Hunbrony Fórum: Kérdések és Válaszok - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (39 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Kérdések és Válaszok Kérdések és válaszok sorozattal és a rajongókkal kapcsolatban

#41 Felhasználó nem aktív   Hijoko 

• Friss tag
  • Pipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 6

Elküldve: 13 június 2012 - 06:37

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 12 június 2012 - 09:30

Ja, de hát nincs is még az egész második évad feliratozva :) (gondolom ha kész lesz, lesz torrent is)
addig is innen eléred a részeket, egy download helperrel meg le is tudod tölteni őket akár 1080p-ben is.

Köszönöm! :)
0

#42 Felhasználó nem aktív   Miley 

• Oyashiro-sama
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 123

Elküldve: 20 június 2012 - 03:10

Nem igazán tudom, hova kéne írni ezt, úgyhogy ide írom... Szóval itt a fórumon eddig megjelenítette a spoilereket, de most ha megnyitom, nincs ott semmi, csak a show felirat megjelenítre változik. Másnak is van így?
" There's always gonna be another montain, I'm always gonna wanna make it move
Always gonna be an uphill battle, sometimes i'm gonna have to lose
Ain't about how fast I get there, ain't about what's waiting on the other side
It's the climb "
0

#43 Felhasználó nem aktív   vadooc 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 63

Elküldve: 20 június 2012 - 09:29

Üzenet megtekintéseIdézés: Miley - Dátum: 20 június 2012 - 03:10

Nem igazán tudom, hova kéne írni ezt, úgyhogy ide írom... Szóval itt a fórumon eddig megjelenítette a spoilereket, de most ha megnyitom, nincs ott semmi, csak a show felirat megjelenítre változik. Másnak is van így?

Nem igazán értem amit írsz, de nekem mindig is a show-ra kellett kattintanom és akkor jelenítette meg a spoiler írásokat. Gondolom most az a probléma, hogy nem jeleníti meg a spoilerben írtakat. Nálam megjeleníti és a show átvált elrejt-re.
0

#44 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.314

Elküldve: 21 június 2012 - 08:22

Üzenet megtekintéseIdézés: vadooc - Dátum: 20 június 2012 - 09:29

Nálam megjeleníti és a show átvált elrejt-re.

nekem is rendesen működik.

Más!

Volt pár üres órám és lefordítottam egy feliratot a 25. részhez, ha kell valakinek használja egészséggel.

itt van

disclaimer:
nem török az eddigi fordítók babérjaira, ez csak egy nyers fordítás azokhoz képest (épp csak arra jó hogy nem kell szinkronban fordítanom ha a lányom nézi)
amiből hiányozhat a színvonal:
- szójátékok, szóviccek
- nevek
- dalszövegek
kép
1

#45 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 04 július 2012 - 10:30

nem szeretem a félmunkát úgyhogy itt a 26. rész felirata is.
kép
1

#46 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 04 július 2012 - 02:51

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 04 július 2012 - 10:30

Nem akarlak elszomorítani, de már a felirat rá van égetve a videóra, és a tegnapi nap alkalmával fel is lett töltve Youtube-ra.
csak még ide nem lett feltölve a Hunbrony főoldalra...
Spoiler

kép
0

#47 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 04 július 2012 - 03:59

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 04 július 2012 - 02:51

Nem akarlak elszomorítani,

nem szomorítassz el, elsősorban magamnak csinálom :) (ill. a lányomnak amíg nem jön a minimaxos)
kép
0

#48 Felhasználó nem aktív   MCLawyer 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 23

Elküldve: 04 július 2012 - 06:43

Hu fent van az évadzáró király. B) Blogon szoktam nézegetni. Most már megérte, hogy beregiztem ide is. :D
0

#49 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 340

Elküldve: 07 július 2012 - 03:23

Nos ez a téma azért készül mert ugye vannak ezek a kicsit újabb brony-k(pl.én)és lehet hogy van kérdésük.Most például megmondja valaki mi ez a "Rainbow Factory"az interneten?(ahogy nézem nem valami jó dolog.És nem az MLP-s Raibow Factoryra gondolok)
Köszike hogy elolvastad ezt a kommentet és ezt nektek:
kép
0

#50 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 07 július 2012 - 03:35

Üzenet megtekintéseIdézés: mate10 - Dátum: 07 július 2012 - 03:23

Most például megmondja valaki mi ez a "Rainbow Factory"az interneten?

A rainbow facory az MLP FIM sorozatra épülő horror fanfic (vagy inkább thriller? nem tudom, nem olvastam) Van néhány elmebeteg, féleszű Magát Broninak valló (de ha engem kérdeztek, ők állnak leginkább a legtávolabb a broniságtól) személy aki ilyen baromságokat ír.
Spoiler

kép
0

#51 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 július 2012 - 03:36

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 07 július 2012 - 03:35

A rainbow facory egy horror fanfic (vagy inkább thriller? nem tudom, nem olvastam) Van néhány elmebeteg, féleszű Magát Broninak valló (de ha engem kérdeztek, ők állnak leginkább a legtávolabb a broniságtól) személy aki ilyen baromságokat ír.
Spoiler

Oh God!Na ezek se normálisak <_<
kép
0

#52 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 07 július 2012 - 06:22

Üzenet megtekintéseIdézés: mate10 - Dátum: 07 július 2012 - 03:23

Nos ez a téma azért készül mert ugye vannak ezek a kicsit újabb brony-k(pl.én)és lehet hogy van kérdésük.Most például megmondja valaki mi ez a "Rainbow Factory"az interneten?(ahogy nézem nem valami jó dolog.És nem az MLP-s Raibow Factoryra gondolok)

Na! A Rainbow Factory volt a legeslegelső pónya fanfic amit olvastam, és, bár nem mondhatom, hogy igazából ínyemre való lett volna, nem engedem bántani, mert ennek a hatására kezdtem el más írásokat is böngészni.

A nem hivatalos brony jelmondat a "love and tolerate" - személyes véleményem szerint, ha szeretnünk nem is kell mindent, ami nem kifejezetten káros, azt toleráljuk csak. Nekünk nem jön be a grimdark kategória, másoknak igen. Én nem szeretek shippinget olvasni, mégsem szólom le, ha valaki ezt kedveli. Ízlések és pofonok.

Hogy kicsit pontosítsak a történeten,
Spoiler

Egy zenemű inspirálta az írást, amely, ellentétben a ficcel, nekem nagyon bejött. Itt hallgatható meg:

Viszont ha nem az MLPs Rainbow Factoryra vagy kíváncsi, ahogy írtad (meglehetősen biztos vagyok benne, hogy a póni fan művek MLP-snek számítanak), akkor, nem tom... http://www.rainbowfac.com/

Más: van már egy ilyen topik pontosan ugyanezzel a névvel a Sorozatok mappában. Nem tom, gáz-e.
kép

It's official. Pony is the new manly.
2

#53 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 július 2012 - 06:27

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 07 július 2012 - 06:22

Na! A Rainbow Factory volt a legeslegelső pónya fanfic amit olvastam, és, bár nem mondhatom, hogy igazából ínyemre való lett volna, nem engedem bántani, mert ennek a hatására kezdtem el más írásokat is böngészni.

A nem hivatalos brony jelmondat a "love and tolerate" - személyes véleményem szerint, ha szeretnünk nem is kell mindent, ami nem kifejezetten káros, azt toleráljuk csak. Nekünk nem jön be a grimdark kategória, másoknak igen. Én nem szeretek shippinget olvasni, mégsem szólom le, ha valaki ezt kedveli. Ízlések és pofonok.

Hogy kicsit pontosítsak a történeten,
Spoiler

Egy zenemű inspirálta az írást, amely, ellentétben a ficcel, nekem nagyon bejött. Itt hallgatható meg:

Viszont ha nem az MLPs Rainbow Factoryra vagy kíváncsi, ahogy írtad (meglehetősen biztos vagyok benne, hogy a póni fan művek MLP-snek számítanak), akkor, nem tom... http://www.rainbowfac.com/

Más: van már egy ilyen topik pontosan ugyanezzel a névvel a Sorozatok mappában. Nem tom, gáz-e.

Akkor lesz még egy addig amíg meg nem szüntetik :D

Meg ha már Raibow factory zene akk itt egy mozgó képes is :)

Meg ha már horroroknál járunk akkor szerintetek melyik a horrorisztikusabb?Rainbow Factory vagy Cupcakes?
kép
0

#54 Felhasználó nem aktív   Lucky Roll 

• Certified Witch-Killer
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 2.268

Elküldve: 07 július 2012 - 07:06

Üzenet megtekintéseIdézés: mate10 - Dátum: 07 július 2012 - 06:27

Meg ha már horroroknál járunk akkor szerintetek melyik a horrorisztikusabb?Rainbow Factory vagy Cupcakes?

Az én véleményem elég kompromittált valszeg, mert a Cupcakest csak riffed formában olvastam. Mindazonáltal tekintve, hogy tele volt helyesírási hibával, az egész azt a benyomást keltette, hogy egy tízéves írta, aki megpróbált alkotni valami durvát, hogy felkeltse az emberek figyelmét. Szvsz ez kissé elvesz a hátborzongató hatásból.

A Rainbow Factory viszont elég jól fenntartotta a feszültséget, egészen addig a pontig, amíg a tulajdonképpeni horror el nem kezdődött. Mivel sajnos nem ismeretlen előttem, milyen érzés megbukni egy vizsgán, elég jól beleéltem magam Scootaloo és a két OC szerepébe (melyek közül az egyik egyébként egy leplezetlen author self-insert). Azonban mikor
Spoiler
Át is tekertem a véresebb részeket, nem azért, mert nem bírtam volna elolvasni, hanem mert egy kissé... "leeresztették" a történet hangulatát a nehézkes részletekkel.

Mindazonáltal én így is a Rainbow Factoryt helyezném a Cupcakes elé. Legalább megpróbált valamiféle történetet is elmesélni a slice and dice mellett.
kép

It's official. Pony is the new manly.
0

#55 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 07 július 2012 - 07:09

A nem hivatalos brony jelmondat a "love and tolerate" - személyes véleményem szerint, ha szeretnünk nem is kell mindent, ami nem kifejezetten káros, azt toleráljuk csak.

+1

valamiért úgy adódott hogy az összes fanfic amit végig birtam olvasni ( -> tetszik) az grimdark volt (és amit írtam az is...) pedig nem érzem magam különösebben beteg embernek, talán a kontrasztot szeretem (ld. még happy tree friends :) )

Ha nincs ellenvetés összevonom a kettőt.
kép
0

#56 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 július 2012 - 07:13

Üzenet megtekintéseIdézés: Lucky Roll - Dátum: 07 július 2012 - 07:06

Az én véleményem elég kompromittált valszeg, mert a Cupcakest csak riffed formában olvastam. Mindazonáltal tekintve, hogy tele volt helyesírási hibával, az egész azt a benyomást keltette, hogy egy tízéves írta, aki megpróbált alkotni valami durvát, hogy felkeltse az emberek figyelmét. Szvsz ez kissé elvesz a hátborzongató hatásból.

A Rainbow Factory viszont elég jól fenntartotta a feszültséget, egészen addig a pontig, amíg a tulajdonképpeni horror el nem kezdődött. Mivel sajnos nem ismeretlen előttem, milyen érzés megbukni egy vizsgán, elég jól beleéltem magam Scootaloo és a két OC szerepébe (melyek közül az egyik egyébként egy leplezetlen author self-insert). Azonban mikor
Spoiler
Át is tekertem a véresebb részeket, nem azért, mert nem bírtam volna elolvasni, hanem mert egy kissé... "leeresztették" a történet hangulatát a nehézkes részletekkel.

Mindazonáltal én így is a Rainbow Factoryt helyezném a Cupcakes elé. Legalább megpróbált valamiféle történetet is elmesélni a slice and dice mellett.

Lehet de én videóját láttam és szerintem a Cupcakes az horrorosabb.De nem baj ez az én véleményem.Ja meg az nem ijesztő volt nekem hanem r.hadtul véres.Meg amúgy én az ilyen beugró ijesztő képektől/videóktól ijedek meg.Oh God ezzel van egy nagyon rossz emlékem...Áh túl rossz ahoz hogy elmondjam.
kép
0

#57 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 07 július 2012 - 07:23

Üzenet megtekintéseIdézés: mate10 - Dátum: 07 július 2012 - 06:27

A Nehezen mondok véleményt mivel Rainbow Factory-ról az összes információm a zene, (ami amúgy szerintem is jó)
és a paródia alkotja, de szerintem nem annyira durva mint a Cupcakes. Viszont gyanítom, hogy jobban ki van dolgozva történetileg, mint a Cupcakes.
Bár a Cupcakes-ben túlzásba viszik a dolgokat. (az első fejezetet olvastam, ahol Pinkie-nek keze van :D)
Attól a történettől inkább leszel rosszul, mint kezdesz el rettegni.
Egyébként szeretem a horrorfilmeket , de valahogy a pónizált horror nem jön be. Meg valljuk be, nem is igen illik ebbe a világba.
kép
1

#58 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 július 2012 - 07:39

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 07 július 2012 - 07:23

A Nehezen mondok véleményt mivel Rainbow Factory-ról az összes információm a zene, (ami amúgy szerintem is jó)
és a paródia alkotja, de szerintem nem annyira durva mint a Cupcakes. Viszont gyanítom, hogy jobban ki van dolgozva történetileg, mint a Cupcakes.
Bár a Cupcakes-ben túlzásba viszik a dolgokat. (az első fejezetet olvastam, ahol Pinkie-nek keze van :D)
Attól a történettől inkább leszel rosszul, mint kezdesz el rettegni.
Egyébként szeretem a horrorfilmeket , de valahogy a pónizált horror nem jön be. Meg valljuk be, nem is igen illik ebbe a világba.

Nekem se nagyon jön be a póni horror.Meg persze a cupcakes nézése közben megint ettem és elment az étvágyam :angry: :D

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 07 július 2012 - 07:09

+1

valamiért úgy adódott hogy az összes fanfic amit végig birtam olvasni ( -> tetszik) az grimdark volt (és amit írtam az is...) pedig nem érzem magam különösebben beteg embernek, talán a kontrasztot szeretem (ld. még happy tree friends :) )

Ha nincs ellenvetés összevonom a kettőt.

Hogy érted hogy összevonod?Mert ha úgy hogy egymásba teszed a válaszokat akkor legyen!
kép
0

#59 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 07 július 2012 - 07:51

Üzenet megtekintéseIdézés: mate10 - Dátum: 07 július 2012 - 07:39

Hogy érted hogy összevonod?Mert ha úgy hogy egymásba teszed a válaszokat akkor legyen!

így. ok? :)
kép
0

#60 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 július 2012 - 07:53

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 07 július 2012 - 07:51

így. ok? :)

Eeeyup :)