Hunbrony Fórum: OFF: Egységben az erő - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (24 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

OFF: Egységben az erő Hősök ott, ahol szükség van rájuk...

Szavazás: Egységben az erő (11 felhasználó adott le szavazatot)

Szerintetek jó ez a kaland?

1. Szuper (3 szavazat [27.27%])

Voksolás százalékaránya: 27.27%

2. Igen (7 szavazat [63.64%])

Voksolás százalékaránya: 63.64%

3. Nem (0 szavazat [0.00%])

Voksolás százalékaránya: 0.00%

4. Rettenetes (0 szavazat [0.00%])

Voksolás százalékaránya: 0.00%

5. Tartózkodom (1 szavazat [9.09%])

Voksolás százalékaránya: 9.09%

Voks A vendégek nem szavazhatnak

#41 Felhasználó nem aktív   Klenon 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 302

Elküldve: 30 december 2013 - 05:46

Képességnek az alábbit gondoltam:

Érintéssel képes lennék leimitálni a legtöbb természetes tereptárgy tulajdonságait és azokba szükség esetén beleszivárogni. Például, ha megérintek egy fát, akkor olyan lesszek mintha fából lennék és a szilárdságom is olyan lenne. Valamint, ezekbe a termèszeti elemekbe belebújhatok.

De azért lennének korlátaim:
- Tüzet, csepfolyós és légnemű anyagokat nem tudok leprodukálni, tehát például nem leszek képes lángolni.
- Ha valaminek a belselyébe szivárogtam, ott nem leszek képes lélegezni, vagyis idővel ki kell jönnöm onnan (vagy ki kell dugnom a fejemet).
- Ezen képességek használata nagyon kiszárítana, ami után elég komoly folyadék utánpótlást igényelek.
- Egy fa termését sem jeleníthetem meg. Így például, ha egy almafához tapadok, akkor lehet kérges bőröm és akár faleveleim is, de almákat nem aggathatok magamra.

Ez rendben lenne?
2

#42 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• Kalandmester és anime-fan
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.036

Elküldve: 30 december 2013 - 05:48

Üzenet megtekintéseIdézés: Klenon - Dátum: 30 december 2013 - 05:46

Képességnek az alábbit gondoltam:

Érintéssel képes lennék leimitálni a legtöbb természetes tereptárgy tulajdonságait és azokba szükség esetén beleszivárogni. Például, ha megérintek egy fát, akkor olyan lesszek mintha fából lennék és a szilárdságom is olyan lenne. Valamint, ezekbe a termèszeti elemekbe belebújhatok.

De azért lennének korlátaim:
- Tüzet, csepfolyós és légnemű anyagokat nem tudok leprodukálni, tehát például nem leszek képes lángolni.
- Ha valaminek a belselyébe szivárogtam, ott nem leszek képes lélegezni, vagyis idővel ki kell jönnöm onnan (vagy ki kell dugnom a fejemet).
- Ezen képességek használata nagyon kiszárítana, ami után elég komoly folyadék utánpótlást igényelek.
- Egy fa termését sem jeleníthetem meg. Így például, ha egy almafához tapadok, akkor lehet kérges bőröm és akár faleveleim is, de almákat nem aggathatok magamra.

Ez rendben lenne?

Szuper képességnek ígérkezik. Elfogadva!
kép
1

#43 Felhasználó nem aktív   Doom 

• Leader of the cabbages
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.223

Elküldve: 30 december 2013 - 05:50

Üzenet megtekintéseIdézés: TűzSzikra - Dátum: 30 december 2013 - 05:45

Akiknek már van OC-je, azok írhatnak a kalandba. (A sorrend majd a kör végére fog kialakulni.)

Akkor már lehet írni?
kép
1

#44 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 06:06

Üzenet megtekintéseIdézés: Fast Doom - Dátum: 30 december 2013 - 05:50

Akkor már lehet írni?

Igen.

Eddigi képességek:

ShadoW: Teleportálás
Rózsi:
The Doctor: Őrült zseni.
Patrícia: Képes átmenni a falakon.
Fast Doom: Az akaratával irányít tárgyakat.
Klenon: Tárgyak tulajdonságainak leutánzása. (Röviden.)
kép
1

#45 Felhasználó nem aktív   Patrícia 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 233

Elküldve: 30 december 2013 - 06:13

Kezdhetem én a kört? (Csakhogy ne kelljen a végére maradnom, amikor a többi játékos már szinte azt is leírta, hogy mondjuk én épp melyik pillanatban mit mondok.)
0

#46 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 06:23

Üzenet megtekintéseIdézés: Patrícia - Dátum: 30 december 2013 - 06:13

Kezdhetem én a kört? (Csakhogy ne kelljen a végére maradnom, amikor a többi játékos már szinte azt is leírta, hogy mondjuk én épp melyik pillanatban mit mondok.)

Tőlem. De mondjuk én azt akartam, hogy Doctor vagy Klenon írjanak elsőként.
kép
0

#47 Felhasználó nem aktív   Patrícia 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 233

Elküldve: 30 december 2013 - 06:40

írtam.
0

#48 Felhasználó nem aktív   Spoiler 

• Syntac the Killer
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 549

Elküldve: 30 december 2013 - 07:27

Én is szeretnék jelentkezni.
Az OC-mon még gondolkodom, holnapra talán készen lesz. :)
Alázat, befogadás, szeretet, tolerancia. Négy egyszerű szó, mégis képes életeket menteni.
0

#49 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 07:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Syntac - Dátum: 30 december 2013 - 07:27

Én is szeretnék jelentkezni.
Az OC-mon még gondolkodom, holnapra talán készen lesz. :)

Sok sikert. De amugy azt már kitaláltad, milyen képességet szeretnél?
kép
0

#50 Felhasználó nem aktív   Klenon 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 08:53

Név: Klenon.
Nem: csődör.
Faj: unikornis.
Kor: 25 év.
Külső: fekete külső, lila sörénnyel.
Cukijegy: egy lila varázspálca.

Jellem:
Jószívű, viszont kissé melankolikus. Fillydelphia-ba született, két pegazus szülőtől, akik a kertészetben találták meg a hivatásukat. Őket nagyom szereti, de másokkal nehezen jön ki. Idegen környezetben eléggé visszahúzódó, ami miatt kevés barátja van. Akiket közel engedett magához, azokhoz rendkívül hűséges, bár ilyenek nem sokan vannak. Az iskola (amit egyébként szívből gyűlölt) befejezése után, sokáig nem találta a helyét, ám aztán egy rendezvényen megpillantotta Luna hercegnőt, aki iránt ezt követően, egy mélységes tisztelettel övezet rajongást kezdett táplálni, amelyet saját maga sem tud megmagyarázni. Ezen érzéseit, a szülein kívül senkinek sem vallotta be.
Mivel életcéljának tekinti, hogy valamilyen módon a Hold Hercegnőjének szolgája legyen, hátrahagyta otthonát és megpróbált átköltözni Canterlot-ban. Mivel az ottani lakások túl drágának bizonyultak a számára, ideiglenesen egy fuvarozó cégnél helyezkedett el, adminisztrációs munkakörben Manehattan-ben. Legtöbbször csak az irodában dolgozik, de azért néha kimegy ”terepre” is, kisebb csomagok kiszállítása kapcsán. Tervei szerint, ha sikerült elég pénzt összegyűjtenie, akkor Canterlot-ba telepszik és arra fog törekedni, hogy Luna szolgálatába álljon.
0

#51 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 08:55

Üzenet megtekintéseIdézés: Klenon - Dátum: 30 december 2013 - 08:53

Név: Klenon.
Nem: csődör.
Faj: unikornis.
Kor: 25 év.
Külső: fekete külső, lila sörénnyel.
Cukijegy: egy lila varázspálca.

Jellem:
Jószívű, viszont kissé melankolikus. Fillydelphia-ba született, két pegazus szülőtől, akik a kertészetben találták meg a hivatásukat. Őket nagyom szereti, de másokkal nehezen jön ki. Idegen környezetben eléggé visszahúzódó, ami miatt kevés barátja van. Akiket közel engedett magához, azokhoz rendkívül hűséges, bár ilyenek nem sokan vannak. Az iskola (amit egyébként szívből gyűlölt) befejezése után, sokáig nem találta a helyét, ám aztán egy rendezvényen megpillantotta Luna hercegnőt, aki iránt ezt követően, egy mélységes tisztelettel övezet rajongást kezdett táplálni, amelyet saját maga sem tud megmagyarázni. Ezen érzéseit, a szülein kívül senkinek sem vallotta be.
Mivel életcéljának tekinti, hogy valamilyen módon a Hold Hercegnőjének szolgája legyen, hátrahagyta otthonát és megpróbált átköltözni Canterlot-ban. Mivel az ottani lakások túl drágának bizonyultak a számára, ideiglenesen egy fuvarozó cégnél helyezkedett el, adminisztrációs munkakörben Manehattan-ben. Legtöbbször csak az irodában dolgozik, de azért néha kimegy ”terepre” is, kisebb csomagok kiszállítása kapcsán. Tervei szerint, ha sikerült elég pénzt összegyűjtenie, akkor Canterlot-ba telepszik és arra fog törekedni, hogy Luna szolgálatába álljon.

Kösz. Elfogadva!(Egyébként ha van vagy lesz időd, írhatsz Patrícia után, hisz eredetileg azt akartam, hogy te írj elsőnek. Vagy Doctor.)
kép
0

#52 Felhasználó nem aktív   Klenon 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 08:57

Rendben van, máris írok.
0

#53 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 08:58

Üzenet megtekintéseIdézés: Klenon - Dátum: 30 december 2013 - 08:57

Rendben van, máris írok.

Oks. Amugy az első körben kialakuló sorrend lesz majd a többi körnél is.
kép
0

#54 Felhasználó nem aktív   Spoiler 

• Syntac the Killer
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 09:14

Tűzszikra!
Nem baj az ha nem a géptől fogom kapni a képességem, hanem a szüleimtől hátra maradt egzotikus alikorn nyaklánctól?
Alázat, befogadás, szeretet, tolerancia. Négy egyszerű szó, mégis képes életeket menteni.
0

#55 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 09:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Syntac - Dátum: 30 december 2013 - 09:14

Tűzszikra!
Nem baj az ha nem a géptől fogom kapni a képességem, hanem a szüleimtől hátra maradt egzotikus alikorn nyaklánctól?

Érdekes ötlet. De megvalósítható.
kép
0

#56 Felhasználó nem aktív   Spoiler 

• Syntac the Killer
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 09:39

A karakterem:

Név: Syntac.
Nem: Csődör.
Faj: Földi póni.
Kor: 16 év.
Külső: Szőke szőre van, zöld szeme, és sárga a sörénye és a farka.
Cukijegy: nincs mivel még keresi a hivatását és képességét. Eddig lusta volt bármihez is, és ha csinált valamit vagy bele kezdett valamibe, fél óra múlva ott is hagyta. Nem nagyon foglalkozott senkivel és semmivel.

Történetem:
A szüleim régészek voltak és egy ősi alikorn tárgyat hagytak rám. Az utolsó előtti levelükben egy ékes hieroglifákkal ellátott nyakláncot találtam és egy üdvözlő levelet, hogy hamarosan haza érnek. Egy régi elfeledett alikorn fáraó piramisát térképezik ássák és tárják fel éppen, és nagyon sajnálják, hogy a nagybátyámnál kell lennem, addig amíg haza nem érnek. Nem mehettem velük ásatásra, mindig azt mondták nekem, hogy túl fiatal vagyok még hozzá és nem bírnám cipelni a nehéz régészeti hátizsákot. Tudtam azt, hogy ez csak egy kifogás, de mégis mindig valahogy mosolyogtam rajta. A táska tényleg nagyon nehéz, de már egyszer fel tudtam emelni. Ezzel az ajándékkal akartak kiengesztelni, amiért otthon kellett maradnom.
Két hónap telt el és nem kaptam hírt róluk. Már kezdtem aggódni értük és ez miatt mentem el sétálni, hogy lenyugodjak, de amikor a postás megállított az utcán és személyesen adta át azt az egyedi külföldi pecséttel ellátott levelet, megugrott a szívem. Már láttam a pecsétet és tudtam, hogy a szüleim küldték. A postás megcsóválta a fejét szomorú képet vágott és átadta a hivatalos halotti levelet is.
- Nagyon sajnálom! - mondta és tovább állt.
A fekete borítékban leírták a részleteket és a helyszínt hol és hogyan haltak meg a szüleim. Rájuk szakadt az egyik ásatáson a mennyezet. Nem élhették túl. Sajnálja a külföldi kormány, ami történt és részvétét kiáltja ki.
- Ja, persze! Ezért haltak meg, mi? - mondtam magamnak, nagyon rossz kedvem volt.
Eltettem a gyász levelet és a szüleim levelét kibontottam, ez állt benne:
Az ajándék, amit adtunk mágikus jellegű és különleges képességet ad a birtokló személynek. De meg kell tanulnod irányítani, vagy a nyaklánc fog kontrollálni téged. Mert mindennek van lelke és a tárgyban egy szellem lakozik, amelyik csak arra vár, hogy a gazdája legyengüljön és testet tudjon vele cserélni. A képességed maga a szellem idézés, de ha sokáig használod a nyaklánc lesz a saját börtönöd!

Képességem:
Egy ősi alikorn szellemet tudok megidézni, ami a testemet sötét sárga aurával fonja körbe és megvéd egy bizonyos szintig mindenféle ütéstől és támadástól.

Jellemem:
Visszahúzódó és halk vagyok. Nem szeretek hangosan kiabálni, és azt sem szeretem ha velem kiabálnak. Jó szívű szoktam lenni általában, de sokszor a kedvemtől függ, hogy hogyan cselekszem. Ha nem érdekel úgy se fogom megcsinálni/megtenni amit mások kérnek. Általában átnézek méndenkin, mert hozzá szoktam, hogy engem sem vesznek észre.

Tudom azt, hogy semmi köze nincs a képességem a géphez és csak a véletlenek folytán fogok a történetbe bekerülni, de így passzol számomra a karakterem remélem elfogadható.
0

#57 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 09:42

Üzenet megtekintéseIdézés: Syntac - Dátum: 30 december 2013 - 09:39

A karakterem:

Név: Syntac.
Nem: Csődör.
Faj: Földi póni.
Kor: 16 év.
Külső: Szőke szőre van, zöld szeme, és sárga a sörénye és a farka.
Cukijegy: nincs mivel még keresi a hivatását és képességét. Eddig lusta volt bármihez is, és ha csinált valamit vagy bele kezdett valamibe, fél óra múlva ott is hagyta. Nem nagyon foglalkozott senkivel és semmivel.

Történetem:
A szüleim régészek voltak és egy ősi alikorn tárgyat hagytak rám. Az utolsó előtti levelükben egy ékes hieroglifákkal ellátott nyakláncot találtam és egy üdvözlő levelet, hogy hamarosan haza érnek. Egy régi elfeledett alikorn fáraó piramisát térképezik ássák és tárják fel éppen, és nagyon sajnálják, hogy a nagybátyámnál kell lennem, addig amíg haza nem érnek. Nem mehettem velük ásatásra, mindig azt mondták nekem, hogy túl fiatal vagyok még hozzá és nem bírnám cipelni a nehéz régészeti hátizsákot. Tudtam azt, hogy ez csak egy kifogás, de mégis mindig valahogy mosolyogtam rajta. A táska tényleg nagyon nehéz, de már egyszer fel tudtam emelni. Ezzel az ajándékkal akartak kiengesztelni, amiért otthon kellett maradnom.
Két hónap telt el és nem kaptam hírt róluk. Már kezdtem aggódni értük és ez miatt mentem el sétálni, hogy lenyugodjak, de amikor a postás megállított az utcán és személyesen adta át azt az egyedi külföldi pecséttel ellátott levelet, megugrott a szívem. Már láttam a pecsétet és tudtam, hogy a szüleim küldték. A postás megcsóválta a fejét szomorú képet vágott és átadta a hivatalos halotti levelet is.
- Nagyon sajnálom! - mondta és tovább állt.
A fekete borítékban leírták a részleteket és a helyszínt hol és hogyan haltak meg a szüleim. Rájuk szakadt az egyik ásatáson a mennyezet. Nem élhették túl. Sajnálja a külföldi kormány, ami történt és részvétét kiáltja ki.
- Ja, persze! Ezért haltak meg, mi? - mondtam magamnak, nagyon rossz kedvem volt.
Eltettem a gyász levelet és a szüleim levelét kibontottam, ez állt benne:
Az ajándék, amit adtunk mágikus jellegű és különleges képességet ad a birtokló személynek. De meg kell tanulnod irányítani, vagy a nyaklánc fog kontrollálni téged. Mert mindennek van lelke és a tárgyban egy szellem lakozik, amelyik csak arra vár, hogy a gazdája legyengüljön és testet tudjon vele cserélni. A képességed maga a szellem idézés, de ha sokáig használod a nyaklánc lesz a saját börtönöd!

Képességem:
Egy ősi alikorn szellemet tudok megidézni, ami a testemet sötét sárga aurával fonja körbe és megvéd egy bizonyos szintig mindenféle ütéstől és támadástól.

Jellemem:
Visszahúzódó és halk vagyok. Nem szeretek hangosan kiabálni, és azt sem szeretem ha velem kiabálnak. Jó szívű szoktam lenni általában, de sokszor a kedvemtől függ, hogy hogyan cselekszem. Ha nem érdekel úgy se fogom megcsinálni/megtenni amit mások kérnek. Általában átnézek méndenkin, mert hozzá szoktam, hogy engem sem vesznek észre.

Tudom azt, hogy semmi köze nincs a képességem a géphez és csak a véletlenek folytán fogok a történetbe bekerülni, de így passzol számomra a karakterem remélem elfogadható.

Ez izgalmasan hangzik. Elfogadva! De mi az, hogy 16 évesen még nincs cukijegye?
kép
0

#58 Felhasználó nem aktív   Spoiler 

• Syntac the Killer
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 09:44

Üzenet megtekintéseIdézés: TűzSzikra - Dátum: 30 december 2013 - 09:42

Ez izgalmasan hangzik. Elfogadva! De mi az, hogy 16 évesen még nincs cukijegye?

Még ahhoz is lusta volt :D A cuki jegyek végkép nem érdekelték és egyáltalán nem foglakozott velük. Ez miatt nem is kapta meg.
0

#59 Felhasználó nem aktív   TűzSzikra 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 09:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Syntac - Dátum: 30 december 2013 - 09:44

Még ahhoz is lusta volt :D

Érdekes szuperhősnek ígérkezik, az biztos.
kép
0

#60 Felhasználó nem aktív   Spoiler 

• Syntac the Killer
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 30 december 2013 - 09:49

Üzenet megtekintéseIdézés: TűzSzikra - Dátum: 30 december 2013 - 09:45

Érdekes szuperhősnek ígérkezik, az biztos.

Nem tudom, hogy a többiek mit fognak hozzá szólni, mert nem igazán szuperhős alkat a karakterem, de majd meglátjuk. :)
0

Téma megosztása:

• (24 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.