Hunbrony Fórum: Mi alapján választottátok ki a kedvenc pónitok? - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Mi alapján választottátok ki a kedvenc pónitok?

#1 Felhasználó nem aktív   szepiz 

• Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 15

Elküldve: 24 július 2013 - 08:09

Mindenkinek van kedvenc pónija, a kérdés már csak az, hogy ti mi alapján választottátok?
Nekem pl valószinüleg feltűnt hogy Fluttershy a kedvencem, méghozzá azért mert hasonlít rám, persze nem a külseje hanem a személyisége :D (állatbarát (nagyon (NAGYON):3), kedves, visszahúzódó (az interneten nem >:3) , megértő, stb stb)

És én kiváncsi vagyok arra, hogy kinek ki és miért a kedvence :3
yay :3
1

#2 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 24 július 2013 - 08:11

Az én kedvencem Applejack. Mindent maga old meg és becsületes. A másik kedvencem Rainbow Dash, mert én is mániákus fogadás kötő vagyok.
Certified fan of the series since 2011.
0

#3 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 24 július 2013 - 08:24

Üzenet megtekintéseIdézés: szepiz - Dátum: 24 július 2013 - 08:09

(az interneten nem >:3)

Elképzelem, amint Fluttershy gonoszkodik a neten...

Első sorban kinézet alapján, Rarity fanhoz illően. :P
0

#4 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.315

Elküldve: 24 július 2013 - 09:02

hát ezt párszor leírtuk imitt-amott...
a híresztelések ellenére nem a tegez funkciós plüss miatt csípem lyrát :)
egy időben szokás volt kedvenc háttérpónit keresni, én is erősen figyeltem, hol van valami cuki. a szineik és a fehér csíkos, tépett, szöges sörény miatt végül minuette és lyra között ingadoztam, végül az utóbbi lett (gondolom bitter nagy örömére). akkor kezdtem utánanézni, ki ez, és kiderült, sokan komálják, mert az animátorok mindig hülyéskednek vele (pl sitting lyra).
csak jóval ezután lett belőle az r34 koronázatlan királynője, de keblemre öleltem a koncepciót, és ettől csak mégjobban szeretem :3
kép
0

#5 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 24 július 2013 - 09:05

Nekem azért AJ azért a kedvencem, mert belőlem hiányoznak az ő tulajdonságai (legalább is egy része), és olyanná szeretnék válni, mint amilyenné őt csinálták. Önzetlen segítség, sose hazudik, család szeretet n1. Röviden kb ennyi a történet.
0

#6 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 24 július 2013 - 09:10

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 24 július 2013 - 09:05

olyanná szeretnék válni, mint amilyenné őt csinálták Omni. Önzetlen segítség, sose hazudik, család szeretet n1. Röviden kb ennyi a történet.

Fixed
Certified fan of the series since 2011.
2

#7 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 24 július 2013 - 09:29

Az éj hercegnője már a második megjelenésekor is nagyon megtetszett (őszinte leszek, az első megjelenését szinte "észre se vettem" elsőre, valszeg mert olyan sokat szerepelt az első évadban :3), nagyot borultam azon amit ott levágott :D de akkoriban ez még csak a toplistám második helyére vitte, akkoriban a pálma Fluttershy-é volt.
Aztán a későbbiekben, mivel a fanartoknak amúgy is az emocionálisabb része vonzott, egyre jobban érdeklődtem, hogy mi folyt le a két nővér között ezer évvel ezelőtt, majd végül elhatároztam, hogy megalkotom a saját verziómat. A Törött Üveghold című fanficbe elképesztő mennyiségű erőt és figyelmet fektettem, már egy éve írom, valamint eme tények mellett már eleve az, hogy ilyen részletességgel írjam le minden mozzanatát, gondolatát, hozzájárult ahhoz, hogy jó mélyen beássa magát a szívembe :3
Meg amúgy is, ahogy egyszer másutt már leírtam: Egy istennő gyönyöre társítva egy halandó csodálatos, tökéletlen személyiségével.
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 24 július 2013 - 09:44

Jó kérdés... Igazság szerint, elég hasonló az ízlésünk a fórum első számú adminjával, vagyis nagy előny a hideg szín és a tépett sörény. Nálam sokkal inkább különös ez a választás, mert kánon és fanon szinten is egy kevésbé népszerű és sokkal inkább egysíkú póniról van szó.

Nem is igazán tudom megmondani, hogy lett a kedvencem, nem tudatos választás volt. Egyszerűen észre vettem, hogy sokkal inkább megfogott, mint a többi, többször kerestem rá spontán, vagy egy egy képről... vagy bármiről az ő további hivatkozásaira kattintottam más póniké helyett, aztán egyszer csak tudatosult bennem, ő a No1.
kép kép kép kép kép
0

#9 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 24 július 2013 - 10:13

Én akkor jöttem rá, hogy Rarity a kedvencem, amikor megpróbáltam sorbaállítani az epizódokat, és csodálkozva láttam, hogy a top3 mind Rarity-centered volt.

Mondjuk első pillantásra nincs bennem és Rarityben semmi közös (távolról sem törődök annyit a külsőségekkel, mint ő), de szerintem a Green Isn't Your Color volt az epizód, ami annyira megkedveltette velem. Mondjátok, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki valaha volt már féltékeny egy barátja sikerére, lelkiismeret-furdalása volt, amiért nem elég jó barát, majd mindent megtett, hogy segítsen említett barátjának, már csak azért is, hogy bebizonyítsa, a féltékenység nem állhat a barátság útjába. Szvsz ezért a nagylelkűség eleme Rarity: a híressé válás minden álma, de mégis hajlandó volt félretenni a saját vágyait, hogy FSnek segítsen; nem csak, hogy nem próbálta kitúrni, de még meg is mentette a karrierjét. A divatbemutatón mindössze annyit kellett volna tennie, hogy csendben marad, mint mindenki más, de nem, ő kockáztatta, hogy hülyét csinál magából, csak hogy FS álmait megmentse (persze az más kérdés, hogy az egész egy félreértés volt, hiszen FS nem is szerette ezt csinálni - mindez nem von le semmit a tett értékéből).

Úgyhogy igen, Rarity hiú, dráma queen és talán sznob is (bár hajlandó volt ismét szembemenni a Canterlot elittel és lemondania az álmairól a barátaiért - szerencsére Fancy Pants megmentette a nevetségessé tételtől, de ez megint csak nem csökkenti az érdemeit), egyeseket bizonyára idegesít a DAAAARLING SIMPLY FABULOUS, de az én szememben ez csak egy hihető, reális karakterré teszi, aki talán nem olyan tökéletes (*cough*MarySue*cough*) mint AJ, de legbelül tényleg jó lélek.

Ja és persze
kép
kép

It's official. Pony is the new manly.
2

#10 Felhasználó nem aktív   Flutter Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 280

Elküldve: 24 július 2013 - 10:18

Fluttershy, mert a legcukibb póni a világon! ^_^
Még dühösen is cuki ^_^
És mostanában kezdtem meg megkedvelni Chrysalist is :)
Sly Greyness aka Midnight Hunter
Spoiler

Wolf Blaze
Spoiler
[
1

#11 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

Elküldve: 24 július 2013 - 10:20

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 24 július 2013 - 10:13

Mondjátok, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki valaha volt már féltékeny egy barátja sikerére, lelkiismeret-furdalása volt, amiért nem elég jó barát, majd mindent megtett, hogy segítsen említett barátjának, már csak azért is, hogy bebizonyítsa, a féltékenység nem állhat a barátság útjába.

kép

Of course not, no.

Már azt hittem, elfelejted.
0

#12 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.939

Elküldve: 25 július 2013 - 08:24

Luna hercegnő. Nem vitás. Miért? a 2. megjelenésétől fogva szimpatizálok vele hisz hasonló cipőben járunk. + az egyéb fantartalom miatt. best princess ever.
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#13 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.390

Elküldve: 25 július 2013 - 08:52

#1.Rainbow Dash: Azért választottam kedvencemnek, mert részben hasonlít rám: imádja a versenyt, és ha nincs mit tennie, lustul. És a sörénye nagyon tetszik.
#2.Twilight Sparkle: Okos, járatos a mágiában, és a tudományban, de néha be tud kattanni, olyankor viszont vicces. És az ő sörénye is tetszik.
#3.Fluttershy: Ki ne szeretné ezt a pónit? Kedves, visszahúzódó, és állatbarát. Ha dühös, akkor jobb messziről elkerülni. Ja, és az ő sörénye is tetszik.
kép
2

#14 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 25 július 2013 - 09:05

1. Rarity: (ctrl+c ctrl+v Lucky hsz-e) És nem utolsó sorban IMÁÁÁDOM ahogy hisztizik. :) Zene füleimnek. :D
2. Pinkie: Mindig imádtam az ilyen fogyatékos karaktereket, mindig megnevettetnek. :3
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#15 Felhasználó nem aktív   Rex Power Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 127

Elküldve: 25 július 2013 - 09:50

1.) Rainbow Dash: valahogy már az elején megtetszett, amikor elutasította a Shadowbolt-ok ajánlatát. A későbbiekben nagyon megtetszett a karakterében, hogy van egy egészséges önbizalma, ami ugyan átcsaphat beképzeltségbe, de mindig visszatér, s kedves marad. Legkirályabb pony Equestriában, aki tud aranyos is lenni
kép
(And the most beautiful mane in Equestria - take that, Rarity!)

2.) Twilight Sparkle / AJ: rájöttem, hogy rájuk hasonlítok legjobban: AJ is tagadhatatlan vidéki (ha valaki leparasztozza, nyakonborítom), szorgos és mindig dolgozna, s nem boynolítja fölöslegesen a dolgokat. Ezt Twi egészíti ki a tanulással :)
SoundCloud, Steam.

Pony Personality Test

kép
"When you love someone but it goes to waste; Could it be worse?"
0

#16 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 25 július 2013 - 09:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 24 július 2013 - 10:13

Úgyhogy igen, Rarity hiú, dráma queen és talán sznob is (bár hajlandó volt ismét szembemenni a Canterlot elittel és lemondania az álmairól a barátaiért - szerencsére Fancy Pants megmentette a nevetségessé tételtől, de ez megint csak nem csökkenti az érdemeit), egyeseket bizonyára idegesít a DAAAARLING SIMPLY FABULOUS, de az én szememben ez csak egy hihető, reális karakterré teszi, aki talán nem olyan tökéletes (*cough*MarySue*cough*) mint AJ, de legbelül tényleg jó lélek.

Tök jó wot, amire elismerően csettintettem... volna, ha nem csíp oda a végén.
kép kép kép kép kép
0

#17 Felhasználó nem aktív   Flutter Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 280

Elküldve: 25 július 2013 - 10:39

Idézet

#3.Fluttershy: Ki ne szeretné ezt a pónit? Kedves, visszahúzódó, és állatbarát. Ha dühös, akkor jobb messziről elkerülni. Ja, és az ő sörénye is tetszik.

Jogos a kérdés! :)
Én még annyit hozzáfűznék, hogy még dühösen is cuki! ^_^
Sly Greyness aka Midnight Hunter
Spoiler

Wolf Blaze
Spoiler
[
0

#18 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 26 július 2013 - 08:34

Én őszintén szólva nem is tudom. Rainbow Dash a kedvencem mint általában az összes fiúnak ,meg Derpy a furcs a szemei miatt :).
AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

1

#19 Felhasználó nem aktív   Rex Power Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 127

Elküldve: 26 július 2013 - 11:38

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzremyst - Dátum: 26 július 2013 - 08:34

Rainbow Dash a kedvencem mint általában az összes fiúnak

kép

Kedvelem a srácot
SoundCloud, Steam.

Pony Personality Test

kép
"When you love someone but it goes to waste; Could it be worse?"
0

#20 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

Elküldve: 26 július 2013 - 11:48

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzremyst - Dátum: 26 július 2013 - 08:34

Én őszintén szólva nem is tudom. Rainbow Dash a kedvencem mint általában az összes fiúnak ,meg Derpy a furcs a szemei miatt :).

Most Rainbowfan lányok és Rainbowhétör fiúk ezreit szomorítod el világszerte az általánosításoddal.
0

Téma megosztása:

• (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó