Hunbrony Fórum: Power Ponies: Egységes erő! OFF - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
Oldal 1 / 1

Power Ponies: Egységes erő! OFF A hősök egy mindeddiginél nagyobb fenyegetéssel állnak szemben...

#1 Felhasználó nem aktív   Patrícia 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 233

Elküldve: 14 július 2014 - 05:47

Láttam, hogy már szinte minden RP teljesen behalt. Szeretnék egy olyan RP-t indítani, ami, ha elég munkát fogunk belefektetni, és nem lesz fennakadás, nem fog behalni, hanem szerencsésen véget is fog érni.
A sztoriról dióhéjban: Maretropolisban egy ismeretlen gonosztevő bukkan fel, aki erősebb, mint azt a hősök hitték volna. Hum Drumnak nyoma vész, a póniknak pedig minden erejüket be kell vetniük, ha megakarják menteni városukat a teljes pusztulástól...

A hősök szerepére várom a jelentkezőket:

Masked Matterhorn
Nem: Kanca
Faj: Unikornis
Képességei: Képes bármit lefagyasztani a szarvából érkező sugarakkal.

Zapp
Faj: Pegazus
Képességei: Képes irányítani a természet erőit a villám alakú nyaklánca segítségével.

Fili-Second
Faj: Földi póni
Képességei: A leggyorsabb póni Maretropolisban, képes mérföldeket megtenni másodpercek alatt.

Radiance
Faj: Unikornis
Képességei: Ékszerei segítségével képes tárgyakat formálni az energiából, és azokat bevetni a harcban.

Mistress Mare-velous
Faj: Földi póni
Képességei: Lasszóját képes az akaratával irányítani. Valamint a táskájában lapuló patkók segítségével képes akadályozni, kigáncsolni ellenségeit a csata során.

Saddle Ranger
Faj: Pegazus
Képességei: Ha elveszti a türelmét, átváltozik egy szupererős szörnyeteggé.

Mivel ők már létező karakterek, ezért hozzájuk már nem kell külön OC.

A főgonoszra is várok jelentkezőt, hozzá viszont csak a név, jellem, képesség, és egy kinézet kell (elég, ha csak le lesz írva, hogy néz ki.)

Max. két civil karakter jöhet szóba. Ők lehetnek a gonosztevő csatlósai, vagy akár átlagos pónik, akik véletlen módon keverednek bele ebbe az egészbe.

Minden játékos csak egy karaktert irányíthat!
0

#2 Felhasználó nem aktív   Cold Rush 

• Jégkirály
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 248

Elküldve: 14 július 2014 - 05:53

Én jelentkeznék, mivel... Power Ponies! Amugy a sztoriból is lehet valami, ha elegen jelentkezünk.

Én Mistress Mare-velous karakterét foglalnám le, ha lehetséges.
1

#3 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.947

Elküldve: 14 július 2014 - 06:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Patrícia - Dátum: 14 július 2014 - 05:47

Láttam, hogy már szinte minden RP teljesen behalt. Szeretnék egy olyan RP-t indítani, ami, ha elég munkát fogunk belefektetni, és nem lesz fennakadás, nem fog behalni, hanem szerencsésen véget is fog érni.

kép
ez a fenti pár mondat rendesen megemelte a koponyaűri nyomást a buksimban...
konkrétan már lassan több, mint egy hónapja áll a közel azonos címmel futó/futott rp, és a sors fintora, hogy pont a jelen rp-t indító fórumlakónál van azóta is a stafétabot, erre meg új gémet indít közel hasonló elképzeléssekkel (szuper hősködés), ám jelen esetben közel kánoni alapok közé szorítva... (igaz számomra a 4. évad minden csak nem kanonikus D: )
hogy a kurva életben is van ez? <_<
kép
1

#4 Felhasználó nem aktív   Patrícia 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 233

Elküldve: 14 július 2014 - 11:08

Üzenet megtekintéseIdézés: Verac - Dátum: 14 július 2014 - 06:45

kép
ez a fenti pár mondat rendesen megemelte a koponyaűri nyomást a buksimban...
konkrétan már lassan több, mint egy hónapja áll a közel azonos címmel futó/futott rp, és a sors fintora, hogy pont a jelen rp-t indító fórumlakónál van azóta is a stafétabot, erre meg új gémet indít közel hasonló elképzeléssekkel (szuper hősködés), ám jelen esetben közel kánoni alapok közé szorítva... (igaz számomra a 4. évad minden csak nem kanonikus D: )
hogy a kurva életben is van ez? <_<

A másik RP-nél én már ősidők óta megkértem a KM-t, hogy kerüljek a sorrend végére bizonyos okok miatt, ezért nem értem, hogy te még hogy élhetsz abban a tudatlanságban, hogy nekem kéne írnom. A sorrendben utánam következőre várj, ne rám. Ezzel az ügynek ezt a részét hivatalosan is lezártnak nyilvánítom.
Amugy meg ha nem tetszik az RP, akkor menj máshova. Nem állom utadat. Nélküled is megvan ez a fórum, nem jön el a világvége attól még, hogy te lelépsz.
0

#5 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 15 július 2014 - 12:13

Üzenet megtekintéseIdézés: Patrícia - Dátum: 14 július 2014 - 11:08

Nélküled is megvan ez a fórum, nem jön el a világvége attól még, hogy te lelépsz.

várj, várj, te most akkor konkrétan azt mondtad neki, hogy húzzon el a fórumról, mert neki nem tetszik a te fél seggel kifosott szerepjátékod?
letetszene szállni a magaslóról? legfeljebb horthynak állt jól, autista szélütött lamantinoknak nem
kép
2

#6 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 15 július 2014 - 12:57

A másik RP-nél én már ősidők óta megkértem a KM-t, hogy kerüljek a sorrend végére bizonyos okok miatt, ezért nem értem, hogy te még hogy élhetsz abban a tudatlanságban, hogy nekem kéne írnom. A sorrendben utánam következőre várj, ne rám.

valószínűleg ugyanazok jelentkeznének ide is
valószínűleg ha eddig nem írtak, ezután sem fognak
valószínűleg akkor ennek sincs semmi esélye, pláne, hogy kb minden rp ugyanaz, csak itt még azt a csöpp szabadságukat sem adod meg a játékosoknak, hogy karaktert alkossanak maguknak
2

#7 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.947

Elküldve: 15 július 2014 - 11:47

A másik RP-nél én már ősidők óta megkértem a KM-t, hogy kerüljek a sorrend végére bizonyos okok miatt, ezért nem értem, hogy te még hogy élhetsz abban a tudatlanságban, hogy nekem kéne írnom. A sorrendben utánam következőre várj, ne rám. Ezzel az ügynek ezt a részét hivatalosan is lezártnak nyilvánítom.

eztet honnan a fosból kellett volna tudnom? nos had magyarázzam meg drága csillagbogaram, hogy miért is élek/éltem ebben a tudatban. először is a legutóbbi körben nem lett változtatva a sorrend (eztet kérlek, rendezd le TűzSzikrával), másodszor is az utóbbi hónapjaim maguk voltak az esszenciális káosz, mind fizikálisan, mind lelkileg, mind mentálisan végtelenségig kimerültem, így jobb dolgom is volt, minthogy ilyen csipcsup infókat fejben tartsak, és harmadszor szökő évente egyszer jelensz meg a zinternete végtelen szövedékének ezen a részén...
kérem, idéznéd ezt a bizonyos hozzászólás, lehet, hogy elsiklottam felette :3 ez olyan régen lehetett, hogy szinte senki sem emlékezett rá és ezért x db játékos vár már több, mint egy hónapja a reakciódra. plusz az utánad következő játékos, Klenon általában pontos szokott lenni... soo your argument is invalid :3

Amugy meg ha nem tetszik az RP, akkor menj máshova. Nem állom utadat. Nélküled is megvan ez a fórum, nem jön el a világvége attól még, hogy te lelépsz.

kép
szinte a fórum indulása óta lebzselek a végleten internet ezen szegletén, inkább még maradnák egy kicsit :3

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 15 július 2014 - 12:13

várj, várj, te most akkor konkrétan azt mondtad neki, hogy húzzon el a fórumról, mert neki nem tetszik a te fél seggel kifosott szerepjátékod?
letetszene szállni a magaslóról? legfeljebb horthynak állt jól, autista szélütött lamantinoknak nem

^kurvára ez

Üzenet megtekintéseIdézés: Afelers - Dátum: 15 július 2014 - 12:57

valószínűleg ugyanazok jelentkeznének ide is
valószínűleg ha eddig nem írtak, ezután sem fognak
valószínűleg akkor ennek sincs semmi esélye, pláne, hogy kb minden rp ugyanaz, csak itt még azt a csöpp szabadságukat sem adod meg a játékosoknak, hogy karaktert alkossanak maguknak

amit az úr mondott
kép
2

#8 Felhasználó nem aktív   Void 

• Lord Void őkegyetlensége ( Árnymester)
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.225

Elküldve: 15 július 2014 - 02:23

Öhm.. Öhm.. Hát öhm... Én is megszólalnék.

Szerintem Patricia célja nem egy olyan Rp-é megteremtése volt ahol saját karterünk bőrébe bújhatunk, hanem egy olyané ahol meglévő karakterekkel kell játszanunk. Ez részben hátrány hogy nem tudjuk a kinézetét szabályozni és a képélességeit, viszont. Vannak olyan játékok ahol adott a főszereplő karakter akit irányítunk. Call of Duty-k, Starcraft, Mass effect ( Jó leeht nem jó példa, nem ismerem a játékmechanikáját, de a nevét nem lehet megváltoztatni a Shaperd-nek úgy hogy fix karakter ) és eme játkok palettája igen széles, mégis rengetegen vannak akik inkább belebújnak egy szereplő bőrébe és irányítják tetteiket mintsem hogy egy saját karaktert találjanak ki kinézetre stb.

Én szerintem ez egy jó ötlet, csak még egy kicsit finomítani kéne a dolgokon. Az ötlet maga jó, kezdö forumozoknak egy egyszerü RP-é csak még finomításra vár, és nagyon fontos hoyg ne legyen hosszú, szerintem. DE bocssása meg az ég ha nincs igazam.

Amúgy Afi lehet hogy van már ilyen és az összes többi Rp-é sorsára jutt, de mégis kitehet róla, a KM vagy a játékosok? ( jó ha Km lusta dög és nem ír a saját RP-éjébe legalább egy körzárát akkor ott megvan hogy ki a hibás, de az Rp-ék nagy részében nem ez van.)

ÉS még egyszer bocsánatot kérek hogy ide pofátlankodtam és nem voltam gonosz. ( Jep nincs szükség itt is magas röptű Shido vs Void shitstormra :D )
Pite!
0

#9 Felhasználó nem aktív   Doom 

• Leader of the cabbages
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.223

Elküldve: 16 július 2014 - 07:54

Amugy csak szerintem fura, hogy pont Void kommentjére nem reagált senki, amibe ráadásul olyan dolgokat írt, amik igazak is?
kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 16 július 2014 - 07:58

Üzenet megtekintéseIdézés: Doom - Dátum: 16 július 2014 - 07:54

Amugy csak szerintem fura, hogy pont Void kommentjére nem reagált senki, amibe ráadásul olyan dolgokat írt, amik igazak is?

Csak azok a dolgok furák, amik nem (tűnnek) logikusak.
kép
0

#11 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 16 július 2014 - 08:18

Üzenet megtekintéseIdézés: Doom - Dátum: 16 július 2014 - 07:54

inkább ez
kép
2

Téma megosztása:

Oldal 1 / 1

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó