Hunbrony Fórum: O.Dream - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

O.Dream avagy az álmok varázsa a hunbrony fórumon

#41 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 01:51

Ma azt álmodtam, hogy véletlenül leborotváltam az egész szakállamat.

Spoiler

Ébredés után még félálomban az első dolgom volt végigsimítani az államon. :P
kép

It's official. Pony is the new manly.
2

#42 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 736

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 02:10

azt álmodtam hogy spongyabob vagyok és két krapekkel megyek egy kocsiba amit követnek a rendőrök nah végén az lett hogy jövök ki valami épületből ahol a szüleim (vagyis spongya szülei) várnak rám. Aztán jött valami vörös hajú nő kosztümben hogy felestsek el valami pc játékot. utána mentünk haza egy emeletes házba ahol mindenen átlászó fólia volt. voltak ot játékok is: egy barna plüssmaci meg valami múanyag dömper (szintén lefóliázva) nah mindegy felértünk a mi emeletünkre ahol rumli volt. volt ott egy asztal is amben valami főzelék volt egy tányéran.nah a lényeg hogy át kellet mászni az asztalon deén olyan szrencsétlenül jutottam fel hogy megbillent az
asztal és rám akart folyni a főzelék. jah és az asztalon volt egy tábla ain ez állt: ne egyen a sigeten.
szóval mikor már folyik rám a főzelék és jönnek megmenteni akkor jön valami bemondónő és ezt mondja: ön csak álmodik és erre ébrdtem fel.... fura
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#43 Felhasználó nem aktív   Rex Power Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 127

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 10:38

Sajnos egy ideje nem emlékszem az álmaimra. Van egy visszatérő álmom, amiben az az "érdekes", hogy tudom, hogy álmodom, tudom, mi fog jönni, és mindig egy picivel tovább álmodom a történetet - de csak mindig és kizárólag álmomban. Amint felkelek, valahogy nem tudom előhívni.

Legrosszabb, amikor nyitott szemmel alszom el (eddig 5x sikerült) úgy, hogy az agyam még látja a külvilágot, de álomnak fogja fel.
SoundCloud, Steam.

Pony Personality Test

kép
"When you love someone but it goes to waste; Could it be worse?"
0

#44 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 11:11

A visszatérő álmokról jut eszembe:

Kiskoromban legalább hétszer álmodtam, hogy egy lépcsőn kell feljutnom egy metró peronra (igen, fel), ahol a családom már ott vár rám. Az utolsó és az utolsó előtti lépcsőfok között olyan szintű volt a magasságbeli különbség, hogy egyik alkalommal sem értem fel. Mikor jött a metró, a családom felszállt, én meg továbbra is próbáltam felkapaszkodni, sikertelenül. Mikor a szerelvény becsukta az ajtajait, elindult egyenesen a lépcső felé, ahol álltam és természetesen el is gázolt. Ezután amíg éber nem lettem, sötétség következett, még nem ébredtem fel, de nem is álmodtam, olyan volt, mint mikor éjszaka lehunyom a szemem és nem látok semmit.

Ha valakit érdekel, hogy nézett ki a lépcső
Spoiler

Szerk.: Nem említettem, hogy ez az álmom minden alkalommal elég élethűen jelentkezett, szóval már kaptam pár metrót az arcomba :D
0

#45 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 05 augusztus 2013 - 09:20

Na ma kivételesen emlékszem arra amit álmodtam (nagyjából) jó nagy marhaságok.

Úgy kezdődött, hogy a Tesco-ban voltam egy barátnőmmel(?) és volt kb 240 ft-om, amiből szinte semmi se futja de akartam venni valami finomságot. (ehhez az eseményhez többször is visszatértem az álmom során, volt, hogy a pénztárig is eljutottunk ahol aztán elvették a telefonunkat, iratainkat, ismeretlen okokból én meg háborogtam) :D Végül nem vettünk, hanem kimentünk és a parkolóban (ami természetesen üres volt) egy borzasztó brutális gyilkosság szemtanúi lettünk amit egy évek óta nem látott barátnőm követett el meg valami fickó(talán).
Ez után meg akartak ölni minket mint szemtanúkat. Volt egy alkalom, hogy (ott már barátnőm helyett bátyám volt velem) egy tigrist vagy valami más nagymacskát raktak az autónkba, hogy széttépjen mikor be akarunk szállni... (oh god, micsoda baromság -.-) de kijátszottuk azzal, hogy kinyitottuk a hozzá közelebbi ajtót, aztán átfutottunk a kocsi másik oldalára, és mikor ott kimászott mi a másik oldalon gyorsan be és becsuktuk az ajtókat. Természetesen én valamit bénáztam szóval majdnem elkapott.
Aztán átmentem zsaruba és a gonosz gyilkos által több helyre lerakott bombáktól zavartam el az embereket és robbantottam őket fel.
Aztán elmentem az orvoshoz egy rutin vizsgálatra, de beutalt 2 napra a kórházba. Ott is voltak furcsaságok de már annyira nem emlékszem. De végig féltem, hogy megműtenek vagy ilyesmi...
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
3

#46 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.239

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 08:40

Oké, a mai estémen rengeteg álmom volt, és sajna csak 3 ragadt meg.
1. Találkoztam a véletlen folytán Oliminorral még mindig művész volt, de fényképeket készített, és mutatott nekem egyet, amit 6 éve készített, és én voltam rajta egy romos házban. Oli az első aki pony/hunbrony related személy/dolog és az álmomban szerepelt.
2. Slenderman. Életemben nem álmodtam még ilyen marhaságot. Slenderman akkor jön amikor, két autó leparkol úgy, hogy az egyik keresztbe áll meg a másik mögött. És az aki a volánnál volt (aki szintén Oli volt) az megállt valahol. Kérdeztem, hogy "ugye nincs mögöttünk senki keresztben"? És azzal a lendülettel beállt mögénk keresztbe egy autó. Na akkor ki a kocsiból és futásnak eredtünk. És nem voltak a világon kialakított parkolók, hanem én találtam fel, és valamilyen díjat kaptam érte. xD
3. Egy Pingvinekről szóló rajzfilmszerű álom. Az északi sarkról a déli sarkra akartak eljutni, és útközben volt egy tengeralattjáró, amibe bementek, és ott volt egy hatalmas futball stadion, aminek a közepén orosz akcentusú emberek ír sztep táncot jártak, és az egyikük skót dudán játszott. aztán kihívták a pingvineket egy játékra. A pingvinek 3-an voltak, az oroszok(?) meg 30-an. És hokiütővel játszottak. XD

Általában akkor álmodok ilyeneket, ha hideg, szénsavas ásványvizet iszok hajnali 3-kor. :D
Certified fan of the series since 2011.
4

#47 Felhasználó nem aktív   Ritli 

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 08:46

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 06 augusztus 2013 - 08:40

mutatott nekem egyet, amit 6 éve készített, és én voltam rajta pucéran egy romos házban.

Fix'd. :lol:

Na jó a 2. meg a 3. az... pfff... XDDD Sírtam. :D
Nyaa~
kép

0

#48 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 08:57

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 06 augusztus 2013 - 08:46

Fix'd. :lol:

Nem tudom, mert gyomortól felfele látszódtam csak. :D

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 06 augusztus 2013 - 08:46

Na jó a 2. meg a 3. az... pfff... XDDD Sírtam. :D

Olyan sok hülyeséget szoktam álmodni, hogy az kimondhatatlan. :D Csak sajnos hiába veszem át reggel, én sokáig vagyok fáradt, ezért elfelejtem. :<
0

#49 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 12:49

Oké, a mai estémen rengeteg álmom volt, és sajna csak 3 ragadt meg.
1. Találkoztam a véletlen folytán Oliminorral még mindig művész volt, de fényképeket készített, és mutatott nekem egyet, amit 6 éve készített, és én voltam rajta egy romos házban. Oli az első aki pony/hunbrony related személy/dolog és az álmomban szerepelt.
2. Slenderman. Életemben nem álmodtam még ilyen marhaságot. Slenderman akkor jön amikor, két autó leparkol úgy, hogy az egyik keresztbe áll meg a másik mögött. És az aki a volánnál volt (aki szintén Oli volt) az megállt valahol. Kérdeztem, hogy "ugye nincs mögöttünk senki keresztben"? És azzal a lendülettel beállt mögénk keresztbe egy autó. Na akkor ki a kocsiból és futásnak eredtünk. És nem voltak a világon kialakított parkolók, hanem én találtam fel, és valamilyen díjat kaptam érte. xD
3. Egy Pingvinekről szóló rajzfilmszerű álom. Az északi sarkról a déli sarkra akartak eljutni, és útközben volt egy tengeralattjáró, amibe bementek, és ott volt egy hatalmas futball stadion, aminek a közepén orosz akcentusú emberek ír sztep táncot jártak, és az egyikük skót dudán játszott. aztán kihívták a pingvineket egy játékra. A pingvinek 3-an voltak, az oroszok(?) meg 30-an. És hokiütővel játszottak. XD

Általában akkor álmodok ilyeneket, ha hideg, szénsavas ásványvizet iszok hajnali 3-kor. :D

A 3. at jelölném az Oscarra XD

Amúgy én ma azt álmodtam, hogy utazok valahova repülővel, de le kellet szállnunk indulás előtt mert kaptunk ajándékot ami csoki lett volna de csoki helyett drogot találtunk. :huh:
Amire aztmondták, hogy nem drog, de felébredve visszagondolva az volt.
0

#50 Felhasználó nem aktív   Ritli 

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 01:01

Szóval leszálltál a repülőről... egy csokiért? :huh: Álmok... :rolleyes:
Nyaa~
kép

0

#51 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 01:03

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 06 augusztus 2013 - 01:01

Szóval leszálltál a repülőről... egy csokiért? :huh: Álmok... :rolleyes:

Nem, elvileg megvárt a repülő,de vissza már nem szálltam mer felébresztettek.
Amúgy az is furcsa, hogy a csokit ilyen kis ketrecekbe kerestük mint ami a menhelyekbe van. Ilyen hosszú sorok voltak a repülő mellett.

Amúgy a pingvines álomban ki nyert?
0

#52 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 05:24

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 06 augusztus 2013 - 01:03

Amúgy a pingvines álomban ki nyert?

Ő, elkezdett közben. süllyedni a tengeralattjáró és az oroszok elrepültek, a pingvinek meg ott maradtak. Eddig álmodtam, többre nem emlékszek.
0

#53 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 05:27

aminek a közepén orosz akcentusú emberek ír sztep táncot jártak, és az egyikük skót dudán játszott. aztán kihívták a pingvineket egy játékra. A pingvinek 3-an voltak, az oroszok(?) meg 30-an. És hokiütővel játszottak. XD

dafuq dude
just dafuq

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 06 augusztus 2013 - 05:24

az oroszok elrepültek

double dafuq
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#54 Felhasználó nem aktív   Rex Power Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 127

Elküldve: 07 augusztus 2013 - 07:33

Ma sikerült emlékeznem az álmomra (mivel ebben a rohadt melegben felkeltem közben...):

Egy Split Dragon-t vezettem (aki nem ismeri, link, a nagy fehér hajó az) kb úgy, mint egy sportkocsit; egy aszteroida mezőben, majd miután kiértem, hirtelen az M1-es autópályán száguldottam vele. A többi kocsiban egykori gimis tanáraimat láttam, 1-2-t leszorítottam az útról, a többivel versenyezni kezdtünk. A versenyből én hamar kiszálltam, mivel az utca mellett stoppolt Natalie Portman a Closer c. filmből (pink paróka meg minden), így muszály volt felállnom megállnom :D Ezután megint az aszetoida mezőben voltam, és felkelltem :(
SoundCloud, Steam.

Pony Personality Test

kép
"When you love someone but it goes to waste; Could it be worse?"
2

#55 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 07 augusztus 2013 - 11:13

Én el szeretném elsajátítani a tudatos álmodás mesterségét, de eddig még nem sikerült, csak néhány részeredményt értem el. Párszor előfordult, hogy tudom, hogy álmodok, de ilyenkor nem sikerül tartósan az álomban maradni. Régen a 9gag-en találtam egy vállalható metódust, és azt gyakorlom. Valamint mindig leírom az álmaimat.

Ma reggel felébredtem és egyből a Microsoft World-höz, a gép elé vetettem magam, hogy gyorsan leírhassam. Ez több álom volt:

Első álom:
Karib-tengeri növényzet és hangulat. Én vagyok Jack Sparrow (yay!) és az otthonom is szerepel az álmomban. Ahogy a valóságban is, úgy az álomban is a disznóóljaink előtt van a fűrészgép és mellette balra rögzített létra a padlásra. Na én babrálom a fűrészgépet (olyan Sparrow lazasággal), amit tönkre is teszek és még a létrát is megrongálom.
Ekkor megjelenik Norrington néhány katonával, elfog és kérdőre von a károkat illetően. erre nem válaszolok, de elkezdjük egymást oltogatni: ő azt traktálja milyen pocsék kalóz vagyok, én meg azt, hogy mégse bírja ezt a kalózt évek óta elkapni. LOL! XD
Ezután bilincsbe ver, ami egyből eltűnik a kezemről. Hívatja az autóját, ami fehér és utánfutója is van, rajta rabokkal. A kocsi gyorsan fékez, aminek eredménye, hogy az utánfutó megrongálja a hátsó lökhárítót. Norrington és katonái a kocsiba szállnak be, én pedig felugrok az utánfutó oldalára, nem férek már be. A kocsi ördögi ügyességgel fordul meg felső udvarunkban és az alsó udvarba visz minket, ahol a házunk is van, a házunk előtt a főút kéne legyen, de itt az álomban végtelen tenger van. Az utca túloldalán lévő házak helyén pedig egy hatalmas tankerhajó. A feljáró a főútról pedig dokká változott.
Norrington a házam mögötti pódiumon ítéletet hirdetett rólam és a többiekről. A tengerben el kell úszni a tankerhajóig, majd vissza úgy, hogy közben ne kapjon el a Kráken. Mindenki visszakozott, csak én csináltam azt, hogy a dokk szélén már áztattam magam az úszáshoz.
(A paint-tel készített rajzomat hogyan illeszthetem ide be?)

Második álom:
Miközben áztatom magam Jack Sparrow-ként, a környezet átalakul a normális főuttá és a normális házammá. Most a régi osztálytársaimmal ülünk a házunk előtti sövénykerítés előtt, az alacsony betonfal peremén. Van aki iszik valamit, másoknak gyümölcsök vannak az ölében. Nekem almák voltak és egyet-egyet elmajszoltam. Másnak, akinek nem volt, annak adtam. A végére már csak három volt: kettő normál és egy nagy, amit csak mutánsalmának neveztünk. De mielőtt három maradt volna egyszer leejtettem a földre őket és mikor lehajoltam értük egy autó állt meg mögöttem. Az anyósülésről kihajol egy srác és valami negatív megjegyzést tesz nekem, majd nevetve elhajtanak. Nézek a többiekre, ki volt ez? Senki sem tudta.

Harmadik álom:
A házam mögött, az alsó udvarban gyülekezett a póni tömeg. Előttük volt egy kis emelvény és egy fehér vászon anyag. RD mellélépett és valahogyan bekapcsolta, hogy film vetítődjön a vászonra. Szerintem mágia segítségével, mert sehol nem láttam a vetítőt.

Valamilyen Szivárvány Project nevű műveletet magyarázott el nekünk. Ekkor a film kilépett a vászon korlátai közül és belekerültünk. Ilyen pixeles, 32 bit-es látványvilág fogadott minket sok szép élénk színnel. Olyan volt, mint a Rontó Ralph vége, mikor gördül a stáblista. Ha megnézitek, el tudjátok képzelni, milyen volt az álom legnagyobb része.

RD azt magyarázta, hogy ezzel a projecttel képesek leszünk a jövőbe jutni. És nem csak a pónik, de a technológia is (Tehát valami fejlődés- és technológiagyorsító varázs. Biztos Twilight agyszüleménye.). Szinte egy szemvillanás alatt, de ehhez rengeteg energia kell.
Beszélt egy olyan szerkezetről, ami a tenger hullámzásából nyer energiát és tárolja is azt. (Eközben mindent úgy láttam, mintha egy térképet néznék). Ha egész Equestria keleti partvidéke mentén felépítenek sok ilyen hullámerőművet, éveken belül elég energia halmozódik fel, hogy a varázslat végbe mehessen. Ekkor a 32 bit-es partvonalon a gépek villogással jelezték, hogy készen vannak, szabadjára engedték a varázslatot és hullám formájában végigsöpört a varász egész Equestrián. A természet nem változott semmit, de a városok magasabbak és szebbek, csillogóbak lettek, a vasút fel lett fejlesztve és gyorsvonatok jártak, autópályák jelentek meg a térképen. Mindenről sugárzott, hogy szebb és jobb.
Ezután RD a jövő előnyeit kezdte magyarázni, a film pedig szemléltette is ezeket:
A jelenlegi emeletes házakat csillogó kristály-felhőkarcolók válthatják fel. A technika fejlődésével a járművek is egyre precízebbek, okosabban, szebbek, áramvonalasabbak lehetnek; ahogy fegyvereink is. A filmben ekkor egy gőzmozdony lassan átalakult tankká. Komikus volt, ahogy a gőzmozdony orrkéménye toronnyá vált és abból viccesen kinőtt az ágyúcső. (32-bitben ez tényleg vicces).
Szóba került a mezőgazdaság és ipar hatékonyabb és biztonságosabb jövőképe. Itt aranyló búzamezőket és dús gyümölcsösöket, valamint nagy ipartelepeket láthattunk.
Majd RD rátért, hogy a pónikat ez hogyan érintené: (itt Scootaloo-t láthattunk a filmben) a paták lassan kezekké fejlődnének és két lábra állunk majd. Scootaloo pedig rácsodálkozott a kezére és mikor felegyenesedett egy kicsit dülöngélt, amit karjainak és szárnyának csapkodásával próbált kiegyensúlyozni. Sikerült neki.
A tömeg üdvözölte a tervezetet és sokan tapsoltak, éljeneztek, vidámak voltak.

Negyedik álom:
Star Wars, Klónháborúk.
Egy klónkatona voltam és egy hosszú, fedett hidat (vagy alagutat) tartottunk a szeparatisták özönlő tömegével szemben. Nagyon sokan voltak és folyamatos visszavonulásra voltunk kényszerítve. Én beültem egy tankba és a lézerágyú és beépített lézerpuskák segítségével ritkítottam soraikat. Ha gyalogság jött lézerpuskával, ha járművek, tankágyúval pusziltam őket. Heves volt a csata, folyamatosan mozogtam, hogy nehezebben lőhessenek ki. Voltak ilyen furcsa, kicsinyített lépegetőre emlékeztető szeparatista droid katonák, amiktől mi nagyon tartottunk és mikor egy ilyen feltűnt, rá koncentráltuk a tűzerőnket. A tankjaikon mindig a tornyot és a vezetőfülkét rejtő homlok csapóajtót lőttem, mert az volt a gyenge pontjuk. Azért ők sem voltak hülyék: a gyalogságuk fedezékek mögül lőtt minket és gyakran követőrakétákat lőttek rám, amiket csak időzített elmozdulással vagy valamelyik zavarórendszeremmel tudtam kivédeni. Sok lézer lepattant a páncélosomról. Addig küzdöttem, míg ki nem fogyott minden lőszerem. A vizorom bal alsó sarkában villogott a kijelző, hogy 0 lőszer van mind az ágyúhoz, mind a puskákhoz. Ekkor kiszálltam a járműből és filmszakadás.
Egyből Anakin lettem és egyfajta parancsnoki szobában lehettem, mert minden tele volt holo vetítőkkel, számítógépekkel, képernyőkkel, stb. Noha a fénykardom és az erő elég egy jedi számára, volt nálam valamilyen elektronikus fegyver, amivel tudtam kellemetlen perceket szerezni a droidoknak.
Mindig egy tág csigalépcsőn jutottam le a parncsnokiból a fedett hídhoz és bekapcsolódtam a harcokba. Majd valamiért visszakerültem az emeletre.
Ezt még háromszor ismételtem, meg, mikor felébredtem és rohantam leírni.
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
2

#56 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 07 augusztus 2013 - 01:04

Elég érdekes álmot láttam még egyszer régen. A nagymamám házánál kezdődött az egész. A hátsó kertben voltunk ahol egy csukjás alak várt rám. Sötét volt az aurája, félelmetes volt, beleborzongtam mikor megláttam. Körülötte zölden világított csomó jel. Beszéltünk a világról a hatalmas energiákról melyeknek éppen az előttem álló fura alak volt a tulajdonosa. Elkezdtünk veszekedni. Majd hirtelen leesett a csukja mely az arcát fedte. Alatta egy vörös hajú 12 éves fiú volt. Félni kezdtem. Hátráltam, majd elkezdetem futni. Ő csak nevetett miközben egy különleges zöld anyagot eresztett bele a földbe. Meghasadt alattam a föld de én gyorsabb voltam elugrottam majd elszaladtam. körülöttem minden a mélybe veszett már szinte csak alattam volt talaj. Mikor már én következtem volna hirtelen fényesség tört elő mely elvitt engem a Parlament elé. Ahol szintén minden szörnyen nézett ki. Borzalmas volt az egész világ akkor olyan gonosz kisugárzása volt mindennek. Sokáig voltam még ott miközben segítettünk az embereknek. (minden tűzoltó a helyszínen volt sőt még superman is). Azonban én se menekülhettem. A végén engem is elnyelt a semmi mely egy hatalmas szakadékba vezetett. Mikor leértem a hasadék aljára körülnéztem és megint történt egy teleportáció mely most visszavitt a csukjás elé. Amint összeszedtem magam és megint a vörös hajú teenage-erre néztem megkérdezte: Tetszik a világom?

Ezek után fölébredtem ismét egy elég hátborzongató álom emlékével.

AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

1

#57 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 544

Elküldve: 07 augusztus 2013 - 01:22

Akkor már én is leírom az álmomat. Egy óvodaszerűségben voltam egy osztálytársammal, a gyerekekre vigyáztunk valamiért. Egyszer csak ottermett egy tévé, amiben egy mellesleg amerikai bemondó közölte, hogy itt a világvége, mert gonosz, szürke zombiszörnyek közelednek mindenfelé. Elkezdtük kimenekíteni a gyerekeket, de hirtelen egy romos városban voltunk, és a tetőkön át ugráltunk, úgy menekültünk. Megint villanás, és már a nénikém hátsó kertjében voltunk, aminek a hátulján valamiért volt egy téglaházikó. A gyerekek átmásztak rajta, de én valamiért nem bírtam felmászni rá, és valahogy nem jutott eszembe, hogy lehet hogy egy 5 méter széles kockát nem lenne nagy kunszt megkerülni, ezért ottmaradtam, hogy "Majd én feltartom őket, hamár itthagytatok megdögleni, kis mocskok." De a sok szörny helyett egy rózsaszín felhő jött, ami végül mégis megölt. Ekkor arra ébredtem, hogy a macskám dagasztja a mellesleg csupasz hasamat.
Peace is a lie; there is only passion.
Trough passion; I gain strength.
Trough strength; I gain power.
Trough power; I gain victory.
Trough victory; my chains are broken.
The force shall free me.
0

#58 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 10:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzo - Dátum: 07 augusztus 2013 - 01:04

Elég érdekes álmot láttam még egyszer régen. A nagymamám házánál kezdődött az egész. A hátsó kertben voltunk ahol egy csukjás alak várt rám. Sötét volt az aurája, félelmetes volt, beleborzongtam mikor megláttam. Körülötte zölden világított csomó jel. Beszéltünk a világról a hatalmas energiákról melyeknek éppen az előttem álló fura alak volt a tulajdonosa. Elkezdtünk veszekedni. Majd hirtelen leesett a csukja mely az arcát fedte. Alatta egy vörös hajú 12 éves fiú volt. Félni kezdtem. Hátráltam, majd elkezdetem futni. Ő csak nevetett miközben egy különleges zöld anyagot eresztett bele a földbe. Meghasadt alattam a föld de én gyorsabb voltam elugrottam majd elszaladtam. körülöttem minden a mélybe veszett már szinte csak alattam volt talaj. Mikor már én következtem volna hirtelen fényesség tört elő mely elvitt engem a Parlament elé. Ahol szintén minden szörnyen nézett ki. Borzalmas volt az egész világ akkor olyan gonosz kisugárzása volt mindennek. Sokáig voltam még ott miközben segítettünk az embereknek. (minden tűzoltó a helyszínen volt sőt még superman is). Azonban én se menekülhettem. A végén engem is elnyelt a semmi mely egy hatalmas szakadékba vezetett. Mikor leértem a hasadék aljára körülnéztem és megint történt egy teleportáció mely most visszavitt a csukjás elé. Amint összeszedtem magam és megint a vörös hajú teenage-erre néztem megkérdezte: Tetszik a világom?

Ezek után fölébredtem ismét egy elég hátborzongató álom emlékével.

Szerintem ez az álom a rossz jövőtől való félelmedet jelenítette meg.
Később te hogyan értelmezted a saját álmodat? Utánanéztél például, hogy mit jelent a vörös, vagy a fiú? De lehet, hogy a kettőnek együtt van értelme.
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#59 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 11:57

Üzenet megtekintéseIdézés: Bluedrake Miller - Dátum: 09 augusztus 2013 - 10:54

Szerintem ez az álom a rossz jövőtől való félelmedet jelenítette meg.
Később te hogyan értelmezted a saját álmodat? Utánanéztél például, hogy mit jelent a vörös, vagy a fiú? De lehet, hogy a kettőnek együtt van értelme.

Feltételezésem szerint a vörös hajú fiú a bennem élő rosszat jelképezi. Először az álmomban csak úgy szerepelt mint egy csukjás sötét férfi de mikor levette azt, megmutatta magát és hirtelen feltűnt hogy ez egy 12 éves fiú és elkezdtem félni tőle( Kiskoromban mindíg is rettegtem a serdülőkortol hiszen csak azt hallottam arról az időszakról hogy az emberek rossz dolgokat csinálnak benne ,és én pedig nem akartam rossz lenni). A világvége látomás pedig szerintem az előttem álló gyereknek a lelkében zajlódik le ezért is kérdezte hogy " Tetszett az ÉN világom?"

Ezen most gondolkoztam el talán másodszor és nagyon jól esik hogy érdeklődsz ez iránt. :)
AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

1

#60 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.308

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 12:18

Nekem a visszatérő álmom olyan 4-6 éves koromban jött elő amikor mindig felkeltem az ágyba és kiakartam menni de egy ponton volt egy lyuk amibe mindig beleestem.

A legfurább álmom amire emlékszem megint ilyen 4-6 éves koromba álmodhattam amikor egy olyan "vírus" volt amit ha elkapsz akkor ez egyik pupilládat a másik szemedbe tudtad rakni és ez úgy terjett ,hogy aki elkapta a "vírust" a szemöldökét összeérintette a tiéddel.
kép
0

Téma megosztása:

• (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Gyors Válasz