Hunbrony Fórum: Általános Kérdések - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (44 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Általános Kérdések Bármilyen kérdésre Választ adunk. Ha Tudunk :3

#1 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.937

Elküldve: 09 március 2012 - 10:30

Ide Fel lehet tenni Bármilyen kérdést.
És Válaszol Rá aki Tud. ^^

indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#2 Felhasználó nem aktív   BlackStar 

• Friss tag
  • Pipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 09 március 2012 - 10:36

Kedves "Hunbrony" szerkesztőség!

Láttam hogy a MLPF&M s1e1-részét lefordították!
Szereném megtudni hogy milyen programmal oldották meg azt hogy a videóból az angol szinkront eltűntették de az effektek megmaradtak! (madárcsiripelés, varázslás, partihangok stb) Nagyon fontos lenne ez a program és megköszönném ha megkaphatnám!
A feliratozás amúgy nagyon bejön, csak így tovább!

Üdvözlettel: BlackStar
0

#3 Felhasználó nem aktív   Thorin 

• Kritikus
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 661

Elküldve: 09 március 2012 - 11:50

Üzenet megtekintéseIdézés: BlackStar - Dátum: 09 március 2012 - 10:36

Kedves "Hunbrony" szerkesztőség!

Láttam hogy a MLPF&M s1e1-részét lefordították!
Szereném megtudni hogy milyen programmal oldották meg azt hogy a videóból az angol szinkront eltűntették de az effektek megmaradtak! (madárcsiripelés, varázslás, partihangok stb) Nagyon fontos lenne ez a program és megköszönném ha megkaphatnám!
A feliratozás amúgy nagyon bejön, csak így tovább!

Üdvözlettel: BlackStar

Hali, majd aki tud többet, az megírja, de azért egy gyors válaszra talán jó leszek.
Alapvetően bármely hangszerkesztésre alkalmas program megfelel, mivel nem egy célprogramot használtak (függetlenül, hogy saját, vagy már eleve fellelhető megoldást használtak végül fel), ami ezt készen és hibátlanul tudja (bár ezekben van valamilyen karaoke készítő eljárás általában, ezek nem hibátlanok.
A beszédhez tartozó jellemző frekvenciákat megszűrve kapták az eredményt, amit némileg finomítva az eredeti effektek nagyja menthető.
0

#4 Felhasználó nem aktív   zakariás 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 82

Elküldve: 03 április 2012 - 12:27

Felmerült bennem (szerintem jogosan) a kérdés, hogy miért van az, hogy az egész brony közösség (az egész világon) automatikusan azt várja, hogy magamtól rájöjjek hogy mi is ez pontosan, hogy működik, mik a szabályai és hogyan kell ezt "játszani".

Valamint hogy nevezhetem magamat "teljes értékű brony-nak" ha én ennek nem vagyok a része? Mert abból amit bronyságom 4 hónapja alatt észrevettem (amiből ugyan 3 alatt nem voltam egyik közösség tagja sem) az jött le nekem, hogy ez eléggé fontos elfoglaltság az ilyen fórumokon. Így van ez? Ki mit gondol?
kép
0

#5 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 03 április 2012 - 12:48

Üzenet megtekintéseIdézés: za909 - Dátum: 03 április 2012 - 12:27

Valamint hogy nevezhetem magamat "teljes értékű brony-nak" ha én ennek nem vagyok a része?

Igen.

Az én definícióm alapján brony = a My Little Pony sorozat rajongója*. Pont. Szvsz nem lenne jó elkezdeni hogy ki "teljes értékű brony", ki "igazi brony", ki csak "félig brony" és hasonlók, mert ez csak megosztaná a közösséget. Van, aki pónis rajzokat készít, mások zenét szereznek vagy történeteket írnak, és vannak olyanok, akik szerepjátékoznak. Egyikük sem "jobban" brony, mint azok, akik egyikben sem jeleskednek, pusztán szeretik nézni a sorozatot.

Eléggé fontos elfoglaltság, az igaz, azoknak, akik kedvelik az ilyesmit. Ez azonban nem jelenti azt, hogy kötelező lenne a bronysághoz. Jómagam imádok szerepjátékozni, mégsem játszottam még pónisat soha. Ettől ne lennék teljes értékű brony? Kétlem.

Ja és bocs, hogy aktuális infóval nem szolgálok, mert én sem tudom pontosan, mik a szabályok errefelé :D. Mindazonáltal a fentieket szerettem volna elmondani. Ja és sztem nem azt várja a közösség, hogy magadtól kitaláld, hanem hogy megkérdezd, ha nem érted (mint ahogy meg is tetted). Bár bennem is felmerült már, hogy egy szabálymagyarázós topik nem lenne felesleges (vagy ez le van írva vhol csak nem vettem észre?)

*sokan úgy vélik, hogy ez nemhez (gyk. férfi) és korhatárhoz (la. tinédzser kor) kötött, ez az én definícióm
kép

It's official. Pony is the new manly.
0

#6 Felhasználó nem aktív   Sir Spike de Draco 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 89

Elküldve: 03 április 2012 - 12:59

Üzenet megtekintéseIdézés: za909 - Dátum: 03 április 2012 - 12:27

WORDS WORDS WORDS

Köznapiasabban megfogalmazva: a lehető legkevésbé sem érdekel. Nem szerepjátszom és nagy valószínűséggel nem is fogok. Nekem épp elég az írogatás és még az se kötelező. Brony-nak lenni annyi az egész, hogy szereted a sorozatot, ez nem egy szekta, hogy bármiféle extrára lenne szükség.
0

#7 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 03 április 2012 - 01:06

így igaz. a Brony-ságnak nem alapkövetelménye hogy Értsél a szerepjátékhoz megy ilyesmihez. Mindenki Brony aki a sorozat rajongója. és így igaz van aki rajzol van aki zenét készít...stb Jómagam szerepezek Fórumon is meg Chaten-is és ennyi ^^ nincs olyan hogy félig brony meg ilyen marhaságok ^^ vagy brony vagy nem ennyi.

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Thorin 

• Kritikus
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 661

Elküldve: 03 április 2012 - 01:16

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 03 április 2012 - 01:06

nincs olyan hogy félig brony meg ilyen marhaságok ^^ vagy brony vagy nem ennyi.

Akár lehetünk nagylelkűek is ez ügyben: mindenki Brony, csak van, aki még nem jött rá erre.

Egyébként tény, nem feltétele efféle tevékenység (vagy bármi más) a Brony-ságnak, népszerű és sokan művelik fórumokon és chaten, de ha jobban megnézed, akkor itt is alig a társaság fele-harmada ha bejár a vonatkozó részekbe.

A magam részéről az asztali RPG híve vagyok (és némileg kedvelem a számítógépes játék formáját is, bár az legfeljebb pótlék), úgy szívesen kipróbálnám akár pónikkal is.

Amennyiben az itteni (vagy általános) szokások és szabályok érdekelnek, akkor meg a vonatkozó megbeszélésre kiírt topic-ban szvsz szívesen várnak.
0

#9 Felhasználó nem aktív   zakariás 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 82

Elküldve: 03 április 2012 - 02:06

Kösz nektek a sok és gyors válaszokat! :D
Ez a "mindenki másban jó" rész megfogott, na én is ezt fogom csinálni, majd valamikor csinálok is egy topicot neki, és a magyar bronyk előtt előbb felfedem majd amin dolgozok mint a világ többi része előtt.
(aláírásomban khm..)
|
|
ˇ
kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.315

Elküldve: 20 április 2012 - 02:10

egy picit on leszek de nem jutott eszembe a kérdésnek jobb hely.
nem tudtok véletlenül olyan helyet ahonnan pónis pólót lehet rendelni? vagy esetleg olyan helyet ahonnan nagy felbontású pólóra nyomható képeket lehet leszedni?
(az a válasz nem ér, hogy keressem át a DA nyolcvanhárommillió képét :D)
kép
0

#11 Felhasználó nem aktív   BlackStar 

• Friss tag
  • Pipa
  • Hozzászólás: 2

Elküldve: 20 április 2012 - 04:28

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 20 április 2012 - 02:10

egy picit on leszek de nem jutott eszembe a kérdésnek jobb hely.
nem tudtok véletlenül olyan helyet ahonnan pónis pólót lehet rendelni? vagy esetleg olyan helyet ahonnan nagy felbontású pólóra nyomható képeket lehet leszedni?
(az a válasz nem ér, hogy keressem át a DA nyolcvanhárommillió képét :D)

http://legendlifestyle.hu/
ők a legjobbak akik foglalkoznak pólóra való nyomtatással és magyarok!
sima póló csak amcsi, de oda kapcsolat kell mert nem szállítanak európára... (akiket én találtam) remélem segítettem :)
0

#12 Guest_FallingStar_*

• Csoport: Vendég

Elküldve: 20 április 2012 - 06:41

Amúgy a szabályok ott vannak elv. a legelején, de a fórumváltás félbetörte a dolgokat, így nem teljesen átlátható.:) OFF topicban szívesen várom kérdéseidet, és mivel a harmadik rész hamarost zárul, frissített szabályokkal indul a következő, amihez bátran lehet csatlakozni - de ahogy fentebb is írták; ne érezd magad "kevesebb bronynak", csak mert nem játszol.:) Ízlések és pofonok, senki sem lehet egyforma (Star Wars - Clone Wars). Azt csináld, amihez kedved van.:)
0

#13 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 26 augusztus 2012 - 06:35

Random Question No. 1: Aki vett/látott MLP blind baget az meg tudja mondani milyen üzlet(ek)ben találta? Itt vidéken Tescoba folyton nézem, hátha találok, de csak fésülhető Fluttershy van xD
0

#14 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 26 augusztus 2012 - 06:45

Üzenet megtekintéseIdézés: Cherry Tea - Dátum: 26 augusztus 2012 - 06:35

Random Question No. 1: Aki vett/látott MLP blind baget az meg tudja mondani milyen üzlet(ek)ben találta? Itt vidéken Tescoba folyton nézem, hátha találok, de csak fésülhető Fluttershy van xD

Aldi,Auchan és társai. esetlet játéküzletben.

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#15 Felhasználó nem aktív   Cherry Tea 

• Gyümölcsös ital és igen, a Macskanő is
  • Hozzászólás: 2.867

Elküldve: 26 augusztus 2012 - 06:55

Köszi :D Aldiba csak pónis iskolacuccokat láttam, Auchan nincs és hál'istennek az összes játékboltból kínai/angol használtruha bolt lett XD Azt hiszem, kénytelen leszek zarándokolni T_T
0

#16 Felhasználó nem aktív   Cleetus 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 33

Elküldve: 26 augusztus 2012 - 07:26

Ki tolja itt közületek a Team Fortress 2-t? :D Napi rendszerességgel irtom a jónépet.
Generally i declare, i take great pleasure in the manner in wich the situation is unfolding.
0

#17 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.315

Elküldve: 26 augusztus 2012 - 07:37

Üzenet megtekintéseIdézés: Cherry Tea - Dátum: 26 augusztus 2012 - 06:35

Random Question No. 1: Aki vett/látott MLP blind baget az meg tudja mondani milyen üzlet(ek)ben találta?

intersparokban is általában szokott lenni, ráadásul olcsóbban mint máshol...
kép
0

#18 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 340

Elküldve: 26 augusztus 2012 - 07:58

Üzenet megtekintéseIdézés: Cleetus - Dátum: 26 augusztus 2012 - 07:26

Ki tolja itt közületek a Team Fortress 2-t? :D Napi rendszerességgel irtom a jónépet.

Én toltam de még megvan :) Én is napi rendszerességgel haltam meg, és írtottam a jónépet :D
Köszike hogy elolvastad ezt a kommentet és ezt nektek:
kép
0

#19 Felhasználó nem aktív   Cleetus 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 33

Elküldve: 26 augusztus 2012 - 08:16

Felvetesz steam-en ha akarsz, Cleetus_j a nevem, de ha egy heavy-t látsz Justin Bieber névvel csak trollságból, akkor az én vagyok.
Generally i declare, i take great pleasure in the manner in wich the situation is unfolding.
0

#20 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 340

Elküldve: 27 augusztus 2012 - 12:42

Üzenet megtekintéseIdézés: Cleetus - Dátum: 26 augusztus 2012 - 08:16

Felvetesz steam-en ha akarsz, Cleetus_j a nevem, de ha egy heavy-t látsz Justin Bieber névvel csak trollságból, akkor az én vagyok.

You Kidding with me...Justin Bieber Heavy?...Okay...Challenge Accepted...Hmm...Most veszem észre...Location:Vault 77...Fallout Fan is here(én is játszottam már vele Just sayin')Remélem az a pónik Vault-ja mert ha bekövetkezik az Apocalypse akkor oda kell menni(De haverokkal szívesen kitörök a Vault-ból nyugalom :D)
Köszike hogy elolvastad ezt a kommentet és ezt nektek:
kép
0

Téma megosztása:

• (44 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.