Hunbrony Fórum: (Régi) Fagykaland - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

(Régi) Fagykaland A Kristály Birodalom veszélybe került. Equestriának lépnie kell!

#61 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 20 április 2014 - 07:22

Icy

Snow Breath nevetve jön ki a szobából ahol a fogollyal "beszélgetett." Tehát semmi értékeset nem tudott felmutatni, amivel hasznunkra válhatna és élve maradhatna. Már a gondolattól is rosszul vagyok. Feleslegesen vezettem a mester elé. Meg kellett volna ölnöm! Rossz döntést hoztam. Rettegve nézek nevető uramra, reménykedve, hogy nem kapok túl nagy büntetést a tévedésemért. Egy fagyos pillantással viszonozza. Persze az ő pillantása mindig fagyos. Fagyosabb mint az enyém, pedig az én szemeim jégből vannak. De most az átlagosnál is ridegebb.
– Icy, nézz utána, hogy halad az ostrom.
– Igenis, mester.
Ezt egyelőre megúsztam. Azonnal sarkon is fordulok és a szobámba sietek.

Becsapom magam mögött az ajtót és az apró terem közepére sietek. Nincs benne semmi különös, a bútorzat szegényes. És persze jég. A többiektől eltérően az én szobámban nincs kandalló, vagy tűzrakó hely. Arra nincs szükségem. Helyettük középen a padlón egy halványan világító varázskör látható. A mester készítette. Ha a közepén a meditálok kapcsolatba léphetek a jégdémonokkal. A szemükkel láthatok, egyszerűbb parancsokat adhatok, vagy némi felkészülés után rövid ideig irányíthatom őket.
Általában csak arra használom, hogy megnézzem a csaták végkimenetelét amiket vívnak. Ami mindig győzelem. Fagyott falvak, fagyott pónik.
Besétálok a kör közepébe, leülök, majd lehunyom a szemem. A légzésem egyenletességére koncentrálok, és pár perc elteltével már a Kristály Birodalom gyönyörű fővárosa van a szemeim előtt.

Pont ahogy vártam. Jég, csata, halottak. Akkora azonban elsötétül minden előttem.
– Legyőzték volna? De hát nem is láttam senkit. Na mindegy, akkor nézzünk egy másikat...
Pár perc elteltével egy újabb katonánk szemével látom az eseményeket. Rengeteg jégdémont látok darabokra törve magam előtt, majd néhány különös pónit akik szorgosan támadják őket. Sikeresen. Egy biztos, nem kristálypónik. Bizonyára erősítést hívtak valahonnan.
– Maradj ahol vagy, ne támadj – adom parancsba a jégdémonnak.
Úgy látom a vereségünk már biztos, túl jól felkészültek a támadásunkra. De jobb lesz ha megfigyelem ezeket a gyanús pónikat, még meggyűlhet velük a bajunk. Pontos személyleírást kell adnom a mesternek, hogy gondoskodhassunk róluk. Több démon elméjébe belépek, hogy mindnyájukat meg tudjam nézni magamnak. Mikor az utolsóval is végeztem visszatérek a testembe és kisietek a szobából.
Sürgősen jelentenem kell a történteket.
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
3

Téma megosztása:

• (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó