Hunbrony Fórum: reakcióvidejó - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

reakcióvidejó csináljunk magyar reakcióvideót, season 5 első részéhez

Szavazás: reakcióvidejó (10 felhasználó adott le szavazatot)

legyen videjó?

1. ja, megnézném. (2 szavazat [20.00%])

Voksolás százalékaránya: 20.00%

2. igen , részt is vennék benne. (2 szavazat [20.00%])

Voksolás százalékaránya: 20.00%

3. nem, ne vegyük már ezt is át az amcsiktól (6 szavazat [60.00%])

Voksolás százalékaránya: 60.00%

4. igen, de nincs időm rá a csipába (0 szavazat [0.00%])

Voksolás százalékaránya: 0.00%

Voks A vendégek nem szavazhatnak

#1 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 249

Elküldve: 23 március 2015 - 01:38

felvettem ezt, szerintem érdemes lenne áthozni az amcsiktól. facsén brony csoportban volt pár érdeklődő, ezért errefelé is megérdeklődök.

( Ilyen jellegűre gondoltam: https://www.youtube....A322D867992908B )
kép
0

#2 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 23 március 2015 - 01:47

már mevint kevés az opciók száma :I

nem azért nem lennék benne mert ew murica hurrdurr hanem mert aint no body got time fo dat :c

amúgy meg ha csak meglepődött fejekkel van tele az egész (amit az átlag magyar fácsebúkos fandom keraktivitása után jósolok) a kutyát sem érdekelné, a fenti videó is azért ennyire nézett mert 'híres' embereket mutatnak, a humor ami van benne az hagyján
2

#3 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 02:44

Üzenet megtekintéseIdézés: Afelers - Dátum: 23 március 2015 - 01:47

már mevint kevés az opciók száma :I

nem azért nem lennék benne mert ew murica hurrdurr hanem mert aint no body got time fo dat :c

amúgy meg ha csak meglepődött fejekkel van tele az egész (amit az átlag magyar fácsebúkos fandom keraktivitása után jósolok) a kutyát sem érdekelné, a fenti videó is azért ennyire nézett mert 'híres' embereket mutatnak, a humor ami van benne az hagyján

Igen én is ezért vetettem fel ide. (sajna tisztában vagyok, milyen emberek vannak ott) reméltem, hogy így több emberhez fog eljutni, és így össze lehetne valamit hozni.

ja és tettem fel mégegy választási lehetőséget, ha azzal kivagy segítve.
kép
0

#4 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 23 március 2015 - 04:33

Még mindig kevés az opció.
A reakcióvideóknak annyi értelmük van, mint a... a...
Ice Bukeket cuccosnak. Vagy a... nem tudom. A selfienek van értelme, egy csomó értelmileg zéró halt már meg, mert vonatnak háttal pózolt pl.
Szevasz valamennyi szelekció. Remény.

Viszont tényleg, biztos volt ilyen, hogy hatványozódik.
Reakcióvideókra reakcióvideó. Majd arra is.
Kérdem én: mi a ménköves fityfenének? Most nekem így kéne megtudnom, mit reagálnék rá? Vagy mi?
Elhiszem, hogy <13 éves korosztálynak kurva nagy flash. De... szerintem meg ez a gáz, nem a hélium.
Reakcióvideók... max ha kémiai. Akkor tetszene. Talán.

Kérek egy "Kérem kapcsoljaki!" (ÍGY!) pontot is, mert besavaznám, mint a hangya a kaputelefont.
4

#5 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 07:08

Üzenet megtekintéseIdézés: Csak simán SziHu! - Dátum: 23 március 2015 - 04:33

Viszont tényleg, biztos volt ilyen, hogy hatványozódik.
Reakcióvideókra reakcióvideó. Majd arra is.
Kérdem én: mi a ménköves fityfenének? Most nekem így kéne megtudnom, mit reagálnék rá? Vagy mi?
Elhiszem, hogy <13 éves korosztálynak kurva nagy flash. De... szerintem meg ez a gáz, nem a hélium.
Reakcióvideók... max ha kémiai. Akkor tetszene. Talán.

Kérek egy "Kérem kapcsoljaki!" (ÍGY!) pontot is, mert besavaznám, mint a hangya a kaputelefont.

nagyon ritka esetekben van a reakció, a reakcióra (nem is értelmes, és ez így elég szélsőséges). az ilyen jellegűeket a nagy többség azért szereti, mert vannak vicces reakciók, érdekes kommentálások, gondolat, észrevétel (amit esetleg mikor nézte a többség nem vette észre).
13 kurva nagy flashosok meg ask fmen tengetik a seggüket meg piálnak, leszarnak ilyen reakció videót, inkább azok a gyökerek nézik akikben egy agyrák éhen halnak.
Nézz Öveges professzort valami izotópos itallal, savazzad a rejákcióvidejót aztán oszt jóvan.

jut eszembe: Ice bucket-nek volt értelme, jótékonykodási felhívás volt egy igen ritka betegségben szenvedőknek az érdekében, csak alaposan elb4szt4 a sok agyhalott utánzás jelleggel.
kép
0

#6 Felhasználó nem aktív   Wortex 

• Ultimate Bad Luck Brian
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 225

Elküldve: 23 március 2015 - 03:10

Üzenet megtekintéseIdézés: Csak simán SziHu! - Dátum: 23 március 2015 - 04:33

Még mindig kevés az opció.A reakcióvideóknak annyi értelmük van, mint a... a...Ice Bukeket cuccosnak. Vagy a... nem tudom.

ValóVilágnak? Én kb ahhoz tudnám hasonlítani. A koncepció marha unalmasnak tűnik, mégis van egy rahedli ember, aki megnézi. D: Én bár VV-t nem nézek, reakció videót néha szoktam.

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 23 március 2015 - 07:08

jut eszembe: Ice bucket-nek volt értelme, jótékonykodási felhívás volt egy igen ritka betegségben szenvedőknek az érdekében, csak alaposan elb4szt4 a sok agyhalott utánzás jelleggel.

Lehet mondani, hogy volt értelme, de szerintem nem sok. Ahogy mondtad, ez a betegség ritka. Ráadásul tudtommal még csak nem is halálos. Miért pont erre kellett jótékonykodni, amikor van egy csomó másik gyakori, és sokkal veszélyesebb megbetegedés, amire még ugyanúgy nem találtak gyógymódot?
Már az alap gondolattal sem értek egyet. Az, hogy mindehhez egy vödör ivóvizet kéne használni, csak ráadás.

Hogy mondjak valamit ON is:
Az eredetit sem kedvelem annyira. Amiket láttam, azokban volt 1-2 jó pillanat, de egyébként nem voltak olyan érdekesek.
Magamról pedig nem tudom elképzelni, hogy érdekesebbé tudnám tenni... szóval ja.
De azért ha sikerül a project, megnézem. D:
Spoiler
0

#7 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 04:11

Üzenet megtekintéseIdézés: Wortex - Dátum: 23 március 2015 - 03:10

Lehet mondani, hogy volt értelme, de szerintem nem sok. Ahogy mondtad, ez a betegség ritka. Ráadásul tudtommal még csak nem is halálos. Miért pont erre kellett jótékonykodni, amikor van egy csomó másik gyakori, és sokkal veszélyesebb megbetegedés, amire még ugyanúgy nem találtak gyógymódot?
Már az alap gondolattal sem értek egyet. Az, hogy mindehhez egy vödör ivóvizet kéne használni, csak ráadás.

"A kezdeményezés jó célt szolgál, ugyanis az adományozáson van a hangsúly, amit egy idegrendszeri betegséggel foglalkozó alapítványnak szánnak." vagyis akinek ez a betegsége van, nagyjából ez az állandó állapota. ÉS halálos. vagyis inkább gyorsabban halsz el csúnyán mondva.
"Az ALS az akaratlagosan mozgatható izmokat beidegző agyi és gerincvelői mozgató idegsejtek pusztulásával járó végzetes betegség. A beteg végül teljesen elveszíti mozgásképességét, majd a légzőizmai sem működnek"

"az akaratlagosan mozgatható izmokat beidegző agyi és gerincvelői mozgató idegsejtek pusztulásával járó neurológiai betegségben szenvedő gyerekeket támogatják, de lehet mást is támogatni, például rákkutatással kapcsolatos alapítványokat, állatvédő szervezeteket, vagy bármi mást, ami szerinted fontos."
rengeteg más felhívás is van, bár elég elenyésző számú emberhez jut el, az ALS Ice Bucket sem onnan ismered, hogy jótékonykodási felhívás hanem sok paraszt borogatja egymásra a vizet. rengeteg felhívás volt, jótékonykodási koncertek amik M.o. is vannak, valamint a beteg gyerekeknek adománygyűjtés(ajándékgyűjtés karácsonykor), vörös kereszt,vagy az a bohócorrú ápolónővel a plakát a rákos gyerekekért adód 1% SZÓVAL reklámozás a rossz. meg csomó embert nem érdekli.

most reagálhatnám azt, hogy na és mikor gyerekek ivóvízzel locsolgatják egymást, több liter számra nyáron, az nem ráadás.
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 23 március 2015 - 04:13

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 23 március 2015 - 01:38

felvettem ezt, szerintem érdemes lenne áthozni az amcsiktól. facsén brony csoportban volt pár érdeklődő, ezért errefelé is megérdeklődök.

( Ilyen jellegűre gondoltam: https://www.youtube....A322D867992908B )

Nem sértegetésből, de egyedi ötletünk nincs? Miért kell mindent másolnunk az amcsiktól? Ugyanez a magyar média is. Mindet kopizunk ott is. A ramsteines főző műsort, vagy sok kamu valóságshowt, ahol azt nézi a sok agyilag alultáplált, hogy a celeb hogy baromkodik, meg nyafog, hogy milyen szar most neki, miközben szaporodnak, meg vakarják a hátsójukat adzsakuzziban.
Komolyan mondom Hánynom kell az ilyesmi majmolástól. Szerintem ettől jobbak vagyunk.
kép
2

#9 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 04:44

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 23 március 2015 - 04:13

Nem sértegetésből, de egyedi ötletünk nincs? Miért kell mindent másolnunk az amcsiktól? Ugyanez a magyar média is. Mindet kopizunk ott is. A ramsteines főző műsort, vagy sok kamu valóságshowt, ahol azt nézi a sok agyilag alultáplált, hogy a celeb hogy baromkodik, meg nyafog, hogy milyen szar most neki, miközben szaporodnak, meg vakarják a hátsójukat adzsakuzziban.
Komolyan mondom Hánynom kell az ilyesmi majmolástól. Szerintem ettől jobbak vagyunk.

főzőműsor miatt hibáztasd a gyökér csatornát és a VV miatt is. közismert tényt mennyire szarok és köpném őket arcon csalánlevéllel, de ez nem megoldás, hogy akkor ne vegyünk át semmit se, illetve majd persze kitalálunk valami egyedit, mert jobbak vagyunk, de gyakorlatilag semmit se csináltunk.

elszájkaratézgatunk okoskodunk fórumon, fordítunk, fanartokfictionképregény, podcast és néha összeröffenünk ennyi. ennél kicsit bővíteni akartam lehetőségeinket, akinek ez tetszik, akkor hozzuk át, mint a külföldi gameplay "műfajt" a TheVR. át is hozott meg tett is hozzá egy kis eredetit, valamit, amitől sokan nézik.
(vagy akár Dancsó a fulmkritikus, vagy jatekpartizan a """""gameplay""""" játékbemutatókkal.)
nem feltétlenül kell ugyanazokat az elemeket, másolni, hozzá lehet tenni valami eredetit, vagy kivenni belőle azt amitől már baromi unalmas.
kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 23 március 2015 - 04:53

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 23 március 2015 - 04:44

főzőműsor miatt hibáztasd a gyökér csatornát és a VV miatt is. közismert tényt mennyire szarok és köpném őket arcon csalánlevéllel, de ez nem megoldás, hogy akkor ne vegyünk át semmit se, illetve majd persze kitalálunk valami egyedit, mert jobbak vagyunk, de gyakorlatilag semmit se csináltunk.

elszájkaratézgatunk okoskodunk fórumon, fordítunk, fanartokfictionképregény, podcast és néha összeröffenünk ennyi. ennél kicsit bővíteni akartam lehetőségeinket, akinek ez tetszik, akkor hozzuk át, mint a külföldi gameplay "műfajt" a TheVR. át is hozott meg tett is hozzá egy kis eredetit, valamit, amitől sokan nézik.
(vagy akár Dancsó a fulmkritikus, vagy jatekpartizan a """""gameplay""""" játékbemutatókkal.)
nem feltétlenül kell ugyanazokat az elemeket, másolni, hozzá lehet tenni valami eredetit, vagy kivenni belőle azt amitől már baromi unalmas.

Rosszul értelmeztél:
Copy = ugyanazt csináljuk, csak saját színészekkel. Programozásban sem kezdek mindent gépi kódtól, de nem írom meg újból a Call of duty-t saját modellekkel.
kép
5

#11 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 05:01

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 23 március 2015 - 04:53

Rosszul értelmeztél:
Copy = ugyanazt csináljuk, csak saját színészekkel. Programozásban sem kezdek mindent gépi kódtól, de nem írom meg újból a Call of duty-t saját modellekkel.

így már értem, de én se a kopira gondoltam, ezért emeltem ki, hogy magyar reakcióvideó. persze ha összejönne pár ember akkor lehetne ötletelni, milyen legyen a koncepció, milyen elemek legyenek benne, de így, hogy semmi sincs nem tudok még egy fél zsemlét se elképzelni erre.
kép
1

#12 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 23 március 2015 - 05:42

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 23 március 2015 - 05:01

így már értem, de én se a kopira gondoltam, ezért emeltem ki, hogy magyar reakcióvideó. persze ha összejönne pár ember akkor lehetne ötletelni, milyen legyen a koncepció, milyen elemek legyenek benne, de így, hogy semmi sincs nem tudok még egy fél zsemlét se elképzelni erre.

Akkor én is félreértettelek, de így meg a magyar fandom méretét tekintve nem lenne értelme. két-három évvel ezelőtt még azt mondtam volna, vágjunk bele, de most már - mint ahogy a többiek is írták - a kutya nem nézné meg. Meg aztán egy reakcióvideó más tészta, mint egy Gameplay videó. ott lehetnek kategóriák: szar játékokkal játszok, vagy kategória szerint(horror, stratégia, stb.), nézhetem grafika szerint, vehetem poénosra vagy komolyra, de itt csak két dolgot tudok elképzelni: vagy felveszem a fejem, és kivágjuk a poénos részeket (ami egyébként nulla másodperc, mert fapofával nézem végig az egészet, nem szokásom fejeket vágni, max. néha elmosolyodok, és egy videó kedvéért nem fogok kamu érzelmeket szimulálni) vagy pedig utólag elmondom a véleményemet. Mindkettőre van példa.
kép
1

#13 Felhasználó nem aktív   Wortex 

• PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 06:19

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 23 március 2015 - 04:11

"A kezdeményezés jó célt szolgál, ugyanis az adományozáson van a hangsúly, amit egy idegrendszeri betegséggel foglalkozó alapítványnak szánnak." vagyis akinek ez a betegsége van, nagyjából ez az állandó állapota. ÉS halálos. vagyis inkább gyorsabban halsz el csúnyán mondva.

>jó célt szolgál
>much adományozás
>such önzetlenség wow!
Igen, erről szólt a kezdeményezés. Viszont úgy indult el az egész, hogy újabb és újabb embereket kell kihívni. Azt akarták, hogy terjedjen. Így elkerülhetetlen, hogy az idióta emberekhez is elkerüljön. Előre lehetett látni, mi lesz a vége.
Szóval gyorsabban halunk el... Ez csúnya. Viszont tartom magam a véleményemhez. Van kegyetlenebb is.

"az akaratlagosan mozgatható izmokat beidegző agyi és gerincvelői mozgató idegsejtek pusztulásával járó neurológiai betegségben szenvedő gyerekeket támogatják, de lehet mást is támogatni, például rákkutatással kapcsolatos alapítványokat, állatvédő szervezeteket, vagy bármi mást, ami szerinted fontos."

Ahogy az elektró tanárom mondaná: ez már fejlesztés. Mindenki tudja, hogy ez a kihívás az ALS-ről szól. Nem véletlenül hívják úgy, hogy #ALSIceBucketChallenge

rengeteg más felhívás is van, bár elég elenyésző számú emberhez jut el, az ALS Ice Bucket sem onnan ismered, hogy jótékonykodási felhívás hanem sok paraszt borogatja egymásra a vizet. rengeteg felhívás volt, jótékonykodási koncertek amik M.o. is vannak, valamint a beteg gyerekeknek adománygyűjtés(ajándékgyűjtés karácsonykor), vörös kereszt,vagy az a bohócorrú ápolónői plakát a rákos gyerekekért adód 1% SZÓVAL reklámozás a rossz. meg csomó embert nem érdekli.

Semmi bajom nincs a jótékonykodással.
Nekem az a problémám, hogy a felhívás és a kihívás között baromi nagy a különbség.
Az Ice Bucket egy kihívás. Ha pusztán figyelemfelkeltés lenne a célja, nem lenne a nevében, hogy "Challenge".

most reagálhatnám azt, hogy na és mikor gyerekek ivóvízzel locsolgatják egymást, több liter számra nyáron, az nem ráadás.

Jujj! Liter számra! :o
Te egy vödör jeges vizet sajnálsz tőlük, hogy értelmetlenül a fejükre öntsék.
Én meg a 20 liter ivóvizet, amivel a WC-t húzzák le. Naponta.
Ilyen nagyságrendek mellett 1 vödör tényleg csak ráadás. (Ez persze nem kifogás arra, hogy az ember tényleg csak úgy öntögesse magát.)

Arra akarok kilyukadni, hogy ezt a kihívást nem lehetett volna jól kivitelezni.
Az emberek nagytöbbsége azt csinálta, amit már te is mondtál.
Azok pedig, akik foglalkoztak is ennek az egésznek a jótékonysági tarmalmával, fordíthatták volna jobb célra is a pénzüket.
Ez az én véleményem a dologról.
Spoiler
0

#14 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 06:41

Üzenet megtekintéseIdézés: Wortex - Dátum: 23 március 2015 - 06:19

>jó célt szolgál
>much adományozás
>such önzetlenség wow!
Igen, erről szólt a kezdeményezés. Viszont úgy indult el az egész, hogy újabb és újabb embereket kell kihívni. Azt akarták, hogy terjedjen. Így elkerülhetetlen, hogy az idióta emberekhez is elkerüljön. Előre lehetett látni, mi lesz a vége.
Szóval gyorsabban halunk el... Ez csúnya. Viszont tartom magam a véleményemhez. Van kegyetlenebb is.

most épp jelen pillanatban ezt választották, ne sajnáljuk már tőle. kegyetlenebb is van, arról már biztos hallottál, de erről meg pont nem, lehet ezért volt ez a kihívás. az internet is jó célokra találták fel, de némá Lákátos Jáuzsi itt lenyalt haj nevű stricizik és lesznek öngyilkosok troll kommentekért. mindfuck ne utáljuk már ennyire az ötletet a gyökér emberek miatt.

Jujj! Liter számra! :o
Te egy vödör jeges vizet sajnálsz tőlük, hogy értelmetlenül a fejükre öntsék.
Én meg a 20 liter ivóvizet, amivel a WC-t húzzák le. Naponta.
Ilyen nagyságrendek mellett 1 vödör tényleg csak ráadás. (Ez persze nem kifogás arra, hogy az ember tényleg csak úgy öntögesse magát.)

Aztak0rva! szerinted a kölykök egy vödörnél megállnak?
félreértettél, én a te ráadásképpen vödör vizedet negatív hozzászólásnak értelmeztem, és egy alapötlet amihez leborítod magad egy vödör vízhez, milyen húdenagy pocsékolás. erre hoztam hogy a kölyköket, hogy ők mennyit fogyasztanak el "hasztalanul" de nem bonyolódom bele, több vödör víz az.

Arra akarok kilyukadni, hogy ezt a kihívást nem lehetett volna jól kivitelezni.
Az emberek nagytöbbsége azt csinálta, amit már te is mondtál.

ebben legalább egyetértünk.

Azok pedig, akik foglalkoztak is ennek az egésznek a jótékonysági tarmalmával, fordíthatták volna jobb célra is a pénzüket.
Ez az én véleményem a dologról.

erre pedig a legjobb reakcióm az, ha nincs konkrét válaszom erre, látván milyen határozott a véleményed.
remélem sohaabüdösk0rvaéletben nem fogsz egészségügyben lenni.
kép
2

#15 Felhasználó nem aktív   Wortex 

• PipaPipaPipa

Elküldve: 23 március 2015 - 07:00

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 23 március 2015 - 06:41

most épp jelen pillanatban ezt választották, ne sajnáljuk már tőle. kegyetlenebb is van, arról már biztos hallottál, de erről meg pont nem, lehet ezért volt ez a kihívás. az internet is jó célokra találták fel, de némá Lákátos Jáuzsi itt lenyalt haj nevű stricizik és lesznek öngyilkosok troll kommentekért. mindfuck ne utáljuk már ennyire az ötletet a gyökér emberek miatt.

Így is fel lehet fogni.

erre pedig a legjobb reakcióm az, ha nincs konkrét válaszom erre, látván milyen határozott a véleményed.

Határozott véleményem van, de azért meg lehet győzni, hogy nincs igazam. D:

Azt én is remélem! ^^
Spoiler
0

#16 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 23 március 2015 - 07:37

Hát, akkor nevezzük át a témát Ice Bucket cselendzs-re.

-Adnánk hozzá az arcunkat... Persze mindenki szereti reklámozni ezt, mert általános dolog, hogy ezt a defektedet tudja a tesód, szülőd, haverod, így nem fosol, hogy valaki csak úgy megtalálja és onnan lesz a comming out.
-Jó.. lesz néző. Tény.
-Vehetjük fel, hogy nézzük a filmet, balta arccal, egy-ketten kínosan rájátszanak, amit így se teszünk be a videóba, mert nem z kategóriás színészkedést akarunk.

Szevasz nekem egy-két helyen volt az, hogy arcon csaptam magam lájtosan, egy bazdmeggel kísérve.
És eléggé unnormális vagyok, relatív is.
Ebből nem lenne fél perc sem.
0

#17 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 23 március 2015 - 10:02

Viszont tartom magam a véleményemhez. Van kegyetlenebb is.

(most mondanám hogy van sokkal durvább és lassabb módja is a gyilkosságnak, mégsem hányja ezt senki a rokonság szemére mikor a drága lányukat valaki "csak" megerőszakolja és elnyesi a torkát, de azt hiszem kicsit éles hasonlat lenne)
kép
1

#18 Felhasználó nem aktív   Doom 

• Leader of the cabbages
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.223

Elküldve: 23 március 2015 - 10:22

Én meg már azt hittem, hogy valami értelmes topicot nyitott. Na majd máskor. (az már csak mellékes, hogy el is írta a nevét)
kép
0

#19 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 23 március 2015 - 10:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Sir Doom - Dátum: 23 március 2015 - 10:22

Én meg már azt hittem, hogy valami értelmes topicot nyitott. Na majd máskor. (az már csak mellékes, hogy el is írta a nevét)

Többszörösen. De azt hittem, ez a poén benne.
Tévedtem. Csak úgy, mint az említett művekben, ezekben sincs semmi vicces.
Csak Zsidó toka röhejes a hasonlatával picit.

Oszt nem győzöm lájkolgatni a mínuszait szegény újoncnak xĐ
Igen, mert remélek még. Igaz, a nagybetűt ő sem ismeri. De van nála pont, meg vessző!
Meg kell ezt becsülni...
0

#20 Felhasználó nem aktív   Tale of End 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 95

Elküldve: 23 március 2015 - 11:03

Üdv! Én lenni egészségügyben, és amit Wortex mond.
Mert miért nem az SM, ami sokkal gyakoribb?
Ezek az adományok különben sem fogják felgyorsítani a gyógymód feltalálását...
0

Téma megosztása:

• (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó