Hunbrony Fórum: Hunbrony Minecraft Server - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2

Hunbrony Minecraft Server Dikkmán, ez tök pixeles...Duh azé' még póny!

#1 Felhasználó nem aktív   Mazsiih 

• Hegyitroll/Webmester
  • Csoport: Hegyitroll
  • Hozzászólás: 42

Elküldve: 04 január 2012 - 08:44

A tárhellyel együtt van Minecraft Serverünk is :D

IP:
dl-hosting.net:25567

Töltsed le ezt!

Első belépésnél: /register amitjelszónakakarsz
Belépésnél: /login amitazelsőbelépéskorbeírtál

Halmozottan fo...Snails féle felfogással rendelkező broknak:
Azt a jelszót írjátok be a 'amitjelszónakakarsz'hoz amit ti akartok jelszónak!
A 'amitazelsőbelépéskorbeírtál'hez meg az első bejelentkezésnél használt jelszót kell beírni!

Építs házat, bányássz stb...

Játékon belül /rules -szel olvashatod el a szabályokat. (szokásos maszlag)
1

#2 Felhasználó nem aktív   EnormousMac 

• Anomén
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 147

Elküldve: 04 január 2012 - 08:51

Üzenet megtekintéseIdézés: balagexp - Dátum: 04 január 2012 - 08:44

Építs házat, bányássz stb...

Nem indítasz kreatív módot is?
1

#3 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 04 január 2012 - 09:07

Nincsen problémátok a grieferekkel?
eléggé szabadon van a szerver...
kép
0

#4 Felhasználó nem aktív   Mazsiih 

• Hegyitroll/Webmester

Elküldve: 05 január 2012 - 05:36

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 04 január 2012 - 09:07

Nincsen problémátok a grieferekkel?
eléggé szabadon van a szerver...

Love and tolerate, nincs griefelés :D
Playerek szólnak nekem, ha közhasznú/látványosságot akar csinálni kap kreatívot.
1

#5 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 27 január 2012 - 11:08

Úgy néz ki,eddig bírtam ellenállni neki. Megnéztem ezt a videót:

és kedvet kaptam a játékhoz.

A telepítőt (vagy mit) letöltöttem a www pont minecraft pont net/download oldalról. Innentől kezdve mit kell csinálnom? Nem akarok hülyeséget csinálni.
Segítségeiteket előre is köszönöm.
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#6 Felhasználó nem aktív   Mazsiih 

• Hegyitroll/Webmester

Elküldve: 27 január 2012 - 12:12

Töltsed le ezt!

Beírod a nevedet, és mehet a game!
1

#7 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 27 január 2012 - 12:16

Hibaüzenetet ír nekem ki:

An internal error occurred (error code: 16)
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

0

#8 Felhasználó nem aktív   Mazsiih 

• Hegyitroll/Webmester

Elküldve: 27 január 2012 - 12:17

Pár másodperce még feltöltés alatt volt, próbáld meg újra!
0

#9 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 27 január 2012 - 12:52

És csak beírom a nevem és kész?

Mégcsak jelszót sem kér!

Amúgy ez alapból a brony szerverre vezet?

Azt hogy oldom meg, hogy Win7-en ne akadozzon? Mit kell ügyeskedni a beállításoknál? Amúgy laptopra raktam a játékot.

0

#10 Felhasználó nem aktív   Mazsiih 

• Hegyitroll/Webmester

Elküldve: 09 február 2012 - 11:09

Bump! Újra fut a szeró, frissített 1.1es bukkittel!
0

#11 Felhasználó nem aktív   F. Gábor 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 131

Elküldve: 09 február 2012 - 04:18

Erre pár nap múlva kijön az 1.2.
0

#12 Felhasználó nem aktív   LajeszPajesz 

• Friss tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 6

Elküldve: 15 február 2012 - 09:15

Hát pixelartal nem nagyon akarok próbálkozni...én leragadtam a redstonenál is xD
Legkomolyabb kreálásom egy kis erőd...4 bejárati kapu lávával és pistonnal megoldva.
Még gyakorolni kell de nagyon :(

Még is nekem valahogy a Survival jön be :D
0

#13 Felhasználó nem aktív   andriii 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 67

Elküldve: 20 február 2012 - 08:50

Am egy kis szigeten épitettem egy egy kis spike pixelartot nem messze a tengeren a Soviets flegje közelében, de a vadonban. Nézzétek meg!!! :D
0

#14 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 02 április 2012 - 01:49

Végre valahára sikerült az otthoni gépre is felrakni a Minecraft-ot. Most az lenne a kérdésem, hogy a laptopon lévő mentéseimet (Vár, Survival, stb.) hogyan tudom átrakni az otthoni gépemre? Még nem láttam a mappáit...

0

#15 Felhasználó nem aktív   zakariás 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 82

Elküldve: 02 április 2012 - 03:30

Hmm még meggondolom, igazából inkább foglalkoznék a két projecttel amin dolgozok mostanában, és nem venném el ezektől az időmet, és amúgy is eddig nem láttam túl sok értelmet a minecraftban, de ezek után még meglátom :D
Ha benne van az a cucc ami a skinedet pónivá változtatja, az mindenképpen jó.
kép
0

#16 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 02 április 2012 - 06:35

Üzenet megtekintéseIdézés: Bluedrake Miller - Dátum: 02 április 2012 - 01:49

Végre valahára sikerült az otthoni gépre is felrakni a Minecraft-ot. Most az lenne a kérdésem, hogy a laptopon lévő mentéseimet (Vár, Survival, stb.) hogyan tudom átrakni az otthoni gépemre? Még nem láttam a mappáit...

Win 7:
C:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\.minecraft\saves
Xp:
D:\Documents and Settings\<felhasználónév>\.minecraft\saves
kép
0

#17 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 02 április 2012 - 07:02

Nekem lenne egy kis problémám.
Ezt írja nekem: You are not White-listed on this server
Sajnos a minecraft multi részéhez nem értek, ezért remélem tudtok segíteni.
Előre is kösz.
kép
0

#18 Felhasználó nem aktív   zakariás 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 82

Elküldve: 02 április 2012 - 07:55

A szerver adminja még nem engedélyezte hogy belépjél, akkor meg kell add a minecraft neved és akkor ő felrak rá.
kép
0

#19 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 02 április 2012 - 08:04

Üzenet megtekintéseIdézés: za909 - Dátum: 02 április 2012 - 07:55

A szerver adminja még nem engedélyezte hogy belépjél, akkor meg kell add a minecraft neved és akkor ő felrak rá.

Annyit megkérdezhetek, hogy ki az admin?
Ja, és E-mailt kell írni neki?
kép
0

#20 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 340

Elküldve: 04 július 2012 - 11:13

Mikor menne a szerver?Meg ha már whitelist akkor jelentkeznék!Minecraft nevem:ferenc1978

Az mondjon egy nekem-et akinek eredeti a minecraft :) (nekem :D )
Köszike hogy elolvastad ezt a kommentet és ezt nektek:
kép
0

Téma megosztása:

• (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó