Hunbrony Fórum: Kozmológia, csillagászat - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Kozmológia, csillagászat mert ilyenről is szó esett

#41 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 08 augusztus 2013 - 10:20

Üzenet megtekintéseIdézés: Bluedrake Miller - Dátum: 07 augusztus 2013 - 01:56

Vinly-vel

JEAH

emellett nem mehettem el szó nélkül
0

#42 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 09 augusztus 2013 - 10:29

Bocsánat.
Megszerkesztettem.
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#43 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 20 augusztus 2013 - 10:48

Azon gondolkodtam, hogy mit írhat az internet a csillagjegyemről, ezért utánajártam. Hihetetlenül illett rám a leírás, leszámítva, hogy én sosem hisztizek, vagy sírok.

Nem hiszek, a napi, heti, stb horoszkópoknak, de mivel a csillagjegyem zsozirisz.hu -n lévő leírása nagyon illett rám, ezért el kezdett foglalkoztatni a dolog, és gondoltam felteszek két kérdést:
- Mi a csillagjegyetek, és illik-e rátok valami abból amit a zsozirisz.hu-n írnak róla?
- Mi a szüleitek csillagjegye?
Certified fan of the series since 2011.
0

#44 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 20 augusztus 2013 - 10:58

Először is alig találtam meg a horoszkópot.
másodszor 90% ban nem illik rám egyik se. Ez a napi heti havi izé...
0

#45 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 20 augusztus 2013 - 11:08

Rám a leírtakból semmi sem illik.
Literally, semmi. Egy árva szó sem.
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#46 Felhasználó nem aktív   Omni 

• Pineapplejack
  • Csoport: Changeling
  • Hozzászólás: 2.240

Elküldve: 20 augusztus 2013 - 11:09

Üzenet megtekintéseIdézés: Reviyzion - Dátum: 20 augusztus 2013 - 10:58

Először is alig találtam meg a horoszkópot.
másodszor 90% ban nem illik rám egyik se. Ez a napi heti havi izé...

Nem, nem erre gondoltam, hanem erre: http://josda.zsoziri...i/oroszlan.html

A linkben az oroszlan helyére írjátok be a csillagjegyeteket, a .html-t meghagyva.
Certified fan of the series since 2011.
0

#47 Felhasználó nem aktív   Torrit 

• Chapter Master
  • Hozzászólás: 3.963

Elküldve: 20 augusztus 2013 - 11:11

De ennek ne nyissunk topic-ot, mert Lucky-nak elpattannak a hajszálerek az agyában.
Magyars is not nácis! Jobbik is the road of Magyars, the last HOPE for fuck the liberalism, the fate of Magyars. Liberalism = trianon. Carpathia = Hungaria!
0

#48 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 20 augusztus 2013 - 11:33

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 20 augusztus 2013 - 11:09

Nem, nem erre gondoltam, hanem erre: http://josda.zsoziri...i/oroszlan.html

A linkben az oroszlan helyére írjátok be a csillagjegyeteket, a .html-t meghagyva.

Kezdhetted volna ezzel is... Ebbe már olyan 91%-ban rám illik kb.
0

#49 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 20 augusztus 2013 - 11:36

Ikrek

Meglepően sok mindent eltalál D: Habár ez eléggé tipmix alapon megy. Nagy általánosságokat beszórja, így sokat eltud találni, de amúgy én nem hiszek ezekben, meg sose érdekelt különösebben. Habár nálam tolja folyamatosan ezt a "jó eszű" "intellektuális" "jelmondata: A tudás hatalom". Hát max akkor tudnám ezt magamra húzni, ha a saját dolgaimról van szó. Engem nagyon nem érdekel semmi. Ami engem érdekel véletlen, annak valóban utánanézek, és ha érdekesnek találom, akkor beleásom magam amennyire lehet. Csak éppen ezzel nem tudok mit kezdeni a mindennapokban. Még itt sem, ami nem meglepő, hiszen nem érdekelhet mindenkit minden. És én inkább magamnak való vagyok, és sok mindent megtartok magamnak, de eszerint én pont az ellentéte kéne legyek.

Az egyetlen amit jól eltalált, az az, hogy gondolkodás nélkül reagálok mindenre, elsietem a dolgokat D: Ami a Rajzaimra hat ki a legjobban >< ha valamit nem 1 nap alatt alkotok meg, akkor már kuka sokszor :(
0

#50 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 12:12

Oroszlán

"Erős érvényesülési vágy sarkallja, tudja, hogy vezetésre született. Céltudatos, olyan, aki mindig felfelé tör."

Spoiler

"Kitűnő szervező, vezető egyéniség."

Spoiler

"Szeret reprezentálni, rendkívül hiú, bókokkal, hízelgéssel mindent el lehet érni nála."

Spoiler

"A gazdagság, a kényelem számára nagyon fontos, hiúsága folytán szeret dicsekedni."

Spoiler

"Kevés igazi barátja van, sokan nem képesek elviselni sokszor gőgös és fölényes stílusát."

Spoiler

"büszke és hiú"

Spoiler

"Ha megsértik önérzetében, akkor az egyébként lágyszívű macskákból vérszomjas ellenséggé válik."

Spoiler

"Ha valami nem az akarata szerint történik, könnyen felkapja a vizet, és mérgében nem tudja, mit cselekszik. Annyira dühös tud lenni, hogy szinte önkívületi állapotba kerül."

Spoiler

"Szeret parancsolgatni és irányítani."

Spoiler

"Nagyon szereti a méltó külsőségeket, az ízléses de feltűnő ruházatot."

Spoiler

A többi kb igaz (a maradék 20%), bár csak a Jellemzése részt olvastam el, de azt is végigröhögtem. :mellow:
0

#51 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 12:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Sodge - Dátum: 20 augusztus 2013 - 11:11

De ennek ne nyissunk topic-ot, mert Lucky-nak elpattannak a hajszálerek az agyában.

Spoiler

And I mean seriously guys there's a topic titled "Kozmológia és Csillagászat" right here in the Offtopic! Bár természetesen az igaz, hogy a csillagászat egy rendes tudomány, nem úgy mint az "ezotéria", de mivel az már rég kihalt, szerintem nem fog ártani senkinek, ha átteszük oda (szólok is egy adminnak), és hihettek nekem, mert dőlt betűkkel írok.

Üzenet megtekintéseIdézés: Omni - Dátum: 20 augusztus 2013 - 10:48

Azon gondolkodtam, hogy mit írhat az internet a csillagjegyemről, ezért utánajártam. Hihetetlenül illett rám a leírás, leszámítva, hogy én sosem hisztizek, vagy sírok.

Amúgy azzal legyünk tisztában, hogy ezeknek a horoszkópoknak a nagy része vagy szörnyű általánosítás, vagy olyan pozitívum, amit az emberek 90%-a gondolkodás nélkül elismerne magára. És ha ezekkel és a vakszerencsével együtt már úgy a horoszkóp 70%-a stimmel, akkor az ember első benyomása az, hogy "hot damn ezek tudnak valamit!", holott az egész nem ér hajítófát sem ér.

Nézzünk meg engem példának okáért: nyilas vagyok.
"Jó kedélyűek, alapvetően optimisták, általában elég nagy az önbizalmuk. Sokszor a hiúságig emelkedhet ez az önbizalom, de a többség tisztában van rossz tulajdonságaival is."
Ki az, aki önként elismerné magáról, hogy szürke, rossz humorú lúzer? (Mondjuk speciel nekem általában pont nem nagy az önbizalmam. Whoopsie!) Vagy ki az, aki azt mondaná, hogy neki bizony fogalma sincs a rossz tulajdonságairól?

"Optimizmusa rövid időre sokszor cserbenhagyja."
Kezeket fel, aki még SOHA ÉLETÉBEN nem volt rosszkedvű. Wow, horoscopes must be magic!

"Alapmotivációja az értékképzés, és az értékekhez való felnövés."
Jól hangzik, de nem jelent semmit. Tipikus horoszkópszöveg. Srácok, nektek véletlenül nem alapmotivációtok az értékképzés?

"Mindig magasabb szintre törekszik. Gyűjti a címet, rangot, pozíciót, magasabb szinten eszméket, művészi értékeket, gondolatokat, vallási és filozófiai nézeteket."
Protip: nincs olyan ember, aki elgondolkozna, és azt mondaná, hogy ő bizony az alacsonyabb szintre törekszik, ő rosszabb szeretne lenni. És mindenki gyűjt anyagiakat vagy szellemi értékeket. Well, duh!

"Ezeket igyekszik összerendezni és egyetlen értékformációvá alakítani, szintetizálni és ezt a külvilágnak megmutatni."
Őőő... aha? Hát igen, halljátok, múlt péntéken is akkorát értékszintetizáltam, hogy a fél kocsma rengett belé!

"Baráti körét is jól pozícionált, híres emberek közül választja."
Ezt meg csak azért, mert totál nem illik rám.

"Szeretne kiemelkedő személyiséggel bírni, fejlődni, jobbá válni."
Most tényleg, van olyan ember, aki azt mondaná, hogy ő szeretne rosszabbá, jelentéktelenebbé válni? HOROSCOPES! Itt abba is hagyom a bemásolgatást. Lenne még bőven mit mutogatni, de szerintem mostanra már ti is rájöttetek, mire célozgatok, és ti is megtalálhatjátok ezeket a tieitekben.

Ennyi volt, hölgyeim és uraim! A "Lucky dühösen rázza az öklét az ezoterikusokra" mai adását hallották!

EDIT: Ja, csak még ezt:

Foglalkozásai: Minden olyan foglalkozás, amely optimizmust, lelkesedést és idealizmust követel meg, olyan foglalkozások, amelyek utazással, kalanddal és kockázattal járnak, amelyekhez ötletességre, jó szervezőkészségre és nyitottságra van szükség
>boncsegéd
kép

It's official. Pony is the new manly.
4

#52 Felhasználó nem aktív   Afelers 

• nevergonnabeasgreatassenpai
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.353

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 12:59

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 21 augusztus 2013 - 12:45

Ki az, aki önként elismerné magáról, hogy szürke, rossz humorú lúzer?

Jelentkezem, ugyanakkor azt is kijelentem, hogy teljes mértékben nem érdekel, hogy ilyen vagyok, szóval meg sem próbálok tenni ellene. Ami nem feltétlenül jó dolog, viszont ehhez is túl közömbös a természetem.
0

#53 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 01:13

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 21 augusztus 2013 - 12:45

"Baráti körét is jól pozícionált, híres emberek közül választja."
Ezt meg csak azért, mert totál nem illik rám.

Akkor nem lehetünk barátok? :(
0

#54 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 01:20

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 21 augusztus 2013 - 01:13

Akkor nem lehetünk barátok? :(

>implikálni hogy Oli jól pozícionált

kép
kép

0

#55 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 01:21

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 21 augusztus 2013 - 01:20

kép

lehet falusi futball csapatban jó a pozíciója
kép
0

#56 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 01:22

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 21 augusztus 2013 - 01:20

How rude :(
>impikálni, hogy nincsenek érzéseim D:
0

#57 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 01:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Oliminor - Dátum: 21 augusztus 2013 - 01:22

How rude :(
>impikálni, hogy nincsenek érzéseim D:

Hey now, az, hogy nem vagy jól szituált, még nem jelenti azt, hogy nincsenek érzéseid! We're laughing with you, not at you!

Spoiler

kép

0

#58 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.314

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 09:05

disclaimer: mint azt több kutatás bebizonyította már, a horoszkópok igazságtartalma vetekszik a véletlenszám generátoréval. Ha nem így lenne, akkor is olyan távol áll tőlem bárkit megítélni az alapján, mikor született, mint mondjuk kizárólag a bőrszíne alapján.
shikashi!
jó szórakozás végignézni, kire mennyire illik rá a leírása, és jókat röhögni azon, mennyire igaz, vagy éppen nem igaz. annyi önismereti tréning mindenkire ráférne, hogy végigolvasson egy jellemzést, és elgondolkodjon rajta, hogy "ilyen lennék? - ááá, ki van csukva, nem vagyok ilyen!" :)

ennyi bevezető után el kell mondanom, és tipikus bika vagyok, úgyhogy egyszerűbb azt a néhány dolgot kiválogatnom, ami nem illik rám.
- "nehéz kibékíteni" - ez nem igaz, másnapra sose viszek át haragot
- "Legfontosabb számára a táplálkozás gyönyöre" - hát a jó kaját mindenki szereti, de ez nálam teljesen huszadrangú amúgy
- "A megfontolt, kényelmes tempó jellemzi" - ez ugyan igaz, de nekem a kényelmes tempó elég gyors

a feleségem tipikus skorpió, a leírás 90%a stímmel
a lányom eléggé tipikus kos, de mivel még pici, nehéz ráhúzni a leírtak nagyrészét :)
kép
0

#59 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 09:43

Bak
Rám ami úgy nagyon rám illett az az, hogy pesszimistának tartanak, de inkább csak szeretek kellemesen csalódni, és hogy nehezen megnyíló ember vagyok. Ez inkább annak tudható be, hogy a körülöttem lévőkkel általában nincs közös témám.

Többi az tényleg nagyon általános.
0

#60 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 21 augusztus 2013 - 09:58

a horoszkópnak van valóságalapja, de szinte nincs senki aki tényleg értene hozzá és nem csak hadoválna meg írna le minden hülyeséget.

szűz: 3-4 dolog van ami igaz a többi kuka.
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

Téma megosztása:

• (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5