Hunbrony Fórum: ciki pillanatok - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (27 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 25
  • 26
  • 27

ciki pillanatok olyan sztorik amik nagyon égők, de jobb lenne ha elmondanád valakinek

#521 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.948

Elküldve: 25 augusztus 2014 - 09:22

az a fantasztikus érzés, amikor az ember rá kell jönnie egy héttel az új szemeszter kezdete előtt, hogy egész nyáron nem csinált semmilyen érdemlegeset, pedig relatíve nagy tervekkel készült a nyári "pihenésre".... egyszerűen megfizethetetlen :/ minden másra ott a mászterkárd...
kép
2

#522 Felhasználó nem aktív   Robbie Rotten 

• Gázszerelő
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 5.459

Elküldve: 25 augusztus 2014 - 03:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Verac - Dátum: 25 augusztus 2014 - 09:22

az a fantasztikus érzés, amikor az ember rá kell jönnie egy héttel az új szemeszter kezdete előtt, hogy egész nyáron nem csinált semmilyen érdemlegeset, pedig relatíve nagy tervekkel készült a nyári "pihenésre".... egyszerűen megfizethetetlen :/ minden másra ott a mászterkárd...

erre a megoldás az ha reális célokat állítasz!

mikor uccsó órán megkérdezte angoltanár mire készülök nyáron akkor azt mondtam "eltervezem, hogy sokat írok, aztán nem írok semmit, végül picsogok a barátaimnak, hogy nem írtam semmit"

most visszatekintek a nyárra és pontosan ez történt!

meg kiújult az egzisztenciális válságom és a depresszióm de az már csak bónusz pont
kép
1

#523 Felhasználó nem aktív   Kepernyos 

• Heretikus
  • Hozzászólás: 1.782

Elküldve: 25 augusztus 2014 - 04:00

Üzenet megtekintéseIdézés: Shidotoku - Dátum: 25 augusztus 2014 - 03:34

erre a megoldás az ha reális célokat állítasz!

mikor uccsó órán megkérdezte angoltanár mire készülök nyáron akkor azt mondtam "eltervezem, hogy sokat írok, aztán nem írok semmit, végül picsogok a barátaimnak, hogy nem írtam semmit"

most visszatekintek a nyárra és pontosan ez történt!

meg kiújult az egzisztenciális válságom és a depresszióm de az már csak bónusz pont

>idő mint a tenger
>nincs kedv, nincs motiváció

Talán Faustnak igaza volt, amikor arról beszélt, hogy kreatívabb az ember, ha megrendelésre alkot.
3

#524 Felhasználó nem aktív   DiRT 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 152

Elküldve: 25 augusztus 2014 - 04:08

Üzenet megtekintéseIdézés: Verac - Dátum: 25 augusztus 2014 - 09:22

micsoda dráma
Spoiler

1

#525 Felhasználó nem aktív   Dartheon 

• Az első Póni-csatahajó kapitánya
  • Hozzászólás: 1.811

Elküldve: 14 szeptember 2014 - 06:31

Ciki pillanat.. első héten egyetemen, jövünk ki állattan gyakorlatról. (vagyis múlt pénteken, három napja)
Van egy csaj akivel tök jól összehaverkodtam, tudni kell róla hogy van rajta kicsit több felesleg mint kéne... Kijövünk az ajtón, megkérdezem tőle

-Milyen órátok lesz?
-Tesink lesz most.
- Húúúú az tök jó, hajrá égjen a - itt hirtelen elhallgatok, az ajtó előtt néma csend lesz, mindenki döbben egy nagyot. az utolsó szó a zsír lett volna, de nem akartam kimondani, látva a lány testalkatát.

Egy pillanatnyi zavart csönd után folytatom:
-Szóval hajrá, jó lesz...

Megfordulok és elmegyek, miközben érzem, kegyetlenül beoltottam magamat és szegény lányt, akit pedig tökre kedvelek, csak hát.. megvan bennem az a szokás hogy pont azoknak okozok kellemetlen pillanatokat akiket a legjobban kedvelek, pont az ilyen elszólásokkal, amik nem szándékosak, csak kicsúsznak.
Justice RAINS FROM ABOVE!

4

#526 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • Hozzászólás: 3.317

Elküldve: 14 szeptember 2014 - 07:37

Üzenet megtekintéseIdézés: Dartheon - Dátum: 14 szeptember 2014 - 06:31

- Húúúú az tök jó, hajrá égjen a

Tudod, ezért nem fogadnak téged szívesen a krematóriumokban sem...
3

#527 Felhasználó nem aktív   Asorg 

• Griffon Fucktard
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 880

Elküldve: 14 szeptember 2014 - 12:13

Üzenet megtekintéseIdézés: Dartheon - Dátum: 14 szeptember 2014 - 06:31

- Húúúú az tök jó, hajrá égjen a

Hidd el, ha befejezted volna a mondatot kevésbé lett volna ciki. (amúgy velem is volt hasonló helyzet, csak szobatársammal)
0

#528 Felhasználó nem aktív   Dartheon 

• Az első Póni-csatahajó kapitánya
  • Hozzászólás: 1.811

Elküldve: 29 május 2015 - 08:23

Egyszerűen annyira idegesít, muszáj kiírnom magamból.

Tegnap, vagyis csütörtökön kapok egy üzenetet neptunon, hogy menjek be a tanárhoz, mert szeretne velem beszélni - s mivel ez egy bukó tárgy amúgy is, semmit nem készültem rá.. állatélettan.

Bemegyek reggel, találkozok a tanárral, persze megvárat, mert van más dolga is, már a szívem dobog hogy vajon miért hívatott be, hogyha egyszer úgyis bukó...
Telik az idő, ülök a folyosón, fél óra is elmegy, akkor kijön, azt mondja készüljek fel az izmokból, mert megyek beszámolni.

Na, it részben pánikba estem, mert egyáltalán semmit se készültem rá, másrészt pedig semmit se tudok - a tanárnak is ezt mondtam, és elmentem annyival, hogy majd jövőre felveszem.

Nem igazán győzködött, de le volt törve kicsit..

Megyek a vonathoz, hazafelé, ott jut eszembe hogy BAZDMEG CSAK MAGYARUL KELLETT VOLNA!! És hogy én tudok annyit hogy átengedjen, és meglegyen az aláírásom, de nem mert én hülye fasz mit mondtam neki:? Hogy nem tudom, pedig lehetett volna.. volna.. Eh.

Komolyan, a fejem verném bele ilyenkor a falba a saját faszságom miatt...
Pedig megadta volna a kibaszott aláírást ha megpróbálom.. ááhhhhh...
Justice RAINS FROM ABOVE!

1

#529 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 249

Elküldve: 29 május 2015 - 09:24

enyém is kicsit mostani vizsgákhoz kapcsolódik, illetve nem annyira ciki, csak állandóan ég a fejem emiatt.
szóval én rohadtul messze tanulok 253kmnyire, és gyakran haza kellett járnom orvoshoz (mert ott a félcsalád EÜs, mégis inkább ott vágjanak fel ha kell.)

megyek be művészeti anatómiára, előtte való héttel írtam tanárnak, hogy hogyan tudnék pótolni, mert igazán át szeretnék menni. végül nem válaszolt, gondoltam majd most.
mondtam neki, hogy kb 4-5 órán voltam, de pótolnék, mondja az lehetetlen mert két nap alatt nemtudok még 5 tanulmányt rajzolni és nem tud átengedi. de hát miért hiányoztam ennyit egyébként. elmondom a szituációt erre ledöbbenve mondja, hogy miért nem mentem közelebbi főiskolára? számat húzva válaszolom, hogy sehol se volt elég jó a portfólióm és ide vettek fel.
folytatja, hogy OKJra miért nem mentem? az sokkal többet használna, mint ez a sok ingázás. kicsit égve mondom, apám ragaszkodott főiskolához, mert OKJ nem elég jó.
(zárójelbe még, én baromira nem festő szakra akartam menni, animáció volt a mindenem de...nem)

*csend*

mondja érti, biztat adjam be még más helyre is. erre pedig annyit tudtam mondani, hogy más helyen konkrétan a szemembe köpték, hogy nemtudok rajzolni és majd két év múlva jöjjek vissza, mikor már megtanultam.

*kínos csend*

szerencsére jött egy másik vizsgázó is, úgyh megállapodtunk, abban jövőre HA itt leszek, megint felveszem, de kábé utána annyira felhergeltem magam, hogy délután ki is dobta a taccsot miatta és este meg lettem lőve.
kép
1

#530 Felhasználó nem aktív   Rixton 

• Polygon betyár
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.148

Elküldve: 07 június 2015 - 07:34

Üzenet megtekintéseIdézés: Lya - Dátum: 29 május 2015 - 09:24

enyém is kicsit mostani vizsgákhoz kapcsolódik, illetve nem annyira ciki, csak állandóan ég a fejem emiatt.
szóval én rohadtul messze tanulok 253kmnyire, és gyakran haza kellett járnom orvoshoz (mert ott a félcsalád EÜs, mégis inkább ott vágjanak fel ha kell.)

megyek be művészeti anatómiára, előtte való héttel írtam tanárnak, hogy hogyan tudnék pótolni, mert igazán át szeretnék menni. végül nem válaszolt, gondoltam majd most.
mondtam neki, hogy kb 4-5 órán voltam, de pótolnék, mondja az lehetetlen mert két nap alatt nemtudok még 5 tanulmányt rajzolni és nem tud átengedi. de hát miért hiányoztam ennyit egyébként. elmondom a szituációt erre ledöbbenve mondja, hogy miért nem mentem közelebbi főiskolára? számat húzva válaszolom, hogy sehol se volt elég jó a portfólióm és ide vettek fel.
folytatja, hogy OKJra miért nem mentem? az sokkal többet használna, mint ez a sok ingázás. kicsit égve mondom, apám ragaszkodott főiskolához, mert OKJ nem elég jó.
(zárójelbe még, én baromira nem festő szakra akartam menni, animáció volt a mindenem de...nem)

*csend*

mondja érti, biztat adjam be még más helyre is. erre pedig annyit tudtam mondani, hogy más helyen konkrétan a szemembe köpték, hogy nemtudok rajzolni és majd két év múlva jöjjek vissza, mikor már megtanultam.

*kínos csend*

szerencsére jött egy másik vizsgázó is, úgyh megállapodtunk, abban jövőre HA itt leszek, megint felveszem, de kábé utána annyira felhergeltem magam, hogy délután ki is dobta a taccsot miatta és este meg lettem lőve.

Most gondolkodok rajta, ez mennyire értelmezhető cikiként, mert lényegében ha jól vettem ki, önhibádon kívül történt a mulasztás, ergo betegség miatt. Az a baj, hogy annyira intoleráns a rendszer mindenhol, ha beüt egy ilyen dolog, akkor máris kapod a képedbe a "majd jövőre" c. történetet.
Egyébként ha gondolod elbeszélgethetnénk az animálgatásról (mert nekem is az a hobbim), igaz lehet te profibb szinten vagy, de hátha valami jó sülne ki. :)

-----------------

Edit

De ha már itt vagyok én is megemlítek valamit a közel múltból.
Egy hete ülök a gépnél (szokás szerint), és gyártom a kedvenc "gyáram" 3D modelljét, amibe most bele vagyok b***va. Na fejhallgatón megy a zene, bele vagyok merülve a modellezésbe, néha testvérem megy el mögöttem, de nem gáz, ő is nézi a 6. éveseknek való mesét. Az n-edik alkalommal mikor elsétált mögöttem, valamiért oldalra néztem, csak reflex szerűen és akkor vettem észre, hogy "ba-meg" épp Anyu volt az...és éppen mi volt látható a monitoron? Persze, hogy ketrecbe zárt szomorú pónik, megkoronázva az egészet a Rainbow Factory logo-val, a hal a tortán pedig, hogy ketté volt osztva, és a renderelt kép is ott vigyorgott).
Egy pillanatig bennem volt a dolog, hogy ok...póni, de pont az a téma volt látható, amit úgy egy hónap MLP nézés után javasolt megtekinteni. De utána úgy voltam vele, hogy inkább csak folytatom tovább a modellezést, mint mikor a pap kijön a templomból mise után.
kép

A lehetetlent is megmodellezem, a csodára még várni kell.
Viszont a sörben kevés a vitamin ezért sokat kell inni belőle.

Spoiler

3

#531 Felhasználó nem aktív   Lya 

• wubbalubadubdub
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 249

Elküldve: 08 június 2015 - 10:29

ha rule 34et modelleztél volna, pöppet kínosabb lett volna szerintem. almost happened with me.

eszembe jutott egy olyan kínos történet ami vicces is :D

szóval ez még áprilisban történt.
törpénetesen, akkkor volt, hogy megismerkedtem egy másodévessel és elég sok időt töltöttünk együtt. gyakran találkoztunk, tipikus "tüntessük fel legjobb színbe magunkat" időszak volt. talán még tetszettem is neki.
megbeszéltük, hogy sörözés közben nézzünk meg egy szellemes filmet (címére már nem emlékszem ebből látszik mennyire hagyott bennem nyomott)

megvettük a söröket, popcorn-t. be a házba, filmet elindítani. hátigen....másfél órás volt, és gyorsan ittuk a söröket. namármost nekem rossz reakcióm, hogy sűrűbben kell járnom mosdóra ettől. nem volt gond mondta leállítjuk, gyorsan végzem és folytatjuk is.

kimentem, megvolt, övemet is becsatoltam, elfordítom a kulcsot nyitnám az ajtót és nem. nem nyílik. kicsit ideges lettem főleg, hogy éreztem is a piát. mégegyszer megpróbálom, de továbbra se nyílik.
nehány próbálkozás után, segítségemre sietett, benyomta az ajtót és sikeresen kikerültem a WC fogságából. szerencsére ő nem, csak a testvére röhögött ki, hogy pont szellemes film közepén szorultam be a WCre.

amúgy, számomra csak szimpatikus volt az illető, így annyira nem volt gáz, leégnem előtte. barátok vagyunk azóta, igaz csak kéthetente írok rá, mert...hmm kicsit egyszerű a lelkem, énmeg nem sokáig tudom tolerálni aztat. dí end
kép
5

#532 Felhasználó nem aktív   Aurum Lord 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 413

Elküldve: 03 november 2015 - 09:16

Elírásos sztori, de a béke kedvéért spoilerbe rakom.

Spoiler

0

#533 Felhasználó nem aktív   SziHU® 

• Szólíts Karcsinak! Comme une vache Décolletage.
  • Hozzászólás: 3.317

Elküldve: 04 november 2015 - 03:48

Nos, átolvastam, nem tudom miről írtam, de erősen 16-os, szóval a következő tartalmat csak nagykorú Иосиф Виссарионович Сталин felügyelete mellett ajánlom. Ellenségeimnek.
Spoiler

0

Téma megosztása:

• (27 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 25
  • 26
  • 27

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó