Hunbrony Fórum: Daring Do - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (28 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 26
  • 27
  • 28

Daring Do "Kalandjaitok" az életben!

#541 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 3.316

Elküldve: 27 január 2015 - 09:55

Üzenet megtekintéseIdézés: blondsugar - Dátum: 27 január 2015 - 09:33

Szihu, ezt muszáj volt mindenkivel megosztani? :D Bár jól mesélted el, ezért jár a plusz meg egyebek :P

Majd kiteszem fészbukra.
Meg ez szolgáljon mindenkinek intő példájául.
0

#542 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 08 március 2015 - 04:17

Hajnali fél négykor buszra szállt a Pizzás Csiga meg a Wolfesz, oszt olyan útvonalon mentek, hogy rövidítve bringával elkaptam őket, ahogy elmennek előttem a kereszteződésben. Követtem a buszt (hisz arra megy az utam), elmegyek 2 sün mellett akik Taxist igazoltattak.

-Hm, ezek is mit keresnek kint itt éjjel. Elém ne lépjen egy sem, hogy velem is van cseveje, nem akarok csevegni most közeggel.-gondoltam magamban.
Majd beérem a tömegközlekedési eszközt jó 800-1000 m után. Épp egy buszfordulóba érkezett, akkor indult vissza, mikor odaértem.
Oszt a rendőrök, ugye, soha sincsenek ott, ahol kellenek. De azért, ha nem téged püfölnek, a fordulótól 200m-re téged ketten, és bringád van, amivel így ittasan is tekersz 50-et, még sincsenen olyan elérhetetlen távolságban.
Az én utamon meg ne szórakozzon senki ember fia, se úgy, hogy püföli a földön fekvő arcát, helyben plasztikai átalakítást végezve, se ne élvezze az aszfalton való tájmasszázst!

Szevasz megfordultam, le "Szép jó estét"-eztem a Men in Blue osztagot (szevasz nem vagyok én SziHu bíró, hogy helyben az összes életképtelen kondomszökevényt izokockába küldjem), hogy párszáz méterre (legyen nekik is nehezebb picit) próbálnak embert faragni valakiből (jó, azért nem így mondtam, de színezhetek egy kicsit, nem?)
Na, igaz, előnyből indultam (50 m), de akkora értem oda, mikor kiszálltak hozzájuk. Hogy hogyan kerültek egy 5 méter mély, kurva meredek árok bokrába, fene sem tudja, ahogy az sem, hogy melyik volt a kegyetlenebb, az ember, vagy a természet. De lehet, hogy csak a genetika baszott ki velük ilyen csúnyán, bár a kabát az elég vad divatot követett már.

M1, ez very fucking Miskolc és senki sem vérezheti össze az aszfaltot amin járok, ha csak nem én kenem vágom és nem végzem el senki helyett a piszkos munkát, pláne, ha fizetek is érte.

És hogy mit tett a fent említett két jó madár? Lófaszt! Nem is kapnak kakaós csigámból, pedig friss Tesco-s.

De a tanulság még belefér: ha szeretsz bringázni, mindig találsz okot még +3 kilóméterre.

Holnapi adásunkból:
SziHu kihívja a szomszédban hangosan Balázs Palit hallgatókra a TEK-et, mivel emberiség elleni bűntettnek és tiltott hadászati eszköznek minősíti.

U.i.: Valamit le kellett írnom, vagy ezt, vagy a kurva nagy poénokat amivel hivatalosan is kiérdemeltem a barátságos seggfej jelzőt, amin sírva röhögtünk (mindig az érintett kivételével persze). Volt benne 1980-as évjáratú Bedeco Kakaó, vízipipa, 72 szűz aki nem mind nő, Jägermeißter és cukorrépa. Mind ez egy kerek történetben.
1

#543 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 25 március 2015 - 11:16

Ez egy elég rövid kis kaland lesz, de úgy éreztem, hogy még így is megosztom kis kompániánkkal. Ma délután fél hét tájékán vártam a buszom Barcikára. A barátnőmmel chateltem éppen amikor megszólított valaki. Egy bőrfejű cigoid állampolgár akart tőlem valamit. Elég hamar rá is tért a tárgyra: a telefonomat akarta elkérni egy "hívásra". Én szépen megmondtam neki, hogy nem adom oda. Erre ezzel a dumával jött: "én nem vagyok az a lopós fajta, az asszonyt akarom csak felhívni, mert nem jött még meg". Én továbbra sem adtam oda neki, és erre faszfejnek hívott és odébbállt. Akik mellettem ültek a fa szegélyen azok is csak néztek, hogy mi az isten szalajtotta ide ezt "c" osztályú "alfahímet".
kép
2

#544 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 26 március 2015 - 01:28

Aztán volt-e ilyen?
kép
0

#545 Felhasználó nem aktív   bitterman 

• Póniszaurusz
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 3.104

Elküldve: 26 március 2015 - 01:12

Üzenet megtekintéseIdézés: Wolfesz - Dátum: 25 március 2015 - 11:16

Nem ritka eset, velem is megesett hasonló, legutoljára valamikor talán most télen.
kép kép kép kép kép
0

#546 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 22 május 2015 - 07:44

Nyíregyháza, Obi.

