Hunbrony Fórum: ciki pillanatok - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (27 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

ciki pillanatok olyan sztorik amik nagyon égők, de jobb lenne ha elmondanád valakinek

#1 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 737

Elküldve: 21 április 2012 - 05:49

nos ez inkáb ciki és nem is velem történt hanem a barátnőmmel de azért el mondom
szóval menjünk vissza az időben egészen karácsonyig ez a z easet úgy törtnént hogy barátnő elment a nagy mamájáékhoz csakhogy ő oda nem szeret járni mert szó ami szó az ő nagyszülei elég réágimódiak:náluk semmihez sem lehet nyúli és ha barátnőm [u]vélelenül mondom VÉLELENÜL kiönt valamit azonnal méregbe gurulnak de térjünk
vissza a karácsonyhoz brátnőm örömmel tapaztalta hogy az ő ajándéka valami puha azt gondolta hogy az a pulcsi amire már rég végyik de a helyzet egészen más a csomagból eg rongydarab csúszott ki barátnőm ne im tudta miaz még az anukája meg nem szólalt: oh milyen szép terítőt kaptál!! miii vaaan trítő egy tízéves lányak???????
barátnőn még egy köszönömöt sem bírt kinyögni ráadásul jól leis siodták érte....
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#2 Felhasználó nem aktív   Mr Scar the best 

• óAz őrült tábornok ( és díjnyertes kertész)
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 737

Elküldve: 21 április 2012 - 05:55

nah szóval ciki sztorik ciki pillanatok ciki események!!!
ki tréfálni nem restell
A NAGY KARMESTER
a fegyvert most tedd el..
ne legyen pisztoly kard...
tudom ellenállni nem könnyű
fogva tart e pár akkord
jó vagy vagy rossz vagy most édes mindegy nekem
mert akármit lépsz az hipnózisban teszed!
elhiszitek majd minden mesém
hódolni nekem: rang
menekülni nincs esély
ha megszólal e hang
óóóóóó én a nagy karmester! (ő a nagy karmester!)
0

#3 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan
  • Csoport: Adminok
  • Hozzászólás: 2.315

Elküldve: 23 április 2012 - 09:55

Volt egy haverom fősulin, akit könnyen nevezhetünk a cikis helyzetek koronázatlan királyának. Álljon itt most két történet róla.

Egy szép napon éppen a koli felé tartott, és az ebédje maradékát próbálta kipiszkálni a fogai közül eredménytelenül, amikoris meglátta hogy mellette fasza tükröződő üvegfelület fut. Ki is használta a lehetőséget, és ezt tükörként használva könyékig betúrt a szájába hogy végre megszabaduljon a kis húscafattól. A művelet után konstatálta, hogy jé, itt egy OTP, úgyis pénzt kell beraknia, bemegy. Odabent mindenki szakadt a röhögéstől, ugyanis a tükröződő üveg belülről nyilván teljesen átlátszó volt, és az iménti kis előadást a várakozók végigszemlélhették. Emberünk azért halál nyugodtan tépett egy cetlit, végigállta a sorát és berakta a pénzét.

Másik, Esztergomban voltunk és ha már, akkor bemegyünk a bazilikába is szétnézni. Ott aztán rettenet tömeg fogadott minket, mint kiderült a Szent Jobb volt kiállítva éppen, úgyse láttunk még olyat, úgyhogy beálltunk a sorba.
Namost emberünkben nem tengett túl a vallásosság, és fennhangon azt ecsetelte, hogy mekkora ökörség már rég halott emberek különböző testrészeit őrizgetni meg nézegetni, amivel már eleve kivívta a környéken állók rosszalló tekintetét. Amikor közelebb értünk, valami ilyesmit mondott "nahát ebből semmi sem látszik, miez valami szent lábszárcsont?"
Az előttünk álló talpig cserkészruhába öltözött öreg bácsiban itt elpattant valami, és olyan fejmosást kaptunk ezekamaifiataloksemmitnemtisztelnek, ÁllamalapítóSzentIstvánKirály és hasonló vonalak mentén hogy azt se tudtam kinyögni hogy nem velem van... :D
kép
0

#4 Felhasználó nem aktív   Hubbera 

• Ortály
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 238

Elküldve: 25 május 2012 - 06:34

Úúú, nekem van egy nagyon jó, hosszú és igaz velem megtörtént szerelmi történet, csak hadd szedjem össze a gondolataim :D
0

#5 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• Law abiding citizen (especially §34)
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.185

Elküldve: 27 május 2012 - 09:35

Üzenet megtekintéseIdézés: Hubbera - Dátum: 25 május 2012 - 06:34

Úúú, nekem van egy nagyon jó, hosszú és igaz velem megtörtént szerelmi történet, csak hadd szedjem össze a gondolataim :D

Érdeklődéssel várjuk, még lehet a végén nekem is eszembe jut majd valami...
Derpa Derpa Herp Derp
0

#6 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.948

Elküldve: 28 június 2012 - 05:45

Basszus hogy jártam ma.
Takarítottam a táblagépemen a fölösleges dolgokat és saját bénaságomból rossz mappát jelöltem ki és el is kezdtem törölni. Pont azt a mappát amiben a pónis cuccaim voltak. :angry: Nem kicsit voltam ideges. Szerencsére sikerült a teljes törlés elött leállítani, de így is a teljes fanzene gyűjteménem és pár lementett fanfic is elveszett. A képeket szerencsére nem veszítettem el. A legszebb azonban az volt hogy magán a táblagépen töröltem így nem lehetett visszaállítani emellett nem volt második példányban lementve sehol sem a mappa és még ehez az is hozzátéve, hogy holnap szerettem volna biztonsági csinálni a pendrive-omra mindenből. Egyszerűen fantasztikus.
Fél délutánom abból állt, hogy próbáltam megkeresni a neten az elveszett dolgokat pedig lett volna más dolgom is. Szerencsére majdnem mindent újra sikerült újra megszerezni.
Szóval ez történt velem.
kép
1

#7 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 340

Elküldve: 28 június 2012 - 06:24

Hát ma hogy jártam.Lehet hogy nem egy olyan nagy történet de elmondom.Nos,*ehem*szépen böngézgetem az oldalt,azon belül a "kedvenc képek" részt.Jókat nevettem,meg minden de miután elértem ennek a végét gondoltam teszek fel én is.Elkezdtem csinálni a kommentet,közben a képeket szedtem le szépen Google-ról.Kész lettem de aztmondta az oldal hogy rossz a fájl formátum.Oké,oké ezt még elfogadtam.(csak mondom nagyon sok képet tettem bele abba a kommentbe)
Aztán Deviantart-ról kezdtem szedni a képeket,(onnan is sok képet tettem a kommentbe)aztán befejeztem a kommentet rányomtam a "hozzászól" gombra és mi történt?Nem jó a fájl formátum.Na és akkor elég volt. :angry:
Köszike hogy elolvastad ezt a kommentet és ezt nektek:
kép
0

#8 Felhasználó nem aktív   Wolfesz 

• Nyugdíjas moderátor
  • Csoport: Moderátorok
  • Hozzászólás: 3.197

Elküldve: 30 június 2012 - 05:18

Most én is leírnám két ciki pillanatomat.

Az első ma történt velem meg. A nyár folyamán jelentkeztem német nyelvtanfolyamra (erre az egyetem miatt van szükségem, mert később csak nyelvvizsgával lehet megkapni a diplomát, ja és ez az előzménye annak, hogy elkezdtem németül nézni a sorozatot). A nyári szünetben minden héten két alkalommal kell menni, ami úgy kb. 3-4 órát foglal magában. Az egész miatt Kazincbarcikára kell menni (amit nekem, még ha nincs is annyira messze, nehéz kivitelezni a a Borsod Volán buszmenetrendje miatt). Ma is be kellet jönni 9 órára az Árpád Fejedelem Tagiskolába. Én rendjén meg is érkeztem (mint már mondtam a menetrend miatt fél órával hamarabb értem be), és utána vártam az embereket. Kilencre meg is érkezett a tanárom, de rajta kívül más nem jelent meg. Úgy kb. húsz perc várakozás után elkezdte felhívni az embereket, hogy jönnek-e egyáltalán. Sajnos nem tudtak jönni, így hát nem tartottuk meg az órákat, és lényegében fölöslegesen mentem Barcikára. Az egészet még az koronázta meg, hogy egy órát kellet várnom a buszra. De nem lettem ideges, mert így nyugodtan el tudtam fogyasztani egy dupla-csokis Magnumot, amit az ottani kis Sparban vettem (hiába kicsi üzlet találkoztam MLP-s zsákbamacskákkal. Tehát aki Barcikán lakik az megnézheti, hogy megtalálja-e a kedvencét ott).

A második egy évvel ezelőtt történt. Érettségi után elmentem egy nagy tanulmányi kirándulásra, amin az egész iskolából képviseltették magukat. Bejártuk Európa nagy részét Svájctól Franciaországon át egészen Olaszországig. A végállomás természetesen Paks volt, ahol elmentünk az atomerőműbe. Mielőtt bementünk volna elmondták a buszon, hogy ki van az első csoportban. Én mivel nem hallottam a nevem azt gondoltam, hogy a második csoportban vagyok. Megérkeztünk a turistaközpontba, ahol a képeslapok és az egyéb dolgok (katalógusok, urániumkapszula műanyag megfelelője, 5 forintosból préselhető érme, stb.) ingyenes volt. Ott a csapat kettévált, és én mentem azokkal, akik a bemutatóterembe mentek, ahol elmesélték a Paksi Atomerőmű történetét (meg is mutatták az alapkövét is) és sok érdekességet mutattak (azt tudtátok-e, hogy a kamera objektíve is sugároz?). Utána mentem volna az üzemi területre, de volt egy kis kavarodás. Ugyanis időközben kiderült, hogy a kettes csoportba voltam beosztva. Ezt konkrétan akkor tudtam meg, mikor ott voltam az ellenőrzésnél. A biztonsági őrök engem nem engedtek be emiatt. Eléggé dühös voltam, hogy csak engem nem engednek be az üzemi területre (habár az igazat megvallva volt egy másik srác is aki nem mehetett be, de ő későn jelentkezett az egészre és neki nem tudták az egészet elintézni). Azzal próbált utána a csoport vigasztalni, hogy turbinákat és a reaktort mutatták, amiből ők csak egy burkolatot láttak (engem ezzel nem sikerült megvigasztalni, mert én saját szememmel akartam látni az egészet, nem érdekelt, hogy nem mutattak az egészből sokat). Én magamat azzal engeszteltem ki, hogy vettem magamnak egy dupla-csokis Magnumot (szerencsére a csoki nyugtató hatással van rám). Még a mai napig elég fájó emlék ez, mert általában is engem nem szokott senki normálisan értesíteni BÁRMIRŐL, és ez engem eléggé idegesít. De megfogadtam magamnak, hogy bármi áron, de ott fogok dolgozni (és ha nem büntetnek meg ezért vagy nem néznek hülyének, akkor az első munkanapomon eltáncolok a fémérzékelő kapuig :D).

Ja mate10, nekem meg olyan volt, hogy szépen megszerkesztettem a hozzászólásomat a fórumon és ellenőriztem még a végén, hogy nincs-e benne valami hiba. De véletlenül valahogy sikerült egy visszalépést csinálni, és így elveszett az a szöveg, amit elég hosszú idő volt legépelni. És kezdhettem az egészet ELÖLRŐL :angry:.
kép
1

#9 Felhasználó nem aktív   Máté 

• Hű tag-Twilight fan
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 340

Elküldve: 30 június 2012 - 09:01

Üzenet megtekintéseIdézés: Wolfesz - Dátum: 30 június 2012 - 05:18

Most én is leírnám két ciki pillanatomat.

Az első ma történt velem meg. A nyár folyamán jelentkeztem német nyelvtanfolyamra (erre az egyetem miatt van szükségem, mert később csak nyelvvizsgával lehet megkapni a diplomát, ja és ez az előzménye annak, hogy elkezdtem németül nézni a sorozatot). A nyári szünetben minden héten két alkalommal kell menni, ami úgy kb. 3-4 órát foglal magában. Az egész miatt Kazincbarcikára kell menni (amit nekem, még ha nincs is annyira messze, nehéz kivitelezni a a Borsod Volán buszmenetrendje miatt). Ma is be kellet jönni 9 órára az Árpád Fejedelem Tagiskolába. Én rendjén meg is érkeztem (mint már mondtam a menetrend miatt fél órával hamarabb értem be), és utána vártam az embereket. Kilencre meg is érkezett a tanárom, de rajta kívül más nem jelent meg. Úgy kb. húsz perc várakozás után elkezdte felhívni az embereket, hogy jönnek-e egyáltalán. Sajnos nem tudtak jönni, így hát nem tartottuk meg az órákat, és lényegében fölöslegesen mentem Barcikára. Az egészet még az koronázta meg, hogy egy órát kellet várnom a buszra. De nem lettem ideges, mert így nyugodtan el tudtam fogyasztani egy dupla-csokis Magnumot, amit az ottani kis Sparban vettem (hiába kicsi üzlet találkoztam MLP-s zsákbamacskákkal. Tehát aki Barcikán lakik az megnézheti, hogy megtalálja-e a kedvencét ott).

A második egy évvel ezelőtt történt. Érettségi után elmentem egy nagy tanulmányi kirándulásra, amin az egész iskolából képviseltették magukat. Bejártuk Európa nagy részét Svájctól Franciaországon át egészen Olaszországig. A végállomás természetesen Paks volt, ahol elmentünk az atomerőműbe. Mielőtt bementünk volna elmondták a buszon, hogy ki van az első csoportban. Én mivel nem hallottam a nevem azt gondoltam, hogy a második csoportban vagyok. Megérkeztünk a turistaközpontba, ahol a képeslapok és az egyéb dolgok (katalógusok, urániumkapszula műanyag megfelelője, 5 forintosból préselhető érme, stb.) ingyenes volt. Ott a csapat kettévált, és én mentem azokkal, akik a bemutatóterembe mentek, ahol elmesélték a Paksi Atomerőmű történetét (meg is mutatták az alapkövét is) és sok érdekességet mutattak (azt tudtátok-e, hogy a kamera objektíve is sugároz?). Utána mentem volna az üzemi területre, de volt egy kis kavarodás. Ugyanis időközben kiderült, hogy a kettes csoportba voltam beosztva. Ezt konkrétan akkor tudtam meg, mikor ott voltam az ellenőrzésnél. A biztonsági őrök engem nem engedtek be emiatt. Eléggé dühös voltam, hogy csak engem nem engednek be az üzemi területre (habár az igazat megvallva volt egy másik srác is aki nem mehetett be, de ő későn jelentkezett az egészre és neki nem tudták az egészet elintézni). Azzal próbált utána a csoport vigasztalni, hogy turbinákat és a reaktort mutatták, amiből ők csak egy burkolatot láttak (engem ezzel nem sikerült megvigasztalni, mert én saját szememmel akartam látni az egészet, nem érdekelt, hogy nem mutattak az egészből sokat). Én magamat azzal engeszteltem ki, hogy vettem magamnak egy dupla-csokis Magnumot (szerencsére a csoki nyugtató hatással van rám). Még a mai napig elég fájó emlék ez, mert általában is engem nem szokott senki normálisan értesíteni BÁRMIRŐL, és ez engem eléggé idegesít. De megfogadtam magamnak, hogy bármi áron, de ott fogok dolgozni (és ha nem büntetnek meg ezért vagy nem néznek hülyének, akkor az első munkanapomon eltáncolok a fémérzékelő kapuig :D).

Ja mate10, nekem meg olyan volt, hogy szépen megszerkesztettem a hozzászólásomat a fórumon és ellenőriztem még a végén, hogy nincs-e benne valami hiba. De véletlenül valahogy sikerült egy visszalépést csinálni, és így elveszett az a szöveg, amit elég hosszú idő volt legépelni. És kezdhettem az egészet ELÖLRŐL :angry:.

Hát az nem jó :D
Köszike hogy elolvastad ezt a kommentet és ezt nektek:
kép
0

#10 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 01 július 2012 - 09:46

Üzenet megtekintéseIdézés: Wolfesz - Dátum: 30 június 2012 - 05:18

... mert így nyugodtan el tudtam fogyasztani egy dupla-csokis Magnumot, ...

... magamat azzal engeszteltem ki, hogy vettem magamnak egy dupla-csokis Magnumot ...

hmm valaki nagyon szereti a duplacsokis magnumot ^_^
kép
2

#11 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream

Elküldve: 12 november 2012 - 08:12

*
Népszerű

Spoiler

kép
7

#12 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream

Elküldve: 23 december 2012 - 09:36

Egy csodaszép vírussal a laptopomra és minimális tömeggyilkos hangulattal lépett meg a kedves Sors pár órája. :angry: Egyszerűen remek, hogy a januári vizsgáimra szerettem volna tanulni a következő napokban de azoknak az anyagainak a nagy része gépemen voltak és mindemellett csak a két ünnep között tudom szervizbe vinni a gépet... :angry: Mondjuk szerencse hogy az irományom pendriveon ki volt mentve...
kép
0

#13 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 23 december 2012 - 10:43

Üzenet megtekintéseIdézés: Verac - Dátum: 23 december 2012 - 09:36

Egy csodaszép vírussal a laptopomra és minimális tömeggyilkos hangulattal lépett meg a kedves Sors pár órája. :angry: Egyszerűen remek, hogy a januári vizsgáimrá szerettem volna tanulni a következő napokban de azoknak az anyagainak a nagyrésze gépemen voltak és mindemellett csak a két ünnep között tudom szervízben vinni a gépet... :angry: Mondjuk szerencse hogy az irományom pendriveon ki volt mentve...

Részvétem. Öngyógyítás nem lehetséges?
Derpa Derpa Herp Derp
0

#14 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 23 december 2012 - 11:06

Üzenet megtekintéseIdézés: Verac - Dátum: 23 december 2012 - 09:36

Mondjuk szerencse hogy az irományom pendriveon ki volt mentve...

Erről eszembe jut amikor a szakdogámat kellett leadni floppyn... közben villamos, metró... három lemezen vittem, alufóliába csomagolva, anti-static bag-ben. Kettő megdöglött mire odaértem. :P
kép
0

#15 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 23 december 2012 - 11:20

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 23 december 2012 - 11:06

Erről eszembe jut amikor a szakdogámat kellett leadni floppyn... közben villamos, metró... három lemezen vittem, alufóliába csomagolva, anti-static bag-ben. Kettő megdöglött mire odaértem. :P

Nekem egy határidős (másnap reggel 8) munka közben este 10-kor a villám csapott be a közelben. Szerencsére a gép túlélte csak épp (az egyébként 5 percenként mentett) munka fájl veszett oda a biztonsági mentés fájllal együtt. Külön bónusz volt, hogy már a vége felé jártam. Jó érzés volt éjjel nem aludni.
Derpa Derpa Herp Derp
0

#16 Felhasználó nem aktív   Nite 

• Lyra fan

Elküldve: 23 december 2012 - 11:28

Üzenet megtekintéseIdézés: Moonshiner - Dátum: 23 december 2012 - 11:20

Nekem egy határidős (másnap reggel 8) munka közben este 10-kor a villám csapott be a közelben.

arrh ciki :D
akkor mondok egy hasonló kellemetlent, hátha jobban szórakoztok rajta mint én akkor:
hétfőn rendszer éles indulása, előtte pénteken visszük telepíteni (elb.szott egy projekt management volt az is), nem működik. Nézünk mi van, fejlesztő esküdözik, tesztelte, neki ment.
kiderült, corba generált neki client stubot, és abba fejlesztette bele a szerver részt, vagyis neki lokálban minden futott, csak amikor remote kellett volna kapcsolódnia, akkor állt meg a tudomány.
két napom volt hogy újraírjam, úgy, hogy (akkor még) azt se tudtam mi az a corba :wacko:
(megy is a cégnél a mondás, hogy egy hétvége két napból, és három hosszú éjszakából áll)
kép
0

#17 Felhasználó nem aktív   Moonshiner 

• PipaPipaPipaPipaPipa

Elküldve: 23 december 2012 - 11:41

Üzenet megtekintéseIdézés: Nite - Dátum: 23 december 2012 - 11:28

(akkor még) azt se tudtam mi az a corba :wacko:

Szombat reggelre viszont már akár le is szigorlatozhattál volna belőle

Ezt még olvasni is fájdalmas volt.
Derpa Derpa Herp Derp
0

#18 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 01 március 2013 - 04:07

Velem tegnap történt egy aprócska cikis ballépés /mondjuk lehet, hogy csak én veszem annak/. Mivel az osztályban csak én vagyok a nerdkockanolifer, ezért a beadni való informatikát én szoktam megcsinálni elsőnek /letölteni a megoldást valahonnan 10 perc alatt/, ezért az én feladatom ezeket tovább küldeni az osztálynak, hogy nevezzék át és küldjék be ők is jól... szerencsére egybe voltak ezek a word dokumentumok a képemhez szükséges vector pónikkal... és az egyik osztálytársamnak küldtem egy vigyorgó Derpyt. Persze ma rám kellett írnia, hogy mi ez a kép... és mivel egy facebookon élő emberről van szó, inkább írtam valami random hazugságot, mint hogy elkezdjem neki magyarázni, hogy ez miért van a gépemen. Valahogy az eddigi rövid élettapasztalatom alapján, úgy voltam vele, hogy én már nem akarok ártani magamnak, így is belém kötnek ha akarnak. Remélem sikerült ennyivel lezárnom.
1

#19 Felhasználó nem aktív   Reviyzion 

• Iszapszemű
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.198

Elküldve: 01 március 2013 - 11:11

Spoiler

Ismerős ^^ Én amikor felvettem Skype ra az osztálytársaim közül egy-kettőt akkor még Spitfire volt az avatárom, és másnap suliba kérdezik, hogy mi a fene a képem? Azt hitte, hogy nem is én vagyok az. Persze h hazudtam neki, hogy elsimítsam az ügyet.

Ennél már csak az volt rosszab élmény, amikor osztálytársaim telórol néztek valakiket Facen, és kérdezem kik ezek? (Képen egy RD figurával pózóló illetők voltak láthatók) Oszt társam mondta (nemtom hogy használta e a brony kifejezést) hogy ezeket utálni kell. Nos én meg csendben bronyként ink odébbáltam. (Mellesleg valami steames bunkóság miatt akarták megverni az osztálytársam ezek a bronyk, de többet nem tudok az ügyről, és persze semmise lett belőle)
0

#20 Felhasználó nem aktív   Oliminor 

• Applejack <3
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 3.471

Elküldve: 01 március 2013 - 11:20

Nekem annyi szerencsém van az osztálytársaimmal, hogy felnőtt tagozat, így azért értelmesebbek, mint egy átlag osztály, sokan már csak a koruk miatt is, de akkor se akarom ezzel idegesíteni magamat, hogy miket gondolhatnak. Mert még ha nem is hiszi el, szerintem nem fog vele foglalkozni.
0

Téma megosztása:

• (27 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó