Hunbrony Fórum: Hunbrony szerepjáték összejövetel - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Hunbrony szerepjáték összejövetel avagy hogyan dobjunk dobókockával

#1 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 11:05

Ide fogjuk (én és Lucky) kitenni az információkat és hasznos dolgokat a résztevevők számára.

Első körben arra szeretnék kérni mindenkit, aki jelentkezett, hogy nagyvonalakban találja ki a karakterét és tegye ki ide, vagy küldje el nekem pm-ben a RÉSZLETES terveit.
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#2 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 11:12

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 09 augusztus 2013 - 11:05

Ide fogjuk (én és Lucky) kitenni az információkat és hasznos dolgokat a résztevevők számára.

Első körben arra szeretnék kérni mindenkit, aki jelentkezett, hogy nagyvonalakban találja ki a karakterét és tegye ki ide, vagy küldje el nekem pm-ben a RÉSZLETES terveit.

Most szemét vagyok, de akkor milyen világban is vagyunk? Bocsánat, de az előző topic egy káosz lett egy idő után, amihez most nem volt kedvem, így skippeltem. Egyedül az időpontot meg a helyszínt kerestem meg, ami még nem fix, de a többi homály, kéne egy majd pontosítás. Bocsika.
0

#3 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 11:14

Annak, aki még sosem játszott DnD-t, itt vannak a 3.5 szabályai:

http://www.timba.biz...rds=1&Fejezet=*
http://ramet.elte.hu..._3.5_magyar.pdf

Az első html, a második pdf, de ugyanaz van leírva bennük. De mielőtt ránéznétek a 200 oldalas könyvekre és szívrohamot kapnátok, nem úgy képzeltem, hogy bemagoljátok az egészet (a fele úgyis csak a varázslatok leírása, és protip: kezdőknek nem javaslott misztikus varázshasználót indítani), csak úgy nagyjából a mechanizmusokkal ismerkedjetek.

A karakterek fajait és kasztjait azért érdemes megnézegetni, hogy kedvet kapjatok valamihez; törvényes törp druidát szeretnétek, vagy inkább egy kaotikus elf barbárt? Ha egy szívetekhez közelálló karakter jelenik meg, küldjétek el Torritnak (akárha egy OC-t alkotnátok, csak unikornis és pegazus helyett félszerzet és fél-ork van :P).
kép

It's official. Pony is the new manly.
0

#4 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 11:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 09 augusztus 2013 - 11:12

Most szemét vagyok, de akkor milyen világban is vagyunk? Bocsánat, de az előző topic egy káosz lett egy idő után, amihez most nem volt kedvem, így skippeltem. Egyedül az időpontot meg a helyszínt kerestem meg, ami még nem fix, de a többi homály, kéne egy majd pontosítás. Bocsika.

Forgotten Realms
AD&D 3.5
A Forgotten Realms tipikus fantasy-világ, mindennel, amit el tudsz képzelni, mágusok, orkok, sárkányok ésatöbbi.
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#5 Felhasználó nem aktív   Asorg 

• Griffon Fucktard
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 880

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 12:09

Mint általában kicsit lassú felfogású vagyok. Ez most milyen szerepjáték és lehet-e még jelentkezni és What?! :huh:
0

#6 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 12:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Asorg - Dátum: 10 augusztus 2013 - 12:09

Mint általában kicsit lassú felfogású vagyok. Ez most milyen szerepjáték és lehet-e még jelentkezni és What?! :huh:

Ez a Csoportterápiából indult ki. Ha nincs kedved visszaolvasni x csillió oldalt, akkor dióhéjban a lényeg: szerdán 11kor Budapesten, (előreláthatólag) a VII. kerületben összeülünk páran és AD&D-t fogunk játszani este hatig, ha minden igaz.
kép

It's official. Pony is the new manly.
0

#7 Felhasználó nem aktív   Asorg 

• Griffon Fucktard
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 880

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 12:25

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 10 augusztus 2013 - 12:16

Ez a Csoportterápiából indult ki. Ha nincs kedved visszaolvasni x csillió oldalt, akkor dióhéjban a lényeg: szerdán 11kor Budapesten, (előreláthatólag) a VII. kerületben összeülünk páran és AD&D-t fogunk játszani este hatig, ha minden igaz.

Aha! Nagyon jól hangzik. Kár hogy dolgozom, és hogy nem is a közelben. :( Pedig kíváncsi lennék rá. (D&D-ben nem sok tapasztalatom van, mi a baráti körrel csak M.A.G.U.S.-ozni szoktunk)
0

#8 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.390

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 08:50

Biztos, hogy a VII. kerület jó ötlet? Nagyon sok rosszat hallottam arról a helyről... (persze azt is a szüleimtől)
kép
0

#9 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 08:57

Üzenet megtekintéseIdézés: Yager Brukes - Dátum: 10 augusztus 2013 - 08:50

Biztos, hogy a VII. kerület jó ötlet? Nagyon sok rosszat hallottam arról a helyről... (persze azt is a szüleimtől)

Nem hinném, hogy Garust ezen a helyen többször ki/elrabolták volna. A kerületről meg annyit, hogy akár az I. kerületben is történhet bűncselekmény, és az is nagy eséllyel megtörténhet, hogy itt pedig nem történik veled semmi. A szüleid picit paranoiásak és overprotective-ek, don't you think?
0

#10 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 09:03

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 10 augusztus 2013 - 08:57

Nem hinném, hogy Garust ezen a helyen többször ki/elrabolták volna. A kerületről meg annyit, hogy akár az I. kerületben is történhet bűncselekmény, és az is nagy eséllyel megtörténhet, hogy itt pedig nem történik veled semmi. A szüleid picit paranoiásak és overprotective-ek, don't you think?

Dehogynem gondolom. Néha már túlságosan is féltik a bőrömet. Ez lehet hogy azért van, mert egész gyerekkoromban bent tartottak a lakásban (bár mondjuk amennyi kisebbségi él ezen a településen... nem csodálom.) Ráadásul a saját utcámban nagyobb veszélyben vagyok, mint egy teljesen idegen helyen.
kép
0

#11 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 09:15

Üzenet megtekintéseIdézés: Yager Brukes - Dátum: 10 augusztus 2013 - 09:03

Dehogynem gondolom. Néha már túlságosan is féltik a bőrömet. Ez lehet hogy azért van, mert egész gyerekkoromban bent tartottak a lakásban (bár mondjuk amennyi kisebbségi él ezen a településen... nem csodálom.) Ráadásul a saját utcámban nagyobb veszélyben vagyok, mint egy teljesen idegen helyen.

Hát én speciel biztos nem foglak megerőszakolni, Lucky is csak különleges esetekben, Garusról nem tudok nyilatkozni, Olit meg majd lefogjuk miközben elszaladsz.
0

#12 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 09:19

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 10 augusztus 2013 - 09:15

Hát én speciel biztos nem foglak megerőszakolni, Lucky is csak különleges esetekben, Garusról nem tudok nyilatkozni, Olit meg majd lefogjuk miközben elszaladsz.

Rendben, köszi hogy kiálltok mellettem. Anyával már mindent megbeszéltem (egyedül neki csak a VII. kerületes része nem tetszett) viszont apával csak holnap tudok beszélni (mert ma is délig kocsmázik.) Vagy ha én nem is, de majd anyám rábeszéli apát, hogy összejöjjön. Ha minden jól alakul, akkor a Keletiben fogok leszállni, viszont még a visszaút a kérdéses.
De ha már D&D: http://www.chippewav...-equestria.html
kép
0

#13 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 09:32

Yager, ha azt mondtad volna, hogy 11. kerület, akkor meg az lett volna a bajuk elhiheted.
Certified fan of the series since 2011.
0

#14 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 09:43

Egyébként bátorítanálak, hogy dolgozd ki te is a karakteredet, hogy ha jössz, akkor legyen elég időm hozzád is igazítani a kezdést.
0

#15 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 09:51

Na most már aztán tényleg elegem van! Megszületett a végeredmény: nem megyek. Nagyon sajnálom, de az előbb ért haza apám, és közbejöttek olyan dolgok, amikre rohadtul nem számítottam, például másra kell költeni az útiköltségre szánt pénzt, szóval felejtős. Pedig már nagyon közel voltam a sikerhez...
kép
0

#16 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 10:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Yager Brukes - Dátum: 10 augusztus 2013 - 08:50

7. kerület belváros kellős közepe, nappal. biztos jön a semmiből a fekete BMW hogy elvigyen. igen biztos. ^^

minden kerületnek megvan a veszélyes, ill kevésbe veszélyes területe. az Erzsébet körút az utóbbiba tartozik mint fő-főút ^^
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#17 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 544

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 10:20

Össze kéne találkoznotok valahol, hátha tömegeket nem támadnak meg ;)
Peace is a lie; there is only passion.
Trough passion; I gain strength.
Trough strength; I gain power.
Trough power; I gain victory.
Trough victory; my chains are broken.
The force shall free me.
0

#18 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 10:25

Üzenet megtekintéseIdézés: Black Horn - Dátum: 10 augusztus 2013 - 10:20

Össze kéne találkoznotok valahol, hátha tömegeket nem támadnak meg ;)

Akkor még akár esélyünk is lenne, gang a gang ellen.
Niggaz gotta unite.
0

#19 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 10:25

Torrit és a többiek:

Amondó vagyok, ha valakinek van rá egykis ideje kitenni ide valami egyszerű referencia karaktert, hogy azért a nagyon kezdők is el tudják kezdeni valahol. A karim legkésőbb holnapra sztm készen lesz meglátjuk a házimeló arányától.
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#20 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 10 augusztus 2013 - 10:29

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 10 augusztus 2013 - 10:25

Torrit és a többiek:

Amondó vagyok, ha valakinek van rá egykis ideje kitenni ide valami egyszerű referencia karaktert, hogy azért a nagyon kezdők is el tudják kezdeni valahol. A karim legkésőbb holnapra sztm készen lesz meglátjuk a házimeló arányától.

Jó ötlet, majd megtanácskozom Lucyval, ő a tapasztalt kettőnk közül.
0

Téma megosztása:

• (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó