Hunbrony Fórum: Pony Crafting És Animáció - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
Oldal 1 / 1

Pony Crafting És Animáció Csinájjá pónimuvít

#1 Felhasználó nem aktív   Gigahertzeg 

• Friss tag
  • Pipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 5

Elküldve: 30 december 2014 - 12:05

A Double Rainboom cuccok segítségével és a Pony OC Creator segítségével óriási lehetőségek nyílnak meg előttünk

https://www.dropbox....noc1lekYXa?dl=0

http://generalzoi.de...or-v3-397808116

Tuti kis tutoriál nem tom mikó lessz de én úgy vagyok vele hogy nem tudok a semmibe tanítani
Szóval lehetne olyat csináni hogy valakinek megmutatom skype-on keresztül és felvesszük
Kikire sikerült valamit átragasztani de azóta új dolgokat is tanultam.
0

#2 Felhasználó nem aktív   KikiGames 

• -2
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 955

Elküldve: 30 december 2014 - 12:25

Üzenet megtekintéseIdézés: Nigga - Dátum: 30 december 2014 - 12:05

A Double Rainboom cuccok segítségével és a Pony OC Creator segítségével óriási lehetőségek nyílnak meg előttünk

https://www.dropbox....noc1lekYXa?dl=0

Tuti kis tutoriál nem tom mikó lessz de én úgy vagyok vele hogy nem tudok a semmibe tanítani
Szóval lehetne olyat csináni hogy valakinek megmutatom skype-on keresztül és felvesszük
Kikire sikerült valamit átragasztani de azóta új dolgokat is tanultam.

Rám minden ragad, csak a tudás nem.
bub
0

#3 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 30 december 2014 - 01:02

Üzenet megtekintéseIdézés: KikiGames - Dátum: 30 december 2014 - 12:25

Rám minden ragad, csak a tudás nem.

A csajok is?
0

#4 Felhasználó nem aktív   Gigahertzeg 

• Friss tag
  • Pipa

Elküldve: 23 január 2015 - 12:16

Készen is van kicsit álmos voltam amikor készült mert akkor jutott eszembe hogy na megcsinálom

kicsit megvágtam a videót hogy ne legyen olyan hosszú így is lett 49 perc a 1óra 39perc helyett

És nem is akartam annyira lemenni arra az IQ-tlan szintre hogy mindent szájbarágjak

Eléggé az alapokról van itten szó de meg kell hagyni azt az élményt is amit az ember saját maga tapasztal meg

https://www.youtube....h?v=bx5Ej7_GaFA

Ha van kérdés ide jöhet
0

#5 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 23 január 2015 - 12:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Gigahertzeg - Dátum: 23 január 2015 - 12:16

Készen is van kicsit álmos voltam amikor készült mert akkor jutott eszembe hogy na megcsinálom

kicsit megvágtam a videót hogy ne legyen olyan hosszú így is lett 49 perc a 1óra 39perc helyett

És nem is akartam annyira lemenni arra az IQ-tlan szintre hogy mindent szájbarágjak

Eléggé az alapokról van itten szó de meg kell hagyni azt az élményt is amit az ember saját maga tapasztal meg

https://www.youtube....h?v=bx5Ej7_GaFA

Ha van kérdés ide jöhet

Belenéztem, nem mindig tűnt megtervezetnek a videó. És hát, ez nem egy gameplay, amit azon kívül, hogy nem szeressem, de oda így jó lenne.
Vektorokkal bajban voltál:
Bézier-görbe
Egyszerű a dolog, ha nem tudod, mi az, nem kell beszélni róla, vagy előtte utána nézel :D
"Persze elbénáztam. Miért csináltam ilyen vékonyra a karjait meg a lábait. Hát legalább ki legyen gyúrva, vagy valami! Most komolyan, rá sem lehet izgulni."
Mekkora igazság! :D

Ami a legnagyobb hibája: Töményebb, mint egy Tibi atya "Három sötét-világos" pálinkája.
Tutorialt sok, fejezetekre tagolt videóban érdemes felrakni. Egyben nem nyomatjuk, nehéz visszatekerni egy adott pontra, egyszerre nem nézzük meg, stb.
0

#6 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 23 január 2015 - 06:01

Üzenet megtekintéseIdézés: Akit SziHu-nak hívtak - Dátum: 23 január 2015 - 12:45

Egyszerű a dolog, ha nem tudod, mi az, nem kell beszélni róla, vagy előtte utána nézel :D
"Persze elbénáztam. Miért csináltam ilyen vékonyra a karjait meg a lábait. Hát legalább ki legyen gyúrva, vagy valami! Most komolyan, rá sem lehet izgulni."

Eddig meg akartam nézni. most már inkább semmit nem nézek meg tőled.
kép
0

#7 Felhasználó nem aktív   Gigahertzeg 

• Friss tag
  • Pipa

Elküldve: 23 január 2015 - 09:16

Kivághattam volna de jó poénnak tűnt:D

Sok részre tagolt tutoriálokat meg én nem szeretem meg én azt vettem észre a tutoriálokkal kapcsolatban hogy aki tanítja az se tud igazából minden tehát igaz az a mondás hogy aki tudja csinálja aki nem tudja az tanítja meg a bonyolult szakkifejezések meg anglicizmus hogy nem tudja mi az a forgáspont de azért mondja hogy enkörpojint
meg jó ha van az emberben egy kis önállóság

Draw With Jazza-t még érdemes nézni csinált ilyen izom anatómia cuccot amire lehet izgulni
https://www.youtube....r/DrawWithJazza
Komolyra fordítva a szót ->tananyag<-

Illetve Grant Beaudette aki az MLP ben alkalmazott trükköket mutatja be
https://www.youtube....eaudette/videos
0

#8 Felhasználó nem aktív   Fluxus 

• Friss tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 10 február 2016 - 11:28

Fillies and Gentlehorse,

A magyar "Antológia" elkészítésének elhatározása a december végi ivászatok során felderengett. Agymenésből, kreativitásból és sörből nincs hiány, más nem is kell. Közben elröppent 2 hónap és elkövettünk jelenleg 92 kis videónyi balesetet 01:15:00 nettó összjátékidővel ami előreláthatólag 2 óra fölé fog dagadni, azaz egy egész estés röhögőgörcs generátor készül.
Az alapját redub-ok, paródiák, crossoverek és vicces cuccok képzik aminek a lényege a magyar kötődés az eredeti "Ponies the Athology" szellemiségében, de tartalmában teljesen eltérően.
Jelenleg 3-an dolgozunk bele a projektbe: PizzaFryer, SziHu és jómagam.

A háttér-dokumentáció elkészítése, licencek kikérése és még videovagdosás van épp folyamatban.
A publikáció becsült dátuma a 2016. Július-Szeptember intervallumban lesz fellelhető.

Éééééssss itt szeretnék kérni egy kis segítséget: Intro-t és Outro-t kellene készíteni, egyedi animációt (Flash vagy SFM, mindegy), ami a képességeinket meghaladja. Ezekre íródott egy alapkoncepció, a jellegét és a világát az alkotójára bíznánk.

Lényeg, ez kicsit vicces, kicsit hosszú, de a mienk! Akinek volna kedve megcsinálni az intot és az outro-t, keressen fel engem privátban:
Skájpín (hunfluxus) - vagy
f@szbúkon (Szabadvezetéki Szigetelők Magángyűjteménye)

Köszííííí!
Fluxus Művek - VoltAmper
<!-- Fluxus Művek alias VoltAmper -->

kép
3

#9 Felhasználó nem aktív   Fluxus 

• Friss tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 25 április 2016 - 09:56

Az Antológia projekt elég szépen halad, sőőőt, már túllövi az elképzelt célt, ahol a külsős lektorok is röhögőgörcsöt kaptak... Két dologra volnánk kíváncsiak:

1. Van-e igény vetítésre. Amennyiben igen, leszervezzük Budapesten egy bérelt teremben projektorral és hangosítással, vagy moziban szeptemberben.

2. Az oldalon nyílt egy "ötletláda". Ha akad videó ötleted azt ne tartsd magadban. Írd meg pontosan, hogy milyen zenére/szövegre miből mit és hol kell összevagdosni, vagy csináld meg a videódat 720p felbontásban. Lényeg, legyen szoros köze a pónikoz és magyar zene/szöveg, paródia, corssover sátöbbi, R34 mentes, káromkodás lehetőleg legyen minimális, de poénos. Ok: szilvás buktát, mert azt szeretem!

Új promó Májusban.

http://insulators.dl...akok/index.html

Hákúná Mátátá
<!-- Fluxus Művek alias VoltAmper -->

kép
4

#10 Felhasználó nem aktív   KikiGames 

• -2
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 955

Elküldve: 16 augusztus 2016 - 03:04

Üzenet megtekintéseIdézés: Fluxus - Dátum: 25 április 2016 - 09:56

Az Antológia projekt elég szépen halad, sőőőt, már túllövi az elképzelt célt, ahol a külsős lektorok is röhögőgörcsöt kaptak... Két dologra volnánk kíváncsiak:

1. Van-e igény vetítésre. Amennyiben igen, leszervezzük Budapesten egy bérelt teremben projektorral és hangosítással, vagy moziban szeptemberben.

2. Az oldalon nyílt egy "ötletláda". Ha akad videó ötleted azt ne tartsd magadban. Írd meg pontosan, hogy milyen zenére/szövegre miből mit és hol kell összevagdosni, vagy csináld meg a videódat 720p felbontásban. Lényeg, legyen szoros köze a pónikoz és magyar zene/szöveg, paródia, corssover sátöbbi, R34 mentes, káromkodás lehetőleg legyen minimális, de poénos. Ok: szilvás buktát, mert azt szeretem!

Új promó Májusban.

http://insulators.dl...akok/index.html

Hákúná Mátátá

Volt/lesz vetítés?
bub
0

#11 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 16 augusztus 2016 - 04:00

Üzenet megtekintéseIdézés: KikiGames - Dátum: 16 augusztus 2016 - 03:04

Volt/lesz vetítés?

Lesz hát!
0

#12 Felhasználó nem aktív   Doom 

• Leader of the cabbages
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.223

Elküldve: 10 október 2016 - 06:31

Csak most volt időm végignézni a Pónikákokat (egyébként az külön dicséretet érdemel, hogy sokkal jobban érdekelt, mint az új EQG, azt még nem láttam), és nekem tetszett. Örülök, hogy a magyar fandom képes/tud kitermelni magából ilyeneket.

Úgy tudom, lesz folytatása, én várom. :)

(Mondom én, hogy 2017 a pónik éve lesz!)
kép
1

Téma megosztása:

Oldal 1 / 1

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó