Hunbrony Fórum: OFF: Meghasadt Hold, kihunyó Nap - Hunbrony Fórum

Ugrás a tartalomhoz

Welcome to our forums

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It is also quick and totally free.
  • (17 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 15
  • 16
  • 17

OFF: Meghasadt Hold, kihunyó Nap ...avagy a Diszharmónia erői is működésbe lépnek...

#321 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Őstagok
  • Hozzászólás: 780

Elküldve: 05 augusztus 2014 - 09:38

Elnézést a késésért. Mikor vasárnap hevesen gépeltem, és végeztem, és elküldtem, akkorra márfellépet a hiba a rendszerben. A körzárás így elveszett, gépen nincs, csak papíron, és sok részlet nincs ráírva, mert azok menet közben születtek. De három karaktert már újraírtam.
Viszont a kimerítő fizikai munka miatt alig van erőm folytatni. De rugdosom magam bőszen. Ma Piroménnel sikerült némileg haladnom.
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

James Stoddard: Csillag-vezére hányt-vetett hajóknak (részlet)
0

#322 Felhasználó nem aktív   SierraSix 

• Amatőr Profi és Elementáli Sajt
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Tagok
  • Hozzászólás: 214

Elküldve: 09 augusztus 2014 - 12:54

Üzenet megtekintéseIdézés: Bluedrake Miller - Dátum: 05 augusztus 2014 - 09:38

Mikor vasárnap hevesen gépeltem, és végeztem, és elküldtem, akkorra már fellépet a hiba a rendszerben. A körzárás így elveszett, gépen nincs, csak papíron, és sok részlet nincs ráírva, mert azok menet közben születtek.

A netes szerepjáték átka. ._.

Üzenet megtekintéseIdézés: Bluedrake Miller - Dátum: 05 augusztus 2014 - 09:38

De három karaktert már újraírtam.Viszont a kimerítő fizikai munka miatt alig van erőm folytatni. De rugdosom magam bőszen. Ma Piroménnel sikerült némileg haladnom.

Hajrá és sok sikert kívánok hozzá! :) Biztos menő lesz!
Sok ötletem van,de más kérdés hogy működnek-e.

Praise the Sun! - Solaire of Astora
0

#323 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 13 augusztus 2014 - 08:20

Holnaptól 3 teljes napig internetmentes környezetben leszek, majd így, nyaralásom után kezdem megosztani Verac-kal személyes véleményemet a harci szituáció megoldásáról!
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
0

#324 Felhasználó nem aktív   Gabe 

• Overwatch
  • PipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 403

Elküldve: 28 augusztus 2014 - 11:28

Nah, van egy jó hírem: sikerült Veraccal PM-ben megbeszélni a nagy harci szituációt... 5 nappal ezelőtt.
Nem tudom, mi ötlött belém, hogy várom Verac hozzászólását, ha mégis én vagyok az első(!!!), így még ma estére/holnap reggelre megosztom csodálatos tervünket az NPC közösségnek!
Még egyszer: elnézést mindenkinek, hogy megvárakoztattunk titeket, csak stratégiai/taktikai érzékem a nyári munka utáni pihenéssel még nem tértek vissza teljesen, és még írás szempontjából is agyilag zokni voltam( de legalább pihent vagyok most).

+++ Nah, megírtam, ha bármi probléma van vele, akkor írjátok meg :D +++
"See, this is why I don't have friends! All they ever do is run around screaming causing problems for everyone until someone tries to kill them. Friends are like weeds that scream."
- Freeman's Mind; Episode 47.
0

#325 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 08 szeptember 2014 - 08:53

Ez teljesen helyénvaló és jó. Most már csak arra vagyok kíváncsi, Verac miért nem ír, vagy jelez, hogy mi van vele.
"Amint a nap a horizont mögé bukott, és kigyúltak az első csillagok, eszébe jutottak az interjúk, amelyeket a balvégzetű Columbia legénységével rögzített. Lelki szemei előtt még mindig látta ragyogó, reményteli arcukat, emlékezett szellemiségükre és mosolyukra [...] Ahogy most a lemenő nap által narancssárgára és rózsaszínre festett felhőket nézte, újra meggyászolta azokat a bátor lelkeket, akik örökre eltávoztak az emberi világból.
A sűrűsödő homályba meredve, keserű gondolatai egyszeriben átadták helyüket valami másnak. Mintha nagy súlyt emeltek volna le a melléről. Lélegzetért kapott, és a levegő hihetetlenül édesen töltötte meg a tüdejét. Az érzés abban a pillanatban kitörülhetetlenül egybekapcsolódott benne a felhők szépségével.
[...] Nagy teher alól szabadult fel, amit addig öntudatlanul cipelt egész életében. És megértette.
Ötven-egynéhány évének valamennyi fájdalma, a félreértések, a sértődöttségek, mellőzöttségek, csalódások, az élet apró, mindennapos haláltusái most egyszeriben elszálltak. Helyükre pedig a megbocsátás mindent elborító érzése telepedett, úgy saját maga, mint embertársai iránt. Szeretet töltötte el minden és mindenki felé.
[...] Mielőtt egyáltalán rájöhetett volna, mit csinál, azon kapta magát, hogy sírdogálni kezd a tornác kis tóra néző hintaágyán ülve, szipog, és úgy itatja az egereket, ahogy tízéves kora óta soha."

0

#326 Felhasználó nem aktív   Kövesember 

• Livin' the Dream
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Hozzászólás: 1.947

Elküldve: 11 szeptember 2014 - 08:15

elnézést a hosszúra szarakodásért... yes, yes me as always mentségem nincs, egy inkompetens szaralak vagyok :c egy icike-picikét szarul alakultak az utóbbin heteim és nem volt időm szinte semmire sem (teszem azt egész héten konzulens után rohangáltam a szakdogámhoz), de ez csak az én hibám hogy még annyit sem böffentettem ide, hogy "szar vagyok de nem sokára írok valamit"... még egyszer bocsánat....

ui: remélem elviselhető lett az összeszenvedett valamim minősége, vagy ha valami hibázik akkor azat szíves örömest korrigálom
kép
0

#327 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 11 szeptember 2014 - 09:16

Üzenet megtekintéseIdézés: Verac - Dátum: 11 szeptember 2014 - 08:15

elnézést a hosszúra szarakodásért... yes, yes me as always mentségem nincs, egy inkompetens szaralak vagyok :c egy icike-picikét szarul alakultak az utóbbin heteim és nem volt időm szinte semmire sem (teszem azt egész héten konzulens után rohangáltam a szakdogámhoz), de ez csak az én hibám hogy még annyit sem böffentettem ide, hogy "szar vagyok de nem sokára írok valamit"... még egyszer bocsánat....

ui: remélem elviselhető lett az összeszenvedett valamim minősége, vagy ha valami hibázik akkor azat szíves örömest korrigálom

Kedves Verac.

Megértem hányattatásaidat és van némi elképzelésem, hogy mi zajlik éppen le benned. Nyöglődő egyetemistaként merem mondani, hogy egy cipőben járunk. Az elkövetkező körökben már figyelembe fogom ezt venni. Szeretnéd, ha a sorrendben hátrébb tennélek? Esetleg itt a szerepjátékban tehetek valamit, hogy jelenlegi igényeidnek jobban megfeleljen valami? Nem szeretném, hogy azt hidd, sürgetlek, vagy hogy bármit is elvárok tőled. Remélem nem így éled ezt meg, nem áll szándékomban ezt sugalmazni sem neked, sem a többieknek.

Az írásod pedig szerintem nagyon el lett találva! Az önzés eleméhez ez az unott, lekezelő stílus tökéletes. :D

1

#328 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Csikó
  • Hozzászólás: 2.361

Elküldve: 23 szeptember 2014 - 08:20

Bocsánat hogy eddig tartott, és bocsánat a "wall of text" miatt. Lehet hogy még csiszolok rajta egy kicsit, de a lényege marad. :)
Jöhet a következő.
kép
0

#329 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 19 november 2014 - 09:03

Akkor most ez a kaland is véget ért? :(
kép
0

#330 Felhasználó nem aktív   Bluedrake Miller 

• Kormányzó
  • PipaPipaPipaPipa

Elküldve: 01 december 2014 - 05:07

Üzenet megtekintéseIdézés: Terra - Dátum: 19 november 2014 - 09:03

Akkor most ez a kaland is véget ért? :(

A franca, nem, NEM!
Egyszerűen képtelen vagyok felülkerekedni a keserűségen, mely egykoron az életem volt. Úgy gondoltam, hogy amíg nem hozom rendbe magam, addig fel sem jövök ide.
De két hét múlva a hétvégén már vége lesz a szorgalmi időszaknak és akkor felmérem magam, és visszajövök.

0

#331 Felhasználó nem aktív   Terra 

• Lemonwater

Elküldve: 19 december 2014 - 06:23

Hy.
Pár napja írt nekem Bluedrake, hogy nemsokára újra folytatni akarja a kalandot, gondolom nektek is.
Jó lenne ezt akkor megbeszélni, hogy mi miként legyen.
Én a magam részéről szívesen folytatnám a kalandot, de ehhez egyedül kevés vagyok. Kérlek titeket, írjátok meg ti is a véleményeteket, róla, ki akarná még folytatni. Különösen kíváncsi vagyok Omnira, aki először kilépett, majd pár nappal később visszajött, hogy a kilépése végleges-e, vagy visszajönne-e még.
kép
2

Téma megosztása:

• (17 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 15
  • 16
  • 17

Gyors Válasz

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó