Hunbrony Fórum: Pony.mov MAGYAR SZINKRON - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Pony.mov MAGYAR SZINKRON Első oldalon található az elérhető szinkronok listája.

#1 Felhasználó nem aktív   KikiGames 

• -2
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 955

Elküldve: 27 december 2013 - 04:00

Sziasztok! Bizonyára sokan ismeritek a Pony.mov sorozatot. Na már most én mint egyike azoknak a Magyar embereknek akiknek nem az erősségük az Angol nyelv kitaláltam hogy; Mi lenne ha leszinkronizálnánk az egész (kb. 40 perc) sorozatot?

Apple.mov már feltöltve!:
https://www.youtube....h?v=nr9h7razeEM
bub
3

#2 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 27 december 2013 - 04:11

Én szívesen lennék Discord hangja :P, viszont csak webcamon van mikrofonom, és nem tudom, hogy jó lenne az a minőség.
kép
1

#3 Felhasználó nem aktív   KikiGames 

• -2
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 27 december 2013 - 04:17

Üzenet megtekintéseIdézés: Wolfesz - Dátum: 27 december 2013 - 04:11

Én szívesen lennék Discord hangja :P, viszont csak webcamon van mikrofonom, és nem tudom, hogy jó lenne az a minőség.

Na ez már egy jó kezdet. Hát majd ha tudsz vegyél fel egy mondatot valami Discrod-osat és ha megvan írj rám, elküldöd és megnézem mit tudok kezdeni a minőséggel. Az sem mindegy hogy Tesco-s webcam vagy hájtek Logitech cucc.
Skype az ahol kb. mindig fent vagyok, tehát egy Skype címnek is örülnék privátban. ;)
bub
0

#4 Felhasználó nem aktív   Zirconium 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 132

Elküldve: 27 december 2013 - 04:19

kép
Ez valahogy nem tűnik jó ötletnek.
Azt a beteg hangzást utánnozni nem lehet, és nem feltétlenül jó ötlet próbálokzni vele.
What is a pony?
A miserable little pile of friendship.
0

#5 Felhasználó nem aktív   KikiGames 

• -2
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 27 december 2013 - 04:22

Üzenet megtekintéseIdézés: Zirconium - Dátum: 27 december 2013 - 04:19

Ez valahogy nem tűnik jó ötletnek.
Azt a beteg hangzást utánnozni nem lehet, és nem feltétlenül jó ötlet próbálokzni vele.

Nem egy tökéletes "másolatot" szeretnék/szeretnénk készíteni, de vissza szeretnénk adni az eredeti verzió poénos szinkronját. Ha valamelyik szereplő Magyar hangját nem találjuk meg, akkor elég ha csak egy kicsit hasonlít. Én sem szeretném hogy erőltetett legyen a dolog, próbálok majd a legjobbat kihozni magamból. Elvárom így mindenkitől ugyanezt aki a projectben részt vesz majd. Halk suttogásokkal nem nagyon tudnék mit kezdeni. ;)
bub
0

#6 Felhasználó nem aktív   Damn 

• nihil
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 614

Elküldve: 27 december 2013 - 05:57

Nem vagyok biztos abban, hogy te ezt tényleg akarod csinálni.

Nem tudod, hogy mi vár rád.
kép
0

#7 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 27 december 2013 - 06:39

Üzenet megtekintéseIdézés: KikiGames - Dátum: 27 december 2013 - 04:00

Először is szükség lenne egy szinkron nélküli verzióra, amiben csak a hangok/zenék vannak benne.
Enélkül nehéz lenne akármerre is elindulni. B tervnek (Ha nem találnánk ilyen verziót) ilyen Discovery stílusban oldanánk meg, tehát a lehalkított Angol szöveg alá mondanánk a Magyar dumát.

B terv: Semmiképp, ha tényleg komolyan neki akartok állni.

A hang nélküli változatért írj az eredeti készítőnek és ha szerencséd van akkor engedélyt ad a szinkronra és elküldi neked a megfelelő változatot hozzá.
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#8 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.308

Elküldve: 27 december 2013 - 06:51

Üzenet megtekintéseIdézés: Ritli - Dátum: 27 december 2013 - 06:39

A hang nélküli változatért írj az eredeti készítőnek és ha szerencséd van akkor engedélyt ad a szinkronra és elküldi neked a megfelelő változatot hozzá.

Azután meg a Tube letiltja.
kép
0

#9 Felhasználó nem aktív   Shadow 

• Denevérpóni
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.709

Elküldve: 27 december 2013 - 07:08

Üzenet megtekintéseIdézés: Glitcher - Dátum: 27 december 2013 - 06:51

Azután meg a Tube letiltja.

Ha van engedély a szerzőktől akkor mért tiltaná le?
kép

Spoiler

0

#10 Felhasználó nem aktív   CL4P-TP Steward Bot 

• Glitcher
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.308

Elküldve: 27 december 2013 - 07:12

Üzenet megtekintéseIdézés: ShadoW - Dátum: 27 december 2013 - 07:08

Ha van engedély a szerzőktől akkor mért tiltaná le?

-A semmiért letiltotta az egyik videós videóját.
-Volt olyan, hogy egy ember ellopta egy másik videós zenéjét és a videós csatornáját tiltották le.
-Semmibe veszik a regisztráltakat.
-Mert egy még keményebb rendszert hoztak létre amiben olyan csatornákat is megbüntetnek amik nem töltöttek fel videót.
De van több indok is. Csak lusta vagyok leírni.
kép
0

#11 Felhasználó nem aktív   Ritli 

• Okleveles trollszelidítő magiszter és Hulk
  • Hozzászólás: 4.744

Elküldve: 27 december 2013 - 07:24

Nem YT-re kell feltenni. The end.
Nyaa~
kép

Hilfe! Das Monstrum im mir wird explodieren!
0

#12 Felhasználó nem aktív   Shadow 

• Denevérpóni

Elküldve: 27 december 2013 - 07:33

Üzenet megtekintéseIdézés: Glitcher - Dátum: 27 december 2013 - 07:12

-Volt olyan, hogy egy ember ellopta egy másik videós zenéjét és a videós csatornáját tiltották le.
-Mert egy még keményebb rendszert hoztak létre amiben olyan csatornákat is megbüntetnek amik nem töltöttek fel videót.

Igen, én is hallom néha hírét, hogy szemétkednek, de szerintem ez még nem jelent automatikus letiltást mindenkinek, csak mert pl Magyarországról tölt fel valamit. Ha meg mégis, hát, csak a konkurenseket erősíti vele, mert ott azért nem szoktak ennyit szívózni az ember feltöltéseivel.
kép

Spoiler

0

#13 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.470

Elküldve: 27 december 2013 - 07:47

Üzenet megtekintéseIdézés: Glitcher - Dátum: 27 december 2013 - 07:12

Nekem 2 videómat is megjelölték (az egyiknek mondjuk mind1 mert 30-an ha megnézték xD) Viszont ennek ellenére lejátszható D:. A másikat 50k+ ember nézte meg (4. évad 9. rész zene), azt meg a Hasbro miatt jelölték be (ki gondolta volna) mégis lejátszható D:.

Pénzt úgyse kerestek rajta, szóval simán fent hagyják a videót. A megjelöléssel meg nem kell foglalkozni.
0

#14 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 27 december 2013 - 08:01

BTW témához nem sok köze van, de mi van akkor ha csinálsz videót és mondjuk beleraksz számokat ami miatt letörölnének, de nem keresel vele pénzt tehát elivelg ahogy itt olvastam akkor nem fogják letörölni, de te mondjuk nyitsz vele kapcsolatban adományos cuccot ilyen mecénás dolog(Tudjátok Donate >_<) és ezt mondjuk nem yt leírásba hanem csinálnál neki honlapot és ott lenne link de youtube on is fent van. Nah akkor letörlik-e? ^^"
(Semmi célom nincs ezzel mielőtt még valaki ezzel jönne, csak az itt olvasottak alapján ötlött fel bennem a kérdés)
0

#15 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 27 december 2013 - 08:38

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 27 december 2013 - 08:01

BTW témához nem sok köze van, de mi van akkor ha csinálsz videót és mondjuk beleraksz számokat ami miatt letörölnének, de nem keresel vele pénzt tehát elivelg ahogy itt olvastam akkor nem fogják letörölni, de te mondjuk nyitsz vele kapcsolatban adományos cuccot ilyen mecénás dolog(Tudjátok Donate >_<) és ezt mondjuk nem yt leírásba hanem csinálnál neki honlapot és ott lenne link de youtube on is fent van. Nah akkor letörlik-e? ^^"
(Semmi célom nincs ezzel mielőtt még valaki ezzel jönne, csak az itt olvasottak alapján ötlött fel bennem a kérdés)

Ha jogvédett tartalom (más zenéje, filmrészlet) van a videódban, mindenképp letörölheti a YT. A felhasználói szerződésben, amit elfogadsz, amikor csatlakozol, ez benne van. Ha pedig indítasz egy blogot, ahol jogdíjmegfizetés nélkül pénzt keresek más szellemi tulajdonával, például az említett PayPal donate, az már szerintem büntetőjogi kategóriába esik. De még azt is töröltetheti a jogtulajdonos, ha az ő termékén alapuló saját kreatív tartalommal pénzt keresel, legalábbis, amíg az felhasználja annak az elidegeníthetetlen elemeit (bizony a pónis zenés bandcamp acc-ok és a pénzért rajzolók is szürkezónások). Például remixek, vagy a Fighting is Magic esetében a karakterek.
kép kép kép kép kép
0

#16 Felhasználó nem aktív   Shadow 

• Denevérpóni

Elküldve: 27 december 2013 - 08:39

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 27 december 2013 - 08:01

Szerintem tesznek rá. Mármint ha valamiért, akkor inkább a lopott számokért törlik majd, az, hogy te külső honlapokon hogy kunyerálsz vele pénzt nem igazán az ő dolgok. Meg szerintem erőforrásuk sincs rá, hogy külsős honlapokat ellenőrizzenek, sőt, szerintem még a sajátra sincs, gondolom azért szeretnek annyira tiltogatni, mert akkor nincs vele sok meló...

Szerk.: bitter szürkezóna megjegyzésétől viszont bennem az a kérdés merült fel, hogy vajon hol a hátár szerintetek? Mennyire kell átdolgozni valamit, hogy az már saját termék legyen és ne lopott? Amúgy pont devianton olvastam multkor egy vitát, ahol az volt a gond, hogy valaki fogta a másik rajzát, úgy 90%-át átrajzolta, de megtartott jól felismerhető elemeket, majd a sajátjának valotta. Elvileg ugye a szerzői jogok szerint az átdolgozás is az eredeti szerző joga, deha én lemásolok csak egy lábat valahonnan, akkor már az nem az én rajzom lenne?
kép

Spoiler

0

#17 Felhasználó nem aktív   KikiGames 

• -2
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 27 december 2013 - 09:52

Sok értelme nem volt a felesleges billentyűkoptatásnak, mert ezt alaposan átnéztem és.
1. Már rákérdeztem hogy tud-e nekünk szolgálni szinkron nélküli verzióval, azonban választ még nem kaptam.
2. Már töltöttek fel több pony.mov videót más szinkronnal és nem jelentette be. (Miért tenné?)
3. Ő írja külön le hogy szabad használni a videóit amire csak szeretnénk.
4. Találtam valami német verziót ami nem azzal a bizonyos "B tervvel" lett elkészítve, tehát ők is szerezték valahonnan a szinkron nélkülit, annak a feltöltőjének is írtam.

Ja és több szinkron változat létezik belőle mind YouTube-ra feltöltve, így nekem sem lesz belőle baj. Meg amúgy is YouTube-ot preferálom.
bub
0

#18 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 27 december 2013 - 10:26

Üzenet megtekintéseIdézés: KikiGames - Dátum: 27 december 2013 - 09:52

Sok értelme nem volt a felesleges billentyűkoptatásnak, mert ezt alaposan átnéztem és.
1. Már rákérdeztem hogy tud-e nekünk szolgálni szinkron nélküli verzióval, azonban választ még nem kaptam.
2. Már töltöttek fel több pony.mov videót más szinkronnal és nem jelentette be. (Miért tenné?)
3. Ő írja külön le hogy szabad használni a videóit amire csak szeretnénk.
4. Találtam valami német verziót ami nem azzal a bizonyos "B tervvel" lett elkészítve, tehát ők is szerezték valahonnan a szinkron nélkülit, annak a feltöltőjének is írtam.

Ja és több szinkron változat létezik belőle mind YouTube-ra feltöltve, így nekem sem lesz belőle baj. Meg amúgy is YouTube-ot preferálom.

Sonyvegassal le lehet szedni a hangot szerintem ha minden kötél szakad.
Ez a leglegálisabb ;)

Amúgy meg ez a plágium dolog. Youtube azért nem büntet ha felgyorsítod a zenét, vagy megfordítod a klipet meg ilyenek, és ez már sztem bőven átlépi azt a határt ha fogsz és átrajzolsz valamit. Egy csomóan így játsszák ki a youtube-ot.
Meg ha jól tudom van valami 30 seces szabály, nem?
0

#19 Felhasználó nem aktív   Retrotom 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 30

Elküldve: 27 december 2013 - 10:28

Yes!
Ha ennek az egésznek sikerül összejönni, a RD-nek szeretnék jelentkezni.
És ha nem lesznek rá jelentkezők, akkor az őrült Fluttershy hangot is (szerintem) elég jól tudom utánnozni.
Ha az élet gyököt ad a nevezőbe, szorozd be a konjugáltjával.
Személységes teszt!
1

#20 Felhasználó nem aktív   KikiGames 

• -2
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 27 december 2013 - 10:30

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 27 december 2013 - 10:26

Sonyvegassal le lehet szedni a hangot szerintem ha minden kötél szakad.
Ez a leglegálisabb ;)

Amúgy meg ez a plágium dolog. Youtube azért nem büntet ha felgyorsítod a zenét, vagy megfordítod a klipet meg ilyenek, és ez már sztem bőven átlépi azt a határt ha fogsz és átrajzolsz valamit. Egy csomóan így játszák ki a youtube-ot.
Meg ha ól tudom van valami 30 seces szabály, nem?

Ismerem én ennek a hang dolognak minden csínját-bínját, de ugye azt tudod hogy tökéletesen nem lehet CSAK a szinkront eltávolítani, és nagyon romlana a hangminőség is. Amúgy tudok ellenpéldát erre a lassítós/gyorsítós trükkre... Simán törölhetik így is. Amúgy a pony.mov-ban egy olyan dolog sincs ami miatt törölnék. Az animáció a készítőjé a zene szintén saját, vagy nem szerzői jogokkal védett a végén a zene meg egy bróni zene. Ennyi. A készítő meg ad jogot a terjesztésre és változtatásra. KÉSZ!
Most nem is ez a lényeg. Hanem az hogy honnan a csudából fogok én női hangot találni? :D

Mr. Discord (XD): Egy Skype-ot akkor küldenél plíz? Vagy ha az nem megoldható akkor használjuk a fórum privát üzenet rendszerét és majd DropBox-os linken keresztül küldöd a hangokat.

Üzenet megtekintéseIdézés: Retrotom - Dátum: 27 december 2013 - 10:28

Yes!
Ha ennek az egésznek sikerül összejönni, a RD-nek szeretnék jelentkezni.
És ha nem lesznek rá jelentkezők, akkor az őrült Fluttershy hangot is (szerintem) elég jól tudom utánnozni.

Oké, akkor tőled is várok egy Skype nevet. :)
Fluttershy-hoz meg 3 embert kérdeztem, és mindhárom szerint jól utánozom a CUKI (Nem őrült) Fluttershy hangját. :D
Ez az! Gyűlik a csapat! Bízok bennetek... :)
bub
0

Téma megosztása:

• (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.