Hunbrony Fórum: A Fekete Tűz Krónikái - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

A Fekete Tűz Krónikái Az Ősi krónikák vándorai

#1 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 29 december 2015 - 09:50

Igény mutatkozott egy hasonló kaliberű szerepjátákra mint ami az Ősi szerepjáték is volt.

Így hát neki is ugrok.

Jelentkezést ebbe a szerepjátékba nem várok. Ez a szerepjáték típus inkább hasonlít egyfajta közös Fanfic íráshoz, így a játékosok mennyisége erősen limitált. ( általában 2 maximum 3 fő ideális)

Hasonlóan mint bármeik másik szerepjátékban, itt is van egy öszefoglaló keret egyfajta Fő cél ami felé a karakterek és a világ halad. Azonban itt nincsenek tényleges játékosok, és nincs tényleges kalandmester sem. Minden "játékos" egyben kalandmester is A történések egyidőben zajlanak, Ám az npc-ket mindíg az a személy irányitja aki ír, illetve akikre ráhatása lehet. ( pl aki körülötte van )

Tényleges karakterek nincsenek, hisz a játékosok általában saját magukat alakitják az ehhez hasonló szerepjátékokban, így nincs szükség karaktermeghatározásra. (de karakterhűségre igen)

A holnapi nap Folyamán játékostársammal el is kezdjük a játékot. Illetve Később amennyiben igény mutatkozik rá még egy játékost be tudunk vonni a játékba.

Mivel az én helyzetem Speciális, így nekem szükséges egy karakterleírás, Mivel én nem teljesen csak "saját magamat" alakitom.

Nevem: ( lol. én. ) Tarca László [NickName: Othala]

Nem: férfi

kor: 25 év

Személyiség: Ideges természetű. Fizikailag nem erős, ám koncentrációjának hála így is veszélyes tudással rendelkezik.
Rossz minden olyan tevékenységben amit nem szeret ami nem érdekli. Szülei elváltak, Édesanyja 1 éve meghalt tüdőrákban.
Jelenleg nagyszüleivel tengeti életét, kitartóan munkahely után kutatva,hogy végre elszakadhasson a nagyszüleitől és saját édesanyjától örökölt
házában élhessen.

Solar Flyheart:

Nem: Nő/kanca

Kor: Földi időszámítás szerint: 20év Non földi időszámitás szerint: 1700év

Feladat: Asztrális segitő.

Személyiség: Kedves és megértő. Ám gyakran elköveti azt a hibát hogy olyannyira segiteni akar másoknak hogy azzal pont elüldözi őket.
Nagyon fél a magánytól, roppant érzékeny arra ha nem tud másokkal interakcióba lépni. Nem Kedveli az emberi faj-t, Csak azoknak hajlandó megnyilvánulni akik kiérdemlik a bizalmát és képesek elfogadni őt.

Szakterülete a Kibernetika és a Robotika, ám földi ittlétének idejére ezt és tudásának nagyrészét elzárta, nehogy véletlenül is olyat mondjon el amivel beleavatkozhat az emberi fejlődésbe.

Kapcsolat: Segitő

Jelentése: Általánosan levetítve Egy test két léleknek ad otthont. Az Asztrális segitő a segitendővel együtt egy testen osztozik, Ám létezésük, érzéseik és tetteik eltérnek egymástól tekintve hogy két külön személyről van szó. Általában a segitők azonos nemüek a segitendővel a könnyebb megértés és kapcsolat kialakitása végett, Rejtély hogy Én miért kaptam egy csajt a nyakamba.

Az embereknél ez a jelenség nem tapasztalható. Ott a saját személyiség töredezhet, Fragmentálódhat Trauma esetén. Ezt hívják Skizofréniának.
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#2 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 30 december 2015 - 07:09

Név: Bady
kor: 30 év
nem: férfi
külső: Átlagos testalkatú átlagos megjelenésű
Barna rövid haj, zöld szem.

Belső:

Álltalában nyugodt, megfontolt, néha túl óvatos. Nehezen bízik meg másokban. Néha olyan, mintha el lenne varázsolva.
Mindenben a logikát keresi, de nem utasítja el a számára érthetetlen dolgokat sem, ha az tényleg működik.
egyedül él egy pesti lakádban, alkalmi munkákból tartja el magát.

Az ablak halk roppanással jelezte hogy megadta magát. Nem nagyon kellet feszegetni, konkrétan elmállott ott, ahol a zár tartotta. Az épület már több mint
hatvan éves, egy bánya egyik épülete lehetett, az a hely, ahol a bányászok felkészültek a munkára. Szertem ezeket az épületeket, a múlt visszamardt
relikviái, olyan hangulatot kelt bennem, mintha egy posztapokaliptikus világban lennék. Bemászok az ablakon és felkapcsolom a zseblámpám. Egy folyosó
végén állok. A lámpa fényében látszik, ahogy a por amit lépteimmel felverek allsan száll. évek óta nem járt ebben az épületben senki. A folyosó végére
érve két ajtó nyílik, egy szemből és egy oldalról. A szemben lévő terem a konyha lehetett, pár korhadt szekrény, egy asztal, amin tányérok vannak, és pár
tűzhely. Az egyiken egy lábas van, alján még ott van a maradéka, amit főztek benne, de már nem tudnám megmondani, mi lehetett az. a szekrényekben
étkészletek vannak, kanalak, villák, poharak, tányérok. Pár tányér már a földön hever darabokra törve. Tovább megyek a másik ajtón. Egy msáik folyosón.
több bezárt ajtó is van, egy lépcső az emeletre, és egy porta fülke, egyből a bejárat mellett. a porta teljesen üres, csak egy kulcscsomó lóg a falról egy
szögre akasztva. Elteszem, hátha nyit itt valamit. A földszinten az ajtókba próbálva csak az egyiket nyitja de a terem teljesen üres. Egy másik ajtónál
próbálkozva a zárba beletörik a kulcs. Úgy döntöttem megnézem az emeletetet. Az egész emelt egy nagy öltöző kivéve egy kissebb termet, ami zuhanyzó volt,
de itt is csak a csaptelepek helyei vannak meg, meg a betonból kialakított zuhanyzók alapja. az öltözőkben padok és öltözőszekrények vannak, pár rongy és
ruhadarab a földön. az egyikj szekrény zárva van. Belepróbálom a kulcsokat és az egyik nyitja. Teljesen üres. Illetve majdnem, egy dobozka van benne, ami
le van zárva. Az oldalán valmi szimbólumok vannak, nem ismerem fel őket. Valami csörög benne. Elteszem a kis dobozt. Még sétálgatok egy kis ideig az
épületbe, kiélvezve a hangulatot, amit áraszt magából, majd úgy döntök, ideje hazaindulni.

Pár órával később otthon előeszem a kis dobozt. Fából van, egyszerű kialakítású, és a zár sem túl bonyolult. Egy apró drótdarabbal sikeresen kinyitom.
Egy nykba akasztható medál van benne, hasonló szimbólumokkal, mint ami a dobozon van. De a közepén egy félreismerhetetlen ábra van, a négy égtájat jelöli
bár a megszokott Észak-Dél-Kelet-Nyugat helyett itt is azok a fura szimbólumok vannak. De nem ez a legfurcsább benne. Hanem hogy a szimbólumok egyike
halványan dereng. Ahogy forgatom a medált, az izzás is követi, mindig ugyanabba az irányba mutat.

Pár nappal később
Követtem az iránytűt és nemsokára egy kaszinóhoz érek.
- Ugye csak nem egy ügyes reklámról van szó, hogy így csábítsák az embereket játszani? El kel ismernem nagyon kreatív. Morfondírozok magamban, miközben többször is
körbejárom az épületet. Az iránytű kétségkívül az épület belsejébe vezet. És még vamai feltűnt. Van itt egy másik valaki, aki hasonlóan agyon kerülgeti
az épületet. Mindegy, bemegyek a kaszinóba, aztán majd meglátjuk. Ha már eljöttem eddig, már kiderítem mi a fene ez. Aztán meg nem kötelezhetnek rá hogy
játsszak...
kép
1

#3 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 30 december 2015 - 07:58

Unatkozok. De nagyon.

Nem mondom azt hogy az életem egy hatalmas káosz, Sőt kiszámítható mint az egyszer egy. És épp ez az ami nagyon zavar.
Itt állok 25 éves fejjel és úgy érzem se jelenem se jövőm nincs. Bandukolok a fülhalgatóval a fülemben a belvárosban.

"Ez a király körút akkor közel a Blaha. Onnan keleti és irány haza"

Valahogy semmi kedvem tudomást venni a környezetemről. Emberek. Annyi van belőle hogy a hányinger kerülget tőlük. Nem mintha rasszista lennék vagy ilyesmi csak egyszerűen.. Ezek nem élőlények. Legalábbis nagyrészük szó szerint esztelen zombik. Nemcsak az értelem de még a felelőségteljes Éntudat is hiányzik belőlük. Olyan kevés. Olyan ritka látvány az akire azt mondom. igen ez az ember él. És még kevesebb az akire ránézve tényleg látom annak hogy örül. Hogy szívböl képes örülni. A derengés ilyenkor alig észrevehető de legalább már érzékelem a változást. legalább már.... látom.?

"- Nos aham. Ügyesen haladunk bár elég lassan. Mivel elég makacs tudsz lenni. És néha továbbra is kételkedsz az épelméjüségedben -"

" igen hogyne kételkednék benne mikor egy hanggal a fejemben veszekszek. tényleg épelméjűségre vall igazad van .... "

Hát igen. Ő itt Flyheart. Illetve simán Fly. Ő lenne az asztrális segitőm akit azért kaptam hogy tanulhassak tőle és megtanuljam hogy és miként kell úgymond méltó tagjává válni az asztrális társadalomnak. Persze csak engem ver az ég hogy pont egy csajt kellett kifogjak. Ez miért is probléma? Nos azon egyszerű oknál kifolyólag hogy egy testbe vagyunk zárva, így érzéseinket,gondolatainkat megosszuk egymással akarva akaratlanul, Tetteinket azonban szigorúan különválasszuk mert muszály.

Ennek bizonyitéka hogy miért is lassítottam le mikor épp igyekeznék haza az unalmas életembe?

"- AWWW Uh UH!! Nézd azt a ruhát! Awww so cute! Én is szeretnék egy ilyet! -"

"jólvan ökelme legyen szives elzsibbadni" -végre

Mondom ki gondolatom utolsó szavát egyfajta megerősítés gyanánt hogy tényleg az enyém-e. Néha előfordult még a korai időkben amikor még nem voltunk egymással túl jól összehangolódva mondtam olyanokat ki amiket nem én gondoltam. Még szerencse hogy nem nyilvánosan.

Forditanám fejemet vissza az útra, mikor tekintetem megakad a mellettem lévő ház tövében. Valami fényes cuccos volt....vagy van ott? Kupak esetleg?
Így hát közelebb bandukolva veszem észre hogy ez valamiféle cuccos... valami nyakláncféleség a mérete alapján..
Fel is veszem és nem telik bele fél percbe se szemet is szúr. Ennek kisugárzása van. És nem Esíki. ez biztos. Nem látom de derengés van körülötte. Ami ilyen szinten nekem rossz jel. Soha nem láttam még itt ilyen tárgyat ami ilyesmit csinált volna.

"- UUuuuu jól érzem amit érzek? -"

" nem. Csak be vagy tépve és halucinálsz röff röff. "

"- Akkor mi lenne ha halucinálva követnénk csak a móka kedvéért? - "

" Látom te még nem akarsz nyugton lenni. "

"- Aww kérlek mikor voltam én valaha is nyugton? -"

" na ez az. De sebaj legyen gyereknapod. "

Hát üsse kavics elindulok arrafelé amerre ez a medálféleség mutat. Egy darabig kóvájgok hogy biztos lehessek benne. ide mutat ez a ketyere. Ide? Id... De ez egy kaszinó. Mi a rák érdekes van egy kaszinóban? A szerencsejáték a vesztesek sportja. Viszont hajt a kíváncsiság hogy mi az ördög lehet ez a dolog így hát bemasírozok a főbejáraton.

- húúú a szemem kiég ettől a flancos puccos helytől. *Jelentem ki alig hallhatóan szinte magamban*

SPARTA!

Spoiler

kép
2

#4 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 30 december 2015 - 08:35

Belépek a kaszinóba. Nem is vártam mást. Pár sor fél karú rabló, azok a tipikus pénznyelők mindenféle témában, néhány olyan játék, amit még soha nem is láttam, meg ugyebár az elengedhetetlen rulett. Szemben egy bárpult, ahol biztosan lehet pár ezer forintért ásványvizet venni, és jobbra az illemhelyek. Az egész helytől az undor fog el. Követem a medál utasítását, persze csak rejtve, nehogy valaki kiszúrja, mi a fene van nálam, jobb a biztonság. A személyzeti ajtó fele mutat. Pár méterre megállok tőle nagyjából annyi távolságra hogy ne legyen feltűnő, hogy az után az ajtó után érdeklődök. Az ajtó mellet egy nagyobb darab őr áll egymásba font karral. Néha egy két alkalmazott jön ki az ajtón. Ekkor feltűnt hogy az a személy akit kint is láttam, most ott áll tőlem pár méterre és ő is azután az ajtó után érdeklődik. Vajon mit akarhat itt? Lehet hogy neki is van egy hasonló medálja. Feléje irányuló érdeklődésemet azonban elrejtem, soha nem lehet tudni...
kép
1

#5 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 30 december 2015 - 08:50

Na de Semmi gond Niggerek vagyunk, mondá a kijelentés. Ez egy kaszinó kerülni kell a feltűnést és felmérni a helyzetet.
A személyzet ajtó fele mutat eme ketyere. Ez oké. De ott van az a marcona őr-bátyja aki nem valószínű hogy két szép világoskék szememért beenged.
Meg egy srác. Ő is érdeklődik a személyzeti helyiség iránt ahogy lá... Hoppá. Neki is vibrál valami a kezében. Lehet hasonló cucc mint ez? Egyáltalán ki a franc ez a srác? nem lehet sokkal idősebb nálam.

"- úú nekiis van vibráló medálja! megkérdezzük tőle mi a helyzet? -"

" peeersze az őr bácsi mellett elkezdünk beszélgetni egy vad idegennel GoodGame Well Played miss! "

A logika azt diktálja hogy először kissé nézzünk körül. Hány őr lehet. Hol vannak. Kamerák vannak-e. és ha igen hol. Szóval erőt véve magamon valami nem is tudom kevésbé csóró pórnépféle viselkedési formát utánozva besétálok a nyerőgépek közé. El is kezdek a lehető legfeltűnésmentesebben körbenézni.
Az őrök sétálgatnak, de nincsenek többen 3-nál. Kamera az van dögivel, De ahogy látom csak egy pásztázza a személyzeti bejáratot. Azaz van holtpontja be lehetne valahogy sunnyogni ha az őr nem lenne ott. Hm. Bár ha meggondolom, biztos akad itt olyan kevésbé józan személy aki szivesen csinálna egy kis fesztivált ha megadom neki a kezdő lökést. Csak ezt nehezebb kivitelezni mint eltervezni.

Az őr egy ideig szótlanul tűri a dolgot majd a nem messze lévő sráchoz/férfihoz fordul

- Jóuram. eltévedt talán? segithetek?

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#6 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 31 december 2015 - 06:50

- Jóuram. eltévedt talán? segíthetek - teszi fel a kérdést az őr.
Na remek, most mi a fenét mondjak neki? vetek egy pillantást az ajtóra. Érdekel ez engem ennyire? Hmmm... megvan, talán ez beválhat.
- Az állásra szeretnék jelentkezni. - válaszolom neki határozottan.
Pár másodperc kínos csend következik majd ismét megszólal:
- Takarítóira? egy kicsit régi hirdetés, de Takarítóra mindig szükség van. Mondja majd végigmér.
- Igen, arra. Válaszolom neki.
- Rendben kövess kérlek. Válaszolja, majd megfordul, és kinyitja előttem az ajtót.
Rendben, ez bevált. Átmegyek az ajtón majd becsukja utánam és elfordul balra. Egy nem túl hosszú folyosó, jobb oldalt elkanyarodik, a kanyarnál egy ajtó, a bejárattal szemben a személyzeti wc, tovább még pár ajtó és a folyosó másik végén is egy. Vetek egy pillantást a medálra, jobbra mutat egy ajtóra. Még éppen el tudom olvasni a feliratot rajta: "Raktár".
- Erre kérlek, majd kinyitja a folyosó végén az ajtót. Egy Váróhelyiség, egy asztal, pár szék és fotel, meg egy kanapé, de sehol egy ablak. Helyette a falakon mindenféle képek vannak, a legtöbbjük csak dekoratív, de az egyik, a legnagyobb, egy férfit ábrázol. Mintha egy maffiózó lenne a múlt évszázad elejéről.
- Ő a főnök, mindjárt találkozhatsz is vele. Legyél vele nagyon illedelmes, nem szereti a pimasz embereket.
Bólintok, majd benyit a szobában lévő másik ajtón.
- Mari, itt egy férfi, a takarítói állásra akar jelentkezni.
- Rendben, pár perc, a főnök most beszél valakivel. - Bólint, majd oda jön hozzám.
- Oké fiú, maradj itt, mindjárt jön Marika, és felkészít. Informál engem, majd kimegy a szobából.
Eddig megvolnánk. beszélem meg magammal, miközben az ajtóhoz lopódzok, résnyire nyitom azt. Az őr épp most ment ki a személyzeti ajtón. kimegyek, és odamegyek a raktárajtóhoz. Megpróbálom kinyitni. Remek, zárva van. Lépteket hallok. Megpillantom a személyzeti wc ajtaját. Tűnés be oda. Gondolom, miközben már indulok is oda.
Becsukom magam után az ajtót, bemegyek az egyik Trónhoz, és várok, hogy elhaladjon a léptek tulajdonosa.
kép
1

#7 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 31 december 2015 - 07:21

A rulettasztalnál akadnak páran, és a ricsajozásból ítélve már alkalmas a hangulat arra hogy kicsit beletapossanak a pedálba.
Szóval a társaságba vegyülve próbálok jópofát vágni hozzájuk ami igen nehezen megy, de tekintve az enyhén ittas állapotukra ez nekik fel sem tűnik.
Na akkor mi lenne ha.

"- Duhajkodás ideje lesz Othi? -"

"duhajkodjon akinek két anyja van. Meg hat kereke és úgy hívják hogy trolibusz."

-Ez aztán a fain hangulat! Yooho! Hadd szóljon a zene! Ezaz baby rázd a hátsód!

Igen kellemetlenül telnek a percek. Ez a sok semmirekellő átkozott ember. Még ráadásul kontrollálatlanok az alkohol miatt, de úgy tűnik a kis tervem sikerre jár.
Ketten fel is ugranak a rulettasztal tetejére és ott kezdik el ropni ezt a..... rángatózást? mert hogy ezt táncnak nem nevezem az biztos.

Kiválva a társaságból el is indulok a személyzeti ajtó fele. Ahogy sejtettem az ajtó melletti őr is egyenesen az asztal felé tart. Én pedig pókerarccal elhaladok mellette, majd a kamerára pillantok. Holt térbe van a következő ciklusba belógok.

3...2...1... Most.

Az ajtót gyorsan kinyitom, majd bezárom magam mögött. Gyorsan körbe is nézek hogy nincs-e valaki más a folyosón ahova kerültem

" - Wc Wc Wc - "

"minek ismételgete..."

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#8 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 01 január 2016 - 06:47

Rendben szerencsére felkészültem. leveszem a hátamról a táskát és elkezdek kotorászni benne. Kisvártatva elő is halászok belőle egy nagyobb kulcscsomót.
A raktár zárja egy egyszerű cilinderes kulcs. Meg is van, cilinderes mesterkulcs. Még szerencse hogy nem modernebb a zár, azzal nem tudnék mit kezdeni. Elvégre a célpontjaim régi elhagyatott épületek, romvadász(nem tudom mi a szakkifejezés rá) vagyok, nem pedig besurranó tolvaj. Leveszem a kulcsot a csomóról, és a zsebembe csúsztatom, majd elteszem a többi kulcsot. A léptek hirtelen maradtak abba. Lehet, hogy ide jön a wc-re? vagy esetleg engem keres? kilesek a kulcslyukon. Itt áll az ajtó előtt. Mi a fenére vár még? Vissza az ajtóhoz legközelebbi toaletthez, és várok tovább. Mást nem tudok tenni.
kép
1

#9 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 01 január 2016 - 07:10

- Elnézést maga lenne az új takaritó? Nem azt mondták hogy várjon a szobában?

Takaritó? mi a francról beszél? Én nem jelentkeztem sehová sem. Bár ezt annyiban talán kihasználhatom hogy

-Nem kérem én csak a Wc-t keresem mert mindjárt olyan gátszakadás lesz hogy a budai árviz semmiség lesz hozzá képest!

Láthatóan a hölgy ettől a kijelentéstől kicsit meglepődik, azonban pár pillanat múlva

-Gyere ez az ajtó lesz az.

El is kezdem hát a hölgyet követni. Hát mit ne mondjak. Már lassan néne lesz belőle nem egy túl fiatal nőről van szó. Haja már őszül göndör fürtjei úgy lógnak szanaszéjjel mint valami 3. generációs vérbeli boszorkánynak. Na csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel mielőtt békává változtat.

Mosolyodom el kicsit.

"- Látod miért wc? - "

" Te tudóskanca honnan a fenéből... "

" - Skill.... And style. *mondja meglehetősen kélyes hangon -"

" Woa...woa Stop tha magic! "

Közben oda is érünk az ajtó elé. Láthatóan a folyosó kevésbé puccos mint a kaszinó hátsó része. Ez vagy azért lehet mert nem forditanak rá különösebb igényt hogy az alkalmazottak milyen körülmények között dolgoznak, vagy az a tipikus maffiabiznisz. az a "piszkos fajta"

-Ha végeztél kérlek gyorsan menj ki azon az ajtón ahol bejöttél. Vendégeknek nem szabad itt tartózkodnia. Ha bárki megkérdezi Marika engedett be ide.

Mosolyog rám kedvesen, bár megesküszöm rá nem tudom a mosolyának okát leolvasni. Nem őszinte a mosolya ezt látom. De már annyira belejött ebbe a kamumosolyba hogy nem tudom lenyomozni a szándékát.

Benyitok hát a mosdóba, majd bezárom magam mögött az ajtót. Szóval ha jól láttam a medál a nem messze lévő ajtóra mutat. itt van egy pár lépésnyire. De valószínüleg nem hagyják tárva nyitva. Mivel nem tudom hogy más is van itt megszólalok.

-Idáig oké. Csak a raktárba hogy jutok be. Ötlet te nagyszájú?

Kérdezem hát fly-t akinek most láthatóan semmi érdemleges nem jut eszébe.

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 01 január 2016 - 07:31

Bejött valaki ide. Jólvan csak siess a do.. és bezárja.
Mi a fene?
-Idáig oké. Csak a raktárba hogy jutok be. Ötlet te nagyszájú? - kutya legyek ha nem... gondolom, miközben a wc ajtaját résnyire nyitom. Másnak már biztos nyikorgott volna, de már annyi nyikorgó ajtót kinyitottam, hogy megtanultam, hogy kell nem nyikorogva kinyitni egy ajtót. Igen, Ez az a srác.rendesen kinyitom az ajtót és megszólítom:
- Mi a fenét akartok a raktárban? És... hol van az akihez beszéltél? Nézek körül picit értetlenül.
kép
1

#11 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 01 január 2016 - 07:40

Mi a fene nem számítottam itt vendégségre. Ez az az emberke akinek lehet egy hasonló medálja mint ez.

"- Itt a vibrálós bácsi YAaay - "

" OOkai okai chill. "

-Minek akarok oda bejutni.. hát mert keresek valamit. És kivel beszéltem? Magamban tudod kissé részeg vagyok és olyankor magammal társalgok.

Közlöm halkan.

Most erre mi mást mondhatok. Itt van az emberke. Semmi különöst nem látok benne. Átlagos kinézet, viszont közel sem átlagos zöld szem.
az a dolog vonzhatta ide őt is mint engem. De nem bízhatok meg benne azt se tudom ki az ördög ő.

-És te mit keresel itt? Te lennél az új takaritófiú?

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#12 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 01 január 2016 - 07:56

Egy kilométerről kiszagolom és megállapítom, hogyha valaki részeg. De ő nem az.
- Takarítson ezek után a hóhér! Majd pont én fogom a mocskot felvakarni ebből a bűnbarlangból. Válaszolom hasonlóan halkan, elfordított fejjel, majd folytatom.
- Mindenki keres valamit. Én is. De tolvajokat nem igazán kedvelem. Bár te nem tűnsz tolvajnak, a tolvajok felkészültebbek. Szóval mondasz konkrétumokat, hogy miért akarsz olyan nagyon bejutni a raktárba, és én eldöntöm, hogy segítsek-e neked. Mondom ugyanolyan halkan, mint ahogy elkezdtük a beszélgetést, miközben a szemébe nézek.
kép
1

#13 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 01 január 2016 - 08:17

-Oh hát így állunk? Elég annyit tudnod hogy követek egy jelet. ami abból a raktárból jön. És eléggé érdekesnek találom.

Továbbra is fenntartom a lehetőséget hogy nem bízhatok benne. Megelégedhet ennyivel vagy megoldom egyedül is.

" - Aww othi ne legyél ilyen morci vele. helyesnek tűnik - "

" Neked lehet. Én leszoktam róla hogy ok nélkül minden jöttmentbe megbízzak "

Elég lepukkant ez a Wc meg kell hagyni. Szerintem még budipapir sincs benne.
De össze kell szednem magam. Egyre inkább nem tetszik ez a hely. Mintha itt valami rossz is lenne. És nagyon nem szeretem ezt az érzést.
ha mindent összevetek egyenlőre nem vagyok túl nagy slamasztikában. azt hiszem.

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#14 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 01 január 2016 - 09:04

- Egy jelet mi? teszem fel a költői kérdést.
- Rendeben, ebben az esetben kövess. folytatom, majd ajtóhoz lépek, és résnyire nyitom azt. Nincs senki a folyosón, remek.
Irány a raktárajtóhoz, elő a mesterkulcs. Behelyezem a zárba. Első próbálkozásra nem akar elfordulni.
- A fene egye meg, suttogom, majd kijjebb húzom fél milliméterrel, aztán újra próbálkozok. Majdnem elfordul, de megakad.
Gyerünk már, ne játszd meg magad. folytatom a diskurálást a zárral, majd kicsit erélyesebben elfordítom újra, és egy kattanással kinyitja a zárat.
- Szezám tárulj. na nyomás befelé. suttogom újra, majd bemegyek a szobába. Miután újdonsült társam is bejött a raktárszobába, becsukom, és visszazárom az ajtót, majd körülnézek.
kép
1

#15 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 01 január 2016 - 09:26

A raktár. Szinte terjeng a fertötlenitőszernek a szaga. Dohos falak polcok mindenütt, bár úgy tűnik a helység távolabbi része még ritkábban van használva.
a pókhálókkal tarkított üres polcok között rengeteg kivehetetlen letakart poros dolog is rejtőzik. Elő is veszem a medált a zsebemből, ami így már meglehetősen fényesen izzik.

-Itt van az a valami valahol.

"- Te Othi. Nem lehet hogy amit keresünk egy kapu? - "

" mi a rossebből gondolod? "

" -Magic? röff röff -"

" majd mindjárt kiderül "

El is kezdek keresgetni. De mit is? fogalmam sincs épp mit keresek. Ráadásúl még mindíg allergiás vagyok kicsit a penészre, így vissza kell tartanom amennyire lehet a tüsszögésemet.

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#16 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 02 január 2016 - 06:01

- Egyébként Gábor vagyok, de hívj csak nyugodtan Bady-nak. Mindenki így hív. - mondom, miközben előveszek egy zsebkendőt és odanyújtom neki.
- Ezt tedd az orrod elé. - majd előveszem a medált és elkezdek keresgélni én is. Valószínűleg már nagyon közel lehet, mert az iránytű funkció megszűnt helyette inkább pulzál, bár elég lassan, alig lehet észrevenni. Ahogy mászkálok a teremben, változtatja a pulzálás ütemét. Majd megtalálom azt a pontot, ahol a "legerősebb a jel".
- Mi a szösz lehet itt? Nézek körül, ugyanis ahol állok, ott nincs semmi. Majd lenézek a földre, és látom, hogy egy kisebb perzsaszőnyeg van leterítve. elmozdítom a helyéről a szőnyeget és egy csapóajtó van alatta.
- Azt hiszem találtam valamit! -szólok neki halkan, majd felnyitom a csapóajtót. Pár kőlépcső vezet lefelé egy olyan terembe ami alig magasabb, mint én vagyok. Az egéz olyan, mintha valami vár pincéje lenne. Viszont nem ez a meglepőbb az egészben. A teremben több láda is van, mindben drágakövek vannak. A végén pedig egy emberméretű tükör. Odamegyek a tükörhöz, és látom, hogy nem látom benne magam. Ekkor a medál abbahagyja a pulzálást, és már zseblámpa erősségű fényt áraszt magából.
- Azt hiszem, megvan amit kerestem.
kép
1

#17 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 02 január 2016 - 06:43

-Bady. Rendben. Én László vagyok. De engem meg hívj csak Othi-nak.

Elveszem hát a felajánlott zsebkendőt, és a medált figyelem. Ahogy sejtettem Bady egyenesen azt követi mivel az enyém is ugyanoda mutat nem megyek utánna előbb itt nézek körül.

Kissé beljebb haladva óvatosan arrébb emelem a letakart pókhálós lepedőket vagy micsodákat. Alattuk mindenféle meglehetősen réginek tűnő cucc akad. Régi öltöny, kalap. üres üveg aminek tartamát nem áll szándékomban meghatározni, Dobozok. Még itt egy fából készült is. Meglehetősen ramaty, inkább korhadt állapotban van már. Így a tetejét ahogy felnyitom erősen porozva szinte szétmálik a kezemben. Belekukkantok a ládába és kiemelek belőle valamit. Szinte nyúlik rajta a pókháló olyan régóta lehet itt. A formája mindenképp fegyverre emlékeztet. Ahogy jobban megnézem.

-Azta. Egy tommy gun. Ilyet használtak annakidején a nagy genkszterek.

"- Tommy gun? - "

" ez csak becenév. Egyépként Thompson gépfegyver-ként ismeretes. "

Ahogy ismét belekukkantok akad itt még 1-1 darab fegyver. 2 kézi meg egy puskaszerüség de azokat nem ismerem. Közben hallom valahonnan az emberke hangját.

-Azt hiszem találtam valamit!

Mondja én pedig a hang forrását követve észre is veszem a lejáratot, majd leszólok

-Én is szóval lesd meg gyorsan.

Mondom miközben lesétálok ebbe a pinceszerüségbe. a fejem búbja és a hanántékom pedig szinte lángolni kezd.

" AAaztak.. Ez kellemetlen. Ilyet csak asztrális tevékenységnél szoktam érezni. "

" - vagy mágiánál.- "

" mert? "

Észre is veszem honnan is "sugárzik" ez az érzés. Egy tükör. ami előtt bady áll. De nem látom a tükörképét.

-Lehetséges lenne...

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#18 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 03 január 2016 - 06:49

Viszont minden más látszik benne. A szoba, ládák, még ez a medál is... Ez valami monitor lehet? kérdezem magamtól, miközben a tükör mögé nézek, hátha van egy kábel, vagy valami, de semmi. Nos, akkor talán akkumulátoros. Meg kell mondjam nagyon kreati... gondolom, miközben hozzáérek a tükörhöz, e a következmények megakasztották a gondolatszálamat.
- Mi a...? Ez nem egy tükör! Mondom, miközben az ujjamat húzom végig a felületén. mintha nem is lenne itt semmi. Már végeztem is el volna rajta a következő kísérletet is, amikor is dörömbölés és kiabálás hallatszik.
- Gyertek ki onnan, azonnal! Tudjuk, hogy bent vagytok! Ha most kijöttök nem esik bántódásotok. Józsi, hozd el a raktárkulcsot az irodából, ott van az íróasztal fiókjában.
GYERTEK KI!
kép
1

#19 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 03 január 2016 - 07:12

Figyelem ahogy Bady hozzáér a tükör felületéhez, és mint egy mintha átnyúlna rajta. De az rohadtul nem lehetséges. Hologram semiképp se lehet olyan fejlettségűt még nem kiviteleztek az emberek itt. Szóval nyilvánvaló a válasz.

-Ez egy átjáró valahova máshova. Túl ezen a síkon. De sajnos nem tudjuk biztosra hova vezethet.
Emellett úgy tudtam az ilyen átjárókat többszáz éve bezárták és elrejtettét őket. Miért nyílt hát egy most meg. Nem tudok semmilyen olyan indokot ami ezt eredményezhetné.

"- te okostojás ha gondolkozol az ilyen átjárókat csak a másik oldalról lehet aktiválni biztonsági okokból. Illetve vészhelyzeti nyitás de arról meg tudnánk. Így valószínű az odaát lévők nyitották meg. - "

" de minek? és hogyan? "

A választ sajnos nem várhatom meg mert elkezdenek dörömbölni az ajtón.

- Gyertek ki onnan, azonnal! Tudjuk, hogy bent vagytok! Ha most kijöttök nem esik bántódásotok. Józsi, hozd el a raktárkulcsot az irodából, ott van az íróasztal fiókjában.GYERTEK KI!

-And dhey found us! Metaláltak minket. És attól tartok 2 választás van. vagy megvárjuk míg értünk jönnek vagy átmegyünk ezen a kapun.

"- át akarsz menni? és ha mégrosszabb helyre vezet??-"

" vállalnom kell a kockázatot. ennél a helynél csak érdekesebb lehet a túloldal. "

" - De othi... -"

" Nincs de. Nincs semmi ezen a világon ami már itt tartana. Anyám halott. Apám és a húgom élik a maguk életét. Nagyszülők csak zsarolnak. Az itteni életem csak erről szól Dolgozok és élek. Barátnő. Ahhoz válogatós vagyok nagyon. Plusz szolidalitást vállaltam veled részben. Barátaim nincsenek. Szóval ne tegyél úgy mintha bármi is maradásra bírhatna. "

" - Igazad van és tudom. Csak hátha... Legalább gondold meg mégegyszer- "

" meggondoltam. Nyomás. Vagy most vagy soha többet. Ilyen esemény nemhiszem hogy mégegyszer adódik ebben az életemben. "

Amíg újdonsült társam válaszára várok, hallom is ahogy egyre hevesebben dörömbölnek az ajtón.

SPARTA!

Spoiler

kép
1

#20 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 03 január 2016 - 07:41

Kisit furán nézek rá, mikor mondja, hogy ez egy átjáró.
- Hogy mi? Több száz éve? Lehet hogy megártott neked a sok por meg penész. Ilyen technológia nem létezik még.
kép
0

Téma megosztása:

• (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó