Hunbrony Fórum: (Régi) Fagykaland - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

(Régi) Fagykaland A Kristály Birodalom veszélybe került. Equestriának lépnie kell!

#1 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 544

Elküldve: 12 augusztus 2013 - 07:53

Fagykaland

Réges régen, olyan időkben, amit már csak kevés történelem könyv tart számon, született egy tehetséges unikornis a Kristály Birodalomban. Snow Breath volt a neve, és páratlan mágikus képességekről tett tanúságot. Ám képzése alatt fényderült jellemének hátrányaira. Lelke születése óta beteg volt, és sok balesetet okozott hatalmával. Mestere volt a szélnek, és a hidegnek. Egyszer, mikor a szülőfaluja főterén néhány kortársa sértegetni kezdték, indulatai elszabadultak, és az egész teret megfagyasztotta. Megijedt, és elmenekült. Sok évig egyedül élt a hóban, de hatalma megóvta, és bosszút esküdött, amiért kiközösítették, és féltek tőle. De tudta, hogy most még nem olyan erős, így jégbörtönbe helyezte testét, és várt. Aludt. Most, hogy a Kristály Birodalom ismét itt van, és új, kevésbé tapasztalt uralkodója van, felébredt, hogy beteljesítse bosszúját. Hamar elfoglalt néhány kisebb települést, és jégdémonokat idézett őrzsükre. Cadence hercegnő segítséget kért Celestia hercegnőtől, ám Equestriának épp nincsen ütőképes hadereje. A hercegnő kétségbeesett döntést hoz. Egy kis csapatot fog küldeni, hogy megfékezzék a veszedelmet.

Szabályok(eddig) : Trollkodás tilos, a főszereplők nem halhatnak meg

Sorrend: Memory Big, Explorer, Moon Scyhte, Black Horn, IceHorn, Frost Breath, Icy, Mirk Neb, Midnight Express, Midnight Shadow, Kalandmester (BH)

*Memory Big belép a trónterembe, és a hercegnők fogadják, majd beavatjáka részletekbe. Felsorolják neki a csapattársak nevét, és tartózkodási helyét, majd útnak indítják.*
Peace is a lie; there is only passion.
Trough passion; I gain strength.
Trough strength; I gain power.
Trough power; I gain victory.
Trough victory; my chains are broken.
The force shall free me.
0

#2 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.437

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 12:20

(Remélem ez itt senkit nem fog zavarni)

Jók:

Memory Big a robotpóni szerepében:Glitcher

Spoiler

Explorer szerepében:The Doctor

Spoiler

Moon Scythe a démonvadász szerepében: Yager Brukes
Spoiler

Black Horn szerepében: Black Horn

Spoiler

Ice Horn szerepében Tűz Szikra
Spoiler

Gonoszak:

Snow Breath szerepében Shidotoku
Spoiler

Snow Breath csicskásának akinek még nincs neve Icy szerepében: Ritli
Spoiler

Snow Breath másik csicskásának kinek neve Mirk Neb szerepében Asorg
Spoiler

Eddig még ismeretlen nevű ismeretlen okból gonosz Lunar Guard
Midnight Express szerepében Omni

Spoiler

Midnight "Mirelitkolbász" Shadow a random szemét alak aki mindenkit manipulál :D szerepében Torrit

Spoiler

kép
0

#3 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.310

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 10:48

Memory Dan

-Üdvözöllek Exploler.-köszöntem neki.-Mint ahogy Celesztia mondta én Memory Big vagy de nyugodtan hívj Memonak.Te jártál már Ponyville-ben?.Én azt se tudom merre van.Annyit tudok róla ,hogy vonattal ellehet oda jutni.Szerencsére nem nekünk kell fizetni.
kép
0

#4 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 10:52

Üzenet megtekintéseIdézés: Glitcher - Dátum: 13 augusztus 2013 - 10:48

Spoiler

Explorer

-こんにちは Memo-san!((Csak hogy hozzam a keleti pónit :D))
-Én szerencsénkre tudom merre van Ponyville egy ideig laktam is ott.
Innen nem messze délre van vonattal nem tart túl sokáig az út.
*Miközben ezt mondom elindulunk az állomás felé.*
kép
0

#5 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.390

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 11:13

Moon Scythe

*Eközben Ponyvilleben... Unottan nézem az időt.*
-Hmmm... Már fél órája várok erre a Black Horn nevű csődörre... Vajon hol lehet most?
*Észreveszek egy unikornist, aki eszeveszett tempóban vágtat felém.*
-Valószínűleg ő lesz az. Akkor nem kell mást tennem, mint hogy odébbálljak, mert még a végén belém gázol!
kép
0

#6 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 11:22

Black Horn

*Kora reggel van. Vagy mégsem?*
- A fenébe, elkések, mennem kell.- zuhan ki az ágyából Black Horn.
*Felkapja a gondosan összekészített csomagját, amiben a varázskönyvei vannak, és kirohan a házból, egyenesen a főtérre. Útközben Majdnem fellök néhány pónit, vissza is kiabál:*
- Sajnálom uram, majd kifizetem!
*Eléri a főteret, és miközben rohan, szemével keresi a rózsaszín unikornist, akit meg kéne találnia. Mikor megpillantja már késő, és nem tud lefékezni, de szerencsére célpontja félreugrik, Black Hornt pedig lelassítja az oszlop, amibe majdnem belefejel, de patáival időben hárít. Lihegve megáll, és a következőket mondja.
- Üdvözletem, Black Horn vagyok. Elnézést a rohanásért, kissé elaludtam. Gondolom te se tudsz többet a dolgokról, mint én.

--------------------------------------------Mesélőrész!----------------------------------------

Miután Black Horn és Moon Scythe találkoztak a főtéren, együtt folytatták útjukat a vonatállomásra, ahová másik két utitársuk érkezik meg egy órán bellül. Út közben arról beszélgettek, vajon mi lehet ez a fontos ügy, ami miatt össze kellett csomagolniuk, és ott kell hagyniuk megszokott életüket.
Memory Big és Explorer már a vonaton ültek, ami most indult el Ponyville-be.
The force shall free me.
0

#7 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 11:42

Memory Dan

*Előveszem bőröndöm és kinyitom*
-Itt vannak az információk Snow Breath-ról.Három kép meg egy szép kis tíz oldalas füzet.
*Kirakom az asztalra képeket és a füzetet*
-Nos ha akarod átnézheted bizonyára az van amit bent mondtak.Éhes vagy?Hoztam magammal egy kis kaját.
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 11:46

Explorer

*Elkezdem a füzetet és elkezdem átolvasni*
-Köszönöm amíg te Celesztia-sama-val beszélgettél nekem volt ídőm enni.
*Miután végigolvastam a füzetet azt mondom:*
-Ez minden amit tudunk róla? És kik jönnek még velünk?
kép
0

#9 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 12:46

Moon Scythe

*Miközben várjuk a többieket hogy megérkezzenek, egy fényképet mutatok Black Hornnak.*
-Ő itt Snow Breath. A hercegnő azt mondta, hogy 2 hónapja szabadult ki jégbörtönéből, és elkezdte sorjában elfoglalni a közelében lévő településeket, amiket örök hóba taszított, és jégdémonokat idézett elő. Gondolom ezért kért meg engem a hercegnő erre a feladatra, mivel én démonvadász vagyok, de ezt ne mondd el senkinek!
*Ekkor előveszem a Halálkaszámat, illetve a Tűzkardot.*
-Ezek itt a fegyvereim. Otthon van több is, de erre a feladatra elég lesz ez a kettő. A Halálkaszámmal szépen lenyesem a jégdémonokat, majd a Tűzkarddal leszámolhatok Snow Breath-szel, de persze ehhez kell majd a segítségetek, mert egyedül nem bírnék el vele, ahhoz túl erős.
*Miután megmutattam Black Hornnak a fegyvereimet, gyorsan elteszem őket, nehogy mások észrevegyék. Közben a vonat nemsokára ideér.*
-Oh, majdnem elfelejtettem. Breath-nek állítólag van két csatlósa is, de róluk még nem sok mindent tudunk, csak annyit, hogy az egyik egy zsoldos, a másik pedig egy jégteremtmény, aki képes átformálni magát, vagyis nagyon veszélyes.
kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 12:59

Black Horn

*Miután Black Horn megkapja a helyzetjelentést, rögtön tisztábban látja a dolgokat.*
- Szép kis helyzet, mit ne mondjak. És minket jelöltek ki? Tragikus lehet a helyzet, ha démonvadászokra, és olyan mágusokra van szükség, mint... mint...én. De ha már te is megosztottad velem a titkodat, én is elmondom az enyémet, a bizalom jeleként. Úgyis jól kell ismernünk egymást, ha csak kevesen leszünk. Az igazság az, hogy értek a mágia nem éppen "legálisan használható" formáihoz is, és nem gondoltam volna, hogy a hercegnő valaha is akkora kockázatot vállal, hogy elküld engem, és rámbíz valami fontosat. Persze nem utasíthatom vissza. Mivel te is unikornis vagy, feltételezem tisztában vagy annak a veszélyével, hogy a varázslataink elszabadulhatnak. De most ne törődjünk ezzel. Mindjárt itt vannak.
*A vonat látótávba kerül, és egy perc után meg is áll az állomáson.*
The force shall free me.
0

#11 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 02:26

*
Népszerű

Snow Breath

Egykoron ki megközelítette a békés bányászközséget, minek neve már feledébe merült, sötét kunyhókat látott volna a hegy tövében, talán egy-két kristályosan csillogó falusit, amint sürögve-forogva teszik dolgukat, egy kis fogaskereke az egykor hatalmas birodalom szerkezetének.
Többé már nem.
A masinát kivették a forgalomból egy évezredre, és most is, egy-két év visszatérés után csak a hajnalán járt. Még arcot sem mosott, nem itta meg a kávéját, és kitudja meddig, míg elmehet munkába?
A rengeteg fogaskerék így pedig megállt, sőt elszakadtak egymástól. Külön-külön pedig az apró fémdarabok könnyű prédák voltak az amatőr főgonoszoknak, mint amilyen Snow Breath is volt.
Így tehát aki megközelíti manapság a békés bányászközséget, minek neve immáron Frosthorn Erőd, magas, tömény jégfalakat lát, s bennük egy-két kristályosan csillogó mirelit falusit, amint hozzájárulnak a lakók védelméhez. Egy kis magva egy hatalmasra növő fának, ami aztán mindent árnyékba borít...

-------------------------------------------

Már megint nyomorult hideg van. Napközben tűrhető, de reggelente úgy érzem, nem csak azért viselem ezt a hatalmas szőrmebundát, mert vagány.
A napfelkelte a végtelen hómezők felett kicsit olyasmi mint egy bohóc egy temetésen. Próbálkozik, de nem nyújt sok vigaszt.
Stabil léptekkel követem a tömény jég strázsát, a jég várfal mentén. Még a padló is jégből van. És eddig még nem csúsztam el rajta. Megérte végtelenül gonosz sötét lorddá válni...
És lépcsők. A lépcsők is jégből vannak. Néha én is meglepődöm, mennyire elvetemült vagyok...
Megérkezünk a kapu előtti térre, ahol kisebb tömeg gyűlt össze a kissé hegyes alakokkal rendelkező, két lábon járó katonáimból. Azt mondta a mellettem ballagó, hogy valami túlélőt fogtak a tegnapi hatalomátvételből, és megpróbált szabotálni minket egy gyufával.
Megérkezek a félkörbe, mire mindegyikőjük a földre térdel. Tisztelet. Ezt szeretem. Egyedül két alak marad állva.
Az egyik hűséges jég familiárisom, akit rendkívül fantáziadúsan Icy-nak kereszteltem... Ezen még módosítanom kell...
A másik pedig egy sárga kristálypóni. Akikből legalább harmincat tegnap is a falba küldtem. Valószínűleg ő sem fog jobban járni... Bár kitudja, reggel van, még nem indult be igazán a buksim, lehet neki kitalálok valami vicceset.
Amint néhány lépésre vagyok a szerencsétlen paraszttól hűséges cinkosom kirúgja a lábát, mire térdre rogyik ő is. Méltóságteljesen kihúzva magasodok fölé.
-Beszélj! -parancsolom vészjóslóan mély hangon.
-Én... Én... Én esküszöm nem csináltam semmit! Jó uram, kérem engedjen el! Könyörgöm!
Már megint az életéért könyörög... Milyen unalmas.
-Azt mondták gyufával próbáltad lerombolni a barakkokat. Ez igaz?
-Én... Uram, csak egy kis fagyasztott gyökeret akartam kiolvasztani, hogy egyek, aztán továbbálltam volna! Kérem, én- én sose ártanék magának!
-Biztos ez? Lefagyasztottam az egyetlen fiad és a feleségedet.
-Ugyan, uram, az már a múlté! Olyan rég történt, el is felejtettem, miért próbálnék keresztbe tenni magának? Főleg úgy, hogy egy pillanat alatt ugyanarra a sorsra juttathatna?
-Hmm... Igazad lehet. Akkor nincs harag?
-Persze, miért is haragudnék egy ilyen csodálatos unikornisra, mint maga, uram? Csak kérem, eresszen el!
-Hát... Akkor ha részedről semmi baj, akkor elengedünk. Csak lécci ne beszélj arról amit mi csinálunk senkinek, jó?
-Jó, rendben, persze uram! De... De azért a sógoromnak elmondhatom mi történt a testvérével?
-...Jó, legyen, neki elmondhatod. -a démonokhoz fordulok. -Eresszétek el!
A tömeg kapu felől levő oldalán a lények óvatosan, végig térdelve odébb somfordálnak, egy kis folyosót hagyva a parasztnak. Az hitetlenkedve néz oda, majd rám.
-Kö-köszönöm uram! Hálásan köszönöm kegyelmességét!
-Ugyan, szóra sem érdemes...
A paraszt feláll, majd megindul a kapu felé... majd pedig két lépés után elcsúszik a jégen és orra esik. Megpróbál ismét lábaira állni, viszont ahogy egy patáját leteszi, az kicsúszik alóla. Ezután kúszni próbál, viszont szarucipői gyümölcstelenül kapirgálják a jég felszínét. Szórakozottan, somolyogva mellé sétálok.
-Látom gondok akadtak a távozással. Ennyire tetszik itt nálunk? -kérdezem, alig tudván visszatartani egy hűvös kuncogást.
-V-végtelenül sajnálom uram, távol álljon tőlem tovább zavarni magukat, de... Olybá tűnik nem tudok felállni...
-Hát... Ez nem valami jó. Szeretnéd, hogy segítsek?
Reménykedve pillant fel rám, bár még mindig remeg.
-M-megtenné?
-Hát persze. Adok egy kis lökést. -azzal hátára helyezem patámat.
-K-köszönöm! Hálám a sírba is követni fogja magát!
-Ugyan...
Szarvam felragyog... És közvetlen a paraszt és a kapu között felolvasztom a jeget, egy kis vízzel teli árkot készítve, amibe a szerencsétlen flótás felől egy lankás rámpa vezet, és éppen elég mély, hogy befedje teljes testét.
-U-uram, mégis mit-?!
Mielőtt befejezhetné mondanivalóját jól megküldöm a patámmal, mire megindul a kapu felé, és menthetetlenül belecsúszik a létrehozott kis pocsolyába. Mielőtt felfoghatná, hogy mi történt, és elkezdhetné kimászáson törni a fejét, csodálatos varázspálcám ismét fénybe borul, a plebejus pedig tiszta, fakó kék jég fogságába esik. Most, hogy nem kell rejtegetnem senki elől, szabadon hagyom, hogy a vigyor arcomra kússzon.
-Barom.
Csatlósaim felé fordulok. Ideje a napirendnek.
-A mai program: -kezdem fennhangon. -Egyelőre az erőd védelmén dolgozunk, és a környéken járőrözünk. Mirk Neb hamarosan visszatér a következő falu elhelyezkedésével, annak lerohanása lesz a holnapi programunk. OSZOLJ!
Pillanatok alatt eltűnik szemem elől a térdelő szörnyetegek tömege. Egyedül a kék mesterséges póni marad meg.
-Icy, te pedig velem jössz és megnézzük mit hagytak a falusiak nekünk a bányában. Ja, meg kitalálunk neked valami értelmes nevet. Gyere!
Azzal megkezdem utamat a hegy tövébe...
kép
6

#12 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 03:18

*
Népszerű

Icy

Ismét egy szokásos nap a jég közt. Kellemes. Néha úgy érzem mesterem, aki mindezt létrehozta már kevésbé érzi otthonosan magát benne, ami elég furcsa számomra. Miért csinálja ezt, ha nem is szereti? Bár remélem nem fogja meggondolni magát, mert az számomra elég kellemetlen véget jelentene...
Behoztak egy foglyot, aki a jégben kötött ki. Megint. Ahogy mondtam, ismét egy szokásos nap. Szánalmas, hogy nem tudják ezek a pónik megtanulni, hogy hol a helyük. Hálásnak kéne lenniük a mesternek és engedelmeskedniük kéne. Ahogy én teszem. Ha ezt csinálnák nem kötnének ki a jégfalban... De hiába, mindegyik eset után újra próbálkoznak. Azt hiszem ezt nevezik reménytelennek.

Hamarosan egy újabb falut teszünk a földdel egyenlővé. Szeretem ezt csinálni. Minél több mindent pusztítok el, annál többet segítek a mesternek. És számomra az ő elégedettsége a legfontosabb.
Kiadja az utasításokat, majd hozzám szól.

- Icy, te pedig velem jössz és megnézzük mit hagytak a falusiak nekünk a bányában. Ja, meg kitalálunk neked valami értelmes nevet. Gyere!

Mindig ezzel jön. Két hónapja, "születésemkor" nevezett el így, mert nem jutott eszébe jobb. Azóta azzal van elfoglalva, hogy valami mást találjon ki. Miért nem tud beletörődni, hogy már így hívnak?

- Mester, én igazából szeretem ezt a nevet. Nem bánom, ha így marad. - és elindulok utána a bánya felé. Ő válaszul csak felhorkant. Bár már többször említettem ezt neki, úgy látszik nem akarja elfogadni...

Alig lépünk be a járatokba máris vak sötét fogad. Fáklyák sorakoznak a falon, de nem gyújtjuk meg őket. Bár néhány gyenge láng nem okozna súlyos sérülést számomra, attól még elég kellemetlennek találom. A mester a mágiája segítségével varázsol elő egy kis fényt, hogy lássunk odalent.
Nos, nem látok semmi érdekeset. Csillék, csákányok, sínek. Mind rozsdás és kopott. Mintha 1000 évesek lennének. Ohh...
Sétálunk és keresgélünk, sétálunk és keresgélünk. Elég sok idő eltelt, de én semmit fontosat nem látok. Csupa kacat ami nem válik hasznomra. A mester azonban egyszer csak felszusszan és mikor visszanézek rá úgy látom, mintha valamit a kabátja zsebébe csúsztatott volna. Lehet csak képzelődtem? Valami konkrét dolgot keresett idelent? Vagy csak meglátott valami érdekes kacatot? Mindegy... nem számít amíg az az ő érdekeit szolgálja.

- Azt hiszem ideje felmennünk, mester. Elég régóta vagyunk idelent, szerintem Mirk már visszatért.
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
6

#13 Felhasználó nem aktív   Asorg 

• Griffon Fucktard
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 880

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 03:42

Mirk Neb

A teremben csend honol. A vastag jég elfojtja a rabszolgák siralmait. Körbenézek, jég asztal, jég székek, jég virágok. Hogy lehet ilyen környezetben élni? Még szerencse hogy gazdaggá tesz ez a Snow Breath. Percekig várok míg nem patadobogást hallok. abbahagyom a vacogást és úgy teszek mintha élvezném a hideg környezetet, meg kell adni a kliensnek amire vágyik. Nyílik az ajtó és besétál rajta az unikornis és hűséges talpnyalója:

- Üdvözöllek ő fagyossága! Jó híreket hoztam! - Mosolyodok el majd közelebb lépek. karmaim elég stabilitást nyújtanak a jégen ezért nem csúszkálok mint a többi póni.

- Két felé is ellátogattam. Úgy látszik a kristály birodalom felfigyelt a hódításokra, de elég balgák és csak 5 osztagnyi kristály pónit vezényeltek ki hogy védjék Snowywoodot, és ezzel őrizetlenül hagyták az egész Shivering lake környékét. - Röhögöm majd az asztalra rakok egy térképet. - Bejelöltem a falvakat.

Két lépést hátra lépek majd figyelem ahogy a kék unikornis elkezdi vizsgálni a papírt.
4

#14 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 04:03

A Kristály Birodalomban a kegyetlen, de stílusát még oly sok év után is megőrző főgonosz ördögi terveit szövögette, hű talpnyalója okos fejjel bólogatott,és reménykedett, megtarthatja felelőtlen gyorsasággal kitalált nevét, a griff zsoldos pedig a jó pénz reményében bátran nézett szembe a hipotermiával. De térjünk most át egy melegebb helyre, ugyanis a vonat befutott hőseinkkel. Miután kikeveredtek a peronra, azonnal megpillantották fogadóbizotságukat. Miután végeztek a köszönéssel, úgy döntöttek egy nyugodtabb helyre mennek megtárgyalni feladataikat.
The force shall free me.
0

#15 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 04:48

Memory Dan

A város Gyönyörű volt.Sajnos nem állhattunk meg ,hogy megcsodáljuk.Sietnünk kellet Cadance hercegnőhöz.Luna azt mondta ,hogy tud még információkat a gonoszról.
Már a palota előtt voltunk amikor az őr megállított minket.
-Ki az?-kérdeztem még mielőtt hátra fordultam volna.Egy őr volt az.
-Nem mehettek be.Várunk valakit.
-Akiket vártok nem véletlenül négyen vannak, a szőrük színe sötétkék,rózsaszín,sárga és szürkésbarna?
-De.
-Akkor azok mi vagyunk szóval beengedne?
-Nem.
-De hát mi vagyunk azok!
-Engedd be őket.Rájuk várunk.-szólt hátulról egy hang.
-Azonnal Cadance hercegnő.
Ekkor beléptünk a palotába.Sokkal szebb volt.De ezt se csodálhattuk meg mert sok még a munka.
-Üdvözletem hercegnő.-ekkor lehajoltunk mind.-Én Memory Big vagyok.Jobbra mellettem Explorer bal oldalamon Black Horn mellette pedig Moon Scythe.
-Üdvözöllek benneteket én vagyok Cadance hercegnő és ahogy Celeszti és Luna is mondhatta a segítségetekre van szükségünk.Egy Snow Breath nevű póni teszi tönkre a településeket.Két szolgája Icy és Mirk Neb ebben segítik.Több katonánkat ,kémeinket buktatták le.Egy csapat katonát kiküldtünk Snowywoodra de más településeket nem tudunk megvédeni.Ezért kell a ti segítségetek.Ti különböztök mint a többi póni.De mára ennyit pihenjétek ki magatokat.Ha éhesek vagy szomjasak vagytok jobbra van az étkező.A szobátok a harmadik emeletem található.
Ezután felballagtunk a szobába ,hogy lerakjuk a cuccainkat.
kép
0

#16 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 05:26

Explorer

Miután megérkeztünk a Kristálybirodalom fővárosába rögtön a palotába mentünk mert mint azt megtudtuk Cadence hercegnő további adatokkal lát el minket. A palota kapujában álló őr először nem akar beengedni minket de szerencsénkre Cadence hercegnő megjelenik és beengedtet vele. A palota gyönyörű de nincs időnk nézelődni. Miután bemutatkoztunk a hercegnőnek elmondott néhány dolgot majd közölte hogy hol vannak a szobák és az étkező.
Ezután mind felmentünk a szobánkba.
Szerencsére külön szobát kaptam ami elég nagy ugyanis nem bírom a szűkös helyeket, már a vonaton is rosszul éreztem magam. Miután lepakoltam úgy döntöttem hogy nem megyek az étkezőbe inkább megkérdezek valakit hogy merre van az edzőtér hogy fejleszthessem a kardforgatói tudásom. Még mielőtt azonban lemennék bemegyek Moon Scythe szobájába és azt kérdezem:
-Scythe-chan nem szeretnél lejönni velem az edzőtérre? Érdekelne a harci tudásod.
kép
0

#17 Felhasználó nem aktív   Kekman 

• The one who knocks
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 05:55

Moon Scythe

Az útbaigazítás után Cadence hercegnő megmondta, hogy hol találjuk a szobáinkat. Beléptem a saját szobámba, és mivel a vonatozás eléggé megviselt, rögtön lefeküdtem az ágyra, és elkezdtem olvasni kedvenc könyvemet. Már majdnem végeztem a 3. oldallal, mikor hirtelen betoppant Explorer.
-"Scythe-chan nem szeretnél lejönni velem az edzőtérre? Érdekelne a harci tudásod."-kérdezte tőlem.
-Természetesen, Explorer-chan! De még mielőtt lemennénk az edzőtérre, szeretnék mondani valamit: a Démonvadászok Kódexe szerint csakis akkor mutathatom meg harci képességeimet, hogyha azokat nem próbálod ki, illetve nem mutatod meg senki másnak!
Ekkor mindketten elindulunk az edzőtér felé.
kép
0

#18 Felhasználó nem aktív   Black Horn 

• Unknown Sith Knight
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 06:09

Black Horn

A vonatút hosszú volt, tehát alkalmas volt az ismerkedésre. Mindenki elmondta magáról azt, amit fontos tudni, de érezhető volt, hogy mindenkinek megvannak a saját titkai. Memory Big beszélt a legkevesebbet. De ennek ellenére is kellemes utazás volt. [(off.:és most lett elegem az E/3-ból, és a T/3-ból, úgyhogy bravúrosan E/1-re és T/1-re váltok)]. Késő délután volt, mikor megérkeztünk a fővárosba. Gyönyörű hely, mondhatom. Nekem kicsit bántotta a szemem a sok csillogás, de nem panaszkodhattam. Mikor elértük a palotát volt egy kis gond az őrökkel, de semmi megoldhatatlan, hisz maga a hercegnő fogadott minket. Elmagyarázta röviden a helyzetet, és eligazított a szobáinkhoz. Ledobtam a táskám, kivettem belőle egy vaskos varázskönyvet, és elindultam az edzőtérre, hogy felkészüljek a közeljövő esetleges meglepetéseire. Mint az kiderült, nem csak nekem támadtak ilyen gondolataim.

-Kalandmester-

Hőseink úgy döntöttek, hogy alvás helyett gyakorlással töltik az estét, és az éjszaka egy részét. Természetesen az evést nem adták fel ilyen könnyen. A vacsora alatt igyekezték jobban megismerni egymást, de úgy látszik, hogy ez számukra csak az edzőtéren lehetséges, hisz egymás harci képességeinek megismerése többet ér annál, mint hogy megtudják, ki milyen krémmel szereti a sütit. Vacsora után azonnal visszamentek hát, és folytatták a gyakorlást egymással is, és külön külön is.
The force shall free me.
0

#19 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 06:57

-Srácok tudom ,hogy én semmit nem edzettem de én egyszerű póni vagyok.Nincs nekem se katanám se semmim.Most felmegyek és elolvasok egy könyvet.
Siettem fel a lépcsőn és kinéztem az ablakot.Este 7 óra lehetett.Tulajdonképpen nem olvasni szerettem volna.Gondolkodni.Egész nap ezt csináltam.Míg a többiek egyből bevallották ,hogy mit tudnak csinálni én nem merem megtenni.Hiszen fekete mágiához ért az egyik,a másik katanával harcol,a harmadik meg démonokat győz le.Én meg csak egy robot vagyok, akinek nincs érzelmei.Nem fáj neki semmi, nem boldog és nem érez senki iránt semmit.Ráadásul nincs olyan erőm mint a többieknek.Azzal nem fogok legyőzni senkit ,hogy megjegyzem a nevét.
Míg gondolkodtam úgy éreztem figyelnek.De nem érdekelt most semmi lefeküdtem pihenni az ágyamba.Hosszú és fárasztó nap volt ez.
kép
0

#20 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 13 augusztus 2013 - 07:13

Explorer

Miután bementem Moon Scythe-hoz és megkérdeztem kijön-e azt válaszolta hogy igen de amit ő csinál az titkos ezért ne próbáljam ki és ne mondjam el senkinek. Természetesen beleegyezem((ez milyen hülye szó :lol: )) hiszen ahonnan én jövök belénk nevelik hogy a szabályokat mindig be kell tartani. Mikor kiérünk az edzőtérre látjuk hogy Black Horn és Memory Big is ott van. Odamentünk hozzájuk de Memory hirtelen elment. Nézek egy ideig utána aztán inkább Black Horn-hoz fordulok és azt kérdezem:
-Nincs kedved beszállni hozzánk? Érdekelne neked milyen a stílusod hogy mikor együtt harcolunk minél jobban ki tudjam használni az előnyöket amiket nyújtani tudsz.
kép
0

Téma megosztása:

• (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó