Hunbrony Fórum: Köszönetek - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Köszönetek avagy mit köszönsz az MLP: FiM-nek.

#41 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 01:55

Azt azér tisztáznám hogy a Love and Tolerate részt arra mondtam főként, és akkor jutot eszembe amikor Cherry a neon OCkról beszélt. Igaz, hogy gáz meg nincs benne semmi egyedi,de hát ez van most erre nemtok mást mondani. De amúgy jószokásodhoz illően megmondod ha nemtetszik valaki OCje az ilyen okok miatt, és ez nem baj, de azért nem kell kiátkozni az embereket ilyen miatt.

Az hogy magadnak érzed a fandom büneit úgy értettem, hogy látod, hogy mások milyenek, és te arra gondolsz, hogy OMG én ezekkel vagyok egy fandomba? Ezáltal mintha te is azokat a címkéket kapnád mint a legalja.
Tehát arra gondoltam, hogy attól tartasz netán, hogy egy kalap alá vesznek velük :huh:
0

#42 Felhasználó nem aktív   Asorg 

• Griffon Fucktard
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 880

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 06:58

Amúgy én csak annyit köszönhetek a FIM-nek hogy még jobban antiszoc lettem, már azelőtt is love and tolerateltem a fél világot.

Visszatérve: Igen, mi aránylag normálisak vagyunk, legalábbis fan kategóriában. Az igaz hogy alapvetően kicsit aberráltak vagyunk, de az nem a bronyságunkból fakad. I think...

Szerk: És igen megesik "egy-két" fan akiknek van beteges dolga, de mit érdekel az minket amíg nem erőlteti a pofánkba, és nem kártékony, addig had csinálja, nem? MI közünk mit csinál valaki? Nem szabhatjuk meg hogy ki legyen, szeressen azt amit akar...
0

#43 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 08:52

Tegnap este 0:30 körül írtam egy tökéletes hsz-t, de már megint bedöglött a wifi és nem tudtam elküldeni. Ki akartam másolni, hogy majd ma. Kijelölés, ctrl+c, ablak bezár, notepad megnyit, nincs semmi vágólapon. :(

Viszont a fedora király. Azt hiszem váltanom kellene. :D
kép
kép kép kép kép kép
0

#44 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 09:56

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 03 augusztus 2013 - 11:57

És azzal, hogy elítélsz másokat csak mer gagyi az OC-je az egyik Brony alaptörvényt sérted meg. Love and Tolerate!
Ők meg a jó ízlése alaptörvényét sértik meg. :o

Amúgy én vagyok az egyetlen, aki nem tud azonosulni a love and tolerate-tel (és ezt be is vallja)? Sőt nem is akarok. :/ Na jó, a házi trolljaink is úgy érzem így vannak ezzel. :D

Oh God, miért írtatok ennyit??? Még sehol se tartok az olvasásával. :(

...

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 04 augusztus 2013 - 12:44

sokminden
Áhh... totál egyetértős.

Üzenet megtekintéseIdézés: Cherry Tea - Dátum: 04 augusztus 2013 - 01:06

RÁGTAM A ROTRINGOM VÉGÉT ÉS A KIS KUPAK AMI ALATT RADÍR VAN LEREPÜLT ÉS BELEMENT A SZÁMBA ÉS A MANDULÁMHOZ ÉRT ÉS MAJDNEM HÁNYTAM. NEM TUDOM MIÉRT IDE ÍROm MEGIJDETEM ÉS EZ VOLT NYITVA
Kacagtam. :D Legjobb öröm a káröröm. :)

Én nem írok wot-t, nincs hozzá se kedvem se erőm... >.< Kicsit még agyhalál van, elolvasni is nehezemre esett ezt a sok seggfájást. :D
Ehhez a témához is sikerült érdemben hozzászólnom! Yay!
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#45 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 544

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 10:03

Szerintem a Love and Tolerate nem kőkemény törvény, amit ha nem tartasz be, a Holdon fogod tölteni az életedet internet és MLP nélkül, hanem egy olyan 'hozzáállás' a környezetünkhöz, ami jobbá tenné a saját, és a körülöttünk lévők életét. Gondoljatok csak bele. Ha nem törekednénk a szeretetre, és a toleranciára már rég megöltünk volna mindenkit magunk körül. Ezt valójában már a gyerekeknek is meg kéne tanítani, de a kamaszokat, és a felnőtteket is jó emlékeztetni, hogy az együttéléshez az emberekkel, szükség van erre a két dologra. Részben ezért is örülök, hogy megtaláltam az MLP-t.
Peace is a lie; there is only passion.
Trough passion; I gain strength.
Trough strength; I gain power.
Trough power; I gain victory.
Trough victory; my chains are broken.
The force shall free me.
1

#46 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 10:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 04 augusztus 2013 - 09:56

Ők meg a jó ízlése alaptörvényét sértik meg. :o

Kacagtam. :D Legjobb öröm a káröröm. :)

^ez

ejnye, nagyon rossz volt ám xD

Üzenet megtekintéseIdézés: Black Horn - Dátum: 04 augusztus 2013 - 10:03

Gondoljatok csak bele. Ha nem törekednénk a szeretetre, és a toleranciára már rég megöltünk volna mindenkit magunk körül.

Nem azért nem öltem még meg senkit, mert a szeretetre és toleranciára törekszem, hanem azért, mert a börtön és az elmegyógy is szar hely.

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 04 augusztus 2013 - 01:55

Az hogy magadnak érzed a fandom büneit úgy értettem, hogy látod, hogy mások milyenek, és te arra gondolsz, hogy OMG én ezekkel vagyok egy fandomba? Ezáltal mintha te is azokat a címkéket kapnád mint a legalja.
Tehát arra gondoltam, hogy attól tartasz netán, hogy egy kalap alá vesznek velük :huh:

Ja jó értem.

Náh, fandomon kívül hálistennek kevesen tudnak az ilyen dolgokról és maga a sorozatnézés miatt vagyunk pedofilok, autisták és buzik.
0

#47 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 10:31

Kezd kicsit idegesítő lenni, hogy mindenki ennyire vérsen komolyan vette azt az L&T-t... talán rosszul fogalmaztam.
0

#48 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 10:38

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 04 augusztus 2013 - 10:31

Kezd kicsit idegesítő lenni, hogy mindenki ennyire vérsen komolyan vette azt az L&T-t... talán rosszul fogalmaztam.

Rosszul hát :3 Sajnos a Cherryhez hasonló emberek, akiknek nem fordította feje tetejére az életüket a show, csak pluszegy sorozat amit néznek, azok általában az asztalba verik a fejüket ha meghallják hogy "bróni vagy, láwolni meg tolerételni kéne"
kép
1

#49 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 10:46

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 04 augusztus 2013 - 10:38

"bróni vagy, láwolni meg tolerételni kéne"

Azért azt leszögezném, hogy nem itt akartam kilyukadni.
0

#50 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 10:49

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 04 augusztus 2013 - 10:46

Azért azt leszögezném, hogy nem itt akartam kilyukadni.

Akkor mégis hol? :3
kép
0

#51 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 11:19

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 04 augusztus 2013 - 10:49

Akkor mégis hol? :3

Azt már nem tudom de biztos nem itt.
0

#52 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.315

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 11:32

Üzenet megtekintéseIdézés: Black Horn - Dátum: 04 augusztus 2013 - 10:03

Ezt valójában már a gyerekeknek is meg kéne tanítani, de a kamaszokat, és a felnőtteket is jó emlékeztetni, hogy az együttéléshez az emberekkel, szükség van erre a két dologra. Részben ezért is örülök, hogy megtaláltam az MLP-t.

ott a pont
nem kell úgy csinálni, mintha a love and tolerate kimondottan brony dolog lenne, és én már csak azért sem csinálom mert fujj brónik én hipszter vagyok (vagy ha csak azért nem ölsz embert mert börtönbe csuknak, akkor meg inkább pszichopata).
kép
0

#53 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 11:33

nos mit szólhatnák hozzá. Nem az alkotás és a fandom teszi a brónit brónivá. hanem a saját maga hozzáállása a fandom többi része felé és a világ felé. Tejesen mindegy hogy most a fandom a pokemon, a beyblade, vagy valameik anime körül forog. Mindígis voltak, vannak, és lesznek benne retardált tagok. mindígis lesznek olyanok akik csak azért vannak benne mert éppen ez a divat, ez a felkapott.

Én bátran jelentem magam bróninak. énmár akkor az voltam mikor még a szó nemis létezett. amikor még ez a "fandom" kb 1-2 nagyobbacska weboldalból állt. Mit köszönhetek az MLP-nek és a kis szines póniknak? Példáúl azt hogy sosem voltam depressziós az életemben. voltak brutálisan nehéz időszakaim nemis olyan régen. ha nem lett volna love and tolerance, nem lettek volna pónik, akkor jelen pillanatban vagy egy sarokban emóznák hogy de szar az élet, vagy a sitten csücsülnék emberölések miatt. A póniknak köszönhetem hogy nem süllyedtem le egy kritikus szint alá. sőt. Még emeli is a színvonalamat, a hozzáállásomat.

nem mondok egyszál nevet sem, de tökéletesen látom a hsz-ekből (nem ezekből hanem általában) hogy ki meik "csoportba" tartozik. Én pedig nem hurrogok le emiatt senkit hogy köze sincs a fandomhoz csak itt verik a nyálukat mert most ez a menő.
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
2

#54 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 11:44

Tudjátok, most, hogy ezt az egészet végigolvastam, nem tudom eldönteni, hogy elkanyarodtunk az eredeti témától, vagy nem?
The force shall free me.
0

#55 Felhasználó nem aktív   pizzás csiga 

• PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.658

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 11:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Black Horn - Dátum: 04 augusztus 2013 - 11:44

Tudjátok, most, hogy ezt az egészet végigolvastam, nem tudom eldönteni, hogy elkanyarodtunk az eredeti témától, vagy nem?

Akkor kicsit vissza kalapáljuk.

Én ha egyszóval kellene elmondanom mit kaptam a sorozattól, hát barátokat.

Az, hogy a fandom hatására egy hobbit és kedvet kaptam, hogy valami kreatívat és önkifejezőt alkossak csak hab a tortán.

Köszönöm nektek és a sorozatnak is, hogy itt vagyok.

Viszont én személy szerint az arany középutat választom a sorozat és a fandom csak abba bele gondolva, hogy nem jutok el idáig ha az első rész érdeklődő megtekintése és égésszeges gurgulázás helyet inkább a falat kapartam volna és azt kérdeztem volna magamtól, hogy "Most tényleg ez a menő? De megöregedtem bazd ki!"
kép
1

#56 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 12:29

Üzenet megtekintéseIdézés: Black Horn - Dátum: 04 augusztus 2013 - 11:44

Az igazság az, hogy semmiről nem szóltak az előző oldalak, csak "seggfájás", ha már divat lett használni. Egy olyan téma lett felhozva, amit bárhol el lehetett volna lőni, és ugyanezek lettek volna még a reakciók is. Elég sokat hallgattam az általánosítást ahhoz, hogy ne érdekeljen, mert tudom, hogy csak felidegesít. Külön "retardált" jelzőt adok azoknak, akik engem (vagy úgy azokat, akiket amúgy nem ismernek) azért ítélnek el, mert van "pár" fogyatékos a fandomban, szóval ha valaki megnézi a bronyconos live streamet, akkor már van elég jó alapja ehhez D:.

Az meg hogy offolnak egy topicba, azt inkább meg kell szokni, mert az a ritka, ha nem.

És hogy offoljak is. Én az MLP-nek elsősorban egy jó rajzolási témát köszönhetek, mert előtte szinte semmit nem rajzoltam, honlapokhoz próbáltam designet, főleg tesóméknak, de az inkább Texture halmaz volt, mintsem normális rajz. És azóta kezdtem el, hogy ide beregisztráltam, és a Fanartok topic erre rávett.

Én alapjába véve békés ember vagyok, aki bárkit elfogad, még ha sokszor nem is jön le az írásaimból ><, persze ez nem azt jelenti, hogy nincs véleményem. És alap esetben nem is szeretek általánosítani, csak néha kijön, ha már valamivel sikerült felhúzni :( szerencsére ez nem gyakori.
0

#57 Felhasználó nem aktív   Rex Power Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 127

Elküldve: 04 augusztus 2013 - 09:55

Én az epizódonkénti majd' félórányi mosolygást köszönhetem, amivel megalapoztam későbbi ráncaimat. Bár 180 fokban nem fordította meg az én életem (a leckék javát már megtanultam, for better or worse), de jó volt látni, hogy van, akiét igen.
SoundCloud, Steam.

Pony Personality Test

kép
"When you love someone but it goes to waste; Could it be worse?"
0

#58 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 05 augusztus 2013 - 03:20

Témába vágó szarkazmust találtam.

4

#59 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 06:40

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 05 augusztus 2013 - 03:20

Témába vágó szarkazmust találtam.

Jó volt ezzel kezdeni a reggelt. Le kéne fordítani magyarra is.
The force shall free me.
0

#60 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 06 augusztus 2013 - 06:10

Még azt köszönhetem az MLP-nek hogy egy olyan közösség tagja lehetek mely talán a legkitartóbb az egész földön.
AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

0

Téma megosztása:

• (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.