Hunbrony Fórum: R.D.T.C - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2

R.D.T.C avagy Rainbow Dash Torna Club

#21 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 30 augusztus 2013 - 07:24

Ó tényleg. Görkori, jégkori. Azokat még szeretem. :3 Bár jégkorizni befagyott tavon nekem nagyon para. Nincs korlát amibe bele tudnék kapaszkodni (bár érdekes mert pályán rohadtul nincs szükségem korlátra, simán megyek bármerre nélküle, de akkor is megnyugtat, hogy ott van valahol) meg nem szabályosan fagy be és sokszor ilyen göröngyös a jég és félek, hogy orra esek miatta. :(
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#22 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 231

Elküldve: 30 augusztus 2013 - 10:39

Kosárat Hobbi szinten űzöm a magasságom és a reflexem miatt. Régen néptáncoltam( ugye az nem sport de azért megmozgat ). Focizni nem járok hanem mivel nagyon béna vagyok benne ezért az osztálytársaim oktatnak kapusnak szintén a magasságom és a gyors reflexeim miatt. Hosszú és könnyű lábaim miatt jó gyorsan tudok futni ,de versenyt még sajnos nem nyertem.

Nem vagyok egy sportos alkat és a családomban sem volt senki az ,de azért igyekszem hogy ezen változtassak( Inkább voltak körünkben festők és szobrászok ).

AuzoB.

Join Us to Defend the New United Equestria!!

kép

0

#23 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.310

Elküldve: 30 augusztus 2013 - 10:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Auzo - Dátum: 30 augusztus 2013 - 10:39

Kosárat Hobbi szinten űzöm a magasságom és a reflexem miatt. Régen néptáncoltam( ugye az nem sport de azért megmozgat ). Focizni nem járok hanem mivel nagyon béna vagyok benne ezért az osztálytársaim oktatnak kapusnak szintén a magasságom és a gyors reflexeim miatt. Hosszú és könnyű lábaim miatt jó gyorsan tudok futni ,de versenyt még sajnos nem nyertem.

Nem vagyok egy sportos alkat és a családomban sem volt senki az ,de azért igyekszem hogy ezen változtassak( Inkább voltak körünkben festők és szobrászok ).

Mondd ,hogy kötelező volt és nem te akartad!

Habár ide is benéztem régen fociztam ,most nem annyira.Inkább csak TV-ben nézem.A másik a sakk amit ritkán játszok.
kép
0

#24 Felhasználó nem aktív   get the salt 

• GET THE SALT!!!!!
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.437

Elküldve: 30 augusztus 2013 - 10:58

Íjászathoz van tehetségem hobbi szinten szoktam kosarazni nagyon szeretek úszni és biciklizni, viszont utálok futni és focizni. Ja meg járok aikidozni. Asszem nekem ennyi a sport. Ja és semmilyen formában nem nézem még az olimpiát se.
kép
0

#25 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 30 augusztus 2013 - 01:42

Üzenet megtekintéseIdézés: Glitcher - Dátum: 30 augusztus 2013 - 10:54

Mondd ,hogy kötelező volt és nem te akartad!

Habár ide is benéztem régen fociztam ,most nem annyira.Inkább csak TV-ben nézem.A másik a sakk amit ritkán játszok.

Hát monhatjuk úgy is hogy kötelező volt. Az ciki ember aki nem tud semmit a fociról.

Legalább is a mi osztályunkban.
AuzoB.

kép

0

#26 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 30 augusztus 2013 - 01:46

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 30 augusztus 2013 - 06:59

Régen RSG-ztem

azt olvastam hogy részegen

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 30 augusztus 2013 - 07:24

Ó tényleg. Görkori, jégkori. Azokat még szeretem.

Oh wait I actually like skating too.
0

#27 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 06 szeptember 2013 - 04:32

Rengeteg fajta sportot kipróbáltam.

1998 óta (7 éves voltam akkor) minden télen síelek (vagy tervben van). Nagyon jól ment, mert már az elejétől oktató segített, és igen hamar önállóan és magabiztosan síeltem. Általános tesitanárom pedig egyszerre tudott síelni és síkölcsönzője is volt neki, így az ő szervezte sítáborokba is elmentem. Mindig Szlovákiában (Tále és környéke) síeltem meg néha magyar pályán (főleg Mátra).
2004. jan. 3.-án elmentünk végre Ausztriába is síelni, a hely nevére sajnos már nem emlékszem, de nagyon jó pályái voltak. Az aznapi utolsó lesiklásnál viszont bumm! eltörtem a lábam, irány a kórház. Sebaj, 2007-ben már megint síeltem, bár kicsit újra el kellett gyakorolni az alapokat és annyira bátran sem ment, mint régen. Az idő azonban begyógyította lelki sebeimet is és ismét minden télen kész vagyok síelni!
Sajnos most vagy 4 éve nem voltunk sehol sem, de jövőre már erőltetni fogom a dolgot. Túl jó élmény és felszabadító érzés nekem a síelés ahhoz, hogy csak úgy abbahagyjam.

Az iskolai sportokban rengeteg minden tetszett:
A kosárlabdát, a floorballt és a kézilabdát imádtam és jó is voltam bennük! Sajnos középiskola után már nagyítóval kell keresnem a lehetőségeket, de ha van alkalmam, és nem ütközik olyan fontos dolgokba, mint például készülni egy vizsgára vagy órára, megragadom az alkalmat.
Sikerült kipróbálni a korcsolyát és a hokit, azokat is élveztem, de nem ragadtak meg különösebben.

A focival nagyon ellentmondásos a viszonyom. Egyrészt: régen, az osztálytársaimmal egyszer-kétszer játszottam tesiórán. De csak azért, hogy ne üljek egész óra alatt a padon. Mint kiderült jó vagyok ebben is, de inkább kapusnak, mint hogy szaladgáljak a labdával. Manapság barátokkal állok össze ezt űzni, de ritka az ilyen alkalom. Másodszor: általános óta utálom a focit. A környezetemben élő emberek és a média sikeresen megutáltatta velem.

Úszás: imádom úgy mint pl. a floorballt, de ezt legalább gyakran tudom űzni. Régen tanfolyamra jártam (Aszód és Budapest), mikor még kicsi voltam (úgy ez 7-8 majd 11-12 évesen lehetett) és nagyon jól ment. Nem voltam és most sem vagyok gyors úszó, de soha nem is akartam verseny szinten űzni. Én csak meg akartam tanulni úszni és egy-két úszási stílust (pillangó, hát, mell) elsajátítani. Már évek óta annyi nekem az úszás, hogy évente egyszer napokra elmegyünk nyaralni Zsóryba (Mezőkövesd), ahol a mély medencékben és a fedett uszodában úszok és merülök. Szeretem tesztelni, meddig vagyok képes a víz alatt maradni és úszni. Persze a Balatont és más fürdőket sem hagyok ki. Ha lesz lehetőségem búvárkodni, biztosan megragadom. Imádok úszni.

Egy nagyon rövid ideig íjászkodtam hobbi szinten, de egy minőségibb nyíl darabja anno 1500-2000 Ft-ba került, én meg hát gyakran lőttem és gyorsan leamortizálódtak a régiek. Én a zsebpénzemből nem tudtam finanszírozni, szüleim pedig már nem akartak venni újakat, így hiába voltam elfogadható céllövő és hiába nyilaztam a fantáziámban orkokat, abba kellett hagynom.

Asztalitenisz, darts, bowling (ezt még bronykkal is veszett jó volt) és amcsi foci csak baráti körben, de hálás vagyok, hogy a szabályokat betartjuk, így igen élvezetesek a meccsek.

Annak idején az általános 3. és 4. osztályában tanítottak sakkot is nekünk (hogy ez miért sport?). Mindig 4-es voltam belőle, de versenyeken nem voltam valami jó. Azóta csak hobbi szinten űzöm. Középiskolában egyik haverom 3 LÉPÉSBŐL! mattot adott. Leesett az állam.

Kerékpározás: nagyon szeretem. Ha tehetem, falun belül és Aszódra, meg néha Gödöllőre (12 km) is biciklivel megyek. Párszor sikerült családdal nagy kerékpártúrákat tartani: Fertő-tó déli (magyar) része, Vác-Nagymaros oda (vissza már vonat, mert Kismaros után eltört a pedálkar), Velencei-tó körbebiciklizése.

Idén van lehetőségem az ELTE-n úgy sportolni, hogy kreditet is kapok érte (1 kredit), és nagyon széles a választék. Az úszásra biztos jelentkezem. Egy félévre 6000 Ft.

Tehát jelenleg a kerékpározás az egyetlen, amit rendszeresen végzek.
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#28 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 15 szeptember 2013 - 08:51

Frissítés:

Sikerült az egyetemen felvennem az úszást. B)
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#29 Felhasználó nem aktív   Rex Power Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 127

Elküldve: 18 szeptember 2013 - 09:51

Síelés ill. sífutás. Túl sok sportot nem űztem (gyerekkoromban szüleim "feleslegesnek" tartották a tanulás mellett; pedig jéghokihoz volt érzékem, és kedveltem is), amit így utólag sajnálok. Gimiben befizettem sítáborba, s rögtön beleszerettem. Persze sokra nem emlékszem abból, hogyan tanultam meg (curse you, Mr. Jack Daniels!!!), de eléggé gyorsan ment (második évre ment bukfenc, 360, stb.), s 5 évig össze is járt a banda. Mára sajna szétszéledtünk.
SoundCloud, Steam.

Pony Personality Test

kép
"When you love someone but it goes to waste; Could it be worse?"
0

#30 Felhasználó nem aktív   deadman's clown 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.949

Elküldve: 22 szeptember 2013 - 08:24

Általános iskolában és gimi első két évében fociztam (kapus voltam) és kosaraztam. Ennek csak egy apróbb sport sérülés vetett végett, egy fincsi patella törés, amiből később térd műtét lett <_< Azután abba hagytam azokat és a közép suli utolsó két évében elkezdtem floorballozni, igaz ezt már nem űzöm, mióta egyetemre járok már csak bicaj és a kondi maradt.
kép
0

#31 Felhasználó nem aktív   Dryder 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 64

Elküldve: 18 március 2014 - 04:49

Általánosban gyakran jártam mindenféle harcművészetre, de ezeket 2-3 évnél tovább sosem űztem. Most hogy bejött a minden napos testnevelés (nem olyan rossz azért, rajtam egy keveset javított is) nincs túl sok időm se kedvem a sporthoz. Úgy két éve megszerettem az amerikai focit, de ennek egy komplett alkartörés vetett véget (azért még néha leülök és megnézek egy meccset :D ). Amit még szeretek az a lövészet... a fociért sosem voltam oda, mindig is úgyetlen voltam benne :)
0

#32 Felhasználó nem aktív   Rixton 

• Polygon betyár
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.149

Elküldve: 23 március 2014 - 09:04

Üzenet megtekintéseIdézés: Dryder - Dátum: 18 március 2014 - 04:49

Általánosban gyakran jártam mindenféle harcművészetre, de ezeket 2-3 évnél tovább sosem űztem. Most hogy bejött a minden napos testnevelés (nem olyan rossz azért, rajtam egy keveset javított is) nincs túl sok időm se kedvem a sporthoz. Úgy két éve megszerettem az amerikai focit, de ennek egy komplett alkartörés vetett véget (azért még néha leülök és megnézek egy meccset :D ). Amit még szeretek az a lövészet... a fociért sosem voltam oda, mindig is úgyetlen voltam benne :)

Annó régen én is kedvet kaptam az említett sporthoz, de sajnos abba kellett hagynom idő híján.
Ma meg már úgy vagyok vele, hogy érdekelne többminden is, ha lenne kivel. Egyedül meg minden unalmas :D
kép

A lehetetlent is megmodellezem, a csodára még várni kell.
Viszont a sörben kevés a vitamin ezért sokat kell inni belőle.

Spoiler

0

#33 Felhasználó nem aktív   Dregton 

• Commander, Sniper, Bud Sencer 2.0
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 402

Elküldve: 28 április 2014 - 08:22

Én régebben íjászkodtam, és elég hamar beleszerettem, márcsak azért mert valamilyen fegyverrel kell szórakozni, és mert imádok célbalőni :D.

"Sniping is a good job mate" :)

Ezt űztem is vagy 3 évig, de aztán abbahagytam, mert nem volt rá elég időm, az egyetemnek köszönhetően.
kép
Spoiler
0

#34 Felhasználó nem aktív   Auzo 

• Prince of Rolydaar
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 25 január 2015 - 04:36

Üzenet megtekintéseIdézés: Dregton - Dátum: 28 április 2014 - 08:22

Én régebben íjászkodtam, és elég hamar beleszerettem, márcsak azért mert valamilyen fegyverrel kell szórakozni, és mert imádok célbalőni :D.

"Sniping is a good job mate" :)

Ezt űztem is vagy 3 évig, de aztán abbahagytam, mert nem volt rá elég időm, az egyetemnek köszönhetően.

Én szeretném komolyabban űzni az íjászkodást csak sajnos nem annyira jó hozzá a szemem. A kosárkodásomat is részben az gyilkolta meg ,hogy nagyon bénán tudtam kosárra dobni. Max ziccerből. Én olyan supportos, passzolós egyén voltam.
AuzoB.

kép

0

#35 Felhasználó nem aktív   HeXa 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 24

Elküldve: 25 január 2015 - 07:15

Régen szerettem jégkorizni, meg görkorizni is Heelys cipőben, csak sajnos mind a két csukát már kinőttem és már egyáltalán nincs sehol pálya ahol lehetne szórakozni. Ja, meg kosaraztam is egy ideig, csak sajnos elváltak utaink 8-os osztálytársaimmal, így nagyon már nem is sportolok már, inkább Esportot nézek SimSportTV-n. XD
0

#36 Felhasználó nem aktív   #Kippel 

• Quantumközmunkás
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 135

Elküldve: 11 június 2015 - 06:37

Hmm....
Kiskorom óta tudok lőni, először csak légpuskával, később kispuskával. Síelni is szeretek, csak sajnos a suli miatt nem igen tudok eljutni a megszokott helyekre, így az parkolópályára kerül.
Sport az írás?
Csak mert színes pónikat látok, attól még nem őrültem meg...
Jéé, ott van a hátad mögött...
Spoiler
0

#37 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.317

Elküldve: 11 június 2015 - 08:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Nova - Dátum: 11 június 2015 - 06:37

Hmm....
Kiskorom óta tudok lőni, először csak légpuskával, később kispuskával. Síelni is szeretek, csak sajnos a suli miatt nem igen tudok eljutni a megszokott helyekre, így az parkolópályára kerül.
Sport az írás?

Hát, sokan sportot űznek a helyesírásból.
De hát, végül is, a sakk, horgászás is sport...
1

#38 Felhasználó nem aktív   Rixton 

• Polygon betyár
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.149

Elküldve: 11 június 2015 - 08:56

Üzenet megtekintéseIdézés: Nova - Dátum: 11 június 2015 - 06:37

Hmm....
Sport az írás?

Sportnak tekinthető, ugyan úgy mint a zenélés, rajzolás...animálás és a többi szellemi tevékenység. De sokkal jobban fáj ha lefikázzák.
kép

A lehetetlent is megmodellezem, a csodára még várni kell.
Viszont a sörben kevés a vitamin ezért sokat kell inni belőle.

Spoiler

0

#39 Felhasználó nem aktív   #Kippel 

• Quantumközmunkás
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 135

Elküldve: 11 június 2015 - 09:09

Ha a koli nem lenne, akkor legalább sportolni tudnék... De ilyen tesitanárok mellett csak kosarazni tudok(a magasság meg a reflex meg van hozzá, legalább ehhez😃)
Csak mert színes pónikat látok, attól még nem őrültem meg...
Jéé, ott van a hátad mögött...
Spoiler
0

Téma megosztása:

• (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó