Hunbrony Fórum: Fluttershy állatkertje - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Fluttershy állatkertje ANIMALS!! PETS!! Azt hiszem nem kell többet mondanom.

#1 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:38

Ide jöhet minden olyan kép, leírás vagy, hanganyag amin ( vagy amiben) a TI kisállataitok vannak. Ha pedig nincs peted akkor itt semmi keresni valod írj azokról a kiskedvenc(ek)ről amire mindíg is vágytál vagy csak simán szemeszgettél vele.

Mire vártok még?? CSAPJATOK A LOVAK KÖZÉ!! IRJATOK!!

AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

0

#2 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:39

meghalt a kutyám és még csak mellette se voltam.
kép
0

#3 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:40

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 11 augusztus 2013 - 08:39

hogy megedd a korpuszát
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#4 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:41

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 11 augusztus 2013 - 08:39

Részvétem. Egy kutya nagy kincs. Örülök hogy te is részese lehettél egy csodás állat életének.

AuzoB.

kép

0

#5 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:41

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 11 augusztus 2013 - 08:40

hogy megedd a korpuszát

naah. azt a kutyaházból alig bírta kivenni nagyapám. miközben haldokolt annyira szenvedett hogy nekifeszült a falnak és így, hullamerevség után nem bírta majdnem kivenni az ajtón.
kép
0

#6 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:42

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 11 augusztus 2013 - 08:41

naah. azt a kutyaházból alig bírta kivenni nagyapám. miközben haldokolt annyira szenvedett hogy nekifeszült a falnak és így, hullamerevség után nem bírta majdnem kivenni az ajtón.

milyen fajta volt?
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#7 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 11 augusztus 2013 - 08:42

milyen fajta volt?

labrador, bár mindig félt a víztől
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:46

Én mindíg is egy kutyára vágytam. Szerintem annyira értelmesek mellette még kibirhatatlanul aranyosak is ( már amelyik ).
AuzoB.

kép

0

#9 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.437

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:47

Nekem miután meghalt a kutyám 2 napig depis voltam :( (Nagyon szép fajtiszta németjuhász volt és 16 évig élt :( )
kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:47

volt vagy 3 kutyám. ebből eggyet "el tettek láb alól" eggyet ellpotak, csak a mostani van meg születése óta velem. >.>
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#11 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 08:49

Én kiskoromban viccen kívül egy delfinre vágytam. Aztán ahogy felnőttem és megértettem, hogy ez több szempontból sem lehetséges, úgy távolodtam el bármilyen állat tartásának gondolatától. Illetve egy kutyát szívesen bevállalnék, de jelen körülmények között nincs rá lehetőség.
0

#12 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 09:07

Nekem is van egy kaukázusi juhászom, Bubunak hívják. Nagyon aranyos kutya, ám amikor idegenek jönnek (bizonyos etnikumokkal fokozottan) kicsit megbolondul. Mondjuk én már tudom valamennyire szabályozni őt, de nehéz irányítani, makacs fajta. Rajta kívül még van három macskám is. Egyiket sem bántja, szeret velük ismerkedni.
kép
0

#13 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 09:09

Üzenet megtekintéseIdézés: Aurora Light - Dátum: 11 augusztus 2013 - 08:49

Én kiskoromban viccen kívül egy delfinre vágytam.

Most már inkább pingvint szeretnél? :D

Kaposvár:
Nálunk a kutya mindig is alapvető dolog volt. Családi ház, nem a legjobb környék, kell a házőrző.
Születésem óta volt egy németjuhász-kuvasz keverékünk, őt el kellett altatni mert már beteg volt vénségére és nagyon szenvedett. (15 éves volt kb)
Most egy staffordshire terrier keverékünk van ő is már 10 év fölött jár.

Macskánk a régi kutyánkkal kb egy időben került ide, és kb ugyanaddig is éltek.
Utána volt cicával több próbálkozás de sose sült el jól. :( Autó általi halál, szomszéd kutya általi, egyszerű elveszés...

Meg volt régebben sok kisállatkánk is. Volt egyszer aranyhörcsögünk, aztán volt nimfa papagájunk, voltak japán táncoló egereink.

Fehérvár:
Van két kutyi, egy westie meg egy németjuhász (ő már nagyon öreg és beteg :/ ) meg egy orosz kék cica (szintén vénség) meg nyuszik, tengeri malac, galambok, halak.

De a vágyam mindig is egy vadászgörény volt (még most is) de sose volt és szerintem soha nem is lesz. :D Pedig... *w* Awww...
Spoiler

Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#14 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 09:12

Üzenet megtekintéseIdézés: Wolfesz - Dátum: 11 augusztus 2013 - 09:07

Nekem is van egy kaukázusi juhászom, Bubunak hívják. Nagyon aranyos kutya, ám amikor idegenek jönnek (bizonyos etnikumokkal fokozottan) kicsit megbolondul. Mondjuk én már tudom valamennyire szabályozni őt, de nehéz irányítani, makacs fajta. Rajta kívül még van három macskám is. Egyiket sem bántja, szeret velük ismerkedni.

Legalább megtanulod nem csak a kutyákat hogy zabolázd meg hanem utána majd a nőkel is úgy tudj bánni hogy aztán mind az öledbe hajtsák a fejüket és a nyalakodják az arcodat. :D

AuzoB.

kép

0

#15 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.437

Elküldve: 11 augusztus 2013 - 09:12

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 11 augusztus 2013 - 09:09

Fehérvár:
Van két kutyi, egy westie meg egy németjuhász (ő már nagyon öreg és beteg :/ ) meg egy orosz kék cica (szintén vénség) meg nyuszik, tengeri malac, galambok, halak.

Teljes állatkert?
kép
0

#16 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 12 augusztus 2013 - 01:29

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzo - Dátum: 11 augusztus 2013 - 09:12

Legalább megtanulod nem csak a kutyákat hogy zabolázd meg hanem utána majd a nőkel is úgy tudj bánni hogy aztán mind az öledbe hajtsák a fejüket és a nyalakodják az arcodat. :D

kép
kép

It's official. Pony is the new manly.
2

#17 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 544

Elküldve: 12 augusztus 2013 - 06:25

Én születésem óta macskákkal élek. Mikor megszülettem, még a nénikémnél laktunk, és neki volt három gyönyörű perzsa macskája. Nagyon sokáig éltek. Az első 16, a második 17, és a harmadik (a legöregebb)
majdnem 19 éves volt, mikor meghalt. (nagyon hiányoznak :( ) Velük éltem 10 évig, mikor elköltöztünk, és lett kettő saját macskánk. Az egyiket születésekor vettük, és azóta itt él. Nagyon közel áll hozzám, együtt alszunk, és értjük egymást. A másikat már 7 évesen kaptuk az egyik barátomtól, de ő egy év után meghalt valami ismeretlen gyomorbajban. Azóta van egy kiscicánk, 1 éve van itt.
Peace is a lie; there is only passion.
Trough passion; I gain strength.
Trough strength; I gain power.
Trough power; I gain victory.
Trough victory; my chains are broken.
The force shall free me.
0

#18 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.390

Elküldve: 12 augusztus 2013 - 08:18

Lehettem 8 éves, amikor megkaptam életem első kiscicáját, ami egy szürke cirmos cica volt. Boris Rosszalkov--nak neveztük el, mert mindig rosszban sántikált (például felmászott a függönyre, meg ehhez hasonló problémák) de amikor nem rosszalkodott, akkor nem lehetett elmenni mellette, hogy ne simizzem meg. Viszont 10 évesen elvesztettem őt, mert amikor megszökött, én pont kórházban voltam egy hétig. A szüleim voltak csak otthon, és csak egy kicsit nem figyeltek oda és hopp! A macska kiszökött az ablakon, és soha nem jött vissza. Aztán 11 évesen kaptam egy másik macskát, aki még most is velem van. Golyó az ő neve, ami ironikus, mert ki lett herélve (bizonyos okok miatt...) Azt hiszem a Daring Do-ban írtam róla, hogy egy lusta disznó, de ha kaját lát, akkor egyből elkezd hisztizni. De mint tudjuk, a kutya az ember legjobb barátja. Egy németjuhász-puli keverékről van szó (anyám szerint a keverékkutyák okosabbak mint a fajtiszták) akit 7 évesen kaptam, és a Szimat nevet adtam neki. Ő általában mindent megugat, ami a kerítésen kívül mozog, de ha vendég jön, akkor a farkát csóválva hízeleg neki, hogy simogassa meg (de csak ha ott vagyok mellette.) Régebben, mikor pár kóbor macska befészkelte magát a kertünkbe, kiderült, hogy a kutyánk macskabarát, de olyan szinten, hogy rendszeresen a macskákkal aludt. Aztán mióta elmentek a macskák, a kutya egyedül mászkál a kertben a mai napig.
kép
0

#19 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.310

Elküldve: 12 augusztus 2013 - 08:51

Na én olyan buta vagyok az állatokhoz ,hogy azt se tudom hogy a macskáinknak meg a kutyáinknak milyen a fajtájuk. De azt tudom az egyik kutya az magyar vizsla keverék.Ő meg van kötve mert utálja a macskákat meg a másik kutyával elszökik.Két macskáról meg annyit tudok az egyik nőstény a másik hím és ,hogy a nőstény nemrég fialt.
kép
0

#20 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 12 augusztus 2013 - 09:13

Üzenet megtekintéseIdézés: Yager Brukes - Dátum: 12 augusztus 2013 - 08:18

Lehettem 8 éves, amikor megkaptam életem első kiscicáját, ami egy szürke cirmos cica volt. Boris Rosszalkov--nak neveztük el, mert mindig rosszban sántikált (például felmászott a függönyre, meg ehhez hasonló problémák) de amikor nem rosszalkodott, akkor nem lehetett elmenni mellette, hogy ne simizzem meg. Viszont 10 évesen elvesztettem őt, mert amikor megszökött, én pont kórházban voltam egy hétig. A szüleim voltak csak otthon, és csak egy kicsit nem figyeltek oda és hopp! A macska kiszökött az ablakon, és soha nem jött vissza. Aztán 11 évesen kaptam egy másik macskát, aki még most is velem van. Golyó az ő neve, ami ironikus, mert ki lett herélve (bizonyos okok miatt...) Azt hiszem a Daring Do-ban írtam róla, hogy egy lusta disznó, de ha kaját lát, akkor egyből elkezd hisztizni. De mint tudjuk, a kutya az ember legjobb barátja. Egy németjuhász-puli keverékről van szó (anyám szerint a keverékkutyák okosabbak mint a fajtiszták) akit 7 évesen kaptam, és a Szimat nevet adtam neki. Ő általában mindent megugat, ami a kerítésen kívül mozog, de ha vendég jön, akkor a farkát csóválva hízeleg neki, hogy simogassa meg (de csak ha ott vagyok mellette.) Régebben, mikor pár kóbor macska befészkelte magát a kertünkbe, kiderült, hogy a kutyánk macskabarát, de olyan szinten, hogy rendszeresen a macskákkal aludt. Aztán mióta elmentek a macskák, a kutya egyedül mászkál a kertben a mai napig.

Nekem sajnos nincs kutyám ,de a nagypapámnak van és ő ( Bundás ) nagyon hasonlít a te Szimat-odra. Ő is mindent megugat mégis amikor átmegyünk a papiékhoz rögtön szétnyalja az arcunkat.
AuzoB.

kép

0

Téma megosztása:

• (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó