Hunbrony Fórum: O.Dream - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

O.Dream avagy az álmok varázsa a hunbrony fórumon

#21 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 31 július 2013 - 04:12

Üzenet megtekintéseIdézés: Yager Brukes - Dátum: 31 július 2013 - 04:04

A tegnap esti álmom az volt, hogy Torrit avatarja (vagyis a kalapos Rarity) elvitt engem egy kastélyhoz, ami tele volt ügynökökkel, és valami kincset kellett megszereznem, amit egy 4 méteres macska őrzött. Az eseményekre pontosan nem emlékszem, de asszem még egy kislány is volt velem, aki nyalókával ütött agyon mindenkit.

Szerintem te túl sokat pegazuslakoztál tegnap éjjel. :P
kép

It's official. Pony is the new manly.
0

#22 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.390

Elküldve: 31 július 2013 - 04:15

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 31 július 2013 - 04:12

Szerintem te túl sokat pegazuslakoztál tegnap éjjel. :P

Lehetséges... Vagy csak annyi minden történt velem tegnap, hogy az agyam csak így bírta felfogni az eseményeket.:D
kép
0

#23 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 31 július 2013 - 04:17

Üzenet megtekintéseIdézés: Yager Brukes - Dátum: 31 július 2013 - 04:04

amit egy 4 méteres macska őrzött.

longcat is looooooooooooooooooong
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#24 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 11:16

Na most négy különböző dolgot álmodtam és háromra emlékszem. A negyediket ébredés után egyből elfelejtettem.

Az első az volt, hogy egy régi, kihasználatlan épületben csirkéket, macskákat és corgikat tartottunk. Ofc a corgik voltak a legjobbak és az egyiket elneveztem Fahéjnak, mert olyan színe volt és miért kellett felkelnem? ;A;

Aztán unokahúgomék új házat vettek és ennek örömére nagy családi összejövetelt szerveztek. Megkért, hogy segítsek bevásárolni az eseményre. A végén még ékszerboltban is jártunk, ahol leesett a földre egy elég értékesnek látszó gyémánt fülbevaló... Mivel senki nem vette észre, eltettem :333 Később a házukban megjelentek sosem látott és már nem élő rokonok is...

A harmadik egy vacsorán játszódott az osztályommal. Valami ismeretlen okból az osztálytársam lett egy abszolút nem informatikus beállítottságú lány haverom, egy volt osztálytársam, akivel sosem voltak jóban és a magyar Pokémonos társaságot összefogó, hazai legnagyobb Pokémonos közösséget működtető Bagszi. A kaja szar volt, langyos krumplipüré és desszertnek hideg, kemény fánk. A nap fénypontja haverom és ex-osztálytársam veszekedése volt, ahol a volt osztálytársamat jól beégették :3

A negyedikből csak annyira emlékszem, hogy az utcánkban járkáltam és volt benne valamilyen tetoválás, de részletekre egyáltalán nem.
0

#25 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 11:22

Üzenet megtekintéseIdézés: Cherry Tea - Dátum: 01 augusztus 2013 - 11:16

Na most négy különböző dolgot álmodtam és háromra emlékszem. A negyediket ébredés után egyből elfelejtettem.

Az első az volt, hogy egy régi, kihasználatlan épületben csirkéket, macskákat és corgikat tartottunk. Ofc a corgik voltak a legjobbak és az egyiket elneveztem Fahéjnak, mert olyan színe volt és miért kellett felkelnem? ;A;

Aztán unokahúgomék új házat vettek és ennek örömére nagy családi összejövetelt szerveztek. Megkért, hogy segítsek bevásárolni az eseményre. A végén még ékszerboltban is jártunk, ahol leesett a földre egy elég értékesnek látszó gyémánt fülbevaló... Mivel senki nem vette észre, eltettem :333 Később a házukban megjelentek sosem látott és már nem élő rokonok is...

A harmadik egy vacsorán játszódott az osztályommal. Valami ismeretlen okból az osztálytársam lett egy abszolút nem informatikus beállítottságú lány haverom, egy volt osztálytársam, akivel sosem voltak jóban és a magyar Pokémonos társaságot összefogó, hazai legnagyobb Pokémonos közösséget működtető Bagszi. A kaja szar volt, langyos krumplipüré és desszertnek hideg, kemény fánk. A nap fénypontja haverom és ex-osztálytársam veszekedése volt, ahol a volt osztálytársamat jól beégették :3

A negyedikből csak annyira emlékszem, hogy az utcánkban járkáltam és volt benne valamilyen tetoválás, de részletekre egyáltalán nem.

Sajnálom, de az enyém még mindig viszi a pálmát. Főleg mert egy pontján volt benne vizescsúszda is. Ami egy kicsit szkubidús üldözést eredményezett, de a sandniggerek élvezték. Mondjuk meg kell hagyni, hogy elég lázas voltam aznap este.
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#26 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 12:29

Én mostanában nem nagyon szoktam álmodni viszont kiskoromban szinte minden nap.

Itt van az egyik: Mielőtt lefeküdtem volna aludni azon gondolkoztam hogy tudom e befolyásolni az álmot esetleg véget tudok e vetni neki. Elhatároztam hogy a következő álmomba én is bele fogok szólni. Ezek után rögtön le is feküdtem és el is aludtam. Az álmomban egy ködös labirintusban jártam a csapatommal. kb 5-en lehettünk. Borzalmas volt rideg, és sivár. Tudtuk hogy ki kell jutnunk ,a labirintusból csak éppen azt nem hogyan. Órák teltek el vagy csak inkább percek? Utáltam az egészet ki akartam jutni. Szomorú voltam kétségbeeset és még féltem is. Mikor már látszott a teljes összeroppanás szélén állok, eszembe jutott mit ígértem magamnak még elalvás előtt és az hogy ez csak egy rossz álom. Az akaraterőm hirtelen megduplázódott. Mikor ezt éreztem hirtelen elkiálltottam magam amilyen hangosan csak tudtam."Hagyd abba" Mindenemet beleadtam ebbe az egy mondatba mely saját magamnak szólt. Mikor kiejtettem az utolsó "a" betűt egy fura érzés fogott el mintha belülről egy kalapács szétütött volna egy pajzsot. A legközelbbi emlékem már az hogy fekszem az ágyamban eme álomnak és a történteknek teljes tudatában .

Az álmokra miután felkelek nem szoktam emlékezni maximum csak később jut eszembe igazából mi is történt este. Azokat hívom legendás álmoknak melyek még ennyi év után is bennem maradtak.
AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

0

#27 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 12:31

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzo - Dátum: 01 augusztus 2013 - 12:29

makszimum

Spoiler

kép

It's official. Pony is the new manly.
1

#28 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 12:35

Éber álmodás az cuki :3 bár nekem eddig csak akkor sikerült amikor azt álmodtam, nagyszüleim tanyáján pókerezünk bátyámmal, és mögötte egy out of place medvebőr volt feszítve a falra. Onnan esett le, hogy álmodom, hogy nem is tudunk pókerezni (bezzeg akkor semmi sem gyanús mikor ufók támadnak és embereket változtatnak vízzé :3) és rögtön tudtam hogy a medve le fog mászni a falról... persze rögtön meg is történt, én pedig pont azelőtt ragequiteltem hogy az arcom leszedte volna :3
kép
0

#29 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 12:36

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzo - Dátum: 01 augusztus 2013 - 12:29

amien

kép
2

#30 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 12:41

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 01 augusztus 2013 - 12:36

kép

i like this face!
0

#31 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 12:51

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 01 augusztus 2013 - 12:36

kép

Javítva.

AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

0

#32 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.314

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 12:53

én azt annyira imádom amikor irányítani lehet az álmokat :)
általában amikor erre rájövök, abbahagyom bármit is csinálok, és elmegyek repkedni picit. nagyon baba a saját akaraterőddel felemelkedni (igaz néha csak ilyen 200 métereseket ugrani sikerül)
olyan is van hogy ezt az álom nem akarja, és azért utánam küld valami gonoszt, aki majd jól megijeszt. akkor szoktam a kezembe képzelni valami nagy űrméretű lőfegyvert, és telepumpálni ólommal mindent ami mozog :3
kép
0

#33 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 01:09

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 01 augusztus 2013 - 12:53

általában amikor erre rájövök, abbahagyom bármit is csinálok, és elmegyek repkedni picit. nagyon baba a saját akaraterőddel felemelkedni (igaz néha csak ilyen 200 métereseket ugrani sikerül)
olyan is van hogy ezt az álom nem akarja, és azért utánam küld valami gonoszt, aki majd jól megijeszt. akkor szoktam a kezembe képzelni valami nagy űrméretű lőfegyvert, és telepumpálni ólommal mindent ami mozog :3

Puella Magi Naito-san

Én ritkán irányítom tudatosan az álmomat. Eddig a legjobb az volt, mikor a gyerekkori visszatérő rémálmomat irányítottam, és az engem üldöző szellemdémonvalamit minden alkalommal jól seggbe rúgtam és egy idő után nem álmodtam azt többet. És még tavaly volt, mikor rémálmom volt de szándékosan nem keltem fel, mert annyira jó zs-kat horror sztori volt xD
0

#34 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 01:12

Üzenet megtekintéseIdézés: Cherry Tea - Dátum: 01 augusztus 2013 - 01:09

Eddig a legjobb az volt, mikor a gyerekkori visszatérő rémálmomat irányítottam, és az engem üldöző szellemdémonvalamit minden alkalommal jól seggbe rúgtam és egy idő után nem álmodtam azt többet.

taníts engem, mester
0

#35 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 01:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 01 augusztus 2013 - 12:53

Éber álmodás.... Én is nagyon szeretnék de nekem valahogy sose sikerül XD Amúgy élvezd is ki nem mindenki képes rá.
0

#36 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 01:32

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 01 augusztus 2013 - 01:12

taníts engem, mester

Egy idő után rájöttem, hogy álmodom, és ahelyett, hogy egy véget nem érő lépcsőn futok amíg el nem kap, mindig leértem rendesen a lépcsőn, különböző konyhai eszközökkel vertem fejbe vagy épp apámat hívtam ki a szobából és ketten vertük össze. Jó kis álom volt.

Viszont az volt krípi, mikor sok év után megint visszajött ez az álom, viszont aki kergetett nem volt sehol. Elindultam lefelé a lépcsőn és mint mindig, a lépcsőfordulóban visszanéztem tesóm ajtajára, ami hirtelen kinyílt. De a kardos köpenyes sötét figura nem jött ki. Senki nem volt a házban. Sokkal durvább volt, mint mikor kergettek xD
0

#37 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 02:05

Üzenet megtekintéseIdézés: Cherry Tea - Dátum: 01 augusztus 2013 - 11:16

és az egyiket elneveztem Fahéjnak, mert olyan színe volt és miért kellett felkelnem? ;A;

Fahéj. *w* Ez milyen cuki név. Ráadásul imádom a fahéjat. (≧ω≦)

Én is nagyon ritkán tudom irányítani az álmomat, de ha mégis sikerül akkor se kívánok ilyen nagy dolgokat, mint repkedés meg lézerfegyverek. :(
De ha repülést/óriás ugrálást álmodok az tök jó. :3
Amúgy meg rettenetesen ritkán emlékszem arra, hogy mit álmodtam.

Az utolsó az volt, hogy tönkrement az MLP-s lufim (egyébként nem, még mindig tökéletes állapotban van) és összevissza bőgtem, meg próbáltam megjavítani, de csak rosszabb lett... Kész horror volt. Azért is vicces, mert annyira nem is érdekel a lufi, nem hatódnék meg kicsit sem ha kidurranna.

Általában a tipikus "késésben vagyok valami fontos dologról és ultra lassan tudok mozogni" cuccot álmodom.
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#38 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 02:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 01 augusztus 2013 - 02:05

Fahéj. *w* Ez milyen cuki név. Ráadásul imádom a fahéjat. (≧ω≦)

ikr ;w;

olyan jó lenne, ha álmodban mindig visszamehetnél ugyanoda, hogy ott folytasd, ahol abbahagytad...
0

#39 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.437

Elküldve: 01 augusztus 2013 - 07:09

Én már tökéletesen elsajátítottam az éber álmodást ezért igazából mindig azt álmodok amit szeretnék. :D

Viszont még régebben álmodtam azt, hogy ülök egy kényelmes fotelban és előttem egy szék áll
Egyszer csak bejön a bátyám megáll a szék előtt én meg elkezdem mondogatni: feláll, leül, feláll, leül.
Aztán egyszer csak miután fölállt kimegy és bejön apám és vele folytatom. Kicsit ijesztő volt. :D
kép
0

#40 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 02 augusztus 2013 - 06:55

Ma azt álmodtam, hogy torrit írta fórumra, hogy van deviantartja és bewatcholtam. Most mikor felkeltem pedig hirtelen nem tudtam, hogy igaz volt-e vagy csak haluztam. :mellow:

Ez az amit még nem szeretek, mikor álmodok valamit és reggel nem tudom, hogy csak álom volt vagy pedig előző este tényleg megtörtént... XD
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

Téma megosztása:

• (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó