Hunbrony Fórum: Fanartok - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (109 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Fanartok Minden, amit ti készítettetek. Rule34 természetesen tiltott.

#41 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 288

Elküldve: 07 január 2012 - 12:24

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 07 január 2012 - 12:22

Jah Elmegy nézd ott szalad. :P

Eh látszik, hogy Brony vagy! :) Basszus nem mered elhinni, hogy valamit jól csinálsz és csináltál? :)
0

#42 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.936

Elküldve: 07 január 2012 - 12:29

Üzenet megtekintéseIdézés: Anli - Dátum: 07 január 2012 - 12:24

Eh látszik, hogy Brony vagy! :) Basszus nem mered elhinni, hogy valamit jól csinálsz és csináltál? :)

Nem mert az Információk alapján látom míly elmaradott vagyok és azóta sem jutottam sokkal többre ^^

nem tudom valahogy mindíg olyan "pozicióban" akarok pónit rajzolni amihez nincs Tutrial és nem látom minek hol kéne lennie ^^

Mert én mindíg fejből rajzolok. nem szoktam másolni mert azt lopásnak érzem. de nem megy semmi ^^

Sem a mimika nem megy sem az arányok ^^ valahol mindíg elhasalok :P persze nem adjuk fel!!
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#43 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 147

Elküldve: 07 január 2012 - 12:35

Nem lehetünk mindenből alapból profik ezért is kell gyakorolni.gyakorolni.gyakorolni....kép
0

#44 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 01:52

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 07 január 2012 - 12:29

Nem mert az Információk alapján látom míly elmaradott vagyok és azóta sem jutottam sokkal többre ^^

nem tudom valahogy mindíg olyan "pozicióban" akarok pónit rajzolni amihez nincs Tutrial és nem látom minek hol kéne lennie ^^

Mert én mindíg fejből rajzolok. nem szoktam másolni mert azt lopásnak érzem. de nem megy semmi ^^

Sem a mimika nem megy sem az arányok ^^ valahol mindíg elhasalok :P persze nem adjuk fel!!

Csak megsúgom, hogy a másolással tudod fejleszteni a fejből rajzolást is. ;)
Minél többet másolsz, annál jobban memorizálódik egy adott forma. Így ha már egy adottat le tudsz rajzolni, onnantól kezdve már a fantáziádra van bízva, hogyan alakítod át.
Gyakorlásképpen mindent másolj! Állatokat, növényeket, képeket, ahol pl. mozgásban lévő állatok, lovak, emberek vannak. Mert, ha megtanulod, mi hogyan működik, hogyan mozog, hogyan épül fel a másolással mind memorizálódik. Így fejből már a saját magad által kialakított képet tudod lerajzolni! ;)
A másolás nem lopás, főleg, ha a magad részére, gyakorlásképpen csinálod.
Ezzel az erővel azokra is mondhatnánk, hogy lopnak, akik csendéletet rajzolnak. Mert azok alátott képet másolják.
És ahogy fent írták, gyakorolni-gyakorolni-gyakorolni! :)
0

#45 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 117

Elküldve: 07 január 2012 - 09:47

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 06 január 2012 - 09:25

Még nincs meg a tabletem de amint meglesz ráfekszek a témára ;)

és küldjed csak elfér a gépen :P

Nem kell félni, vektor rajzhoz nem kell tablet :D

Üzenet megtekintéseIdézés: Anli - Dátum: 07 január 2012 - 01:52

Csak megsúgom, hogy a másolással tudod fejleszteni a fejből rajzolást is. ;)
Minél többet másolsz, annál jobban memorizálódik egy adott forma. Így ha már egy adottat le tudsz rajzolni, onnantól kezdve már a fantáziádra van bízva, hogyan alakítod át.
Gyakorlásképpen mindent másolj! Állatokat, növényeket, képeket, ahol pl. mozgásban lévő állatok, lovak, emberek vannak. Mert, ha megtanulod, mi hogyan működik, hogyan mozog, hogyan épül fel a másolással mind memorizálódik. Így fejből már a saját magad által kialakított képet tudod lerajzolni! ;)
A másolás nem lopás, főleg, ha a magad részére, gyakorlásképpen csinálod.
Ezzel az erővel azokra is mondhatnánk, hogy lopnak, akik csendéletet rajzolnak. Mert azok alátott képet másolják.
És ahogy fent írták, gyakorolni-gyakorolni-gyakorolni! :)

Igen, gyakorlás teszi a mestert, a másolás is nagyon jó dolog, igazából nekem az megy a legjobban, ha csak nem egy élethű festmény... :D de amúgy nagyon pontosan tudok másolni már, de már nem szokásom másolni dolgokat, inkább kitalálok dolgokat és próbálkozok vele amíg nem lesz tökéletes
0

#46 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 07 január 2012 - 12:37

Üzenet megtekintéseIdézés: Daviez - Dátum: 07 január 2012 - 09:47

Nem kell félni, vektor rajzhoz nem kell tablet :D

Igen, gyakorlás teszi a mestert, a másolás is nagyon jó dolog, igazából nekem az megy a legjobban, ha csak nem egy élethű festmény... :D de amúgy nagyon pontosan tudok másolni már, de már nem szokásom másolni dolgokat, inkább kitalálok dolgokat és próbálkozok vele amíg nem lesz tökéletes

Aztse tom mifán terem a vektorrajz :P Másoljak.....Hát Jóó próbálkozunk ^^

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#47 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 02:16

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 07 január 2012 - 12:37

Aztse tom mifán terem a vektorrajz :P Másoljak.....Hát Jóó próbálkozunk ^^

http://dl.dropbox.co...ritynervous.zip tessék, egyik vektor rajzomat feltöltöttem remélem jó a link rég raktam már fel cuccot dropboxra. Vektor rajz amit egyenesekből és görbékből csinálsz, legalább is asszem eze pontos megfelelője... mindegy végülis az amit a PS toll vagy pen eszközével csinálsz. Nem tudom neked müxik-e mert PS CS 5-t használok. Én hülye mikor elkezdtem ezt rászoktam a groupok meg layerek elnevezésére, de azóta már csak a groupokat nevezem el xD azt is úgy ahogy ami eszembe jut :D
0

#48 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 07 január 2012 - 02:31

Üzenet megtekintéseIdézés: Daviez - Dátum: 07 január 2012 - 02:16

http://dl.dropbox.co...ritynervous.zip tessék, egyik vektor rajzomat feltöltöttem remélem jó a link rég raktam már fel cuccot dropboxra. Vektor rajz amit egyenesekből és görbékből csinálsz, legalább is asszem eze pontos megfelelője... mindegy végülis az amit a PS toll vagy pen eszközével csinálsz. Nem tudom neked müxik-e mert PS CS 5-t használok. Én hülye mikor elkezdtem ezt rászoktam a groupok meg layerek elnevezésére, de azóta már csak a groupokat nevezem el xD azt is úgy ahogy ami eszembe jut :D

Előszöris Omg.....másodszor pedig.....Hmmm Very intresting....

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#49 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 04:31

http://fav.me/d4ll3py eh, a szem az ami nagyon nem megy a fej után, kénytelen voltam kicsit gyakorolni, ami még rám fér bőven... Fél órás rajz, csak PS + tablet, a szempilla elég sz*r de nem igazán tudok milyet elképzelni ami illik is ehhez. Gondoltam itt is kérdeznék ötleteket, akarok a többi 6 mane ről is csinálni, a lényeg, hogy a félelmüket mutatom be a "szemükön át", és kéne még pár ötlet a többihez mitől félhetnek, amit lényegében "meg lehet testesíteni" vagyis le lehet rajzolni valamiképpen...
0

#50 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 07 január 2012 - 04:39

Üzenet megtekintéseIdézés: Daviez - Dátum: 07 január 2012 - 04:31

http://fav.me/d4ll3py eh, a szem az ami nagyon nem megy a fej után, kénytelen voltam kicsit gyakorolni, ami még rám fér bőven... Fél órás rajz, csak PS + tablet, a szempilla elég sz*r de nem igazán tudok milyet elképzelni ami illik is ehhez. Gondoltam itt is kérdeznék ötleteket, akarok a többi 6 mane ről is csinálni, a lényeg, hogy a félelmüket mutatom be a "szemükön át", és kéne még pár ötlet a többihez mitől félhetnek, amit lényegében "meg lehet testesíteni" vagyis le lehet rajzolni valamiképpen...

hmm énis gondolkodtam ilyesmin de nekem mégannyirasem megy mint neked.

A pillán ráérsz agyalni. a szem ami iszonyat nehéz ^^ nem tudom hogy lehetne megoldani ^^

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#51 Felhasználó nem aktív   EnormousMac 

• Anomén
  • Csoport: Adminok

Elküldve: 07 január 2012 - 06:46

Egy ötképkockás gifként indult D:
0

#52 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 06:47

Üzenet megtekintéseIdézés: EnormousMac - Dátum: 07 január 2012 - 06:46

Hehe!
Azért a Ghost in the Shell-es zene nem hiányozhatott alóla. :P
Macromedia Flash-el készítetted? :)
0

#53 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 07 január 2012 - 06:52

király
kép
0

#54 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 07:03

Üzenet megtekintéseIdézés: GeN.Garus - Dátum: 07 január 2012 - 04:39

hmm énis gondolkodtam ilyesmin de nekem mégannyirasem megy mint neked.

A pillán ráérsz agyalni. a szem ami iszonyat nehéz ^^ nem tudom hogy lehetne megoldani ^^

Első körben én ajánlanám a Jasc Paint Shop Pro 7-et. Az félig vektor, félig pixelgrafikus progi.
A vektor rajzot már ott el tudod kezdeni. Nagyon egyszerű kezelni és ugyanúgy rétegelhető mint a Photoshop.
Csináld azt amit én. Pl. Rarity esetében. Csinálj egy elő rajzot, amolyan mintának. Nagyban megkönnyíti a digitális rajzot, ha nincs tablet. ;)

Üzenet megtekintéseIdézés: Daviez - Dátum: 07 január 2012 - 04:31

Példák! :)
Twilight iszonyúan fél a kígyóktól, bár ami őt igazán zavarná sztem az, ha pl. a barátai hagynák el vagy megsemmisülnének a könyvek. Vagy nem tudna varázsolni.

Pinkie a szomorúságtól félne sztem a leginkább. Hogy nem bulizhat többet, vagy, hogy nem ehet több édességet.

Rainbow számára, talán az, hogy soha többé nem repülhet, vagy, hogy kigúnyolja őt a Wonderbolt's.

Rarity pl. utálja a koszt. Görcsösen fél attól, hogy összeborzolják a frizuráját. Ez is egy félelem egy enyhén tisztasági mániás, a divatot és a csillogást imádó személynek. ;)

Applejack számára sztem az almás kert tönkre menetele, vagy a családjának, barátainak az elvesztése lenne az űr. Vagy az, hogy nem tudja használni a hátsó lábait.

Fluttershy számára sztem az, hogy nem tud boldogulni az állatokkal vagy, hogy nem szeretik az állatok, meg hogy mindenki durva és kegyetlen vele.

Én pl. ilyen félelmekre gondolnék. ;)
0

#55 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor

Elküldve: 07 január 2012 - 07:06

Wow naon jó lett :D

Áh látom Fallingnak IP-drive ja van XD

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#56 Felhasználó nem aktív   Apollo 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 52

Elküldve: 07 január 2012 - 07:24

Gratula! Remélem majd lesz folytatás ;)
0

#57 Felhasználó nem aktív   Daviez 

• Über Fan of Luna
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 07:47

Üzenet megtekintéseIdézés: Anli - Dátum: 07 január 2012 - 07:03

Példák! :)
Twilight iszonyúan fél a kígyóktól, bár ami őt igazán zavarná sztem az, ha pl. a barátai hagynák el vagy megsemmisülnének a könyvek. Vagy nem tudna varázsolni.

Pinkie a szomorúságtól félne sztem a leginkább. Hogy nem bulizhat többet, vagy, hogy nem ehet több édességet.

Rainbow számára, talán az, hogy soha többé nem repülhet, vagy, hogy kigúnyolja őt a Wonderbolt's.

Rarity pl. utálja a koszt. Görcsösen fél attól, hogy összeborzolják a frizuráját. Ez is egy félelem egy enyhén tisztasági mániás, a divatot és a csillogást imádó személynek. ;)

Applejack számára sztem az almás kert tönkre menetele, vagy a családjának, barátainak az elvesztése lenne az űr. Vagy az, hogy nem tudja használni a hátsó lábait.

Fluttershy számára sztem az, hogy nem tud boldogulni az állatokkal vagy, hogy nem szeretik az állatok, meg hogy mindenki durva és kegyetlen vele.

Én pl. ilyen félelmekre gondolnék. ;)

hmm kösz ezek jók, bár a raritys kissé nehézkes dolog =D
0

#58 Felhasználó nem aktív   Skywing 

• Equestrian Colonel
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 07:50

Idézet

hmm kösz ezek jók, bár a raritys kissé nehézkes dolog =D

Neki lehetne az hogy pl. nincs ihlete vagy nem ismerik el a műveit vagy nevetség tárgya lesz vagy valami ilyesmi.
0

#59 Felhasználó nem aktív   Anli 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 07 január 2012 - 07:52

Üzenet megtekintéseIdézés: Skywing - Dátum: 07 január 2012 - 07:50

Neki lehetne az hogy pl. nincs ihlete vagy nem ismerik el a műveit vagy nevetség tárgya lesz vagy valami ilyesmi.

Vagy az, hogy nem tud időre készen lenni a ruháival. És, ha megnézzük a sorozatban is mindig el van maradva a megrendelésekkel. :D
0

#60 Felhasználó nem aktív   andriii 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 67

Elküldve: 07 január 2012 - 11:44

Harmadik érdekes Lolpicem. Írjatok véleményt! :D

kép
0

Téma megosztása:

• (109 Oldal)