Megyek be, előttem kis család: anya, apa, középen hátul egy 4-5 éves kislány.
Megáll, bámészkodik, megállok én is, ne fussak rá. Hogy hol? A fotocellás beléptető kapunál.
Gyerek fejmagasságában indul is meg felé az ajtó (záródik). Pont mellé, csak a haját mozgatta meg, majd mögötte zárt.
Megkönnyebbülten, hogy mégsem szar az élet, előre léptem...

Itt pár dolog bizonyosságot nyert:
-Az elektronika működik.
-A kis csaj hátrébb és egy picit oldalra lépett.
-Kurva gonosz vagyok, mert 5 percig röhögtem a fenti események eredményén, és csak a Benny Hill zenéje járt a fejemben.
3

#547 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 23 május 2015 - 09:55

Újra jelentés Szabolcs-megyéből.
Vagy negyed éve bringázhattam itt utoljára, gondoltam, körbe nézek.
Nem bántam meg.
Ugyan úgy mindenki felkapcsolja rád országúton a távolságit, ha a szemedbe világíthat vele (néha le, ha már elhaladt melletted), elsőbbséget meg csak akkor adtak nekem, amikor nekem volt macisajtom...

Node, ez szokásos, le se írtam volna, ugye, itt megszokott az, ha a Wunderbaum helyett egy szalonna lóg le a visszapillantóról, a sluszkulcson is kolbász a márkajelzés.
Viszont hajtok át a parkon, olyat láttam, hogy lefejeltem a mellettem lévő akác belógó ágát, mert:

(2 perc 4 másodperc)
Erre kísértetiesen hasonló násztáncot (tavasz van, ugye) járt el a padon ülő csajnak egy "páva", a "zene" köbö stimmelt is, mozgás kevésbé volt kecses, és a középen kék sáv helyett csak egy volt: a kezében a mobil.

Le vagyok maradva úgy látszik a csajozás terén rendesen.
Bár itt legalább ez nem ciki :D.
0

#548 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

Elküldve: 16 június 2015 - 03:47

Újabb SZiHU-s faszság, mikor dátumot nézvén elkezd retrózni, milyen baromságokat művelt, fog-e még rá emlékezni pár nap múlva a vén, szenilis agyával, azt sem tudván, kinek hol mesélte már el ezt, egyszer vagy nagyon sokszor. Így ide is leírja, hogy kereshető legyen:

Az új epizód került vesézgetésre egy irományban, pont a zene "meglovagolása" és hát...

Nem vagyok egy Poli-Vinyl. Néha el-el hallgatok én mindent, de inkább AC/DC megy felém.
De a megvalósítás...

13-14 éves korom óta készítek erősítőket, persze falusi szinten. Tehát nem maratok NYÁK ot, nem tervezem meg, mit tudjon. Kidobott szemét, olcsó lomos dolgokból, a tüzép adta lehetőségekből alkotok. Ez van, ezt kell szeretni. Viszont így erről ismernek 4 kisebb/nagyobb településen. Tetszik nekik, vagy sem, mert...
Az 25-70 watt általában ott csücsült a kerékpáromon, hol jól megtermett PC hangfal tákolmánynak, hol tesco-s szerszámosládának esetleg durva fekete textillel bevont valaminek álcázva magát, de voltak ennél extrémebbek is... a lényeg a szarból vártát életérzés. És a sebesség. És az életösztön mellőzése. Hiszen ez az igazi Metal!

Hallottam dolgokat ismerősöktől, kinek szüleik, tesóik hittál azt, hogy valami fesztivál vonul előttük, esetleg kamion, ecetera (fikázhatod a negyed század Watt teljesítményt, de ez 250 méter sugarú területet le tud fedni ideális esetben, nem az divatos PWM ben mérek, ahol kijönnek a kilówattok egy elemes kihangosítóra.
Ugyan így hihetnek engem muzikális, sötét gömbvillámnak egy... hát... itt jön a végtelen. Tudjátok. Ahol a párhuzamok találkoznak.

Bringán egy dolog nincs: hálózati áram. Van munkaakkumulátorom? Viccelsz? Nekem ne lenne? Persze hogy van! Kicsit púpos, kicsit savanyú, de az enyém!
Szufla? Nyeeeh... Bírja. Ha spórolok, vagy fél napig. Spórolok? METÁL VAN VAZZE! Lordi nem fog neked 40 dB-en beröffenteni egy láncfűrészt! Ilyen hangerőn nem a berántózsinórt fogják húzogatni, hanem te a konyhaajtó mögött a... Miért? Buktál már le ott? Én sem. Igaz, milyen jó hely?
Szevasz ezen nem lehet spórolni. D-osztályú erősítő? Lehetséges, csak műszerezettség is kell hozzá (akkor még nem volt), plusz a városunkban bakker normális világítás sincs mindig, nem hogy alkatrészbolt. Ilyet meg nem picsáznak ki a németek sem, hogy megkapjuk fillérekért. Netről rendelheted, úgyis olyan magas az átlagkereset, hogy egy 200 ezres erősítő megépítését a kölök simán fizeti a zsebpénzéből, mert ez svá... illetve mégsem.
Marad az egyszer már kibaszott valami arraislustavagyokhogyvisszafejtsemakapcsolást típusú erőlködők.

Akkor mi a spórolás tárgya? A lámpa...
20 wattos LED reflektorral jártam a világot. Fordítom: fényerőszabályzó kötelező, tompított/távolsági kapcsoló a kormányon a csengő mellett.
Leveszem a fényerőt, akár 1Wattig is le tudom tornázni a fogyasztását... Meg a f@szt! Hiszen a Hold úgy is világít, nem? Le vele, gyere haver azzal a 30 éves, 28-as Csepellel, éjszakai bringázás zenére, jó lesz. Nyár van, dögmeleg, holdfény, csillagok.

Idézve barátom idézetét (hogy hatványozódjunk): Meg a laúnak a f@52át!
Mert én csak is kizárólag újholdkor, borús időben tervezek spontán tekerést. Máskor nem is érdemes, meleg van, szemedbe süt a fény, leégsz...
Szevasz megyek elől, már este 11 van, be egy faluba. Kívűlről ismerem, mint a tenyeremet, pici, egyszerű (lakótelepnek indult, csak különvált), meg első szerelemből származó kurvasoksétálgatás helyszíne, vakon is tudom, mi merre! Erre a képességemre támaszkodott bajtársam is, aki hűségesen követte hátsó villogóm fényét, mint egy jó katona: nem gondolkodik, a parancs az parancs!
Fényből hirtelen ki a vaksötétre, az utat nem látom. Az út végén látom messze egy két ház pilácsát. Hosszú az út...
Rázkódik a bringa, padkára mentem. Höh, valószínűleg lesodródtam jobb oldalra, visszarántom balra, mielőtt megtörténne.

Így történt, hogy a bal oldalt lévő, túlsó partját náddal borított, 2 méter mély, 1,5 méter széles árkot találtam el.
Itt álltam első kerékre és kézre, hátsó lábammal lerúgtam a csomagtartón lévő hangfalat, a hátizsákomban lévő 3 kilós aksi tarkónb@szott, visszalendülve a nyereg nem éppen kellemesen masszírozta meg a thökhöm, és, hogy társam kifejezze lojalitását, első kerékkel a hátamon landolt, indulva a csípőmtől eljutva a lapockámig gerincvonalon. Szétázva, zavarodottan, kijöttünk és elhajtottunk... még mindig zenélve. Másnap láttuk a pusztítást: 3 méter hosszban a nádas ment a 3,14csába!

Szóval gyerekek, akármilyen vagány dolgokat is láttok a rajzfilmekben... ne próbáljátok utánozni!
Erre vagyunk MI, az idióták.

És itt záródott egy korszak: már nem érdekel a kihangosítás. Vettem egy fülest. Majd még egyet. Jelenleg is fejhallgatóval járom az utakat.
A vicc: már ismerek több elektronikai boltot is, minden vackot árulnak, és az év legnagyobb részében közelebb vagyok hozzá, mint a saját szobámhoz.
Hiába no, az ember öregszik, komolyodik. A régi jó dolgokból meg nem marad semmi.

Köszönöm, hogy ide elmenthetem fejemből a szutykot, most 5 évszámmal többet tudok megjegyezni (1990-2000 karácsonyai), és szánom, aki unatkozott annyira, hogy elolvasta. Neki ajánlom a Fallout játéksorozatot vagy a Csillagkapu-t.
2

#549 Felhasználó nem aktív   Doom 

• Leader of the cabbages
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.223

Elküldve: 05 október 2015 - 06:10

Regisztráltam, hogy eljussak a Buddys találkozóra (most szerdán lesz) és kisorsoltak, egy embert vihetek magammal. Suliból jó páran akarnak jönni, szóval...

Spoiler

Egyébként elég nagy közfelháborodás volt amiatt, hogy teljesen ingyenes, szabadon látogatható rendezvénynek hirdették meg majd hirtelen változtattak, és kiderült, hogy csak sorsolás útján lehet bejutni.
kép
1

Téma megosztása:

• (28 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 26
  • 27
  • 28

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó