Hunbrony Fórum: Fluttershy állatkertje - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fluttershy állatkertje ANIMALS!! PETS!! Azt hiszem nem kell többet mondanom.

#41 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 18 augusztus 2013 - 08:29

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 18 augusztus 2013 - 07:24

*Dobpergés*
Spoiler

kép

Olyan aranyosakkép
kép
1

#42 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 19 augusztus 2013 - 02:37

Nekünk voltak halaink de ők mind öngyilkosak lettek vagy megette őket valami. Volt két hörcsögünk ők is elpusztultak. Ősi állat nálunk a tengeri malac.: 1. malacka : Mozdonyfej ( öregségben halt meg 2013.07.18.-án, R.I.P ) 2. malacka : Maca ( Elszökött még 2011-ben. Azóta nem láttuk. (Idősebb volt mint Mozdony úgyhogy R.I.P) 3. Malacka: BAB ( Egyszer csak elhalálozott ismeretlen okokból , R.I.P.) 4. Malacka : Vazulka ( Ő most él és virul :D egyenlőre........ ). Vannak még csincsilláink is. : 1. Csincsilla: Csini ( FIÚ) 2. Csincsilla : Feketebúrájú ( LÁNY ) 3. Csincsilla : Kicsi CSini ( Fekabúrájú és CSini gyereke akit később annya folytotta meg tulajdon testével. Szomorú baleset.....R.I.P). Jár hozzánk még látogatóba egy macska hogy esetleg megszáritsa bundáját vagy kapjon valami juti falatot.
AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

0

#43 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.314

Elküldve: 19 augusztus 2013 - 03:57

nekünk is volt mindenféle állatkánk, egy németjuhász-keverék kutyi, aki nemrég patkolt el szép kort megérve, de sajna örökölte a gyenge hátsó lábakat, a végén már felállni se tudott :(
viszont egy ideig lakott nálunk egy kosorrú törpenyúl, na az egy meglepően nagy arc állat. szerintem nem is ő volt a mi állatunk hanem mi az övé... amikor dokihoz akartam vinni, nemtetszése jeléül dobbantott a hátsó lábával, és morgott(!)
azért elkaptam a kis szarost.
aztán egyszer amíg nyaraltunk és más vigyázott rá, lelécelt. azóta is a környéken garázdálkodik, elveszi a gyerekektől a zsebpénzt, kifosztja a helyi állatkereskedés raktárából az összes alfalfát, ilyenek ^_^
kép
3

#44 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 26 augusztus 2013 - 06:03

Kertes házban lakom, szép nagy udvarral, van hely bőven.

Van egy szuka pumi kutyánk, Jónás a neve. Mikor még pöttöm volt, akkor adtuk neki és későn vettük észre, hogy nem kan. Ő is megszokta, mi is, szóval nincs baj belőle. :lol:
Ő előtte volt egy kan tacskónk, mikor még ovis voltam: Csikivári Vakarcs. A Charlie - Minden kutya a menybe jut c. rajzfilm tacskó szereplőjéről neveztük el, mert akkoriban imádtuk nézni a húgommal.

Macskából már jóval több volt:
1. Szilveszter: Fekete kandúr volt, mikor 1.-2. osztályos voltam. Nem volt meg sokáig, mert egy nap eltűnt.
2. Pötty (Kiejtve: Pöti): barna foltos, fehér szőrű cica, nemére már nem emlékszem. Tovább volt velünk, mint Szilveszter, de végül ő is eltűnt.
3. Cicó: egy gyönyörű nőstény félperzsa sötét szürke szőrzettel. Éveken át velünk volt, de mire elballagtam általánosból már elhunyt. Volt egy kölyke, de nevet nem adtunk neki: egyszerűen csak Cica volt a neve, végül odaadtuk kereszt szüleinknek.
4. és 5. Szerénke és Sentinel: két hófehér nőstény házi macska (testvérek), akik még kölyökként kerültek hozzánk. Felnőttek, de Szerénkét elütötte az autó, Sentinel pedig kölykezett és lett egy fekete és egy szürke, csíkos (neve nem volt). A csíkos sajnos fiatalon meghalt, anyja öregség miatt távozott (elment valahova meghalni).
6. A megmaradt fekete kandúr: Cica. Ő állt a legközelebb hozzám. Nem tudom. Nála éreztem valami olyasmit, hogy igenis van kommunikáció kettőnk között, pedig csak átlagos macskaként viselkedett. Szépen felnőtt, macskaévekben olyan 40 körülire mondták nekem. Aztán egy este összeverekedett egy másik kandúrral és elvesztette a fél szemét. Állatorvos kioperálta és összevarrta, és onnantól nagyon vagány kinézete lett fél szemel. :D Térérzékelése ugyan kicsit visszaesett, de segítettem a felépülésben (étel jutalomban részesült, ha felugrott ide-oda, végigsétált a kerítésen, stb.), és idővel már fél szemmel is magabiztosan mozgott.
Ritkán egerészett, de akkor mindig fogott. Ez lett a veszte is: megevett egy mérgezett egeret és három nap betegség után elhunyt a legmenőbb macskánk.
Azóta macska nélkül vagyunk (kb. 3-4 éve).

Voltak halaink, összesen 3 ékszerteknős, 6 hullámos papagáj, 2 tengeri malac és 3 hörcsög.

Haszonállatnak jelenleg 3 disznónk (November, Február és Október. Biztos tudjátok, hogy ez mit jelent.) és számtalan tyúkunk és kakasunk van (ezek márciusi születésűen, saját keltetőből). Utóbbihoz tartozik még 5 "gatyás" tyúk (2 kakas, 3 tyúk, fekete-fehér tollazat), nekik a lábszárukon is nőtt toll. Valamilyen fajta, csak nehéz megjegyezni azt.

Valamint nagyon büszke vagyok rá, hogy vannak fecskéink, akik minden évben visszatérnek hozzánk. Az első pár és utódaik évekig használták fészküket a disznóólak fölött, majd egyszer nem jöttek többé vissza. Eltelt egy év nélkülük, majd idén jött egy újabb pár, akik új fészket építettek. Itt kétszer költött a tojó. Olyan király látvány, mikor mellettetek, vagy fölöttetek egy kicsivel elrepülnek. Egyik nagy kedvenc madaram.

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 19 augusztus 2013 - 03:57

viszont egy ideig lakott nálunk egy kosorrú törpenyúl, na az egy meglepően nagy arc állat. szerintem nem is ő volt a mi állatunk hanem mi az övé... amikor dokihoz akartam vinni, nemtetszése jeléül dobbantott a hátsó lábával, és morgott(!)
azért elkaptam a kis szarost.
aztán egyszer amíg nyaraltunk és más vigyázott rá, lelécelt. azóta is a környéken garázdálkodik, elveszi a gyerekektől a zsebpénzt, kifosztja a helyi állatkereskedés raktárából az összes alfalfát, ilyenek ^_^

Agresszív nyuszika megy az erdőben...
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#45 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 01 szeptember 2013 - 09:43

Szül a csincsilla!!

Pont szeptember elsején!

Ebben a minutumban született!

2013/09/01 vasárnap 9 óra 26 perc.

Rossz hírek.....nem él a kiscsini..... R.I.P
AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

0

#46 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.310

Elküldve: 01 szeptember 2013 - 09:47

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzo - Dátum: 01 szeptember 2013 - 09:43

Szül a csincsilla!!

Pont szeptember elsején!

Ebben a minutumban született!

2013/09/01 vasárnap 9 óra 26 perc.

Rossz hírek.....nem él a kiscsini..... R.I.P

Uh...
Részvétem.
kép
0

#47 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 01 szeptember 2013 - 03:13

Egy nagy felbontású, ám annál rosszabb minőségű kép (most hirtelen ezt találtam) a család kedvenc állatkájáról...

Spoiler

kép

It's official. Pony is the new manly.
1

#48 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 02 szeptember 2013 - 01:55

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 01 szeptember 2013 - 03:13

Egy nagy felbontású, ám annál rosszabb minőségű kép (most hirtelen ezt találtam) a család kedvenc állatkájáról...

Spoiler

Oh. My. God. Alec Sadler!
0

#49 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 08 szeptember 2013 - 07:54

Bemutatom Züm Zümöt, alias Zümit a westie-t.
Spoiler

Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
3

#50 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 08 szeptember 2013 - 07:58

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 08 szeptember 2013 - 07:54

Bemutatom Züm Zümöt, alias Zümit a westie-t.
Spoiler

so kawaii *w*
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#51 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 13 október 2013 - 08:52

Meanwhile

Spoiler

kép

It's official. Pony is the new manly.
1

#52 Felhasználó nem aktív   EnchantBreeze 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 39

Elküldve: 09 január 2014 - 08:46

Mennyi allatbarat. :) Nagyon aranyosak.
Nekem eloszor horcsogeim voltak. Lui, Mozart. Votlak tengericocak Renee es Cloey. Sajnos mindegyikojuk mar csak mult idoben mondhatoak el.
Viszont most velunk el Baron Mortimer. Egy oroszlanfeju torpenyul aki megszepiti eletunket, orokos mindent megcsocsalasaval. :) Tenyleg mindent....minket...a ruhainkat..butorokat. Megesz minket O.O
kép
2

#53 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 09 január 2014 - 08:53

Üzenet megtekintéseIdézés: EnchantBreeze - Dátum: 09 január 2014 - 08:46

Viszont most velunk el Baron Mortimer. Egy oroszlanfeju torpenyul aki megszepiti eletunket, orokos mindent megcsocsalasaval. :) Tenyleg mindent....minket...a ruhainkat..butorokat. Megesz minket O.O

vérnyúl :3
0

#54 Felhasználó nem aktív   EnchantBreeze 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 09 január 2014 - 08:56

Üzenet megtekintéseIdézés: Afelers - Dátum: 09 január 2014 - 08:53

vérnyúl :3

Egeeen....szo szerint...veresre harapta a lakotarsunk ujjat...mondjuk igy jar aki bacogtatja egy nyuszi orrat 10 percen keresztul...." a nyulon tul"
0

#55 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 09 január 2014 - 09:11

De édes. :3 Nálunk is vannak törpenyulak, úgy kb... nem tudom. D: 4 db? Majd egyszer csinálok képet. :D

Ja meg egy nagyon borzas tengerimalac. :D
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#56 Felhasználó nem aktív   EnchantBreeze 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 09 január 2014 - 09:14

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 09 január 2014 - 09:11

De édes. :3 Nálunk is vannak törpenyulak, úgy kb... nem tudom. D: 4 db? Majd egyszer csinálok képet. :D

Ja meg egy nagyon borzas tengerimalac. :D

A borzas tengerimalacok a legjobbak. :D Foleg ha elkezd visitani mikor meghallja a zacsko csorgest...sose felejtem el:D
0

#57 Felhasználó nem aktív   Shadow 

• Denevérpóni
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.709

Elküldve: 09 január 2014 - 11:38

Üzenet megtekintéseIdézés: EnchantBreeze - Dátum: 09 január 2014 - 08:46

Tenyleg mindent....minket...a ruhainkat..butorokat. Megesz minket O.O

És a kábeleket? A mién szinte csak azt ette, de azt kitartóan. Amint egy percig nem figyeltünk rá, már állt is le a router vagy éppen a telefontöltőkép
kép

Spoiler

0

#58 Felhasználó nem aktív   EnchantBreeze 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 10 január 2014 - 07:58

Üzenet megtekintéseIdézés: ShadoW - Dátum: 09 január 2014 - 11:38

És a kábeleket? A mién szinte csak azt ette, de azt kitartóan. Amint egy percig nem figyeltünk rá, már állt is le a router vagy éppen a telefontöltőkép

Nos...ez nalunk kulon tortenet..XD Mindketten eleg nagy kockak vagyunk a baratommal, igy hat a szobank mondhatni csak kabelbol all. Neha olyanok vagyunk mint a rajzfilmekben...beakadunk epp esunk orral elore lassitott felvetelben eeees neki esunk a wii-nek, laptopnak, masik kabelnek..ha szerencsenk van az agy fogja fel a puffanast. ( Neha olyanok vagyunk mint akit osszevertek...foleg en.)
Szal a nyuszi annyit raghatna amennyit akarna hiszen a szobankban csak kabelt talal:D Ezert kiviszem a nappaliba amibe meg nincs sok butor es joval nagyobb ter, es szabadon ugralhat. Igaz meg mikor kicsi volt probaltam a szobaban is elengedni...csak egy percre nem neztem oda es knyiffantotta a diszvilagitast -halloween volt-.
0

#59 Felhasználó nem aktív   Shadow 

• Denevérpóni
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.709

Elküldve: 10 január 2014 - 06:02

Üzenet megtekintéseIdézés: EnchantBreeze - Dátum: 10 január 2014 - 07:58

Nos...ez nalunk kulon tortenet..XD Mindketten eleg nagy kockak vagyunk a baratommal, igy hat a szobank mondhatni csak kabelbol all. Neha olyanok vagyunk mint a rajzfilmekben...beakadunk epp esunk orral elore lassitott felvetelben eeees neki esunk a wii-nek, laptopnak, masik kabelnek..ha szerencsenk van az agy fogja fel a puffanast. ( Neha olyanok vagyunk mint akit osszevertek...foleg en.)
Szal a nyuszi annyit raghatna amennyit akarna hiszen a szobankban csak kabelt talal:D Ezert kiviszem a nappaliba amibe meg nincs sok butor es joval nagyobb ter, es szabadon ugralhat. Igaz meg mikor kicsi volt probaltam a szobaban is elengedni...csak egy percre nem neztem oda es knyiffantotta a diszvilagitast -halloween volt-.

Akkor az is jó nyúl lehetkép Csak azt csodáltam mindíg, hogy 230v-os kábelt nem rágtak el, csak kisfeszt. Nem tudom hogy válogatják ki, csak arra tudok gondolni, hogy a kisebb vezetéket kényelmesebb rágnikép

Na, ha már itt vagyok én is bemutatom amim van (volna több állat is, de ők amik kifejezetten az enyémek):
Spoiler

Spoiler

kép

Spoiler

1

#60 Felhasználó nem aktív   EnchantBreeze 

• Tag
  • PipaPipa

Elküldve: 10 január 2014 - 07:45

Üzenet megtekintéseIdézés: ShadoW - Dátum: 10 január 2014 - 06:02

Akkor az is jó nyúl lehetkép Csak azt csodáltam mindíg, hogy 230v-os kábelt nem rágtak el, csak kisfeszt. Nem tudom hogy válogatják ki, csak arra tudok gondolni, hogy a kisebb vezetéket kényelmesebb rágnikép

Na, ha már itt vagyok én is bemutatom amim van (volna több állat is, de ők amik kifejezetten az enyémek):
Spoiler

Spoiler

Nagyon aranyosak:) Nem is varok mast egy pony imadotol :)
kép
Darling-Taltos-, your mane is...Fabulous!
0

Téma megosztása:

• (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó