Hunbrony Fórum: Equestria: A.C. 300.000 - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Equestria: A.C. 300.000 ...ha majd minden kornak leáldozott... hogyan találtok haza?

#41 Guest_Hullócsillag_*

• Csoport: Vendég

Elküldve: 13 augusztus 2012 - 12:06

Solar Flyheart:

A csontváz volt az utolsó csepp a pohárban. Eluralkodik rajtad a totális kétségbeesés; eszeveszetten kezdesz segítségért kiabálni a semmibe, feleletet várva, ami nem érkezik meg.
Megpróbálsz ésszerű gondolkodást erőltetni magadra. Itt sülsz meg a napon, ha nem szeded össze magad. Már látod lelki szemeid előtt egy pegazus homok által fehérre koptatott csontjait az unikornisé fölött...
NEM!
Próbálsz a Nap állásából felmérni valamit, de szinte nyílegyenesen a fejed fölött van. Dél lenne? Már ebben sem vagy biztos.
Balpata, jobbpata irányában, illetve toronyiránt csak a kietlen puszta, megtűzdelve elszórtan néhány halott fával.
A távlatban mintha derengene valamiféle "túlpart", de borzalmasan messze lehet. És az is előfordulhat, hogy csak délibáb.
Mögötted néhány szárnyhosszal a sziklák, ahonnan érkeztél. Ez tűnik az egyetlen épkézláb, elérhető távnak, és a
sziklák árnyékot sejtetnek; talán ott kéne tovább kutatnod.
Vagy repülhetsz is, bár ebben az árnyéktalan forróságban nem sokáig bírnád ezt a fajta felderítést...

Sávos:

Miután feltápászkodsz és összeszeded magad a sokkból, "megmászod" az immár vízszintes alagutat.
A kristálypor láttán emlékképek derengenek fel benned, a fekete füst támadásáról, a félelemről, az esküvőről...
Celesztia! Vissza kell találj az alikornisokhoz - ők biztosan tudják majd a válaszokat a kérdéseidre... no igen,
csak itt van a materializálódott rettegés kérdése... vajon a hercegnők legyőzték őt? Ez nem is lehet vitás...
Mindenesetre óvatosan kúszol előre, és dugod ki az orrodat a nyíláson...
- Hé! - kiált rád fájdalmasan egy kanca, amikor sikeresen megfejeled a homlokát.

Kék Villám (SORREND VÁLTOZÁS!)

Már belefognál valamiféle tisztitó-bűbájba... bármibe, csak szűnjön meg a fájdalom és a sötétség!
Ámde hirtelen a vasmarok elereszt, és a sötétség szemvillanás alatt semmivé foszlik.
Döbbenten tekintesz körül a helyiségben.
Szűkös, gúlaforma fémbörtön (vas?). Eléggé rozsdás állapotú, és mintha rúnák lennének a falakba vésv...
- Hé! - kiáltasz fel fájdalmasan, amikor egy földi póni teljes lendülettel az arcodnak lódul, egy szűk alagútból
mintegy kigurulván.

/párbeszéd lehetőség/

Sierra:

- Az Idő itt nem létezik, Kinti - fordítja oldalt a fejét az első farkas, miközben tekintetével mintegy felnyársal.
- Így az Idő itt végtelen - egészíti ki egy másik.
- Ne habozz, de ne is cselekdj elhamarkodottan hát - lép közelebb a harmadik.
- Mi várunk - jelenti ki hidegen mindegyik farkas, kísértetiesen egyszerre.

/párbeszéd lehetőség/

Klenon:

Katarakta mester némán biccent, miközben a géppatája hangosan zihálva-nyikorogva, kattogva kezd átalakulni, és
kinyílik, majd egy háromágú villa-féle objektum emelkedik ki belőle. Kulcs? Tipped helyesnek bizonyul, ugyanis a
szerkezet eltűnik a búra talapzatában, és elfordul.
- Én a helyedben hátralépnék most, amennyire csak lehet - utasít.
A falig hátrálsz.
A búra kattan egyet, majd felszisszen, és elemelkedik a földtől - a következő pillanatban pedig felizzik a mester
szarva, és elszabadul a Pokol.
A vihar kavarogni kezd, dübörög, és szakadatlan villámlik; de úgy fest, Katarakta patában tartja a dolgokat. Minden
kisülést rendre utasít egy-egy sejtelmes ragyogású, fehér fénykorbáccsal. Az üveg alól szikraeső hullik.
- UGORJ! - harsogja az öreg. - NE KELLJEN KÉTSZER KÉRNEM, MERT VISSZAZÁROM AZ ÜVEGET!

Szépmező Szárnya:

A szikraeső ha lehet, még vadabbul kezd el kavarogni, amikor egy szisszenéssel megemelkedik körötted az üveg.
- UGORJ! - harsogja egy mennydörgő hang. - NE KELLJEN KÉTSZER KÉRNEM, MERT VISSZAZÁROM AZ ÜVEGET!

/párbeszéd lehetőség/

Terra herceg:

- Miért hoztál ide, Vereor? - kiáltod az égnek, magyarázatot várva a sok sületlen eseményre.
Nem történik semmi. Az ég hallgat, a kanyon pedig csak a visszhangodat zengi.
- Vereor rég halott. Nem tudtad? - csendül fel egy hang, amit mintha három-négy torok mondana egyszerre, jelentős
csúszásokkal.
A hang irányába fordulsz.
Csillámló jelenés totyorog egy kövön; alaktalan szellem, áttetsző ködfoszlány, mégis, valahogy biztos vagy benne,
hogy ő beszélt hozzád.
Ha lehet, még jobban összezavarodsz.

/párbeszéd lehetőség/

Csillagjáró:

Reménnyel tölt el a hang - hát mégsem vagy egyedül! Életet találtál a halott felhővárosban!
Új reménnyel, de óvatosan követed a hangot.
Talán még félsz is. Egy kicsit.
- Hahó! Beszélj, hogy megtaláljalak! - kiáltod, miközben átlépsz egy kapualjon.
- Már megtaláltál - közli veled a hangfoszlány, mire riadtan perdülsz meg az irányába.
A boltíven túl egy félig zárt, félköríves oszlopcsarnok fogad. A világos, tágas térben... felhőszilánkokból faragott cukijegyek száza, ezrei lebegnek lusta lomhasággal.
A hang forrását keresed. Nehéz kivenned a mozgó felhődarabkák között, de végül megpillantod: egy szürke alak az egyik oszlop tövében. Odarebbensz.
Elhűlve nyugtázod, hogy a hang forrása egy javarészt tollavesztett, vénséges griff - félig beleolvadva az oszlop anyagába!
- Mivel szolgálhatok? - kérdezi ércesen keserű hangon.

/párbeszéd lehetőség/
0

#42 Felhasználó nem aktív   GeN.Garus 

• Draconian Executor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 1.936

Elküldve: 13 augusztus 2012 - 04:37

Solar Flyheart

*továbbrais a pánik az úr felettem így kétségbeesve járkálok fel és alá majd a sziklák felé veszem az irányt. Talán az az egyetlen hely ahol át lehet vészelni ezt az időjárást és majd estefele kezdek el felderíteni*

- Hol vagyok hol lehetek.... Sweet!! Valaki!!!
indörökké Equestria! Mindörökké Őfelsége Luna!!

SPARTA!

Spoiler

kép
0

#43 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 13 augusztus 2012 - 05:28

Sávos

Egy kicsit felszisszenek, mind a fájdalom, mind a meglepettség miatt:
"Alighogy kinézek, a Sors csak azt akarja, hogy zuhézzak egyet... ez már több értelemben is fájdalmas... De legalább kijutottam és indulhatok a... hercegnőkhöz, hivatalos szervekhez, bárkihez, megtudni mi a csuda történhetett! Oh... legalább nem vagyok egyedül a vágtaszegi börtönben... ha ez a vágtaszegi börtön..."
Mialatt feltápászkodok, meglepő döbbenet üti meg az arcomat.
"Na, ne... ez egy... unikornis... már csak az hiányzik, hogy vele vitáztam volna akkor... Remélem azért nem..."
- Öhm... elnézést a váratlan zuhanásomért – mondom kicsit idegesebben – de meg tudná mondani, hogy éppenséggel hol vagyok? Utolsó emlékeim Vágtaszegről származnak. Egyébként a nevem Sávos... Önt, hogy hívják?

//Párbeszéd kezdeményezése Kék Villámmal.\\
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
0

#44 Felhasználó nem aktív   csimbi 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 65

Elküldve: 14 augusztus 2012 - 09:26

Blue Thunder:

-Semmi gond. -mondom, miközben a homlokom dörzsölöm- Az én nevem Kék Villám.- Majd felé nyújtom patámat.
-Én se tudom hogy hol vagyunk, és én csak az esküvőre emlékszem, meg fura, színes kristályokra, aztán valami elkapott és nem kaptam levegőt, és hirtelen ide kerültem.
0

#45 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 14 augusztus 2012 - 10:16

Sávos

"Ez aztán érdekes történet... az a valami... lehet a közös kettőnk idekerülésében... De valahogy ki kell jutni innét, talán az általam oly rossz emlékeket hozó egyszarvú-varázs segíthet..."jegyzem meg magamnak.
- Örvendek kegyelmének... - viszonzom ez alatt a patarázást - Ha már úgy tűnik, hogy egy időre közösek az útjaink, akkor valamit ki kellene találni, hogy... - körbenézek a vélhetőleg vasból ácsolt börtönünkben – hogy miképpen kellene innét kijutni. Valami ötletes bűbáj, varázslat vagy tapasztalat van-e a tarsolyában?
"Ha nincs ötlete, akkor abban az esetben nem vagyok magamban biztos, hogy szét tudnék rúgni jó pár rozsdás fémet... de ki tudja, csak az ordítozást hanyagolom inkább, elég rossz tapasztalatom van vele, mióta ide kerültem..."
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
0

#46 Felhasználó nem aktív   csimbi 

• Tag
  • PipaPipa
  • Hozzászólás: 65

Elküldve: 14 augusztus 2012 - 06:56

Blue Thunder:

- Érdemesebb lenne előbb körbenézni, hátha van valami értelme a feliratoknak, vagy valami rejtett ajtó. Ha nincs akkor megpróbálok varázsolni.- mondom újdonsült útitársamnak, és elkezdek nézelődni a szobában hátha találok valamit a falon vagy a padlón.
- te mire emlékszel? Honnan kerültél ide?
0

#47 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa

Elküldve: 14 augusztus 2012 - 10:02

Sávos

- Túlontúl sokra nem emlékszek... volt egy kis nézeteltérésem egy pónival, aztán jött valami fekete füst, amely elbájolt abba a... verembe – mutatok idióta módon oda, ahonnét kizuhantam – aztán, némi segélykérő ordítozás után ismételten eljött a füstszerű valami, amely, kicsit furán fog hangzani, de megváltoztatta a gravitációmat. Végül pedig ide pottyantam. De legalább meglesz a célom, mikor kijövök innét: akár esik, akár fúj, személyesen a hercegnőket fogom kikérdezni, mi volt az a fekete árny! Biztos legyőzték, csak van némi "mellékhatása" a mágia e terének: mint az, hogy ide kerültünk...
"Most már nyugodjak le... nem kell részleteznem az egész életemet egy vadidegennek..." megy végig a gondolat a fejemben, majd csöndesen elkezdem nézni a falat, a feliratokat, valami kiút után.
"Mintha csak a legelején lennék ennek az egésznek" tűnődök el egy kicsit.
0

#48 Felhasználó nem aktív   SierraSix 

• Amatőr Profi és Elementáli Sajt
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 214

Elküldve: 16 augusztus 2012 - 04:03

Sierra:

- Az Idő itt nem létezik, Kinti...
- ...Így az Idő itt végtelen...
- ...Ne habozz, de ne is cselekedj elhamarkodottan hát...
- ...Mi várunk.

A farkasok a lehető legijesztőbben néztek rám.Nagyot nyelve néztem vissza félelmet keltő szemeikbe.
- Hát jó...- motyogtam,aztán leültem,próbálva lenyugtatni magam és lelassítani a szívverésemet.
Hát igen,ha valaki sokat fut és a frászt hozzák rá,annak előbb-utóbb olyan érzése lesz,mintha kiszakadna a mellkasa.
Akkor,gondoljuk végig...

...először is...ki is vagyok?...ja,az már megvan...a nagy kérdés,az a hol...
...emlékezeteim szerint utoljára az Elvadult Erdőben csatangoltam...Pónifalva túl nyugodt volt,Vágtaszegen meg javában dúlt az esküvő és az utána való bulik.Nem mintha izgatna,de...kísértetiesen nagy a csönd.Bár mit is csodálkozom,ha egy "elátkozott" erdő kellős közepén ácsorgok?
Miért is futottam...?....áh,megvan...az a nyamvadt rönkfarkasszerűség...
...várjunk csak...az nem is a rönkfarkas volt...
...hanem azok a fura dögök,amik...eléggé éhesen néznek ki.De...honnét jöttek elő?Nem kéne itt lenniük...
...vagy nekem nem kéne itt lennem?
Kezd ez összezavarni.Jobb,ha megbeszélem velük a szituációt,a lehető legtermészetesebben.

A farkasok felé fordultam,a lehető legnyugodtabban...már ami látszódott a szerintem ijedt ábrázatomból.
- Lenne egy pár kérdésem,ha megengedik. - Nyőgtem ki végül...essünk túl rajtuk. - Először is...kik maguk?..Hogyan kerültek ide Equestriába?

///párbeszéd kezdeményezése: Sierra - Rémfarkasok///
Sok ötletem van,de más kérdés hogy működnek-e.

Praise the Sun! - Solaire of Astora
0

#49 Guest_Hullócsillag_*

Elküldve: 17 augusztus 2012 - 09:41

Sierra:

A farkasok összenéznek, némelyikükön a türelmetlenség jelei mutatkoznak.
- Nem figyelsz ránk, Kinti - búgják. - Mi nem kerültünk a te Equestria nevű földedre. Te lépted át a határt, téged sodort a sors a Peremen túl, a Tengelyre, mit mi őrizünk mindenkoron. Így jelenlétedről NEKED kell számot adnod, és nem pedig nekünk.
0

#50 Felhasználó nem aktív   SierraSix 

• PipaPipaPipa

Elküldve: 17 augusztus 2012 - 12:44

Sierra:

A válasz meglepetésként ért.Bár ez nem volt válasz a kérdésemre,de igazuk volt.
Egyáltalán,hogy a fenébe jutottam el Equestria közepéből ennek a....Tengely-peremvidéknek a szélére?
...mit is mondott,mi is ez...Verzum vagy mi...?
...próbáljuk meg még egyszer...bár,jobb,ha a határon belül maradok...kezd ez már idegesítő lenni mindannyiunknak...

-A probléma viszont az... -kezdek bele mondanivalómba - ...hogy nekem ötletem nincs,hogyan kerültem ide.Eredetileg,kábé fél órával ezelött még Equestriában voltam,a következő pillanatban viszont...ne vegyék sértésnek...de akkor már maguk üldöztek.És én egyáltalán nem értek semmiféle teleportáló mágiához,és senki sem varázsolt el engem...Önöknek van ötletük?

0

#51 Guest_Hullócsillag_*

Elküldve: 17 augusztus 2012 - 01:03

Sierra:

Újra összenéznek a farkasok; furcsa, számodra ismeretlen hangokon szót váltanak egymás között.
- Mi nem üldöztünk - szólal meg végül az első szószólójuk.
- Te futottál, mi követtünk, hogy kérdőre vonjunk betolakodásodért, Kinti - toldja meg a második.
- De szavaid őszinték - bólint egy harmadik. - Valóban nem tudod, hogy hol vagy, és hogyan kerültél ide. Csalárd, és erős mágia áldozata vagy, így nem áll jogunkban ártani neked.
- Sőt...
- Segíthetünk, hogy folytasd megkezdett utadat, és mielőbb elhagyd e számodra tapodni nem méltó földet.
- De előbb...
- ...felelj: milyen cél űz az úton, lett légyen az bármilyen út?
0

#52 Felhasználó nem aktív   SierraSix 

• PipaPipaPipa

Elküldve: 17 augusztus 2012 - 03:19

Sierra:

- Mi nem üldöztünk - szólalt meg az egyik.
- Te futottál, mi követtünk, hogy kérdőre vonjunk betolakodásodért, Kinti - toldja meg a második.Na persze.A végén még kiderül,hogy fogócs-
- De szavaid őszinték - szólal meg egy harmadik. - Valóban nem tudod, hogy hol vagy, és hogyan kerültél ide. Csalárd, és erős mágia áldozata vagy, így nem áll jogunkban ártani neked.

Megnyugodtam.Végre egy épkézláb válasz.És legalább tudom,hogy a szénába kerültem ide.De ki tehette...?
- Sőt...
A szóra egyből felfigyeltem,füleim kiegyenesedtek,mint két antenna.Kiváncsian néztem rájuk.
- Segíthetünk, hogy folytasd megkezdett utadat, és mielőbb elhagyd e számodra tapodni nem méltó földet.
Már ezt akartam kérdezni.Jó tudni,hogy ezek az árnyfarkasok nem akarják a húsomat...se a jelenlétemet.Végre eltudok tünni innen.
- De előbb...
...ajaj...
- ...felelj: milyen cél űz az úton, lett légyen az bármilyen út?

Erre a kérdésre egyáltalán nem készültem fel.
-Ezt....ezt nem értem. - böktem ki. - Nekem itt semmi célom sincsen...csak vissza akarok térni,ahonnét jöttem...mielött még nem késő...

///a párbeszéd nálam véget ért.///

0

#53 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 17 augusztus 2012 - 06:49

Szépmező Szárnya:

Tétovázás nélkül kiugrom a burából. Ügyetlenül érkezem és orra bukom, de legalább már kint vagyok.
Körülnéznék, de robajsorozatok parancsolják felfelé a figyelmemet.
"- Jóságos Celestia, milyen közel van az a vihar."
Egy mellettem becsapódó villám arra ösztökél, hogy távolabb keressek biztonságot: gyorsan Klenon mellé sietek.
- Csillagörvény szakállára! Mi folyik itt?

/párbeszéd kezdeményezése Klenonnal, vagy Katarakta mesterrel/
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#54 Felhasználó nem aktív   Klenon 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 302

Elküldve: 17 augusztus 2012 - 07:22

Klenon:

– Szépmező, rendben vagy? – kérdezem a barátomat, miközben felsegítem a földről. – Vigyázz, vérzik az orrod. – szólok neki és ezalatt egy pillanatra a saját orromra mutatok. – Ő itt Katarakta mester. Elmondott nekem már néhány dolgot, de nem igazán volt a dolog szívderítő. Úgy néz ki, egy Vereor nevű figurának köszönhetjük a balsorsunkat, aki az esküvő napján csapot le. Az alikornisok eltűntek – folytatom a történetet, kissé megbicsakló hangon. – és mostanra ennek a Vereor-nak is nyoma veszett. Tudnillik, a menyegző állítólag háromszázezer évvel ezelőtt volt.

OFF - Részemről mehet a párbeszéd. - OFF
0

#55 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 18 augusztus 2012 - 10:29

Szépmező Szárnya:

Zsebkendő híján patámmal próbálom elállítani a vérzést, közben barátom szájmozgását figyelem. Úgy könnyebb arra koncentrálni amit mond.
Megmentőm felé mutat, és én is odanézek, de mondatának végére kénytelen vagyok visszafordulni. Rossz előérzetem van.

...

Se kép, se hang.
Mintha nem is tombolna a fejem fölött pusztító vihar, a hangos mennydörgés is csak távoli csengés. A számat is elfelejtem becsukni.
"- A hercegnők? Ce-Celestia..."
Magam elé meredek, átnézek Klenonon, mintha itt sem lenne.
"- Há... Hár... Háromszázezer év?"

Lassan újra ráfókuszálok Klenon-ra. Mélyen a szemébe nézek, mintha ott megtalálnám az igazságot, de most mégis kénytelen vagyok becsukni.
- Nem igaz... Könyörgöm mond, hogy nem igaz...- suttogom inkább csak magamnak.

/OFF:Párbeszéd folytatása, de most már Katarakta mesterrel is./
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#56 Felhasználó nem aktív   Klenon 

• Hű tag
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 302

Elküldve: 19 augusztus 2012 - 04:06

Klenon:

Ahogy látom Szépmező kétségbe eset tekintetét, újra elönt a bánat. Inkább csak csendben lehajtom a fejem.
– Annyira sajnálom. – szólalok aztán meg, végül. – Attól tartok, a történteket jobb, ha Katarakta mester mondja el.

OFF - párbeszéd vége, jöhet a következő. - OFF
0

#57 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 19 augusztus 2012 - 05:16

Ugrok egy nagyot ijedtemben, amikor a hang mögülem megszólal:

"- Vereor rég halott. Nem tudtad? "

A hang irányába fordulok, majd teljesen összezavarodok a beszélő ködfoszlány látványától.
Beszélgetés kezdeményezése:

- Hogy lehetne rég halott, hiszen alig tíz perce hogy találkoztam vele...
leülök, pár másodpercig hezitálok, majd elcsukló hangon kérdezem az ismeretlen entitástól:
- Hol vagyok?
kép
0

#58 Guest_Hullócsillag_*

Elküldve: 20 augusztus 2012 - 09:14

Terra herceg:

- Te nagyon messziről jöttél, ugye? - sóhajt az árnyék. - Igen, túl messziről... elragadtak... Ez a hely, kis barátom, még mindig Equestria... legalábbis, ami maradt belőle; e kanyon pedig a megbolygatott időnek egyfajta... mementója. Okkal vagy itt, ha itt vagy. Te talán ismered a kulcsot...
Eltűnődik.
- Az Idő szabad akarattal bír, a legnagyobb káosz közepette is - folytatja. - Egyetlen lény volt képes eleddig arra, hogy változtasson a dolgok menetén, de... balul sült el. Ő volt Vereor. Te a Mennyegzőről jöttél, igaz? Kádencia hercegnő és Fényes Páncél esküvőjéről?
0

#59 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 20 augusztus 2012 - 05:35

- Equestria... Ami maradt belőe? Mondom miközben reményvesztett arccal tekintek körbe és próbálom felfogni azt
amit nem nagyon merek felfogni.
- Nem ez nem lehet igaz, ez biztos csak egy rémálom.
Biztos megint csak túl sok sütit ettél Terra, és most rosszat lámodsz. Mondom magamnak már már kétségbeesetten.

" - Te a Mennyegzőről jöttél, igaz? Kádencia hercegnő és Fényes Páncél esküvőjéről?"

- Igen, ott voltam éppen amikor Veneor megjelent. Próbáltam a nővéremnek segíteni, de elnyelt a padó és itt kötöttem ki.

alig hallhatóan:
Ez csak egy nagyon rossz álom. mindjárt jön Tia és felébreszt és minden rendben lesz...
kép
0

#60 Guest_Hullócsillag_*

Elküldve: 21 augusztus 2012 - 10:54

Terra herceg:

- Értem... - gondolkodik el a füstalak. Egy pillanatra szilárdabbá tömörül, és lilás árnyalatot vesz fel, de aztán újra alaktalanná lesz.
- Nem emlékszel... kristályokra? - kérdezi. - Azt hiszem... nem vagyok biztos benne, de azt hiszem... tudom, mi történt veled. Kérlek, ülj le. Amit mondok, fájdalmasan fog érinteni téged. Ha sejtésem igazolást nyer, akkor... szóval... VeReor vissza akarta hozni az Elsők háborúját Equestriára, de a félelmetes erejű idő-mágia kicsúszott az irányítása alól. Megjelentek múltbéli árnyalakok, mások pedig eltűntek a jelenből. Az elszabadul varázslat sokakat kiszakított korukból. És... nos... egészen pontosan, úgy nagyjából, háromszázezer évvel kősőbbre repített téged. Sajnálom.
0

Téma megosztása:

• (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.