Hunbrony Fórum: Legó - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Legó minden fajta

#1 Felhasználó nem aktív   Andrea 

• Detektív póni
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 681

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:13

Itt lehet tárgyalni a Legoról azon belül is minden alágáról, pl vonatok, minifigek, Bionicle stb...
0

#2 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:15

és hun marad a duplo?
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#3 Felhasználó nem aktív   Andrea 

• Detektív póni
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:17

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 20 szeptember 2013 - 11:15

és hun marad a duplo?

"minden alága" Ha ez nem mond neked semmit, akkor nem érted a célzást, hogy minden alága, vagyis minden, ami kijött a Legotól, még a duplo is.
0

#4 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.314

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:22

én azt nem vágom miért az IR távirányító felé indult el a lego. ha lenne rendes RC készletük, már vettem volna kettőt...
kép
0

#5 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:24

Érdekes kis topic. Akkor beszéljünk a témáról. Én szívesen eljátszanék a Lego Technic-el, csak baromi drágák. És ez lenne a csúcspont: http://shop.lego.com...Listing=listing
kép
1

#6 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:38

Ömmm én nem vagyok nagy Lego fan de kiskoromban sokat játszottam. Volt egy magas kerek fém dobozunk (valami kávé, kakaó vagy ilyesmi volt benne kb 30 éve XD) és abban voltak mindig a legók. :3 Aztán lehetett küzdeni, hogy le tudd feszíteni a tetejét ha játszani akartál. :D

De nekem sose voltak különleges legóim, hogy bionicle vagy hasonló. Csak az alap cuccok. :) (bár szerintem azok jobbak is, és jobban ki lehet élni a kreativitásodat vele, mint bizonyos előre összetákolt legókkal) És könnyebben le lehet őket nyelni. XD
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#7 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:46

Nekem a legós pályfutásom kb. annyi, hogy néha, mikor átmentem egy-egy barátomhoz játszani (agy az oviba), ott legózhattunk. Anyámék drágának találták, úgyhogy sosem kaptam. :(
kép kép kép kép kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 11:50

Nekem is ezért nem volt menőbb, csak azok az őskori darabok. :3 Sima elemek, néhány kerék meg egyéb jármű alkatrész, meg pár figura. :D De így is jó volt. :3 Főleg rájuk lépni. :D Meg foggal szétfeszíteni két túlságosan összeragadt darabot. :D
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
1

#9 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 01:33

been there, done that
kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 01:46

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 20 szeptember 2013 - 01:33

been there, done that

gyere el velem duplot venni
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#11 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 01:53

Üzenet megtekintéseIdézés: Torrit - Dátum: 20 szeptember 2013 - 01:46

gyere el velem duplot venni

kétségeim vannak azzal kapcsolatba miért van rá szükséged
kép
0

#12 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 02:03

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 20 szeptember 2013 - 01:53

kétségeim vannak azzal kapcsolatba miért van rá szükséged

minden nap, egész nap
0

#13 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 20 szeptember 2013 - 02:08

Legó! :D Régen nagyon jó dolgokat tudtam alkotni, de már 3 éve elő sem vettem. Igazából, amire az idősebb emberek tudnák használni a legót, azok a Lego NXT robotok.
Certified fan of the series since 2011.
0

#14 Felhasználó nem aktív   Andrea 

• Detektív póni
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 28 szeptember 2013 - 08:04

http://ldd.lego.com/hu-hu/

Egy ingyenes program, ami végtelen alkatrészt biztosít a legósoknak. Akad benne rengeteg alkatrész és automatikusan frissíti önmagát, mikor elérhető egy patch, ami új alkatrészeket ad bug javításokkal, vagy csak bug javításokkal. De olyan is van, hogy csak új alkatrészt ad. Van benne minifiges tartalom (ez a program legjava, sajnos...), akad még jópár Technic, gagyi hero factory és sajnos nagyonkevés Bionicle alkatrész. Mindenkinek ajánlom az EXTENDED menüpontot, mert abban érhető el az összes alkatrész, valamint van egy színpaletta is, amivel kedvünkre színezhetjük a modellt. A program angol nyelvű, de nagyon könnyű megtanulni a kezelését. Javallott jobb gépeken futtatni, mert ahogy kapja a frissítéseket, egyre nagyobb igényű lesz a program és nekiáll laggolni (de gyengébb gépeken már 150 alkatrész szám körül elkezd akadozni). Van még benne view mód (program által megadott, nem módosítható háttér, hangeffekttel. Szeles völgy, űr kis zúgással, óceán tengerhanggal, valamint sivatag valami fura zenével elérhető, saját hátteret view módban nem lehet megadni.) és building guide mode is, ami egy építési útmutatót ad a készített modellről.

Spoiler

4

#15 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 30 szeptember 2013 - 12:37

Én kis koromban imádtam legózni! És ha napjainkban szakítanék rá időt, akkor biztos megint alkotnék mindenféle jót. Az a baj, hogy a különböző szériákat már szétszedtem és összekeveredtek egyetlen nagy dobozban. Kár, pedig voltak király dolgok. Pl.: ilyen sarkkutató jármű, szellemvonat. Ha meglennének az összerakási útmutatók, egyből újraépíteném mindet.

Az egyetlen széria, mit sosem kevertem össze a többivel, az a BIONICLE. Nem tudom szövegbe foglalni, mennyire imádom. Három polcsort is elfoglal a gyűjteményem úgy, hogy össze vannak zsúfolva.
Bionicle szériáim: Toa Mata(6), Toa Nuva(6), Bohrok(6), Gahlok-Va, Bohrok-kal(6), Turagák(6), Macku(Kolhii játékos), Matoro(Kolhii játékos), Hewkii(Kolhii játékos), Toa Metru(5), Rahkshi(6), Makuta Teridax, Boxor, Gahdok és Cahdok, Axonn, Toa Mahri(5), Defilak, Dekar, Phantoka(2), Vultraz, Glatorian (5, köztük Mata Nui!), Berix, Bionicle Stars(4)
+ A Legenda újjászületik DVD (Persze a többi Bionicle filmet is láttam, csak azok nincsenek meg.)
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#16 Felhasználó nem aktív   Andrea 

• Detektív póni
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 01 október 2013 - 11:27

Üzenet megtekintéseIdézés: Bluedrake Miller - Dátum: 30 szeptember 2013 - 12:37

Én kis koromban imádtam legózni! És ha napjainkban szakítanék rá időt, akkor biztos megint alkotnék mindenféle jót. Az a baj, hogy a különböző szériákat már szétszedtem és összekeveredtek egyetlen nagy dobozban. Kár, pedig voltak király dolgok. Pl.: ilyen sarkkutató jármű, szellemvonat. Ha meglennének az összerakási útmutatók, egyből újraépíteném mindet.

Az egyetlen széria, mit sosem kevertem össze a többivel, az a BIONICLE. Nem tudom szövegbe foglalni, mennyire imádom. Három polcsort is elfoglal a gyűjteményem úgy, hogy össze vannak zsúfolva.
Bionicle szériáim: Toa Mata(6), Toa Nuva(6), Bohrok(6), Gahlok-Va, Bohrok-kal(6), Turagák(6), Macku(Kolhii játékos), Matoro(Kolhii játékos), Hewkii(Kolhii játékos), Toa Metru(5), Rahkshi(6), Makuta Teridax, Boxor, Gahdok és Cahdok, Axonn, Toa Mahri(5), Defilak, Dekar, Phantoka(2), Vultraz, Glatorian (5, köztük Mata Nui!), Berix, Bionicle Stars(4)
+ A Legenda újjászületik DVD (Persze a többi Bionicle filmet is láttam, csak azok nincsenek meg.)

http://www.brickfactory.info/

1: Kattins a "By theme" gombra
2: Bejön egy oldal, görgethető sávban "4 juniors"
3: Nyisd meg és kicsit tekerj lentebb, amíg nem látod az összes Bionicle címszavú oldalakat
4: Kattins rá akármelyikre és bejön az adott oldal
5: Végül az adott készlett képére kattins, hogy megnyisd az építési útmutatót.
0

#17 Felhasználó nem aktív   Rex Power Dash 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 127

Elküldve: 01 október 2013 - 10:35

Húúú, azt se tudom már mikor kaptam a legómat. Volt egy nagy műanyag vödör (az volt "A" vödör), csurig vele. Külön szériám sosem volt, s mostanra nem is bánom; egyrészt horribilis összegeket kérnek érte, másrészt meg jobb volt, hogy saját magam tervezte autót építettem meg :D

Najó, Bionicle-m az volt, meg is van, első széria (Bionicle volt az egyáltalán? Ilyen felhajtható "maszkok" - nem olyanok, mint később -, diszkoszokat vagy mit dobtak stb, de ugyanolyan zöld-vörös-kék stb. volt. Utánnuk jött valami motoros széria - szintén megvan -, majd utánna a mai Bionicle).
Igaz, ezeket is darabokra szedtem, s különböző nagyobb dolgokat építettem belőlük :)
SoundCloud, Steam.

Pony Personality Test

kép
"When you love someone but it goes to waste; Could it be worse?"
0

#18 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 01 október 2013 - 10:43

Üzenet megtekintéseIdézés: Rex Power Dash - Dátum: 01 október 2013 - 10:35

Najó, Bionicle-m az volt, meg is van, első széria (Bionicle volt az egyáltalán? Ilyen felhajtható "maszkok" - nem olyanok, mint később -, diszkoszokat vagy mit dobtak stb, de ugyanolyan zöld-vörös-kék stb.

Nem, azok a Throwbotok voltak :D nekünk is volt belőle 2, A lila meg ez:
kép
0

#19 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő

Elküldve: 01 október 2013 - 11:03

am én vagyok az egyetlen beteg állat aki a kiskorából megmaradt legokból 1:1 nagyságú fegyverreplikákat épít(ett)?
kép
0

#20 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 01 október 2013 - 11:08

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 01 október 2013 - 11:03

am én vagyok az egyetlen beteg állat aki a kiskorából megmaradt legokból 1:1 nagyságú fegyverreplikákat épít(ett)?

Én a legót annyira nem szerettem, de egy hasonlóan kreatív játékban én is eszkábáltam fegyvereket, még ha nem is replika szinten, de befőttes gumival használhatóak voltak D:.
0

Téma megosztása:

• (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó