Hunbrony Fórum: Offline, Internetes és web alapú játékok - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (105 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Offline, Internetes és web alapú játékok Minden, ami játék

#1 Felhasználó nem aktív   Mazsiih 

• Hegyitroll/Webmester
  • Csoport: Hegyitroll
  • Hozzászólás: 42

Elküldve: 09 január 2012 - 03:51

Vki ismeri az Audiosurfot?

Rövid angol leírás fordítása:
Az Audiosurf egy zene-adaptációs puzzle racer ahol a kedvenc zenéidet szó szerint játszhatod. A forma, a sebesség, és a hangulat a kiválasztott zenédtől függ.
Pontokat az azonos színű téglák csoportosításával szerezhetsz, és versenghetsz a többi játékossal a kedvenc számaitok toplistáján.

Ik hou van die muziek!

3

#2 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 117

Elküldve: 09 január 2012 - 04:09

Jah, én hallottam már róla meg láttam is youtubeon, poén egy játék(?) :D
0

#3 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 147

Elküldve: 09 január 2012 - 04:11

Na akkor itt van pár

0

#4 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 09 január 2012 - 06:42

Régen vágytam rá, de amiért nem tudtam megszerezni, felhagytam ezzel a céllal. :(
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#5 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 09 január 2012 - 06:53

Egy ideig játszottam vele(sajnos törten, máig is ostromlom magam ez miatt) de sokáig nem tudta a figyelmemet elvonni.
Viszont itt van pár ilyen Audiosurfos zene, melyeket kedvelek az egyik felhasználótól:

"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
0

#6 Felhasználó nem aktív   Bright Glow 

• Cukijegy Lovag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 333

Elküldve: 18 január 2012 - 01:25

Ezt a témát részben azért indítottam, mert érdekel, hogy mivel szoktatok játszani, ami az internettel kapcsolatos illetve valamiféle információs csere alakulhasson ki az azonos játékkal játszók között.

Nos én mostanság többnyire a weben játszom, például a KapiHospital vicces korház szimulátor játékkal:
http://hu.kapihospit...del/8003949.htm
képkép
0

#7 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 18 január 2012 - 03:20

SC2-megállás nélkül ^^ Esetleg nagyritkán Crysis 2

Meg Régebben OGAME-eztem is csak nem volt már a suli miatt időm mindíg figyelni így mindíg bedarálták kis csapatomat ^^
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 18 január 2012 - 03:29

Bár manapság nem szoktam túl sokat játszani, de gépemen mindig ott van a Left 4 Dead 1+2, valamint a Half Life 2: Deathmatch, meg pár multiplayeres HL2 MOD(Synergy, Obsidian Conflict, Overwatch). Főképpen Overwatchozok hétvégente, persze, ha vannak emberek a szervereken, meg L4D2, az is inkább baráti társaságban, vagy random szerverre, ha olyan kedvem van.
Egyébként még a Battlefield play4free, bár egy pár hónapja nem updateltem.
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
1

#9 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 288

Elküldve: 18 január 2012 - 03:30

Nekem meg volt ez a progi. Nagyon szerettem, csak mindig újra kellett rakni, mert demó lett egy idő után. o.O XD
0

#10 Felhasználó nem aktív   Duke of Unknown Name 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 136

Elküldve: 18 január 2012 - 03:40

kép
0

#11 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.314

Elküldve: 18 január 2012 - 07:19

Néhány éve az életem a Mechwarrior4 körül forgott, irtózatosan sokat játszottam online, magyar haverokkal és külföldi ligákban egyaránt. Csak sajnos az több mint 10 éves játék, és ahogy az idő múlt, egyre nehezebb lett olyan szervereket találni ahol értelmes játék ment, és a magyar csapat is lemorzsolódott...
Most jön majd ki mecwarrior online, várom mint a messiást, de félek is tőle hogy el fogják baszni, mmo-t csinálnak belőle, karakter építéssel meg tápolással nincs már időm foglalkozni.
kép
0

#12 Felhasználó nem aktív   Duke of Unknown Name 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 18 január 2012 - 08:02

Üzenet megtekintéseIdézés: Nitebruiser - Dátum: 18 január 2012 - 07:19

Néhány éve az életem a Mechwarrior4 körül forgott, irtózatosan sokat játszottam online, magyar haverokkal és külföldi ligákban egyaránt. Csak sajnos az több mint 10 éves játék, és ahogy az idő múlt, egyre nehezebb lett olyan szervereket találni ahol értelmes játék ment, és a magyar csapat is lemorzsolódott...
Most jön majd ki mecwarrior online, várom mint a messiást, de félek is tőle hogy el fogják baszni, mmo-t csinálnak belőle, karakter építéssel meg tápolással nincs már időm foglalkozni.

Ugye klánokkal is lehet majd lenni, nemcsak a Belső Szférás stravagokkal, pozvál?
0

#13 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 19 január 2012 - 11:11

Üzenet megtekintéseIdézés: Duke of Unknown Name - Dátum: 18 január 2012 - 08:02

Ugye klánokkal is lehet majd lenni, nemcsak a Belső Szférás stravagokkal, pozvál?

Csak annyit tudok amennyi a weboldaluk átfutásából kiderült, sztem csak IS lesz, és azon belül merc csapatok fognak harcolni bolygókért. (aztán ha felfut a játék biztos lesz clan dlc)
Ja és nem is mondtam állítólag free to play, ami annyiból elmegy hogy biztos összeülünk régi haverokkal lőni egyet ha unatkozunk, de általában a ftp azzal is jár hogy pénzért vehetsz tápos kontentet, úgyhogy tele lesz a szerver gazdag amcsi apuci izmozó kicsi hülyegyerekeivel :(
kép
0

#14 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 147

Elküldve: 19 január 2012 - 02:09

Én Mass Effec 1-2-őzni szoktam meg Cod 6-ozni,interneten meg a World of Tanks nevű játékkal játszok ha valaki ismeri.
Ja meg régi nagy kedvencemmel a Dungeon Keeper 2.kép
2

#15 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 117

Elküldve: 19 január 2012 - 03:09

Üzenet megtekintéseIdézés: Nitebruiser - Dátum: 19 január 2012 - 11:11

de általában a ftp azzal is jár hogy pénzért vehetsz tápos kontentet, úgyhogy tele lesz a szerver gazdag amcsi apuci izmozó kicsi hülyegyerekeivel :(

ajj mennyire gyűlölöm ezt, utálom, hogy alig van ténylegesen F2P játék, mert a 80-90% oylan, hogy van benen prémium amivel minden sz*rt megvehetsz amivel valami über halhatatlan nem tudom mi leszel, tök 8 milyen fajta játék, olyan alőnyt biztosít, hogy nem igaz... a maradék az meg legalább úgy szerez pénzt, hogy nem befolyásolja a játékot előnyökkel, pl League of Legends, ha valaki ismeri.

Én most a Guild Wars 2-t várom baromira már, kb 5-6 éve várok rá már, de idén végre kijön, Guild Wars buzi vagyok :D imádom azt a játékot, legjobb online game amit valaha megcsináltak :P
0

#16 Felhasználó nem aktív   -------------------------- 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 54

Elküldve: 19 január 2012 - 11:54

Hű Skywing ez a World of Tanks egész jónak tűnik, azt hiszem le is fogom szedni. :P Egyébként megvan a CS:S amivel nagy ritkán játszok, na meg persze a TF2 amivel már több mint 3 éve gémelek kisebb nagyobb megszakításokkal (számomra megunhatatlan :)). Az újonnan kijövő játékokat nem tartom számon max amit a valve kiad bár az nem egy gyakori dolog.
0

#17 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 20 január 2012 - 12:00

OpenTTD...
elég sokan játszanak vele, és még most is fejlesztik.
Én imádom. Már akkor szerettem amikor a 386-os
számítógépemen először megpillantottam.
kép
2

#18 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.947

Elküldve: 20 január 2012 - 12:06

Én elég sok ideje olyan 4-5 éve ,kissebb nagyobb megszakításokkal játszok a Runescape nevű MMORPG-vel. http://www.runescape.com/
Ez egy böngészöben játszható fantasy játék. Rengeteg skill van és meg freeben is hatalmas a játék tér. /bár majd egy fél éve nem játszottam vele lehet hogy újra kéne kezdeni/
kép
0

#19 Felhasználó nem aktív   Duke of Unknown Name 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 20 január 2012 - 01:41

Üzenet megtekintéseIdézés: TheVeracLord - Dátum: 20 január 2012 - 12:06

Én elég sok ideje olyan 4-5 éve ,kissebb nagyobb megszakításokkal játszok a Runescape nevű MMORPG-vel. http://www.runescape.com/
Ez egy böngészöben játszható fantasy játék. Rengeteg skill van és meg freeben is hatalmas a játék tér. /bár majd egy fél éve nem játszottam vele lehet hogy újra kéne kezdeni/

Én inkább DrakenSang-ezek.
http://drakensang-online.com/
0

#20 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 20 január 2012 - 09:38

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 20 január 2012 - 12:00

OpenTTD...
elég sokan játszanak vele, és még most is fejlesztik.
Én imádom. Már akkor szerettem amikor a 386-os
számítógépemen először megpillantottam.

Báá ilyen van???
a ttd volt a kedvenc játékom nekem is, de már régóta nem tudom rávenni hogy rendesen fusson a gépemen. Gondolom ennek az open cuccnak nincs baja a win7-tel...
kép
0

Téma megosztása:

• (105 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó