhasználó visz véghez.

A cyberbullying elsősorban távközlési úton, többnyire az interneten éri utol áldozatát, ismétlődő, ellenséges és az áldozat személyiségfejlődésének, illetve önbecsülésének szempontjából, rendkívül káros módon fejti ki hatását. Ahogy a fiatalabb korosztályon belül egyre inkább terjed az internetes zaklatás, fokozatosan egyre szigorúbb lépésekre szánják el magukat a hatóságok, hogy fellépjenek, akár a törvényhozás szintjén is ezzel az újfajta veszélyhelyzettel szemben.

Na szóval, az nem cyberbullying, mikor jön egy kretén, aki befozázik, szidalmaz mindenkit, aztán ez nem tetszik a többségnek és hangot ad erre. MAX a mínuszolás (mármint mikor MINDEN posztját minoszolgattuk) számít annak, mert amit írt akkor, arra meg is érdemelte. DE MAX AZ!
És nem lett volna rá szükség, ha az admin odapirít neki, hogy bassza már meg Garrus, azért nem szidalmazunk senkit, mert nem offolja a témákat a csillagkapus szaraival, hanem csenben élvezi az itt létet és néha kreál valamit, amit itt nem feltétlen oszt meg külön nap mint nap. Ilyenre nem emlékszem. Szóval ez a lépés végső elkeseredésünkben volt, hogy VEGYE MÁR ÉSZRE MAGÁT! De nem. Akkor is neki lett igaza.
Komolyan, beszarok rajtad.
Fenyegetni meg nem fenyegette senki, sőőőőt, engem fenyegetett tetlegességgel (nézd csak meg majomházat), szóval aki itt eő tudná húzni a zaklatás kártyát, az én vagyok.

Így jelentkeznék ÉN az admini pozícióra, de moderátornak nem. Izgatja a halál, ki hova OFFol, csak legyen már tartalom. Bevállalod?
Előnyöm: szabad idő, mobil net, tapasztalat fórum és CMS rendszerekben, HTML, PHP, CSS JavaScript ismeret.
Hátrányom: IQ-m legalább 2 számjegyű és beismerem, ha valamit elszarok.

Köszönöm szépen az életvezetési tanácsokat, bár nem szorulok rájuk, de az igyekezetet díjazom.

Az alkoholisták is kb így rázzák le az embert.

Sajnos mint észrevetted, a fórum kb. 8 fős admin és moderátor személyzetéből már csak én vagyok az egyetlen, aki kevés szabadidejében vigyáz a fórum rendjére.

Adminnak a technikára kellene vigyáznia, nem a rendre. Addig tűrtél segédet, akit te neveztél ki, míg nem akart érdemben dolgozni valamit. Tán Ritli néni sem értett veled egyet annó, bár fakulnak az emlékek. Szerintem mindent elkövetsz, hogy ebből a 8 ból csak te uralkodj a szemét dombon, mert ez egy hatalmas... megtiszteltetés.
Amúgy ha meg a rendre vigyázol... hát csak próbálsz. Nagyon rosszul. Gyak a problémát meghagyod, a tüneteket meg próbálod szőnyeg alá söpörni. Végül is érthető, így legalább úgy látszik, mintha lenne itt élet és szükség lenne rád. Hát...

Remélem megnyugtat a tény, hogy amíg én itt vagyok, az internet és a fórum írott és íratlan szabályai továbbra is be lesznek tartva ezen a fórumon.

Kivéve, ha te, Garrus vagy valamelyik másik, O. Viktor királyunkkal közös mentális betegségekben szenvedő fórumtárs éli ki magát a tévképzetével. Jelentsd már ki, te vagy a törvény, mint Dredd bíró, a fórum a tiéd, mi csináljuk azt, mint a festék és fakuljunk ki UV fényben.

Szóval akkor nagy levegő, és...

Nite bácsi. Bocsánatát kérem, mert igazunk volt. Nem ígérhetem, hogy többet ez nem fog előfordulni, hogy ennek hangot nem adunk, de mások bakijainak, mint az offolás, szemet hunyunk, hiszen már jobban elkúrni nem lehet semmit sem. Felfogtuk, hogy valakik akkor sem tanulnak, ha már 3. alkalommal harapott bele darázsfészekbe, mert azt hitte, lépes méz. Bocsásson meg az ügyben is, hogy bíráltam munkáját, mert kiderült, nem is volt rá ideje, szóval nincs mit bírálni. Legjobban azt sajnálom, hogy én tettem tönkre a fórum közösségét a 2014-es regisztrációmmal, beilleszkedni sosem tudtam, csak bomlasztottam mindent, kisujjamat nem nyújtottam, hogy bármibe is segédkezzek.
De talán legfájóbb, hogy nincs elég erőm elolvasni válaszát, meg félek is, hogy egy tl;dr lesz, szóval ne is erölködjön, tudom, az én kurva anyámat, szóval ezt még le sem kell írnia, ne fáradjon ennyivel sem. Nincs is rá ideje, szóval nem is akarom azt rabolni. Sőt, mivel nincs ideje, ezért talán be is segítek most magának. Legyen meg az az 1 dolog, amivel beszállhattam a fórum működésébe.

Könnyes szemekkel, remélve a megbocsátást,
Üdvözlettel:
3

#2434 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 13 április 2017 - 02:55

Kedves Szihu,
Az email megerősítés kikapcsolásától eddig ódzkodtam, de végül is egy esélyt kaphat, ha meg tele leszünk szeméttel (még jobban), majd visszakapcsolom. Sajnos mivel ilyen logok nem állnak rendelkezésemre, nem tudom, milyen a spambot forgalmunk.
Az adminisztrátornak jelentkezésed kissé cinikus, és nem áll módomban elfogadni.
kép
-1

#2435 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 13 április 2017 - 03:35

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 13 április 2017 - 02:55

Kedves Szihu,
Az email megerősítés kikapcsolásától eddig ódzkodtam, de végül is egy esélyt kaphat, ha meg tele leszünk szeméttel (még jobban), majd visszakapcsolom. Sajnos mivel ilyen logok nem állnak rendelkezésemre, nem tudom, milyen a spambot forgalmunk.
Az adminisztrátornak jelentkezésed kissé cinikus, és nem áll módomban elfogadni.

Nyomassál be egy ReCapcha-t oszt good lesz. Azt még egy szutyok PhpBB-n is lehet.
És elé meg nem kell vessző, mondjuk hiányzik nekem a "felelősség", mint köröm a fitymámra, szóval döntéseddel mindketten elégedettek lehetünk.
1

#2436 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 13 április 2017 - 05:07

http://www.e-nyelv.h...toszavak-elott/
Ma is tanultál valamit.
kép
0

#2437 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 13 április 2017 - 05:24

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 13 április 2017 - 12:54

az internet és a fórum írott és íratlan szabályai továbbra is be lesznek tartva ezen a fórumon.

u wot m8

megbocsáss, milyen fórum? hányszor mondjuk főnök, hogy meg van dögölve?

eleinte azért nem avatkoztam bele az egészbe mert valamelyest egyet tudtam érteni mindkét féllel. nem volt egyáltalán provokálatlan a garus ellen indított bosszúhadjárat sem, de aztat is értettem amit szilveszterkor elmagyaráztál, hogy okés, hogy igazunk van, csak szarul csináljuk az egészet és ezt azér mégsem lehet. aztat beláttam, hogy egyenlőbb a mérleg két nyelve ha úgy vesszük hogy a másik oldalon azért ott vannak a potenciális felhasználók is, meg hogy erre járó újoncok, külsősök mit látnak itt, tehát mégse kéne szétkúrni mindent.

nade szerintem mostanra eléggé bebizonyosodott hogy még a madár, meg a madárnak a kurva anyja se jár erre, ráadásul az e-mailes hajcihővel még a potenciál sem áll fent. ez a platform már nem fog feltámadni. soha. punktum.

innentől viszont a kör bezárul és mindjárt aránytalanabb lesz az egész. így, hogy más már nincs itt, azt kell mondanom, hogy hiába kardoskodsz mindenféle szabályok mellett, meg hogy a "fórumot" fent kell tartani, mi vagyunk a fórum. más már nem lesz itt. mi alkotjuk a fórum egész közösségét és innentől az a helyzet, hogy kurvára mindegy az egész, és ezért iszonyat önkényes az egész, amit csinálsz, mert senki másért nem hugyozol minket arcba, csak azért, hogy legyen mire simogatnod magad a tükörben, meg hogy drágalátos garus úrfinak szíve nyugodalma meglegyen kedvenc csillagkapu fórumán.

amíg egy globálisabb entitás volt az egész, több értelme volt az ilyen egyezményes szabályoknak meg a betartásuknak, de mostmár ez csak egy kurva nyomortanya amin csak mi éldegélünk. vagyis a faszt, csak áprilisra jöttünk vissza, bebaszni az ablakokat poénból, hogy megijesszük az itt lakó bolond csövest. lehet játszani az erkölcsrendészetet, de az a helyzet, hogy semmi tényleges fölénnyel nem rendelkezel a piros neveden és a csini csillagokon kívül, meg hogy kényedre-kedvedre pakolgathatod az embereket meg hozzászólásokat "szabályzat" címen.

mondanám azt hogyha téged ekkora kötelességtudattal és büszkeséggel, esetleg még talán valami szórakozottsággal is tölt el, hogy itt kaparhatod a szart felsőbb erkölcsi rendek margójára, akkor szívesen adnék munkát, csak azért annyira nem érdekel. vagy ha meg sajnálod az idődet akkor javaslom a banulását mindenkinek. lehet utána egy fős maradna a fórum, de nem mintha amúgy más helyzet állna fent. csak kevesebb hajad hullana és mindenki tisztába lenne mindenkivel.

(kezdheted amúgy velem mert én találtam ki az egész április elseji parádét ami miatt most áll a bál. igazából az hogy riasztva lettél már aznap reggel 10-kor azt jelenti azért eléggé bőre alá ment a delikvensnek, szóval innentől nekem megérte lmao)
kép
3

#2438 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 13 április 2017 - 05:27

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 13 április 2017 - 05:07

http://www.e-nyelv.h...toszavak-elott/
Ma is tanultál valamit.

Pedig azt hittem, hogy jó magyar tanáraim voltak :(
0

#2439 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 13 április 2017 - 05:58

Üzenet megtekintéseIdézés: SziHU® - Dátum: 13 április 2017 - 02:02

Tán Ritli néni sem értett veled egyet annó, bár fakulnak az emlékek.

Még most sem ha ez vígasztal.
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
5

#2440 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 13 április 2017 - 05:59

Kedves Robbie!
Tökéletesen egyetértek, minden szavad arany. Sajnos én egy ilyen selejt vagyok, bevallom több fandomban pogóztam még pár órácskát miután már mindenki elment, mielőtt még lekapcsoltam volna a villanyt.
kép
0

Téma megosztása:

• (123 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.